NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

35 feliratkozó

3 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 20 163 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Az elődöntő megvan. A Brazilokat nem hiszem, hogy kicsapjuk, de a minimális célt elértük. Chilének meglehet a triplázás. Nem semmi.
3 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Appalachian State Mountaineers 47 585 — No es importante
Régóta mondom, hogy ha valahol, labdarúgásban lehetnek koedukált csapatok

index.hu/sport/futball/2019/06/29/barcelona_spanyolorszag_noi_utanpotlasfutball_fiu_bajnoksag_noi_vb_egyenlo_eselyek/

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
NB2 New England Patriots 9 194 — nabege2@yahoo.com
hát annak fényében, hogy a japók ilyen tizivel estek ki, ez így fura
(de valóban volt egy meg nem adott júeszéj gól is)
3 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 154 — Steelers fan
fujhato lett volna a tizi.
ZoliMP
Igen.
Viszont én továbbra sem fújnám be az ilyet. (Még úgy se, hogy Baggio 98ban direkt így harcolt ki tizit

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
dawyd728 2 598
Franciáknak szurkolok, de ha ezt innen megnyerik, akkor az amerikaiak joggal reklamálhatnak a még nem adott góljuk miatt.

Valóban az első korai gól nem tett jót a meccsnek.
Mondjuk ez is tizi volt a legújabb direktíva szerint.

Szerkesztette: dawyd728
3 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 206
Mikor végre franciák odaszegezték az amerikaiakat a kapjukhoz, erre 1 kontra és 0-2. Nem lesznek a franciák egyszerre vb címvédők.
dawyd728
jobb meccsre számítottam, az a gyors gól kb el is döntötte a meccset
NB2
De jobb mint
Messi és csapata vs La Vinotinto meccs.

3 hónapja
ZoliMP 2 509
fujhato lett volna a tizi.
3 hónapja
Mikor végre franciák odaszegezték az amerikaiakat a kapjukhoz, erre 1 kontra és 0-2. Nem lesznek a franciák egyszerre vb címvédők.
dawyd728
De most az azték férfi szépített (egy bazinagy védelmi hiba miatt, mindig csak egy embernek kell elbaszni a lestaktikát...).

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
dawyd728
jobb meccsre számítottam, az a gyors gól kb el is döntötte a meccset
3 hónapja
dawyd728 2 598
3 hónapja
Amúgy a Barcának mi a terve a Suarez-Neymar-Griezmann-Messi négyessel? Mögéjük legalább egy Makalele-Viera duó kellene, de minimum egy Kante-Casemiro duplatüdejű-verőember kombó kellene, hogy ne a védelemre menjen egyből az ellenfél....
flzoli
a Barcelonának már tizenpár éve is az volt a terve, hogy ha 78 százalékban náluk van a labda, akkor a maradékban pont elegendő mennyiségű támadást hatástalanít a bohóc meg Puyol, hogy jól jöjjenek ki az outscore-ból
slowmotion
Amíg Puyol volt ez be is jött, és Pikének is voltak ihletett időszakjai.
Így ïrják? Mindegy, Sakálka férje és akkor tudjátok.
kishaszi
meg amíg volt Xavi meg Iniesta
slowmotion
Kb annyi szükségünk van Neymarra, mint a Fradinak még egy ukránra.
Griezmann-ra sincs semmi szükség. Kurva nagy szopás lesz, ha nem váltják le ezt a vezetőséget nagyon hamar.Verik tönkre a Barcelonát szépen csendben.
Kenny
Pedig szerintem Griezmann igen is nagy király lehetne ha nem jönne Neymar. Aki sírni ríni fetrengeni fog ha nem kerül szerepbe.
Pedig Grizi Messivel és Suarezzel igazán király 3-ast alkotnanak csak Neymar pénzéből inkább helyre lehetne tenni a backfieldet.
De nem mert Messi után Neymar lesz a csapat arca ja csakhogy a hiszti jóval elfog húzódni ...
Toca
Aztán kiderül hogy az Atleti jár a legjobban hogy odaviszi Joao Felixet, aki jobb lesz mint Griezman, és jóval fiatalabb is 😀
eaglesmcnabb
Azt nem mondtam, hogy nem jár jobban az Atleti, csupán annyit mondtam azért ne sírja már tele a párnáját egy Barcás mert Griezi odament...
Toca
Vegyuk mar eszre, hogy Griezmann legalabb annyira overrated mint Bale. Koszonom.
Kenny
Öööö én ezt 8gy nem mertem volna leírni, de utólag azt kell mondjam nincs hiba a mwgállapításban. Max annyi, hogy grizman overover

3 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 1 728 — Colts Fan
3 hónapja
Amadeus Oakland Raiders Nevada Wolf Pack 20 575
Na hogy hogy senki nem basztatja Stezt h kizartak a Milant az EL-bol? 😀
Borbinho
földön fekvő oroszlánba már nem illik belerúgni.

Gruden Grinder
3 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 20 163 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Borbinho
Elég nekik, hogy szegények kb 15 éve szenvednek, nem kell őket még ezért is piszkálni 😛 😉
3 hónapja
Toca Minnesota Vikings 12 420 — Vikings fan
Amúgy a Barcának mi a terve a Suarez-Neymar-Griezmann-Messi négyessel? Mögéjük legalább egy Makalele-Viera duó kellene, de minimum egy Kante-Casemiro duplatüdejű-verőember kombó kellene, hogy ne a védelemre menjen egyből az ellenfél....
flzoli
a Barcelonának már tizenpár éve is az volt a terve, hogy ha 78 százalékban náluk van a labda, akkor a maradékban pont elegendő mennyiségű támadást hatástalanít a bohóc meg Puyol, hogy jól jöjjenek ki az outscore-ból
slowmotion
kishaszi
slowmotion
Griezmann-ra sincs semmi szükség. Kurva nagy szopás lesz, ha nem váltják le ezt a vezetőséget nagyon hamar.Verik tönkre a Barcelonát szépen csendben.
Kenny
Pedig szerintem Griezmann igen is nagy király lehetne ha nem jönne Neymar. Aki sírni ríni fetrengeni fog ha nem kerül szerepbe.
Pedig Grizi Messivel és Suarezzel igazán király 3-ast alkotnanak csak Neymar pénzéből inkább helyre lehetne tenni a backfieldet.
De nem mert Messi után Neymar lesz a csapat arca ja csakhogy a hiszti jóval elfog húzódni ...
Toca
Aztán kiderül hogy az Atleti jár a legjobban hogy odaviszi Joao Felixet, aki jobb lesz mint Griezman, és jóval fiatalabb is 😀
eaglesmcnabb
Azt nem mondtam, hogy nem jár jobban az Atleti, csupán annyit mondtam azért ne sírja már tele a párnáját egy Barcás mert Griezi odament...
Toca
Vegyuk mar eszre, hogy Griezmann legalabb annyira overrated mint Bale. Koszonom.
Kenny
Véleményed szerint igen, de hát Barca és Fradi drukker vagy, nehéz komolyan venni 😛
Köszönöm!
3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 5 545 — HERE COMES THE MONEY $
flzoli
slowmotion
kishaszi
slowmotion
Kenny
Toca
eaglesmcnabb
Toca
3 hónapja
ZoliMP 2 509
Borbinho
Ok kertek a kizarast. Stezek. 😊
3 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 768 — Megrögzött Colts Fan

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

https://borbinho888.wixsite.com/football247
3 hónapja
Duff Seattle Seahawks 2 302
Én már nem hoznék senkit, csak Mbappet és Ndombelet.
eaglesmcnabb
Utóbbi most jött a Spursbe. Én nem vágom a csávót, ezek szerint nagy király? Mondjuk van is elvárás, asszem 65m fontba került.
Duff
Hát ennek nem örülök, kis túlzással védekezésben majdnem ugyanazt tudja mint Kante, igaz másabb a testfelépítése, és amúgy a labdával sem ügyetlen, szép kis videók vannak róla. (Barca párharc után ugrott 15 misit az ára, igaz ebben az is benne van hogy a Real érdeklődött utána)
eaglesmcnabb
Pár év és még jobb lesz, azt megy oda, mint Bale, Modric, Eriksen.
3 hónapja
Toca Minnesota Vikings 12 420 — Vikings fan
eaglesmcnabb
Utóbbi most jött a Spursbe. Én nem vágom a csávót, ezek szerint nagy király? Mondjuk van is elvárás, asszem 65m fontba került.
Duff
Hát ennek nem örülök, kis túlzással védekezésben majdnem ugyanazt tudja mint Kante, igaz másabb a testfelépítése, és amúgy a labdával sem ügyetlen, szép kis videók vannak róla. (Barca párharc után ugrott 15 misit az ára, igaz ebben az is benne van hogy a Real érdeklődött utána)
eaglesmcnabb
Mbappét mondjuk ha elmegy Neymar kétlem hogy eladja a PSG.
3 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 985 — TODDHERREMANS79
eaglesmcnabb
Duff

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
3 hónapja
Duff Seattle Seahawks 2 302
eaglesmcnabb
3 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 16 084 — Aki NER az nyer!
Kovacic-ot le is igazolta a Chelsea. Borbinho vélemény? 😛
dugo93
eaglesmekitol kerj velemenyt, tekintve, hogy szerinte Kovacic Guzmics es az MTK utan a legjobb. 8D
Stez
dehogyis, még mindig Bale a legjobb, ha leszopatta őket Pátkai,ha nem!

50 misiért amúgy ajándék, főleg ha belegondolsz hogy a falábú Morata 80ba fájt nekik 😀
Így hogy Zizou nem bírta, jobb is így. A real is kijött belőle nullszaldósan, de az igazi üzlet az lenne ha sikerülne iscot elsózni a citynek 80ért. Még 4-5 deal és meglehet a pénz Mbappera.

LLorente 40 volt, James is max. 40-50 körüli összegért megy nápolyba, raul de tomas 20 millióért, ahogy Mariano is ezen a szinten sajna aprópénz. Asensio+Vasqueztől is megválnék, előbbi még menthető, és biztosra veszem, hogy inkább Ceballost fogja eladni ZZ, mert őt sem bírja. (Pedig Modric sem lesz se jobb, se fiatalabb)

eaglesmcnabb
Mbappe fekete. Nem realkompatibilis.

3 hónapja
Stez, Wyatt állítsátok már át kérlek, hogy lehessen kommentezni a cikket !
Biztos akadna egy-két gyöngyszem... 😀

www.nemzetisport.hu/europa_liga/fehervar-nem-biztonsagos-az-uj-stadion-felcsuton-jatsszak-az-el-selejtezot-2708497
gordon
Most akartam linkelni!
Világ röheje, egy friss stadionban nem lehet meccset játszani!
(az meg ennél is jobban, hogy ezt a hírt nem lehet kommentelni)
3 hónapja
gordon New England Patriots Auburn Tigers 3 427 — JAFL Tampa GM
Stez, Wyatt állítsátok már át kérlek, hogy lehessen kommentezni a cikket !
Biztos akadna egy-két gyöngyszem... 😀

www.nemzetisport.hu/europa_liga/fehervar-nem-biztonsagos-az-uj-stadion-felcsuton-jatsszak-az-el-selejtezot-2708497