NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

35 feliratkozó

3 hónapja
NB2 New England Patriots 9 194 — nabege2@yahoo.com
Neymar vissza a Barkába😊
továbbra sem lesznek a kedvenceim😊
3 hónapja
warr_b Washington Redskins 1 374 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mint ahogy az sem, hogy ha a Japán-Ecuador meccs döntetlen, akkor Paraguay 2 ponttal továbjut 😀
warr_b
Megtörtént. 😀
Fattyu
Hihetetlen 😂
Akkor innentől már meg kell nyerni 😄
warr_b
Brazília ellen lehet kezdeni a győzedelmes hadjáratot ⚽️😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 154 — Steelers fan
Férfi felnőtt tornát csak Európában, Észak-Amerikában, esetleg még Ausztráliában lehetne rendezni normális nézőszámokkal.
Kampman
hát nemtom, speciel engem a női torna sokkal jobban érdekel
eaglesmcnabb
😀

---
///Ha már női torna, nézzétek meg az Amerikai tornász botrány belülrőlt...///

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 985 — TODDHERREMANS79
Férfi felnőtt tornát csak Európában, Észak-Amerikában, esetleg még Ausztráliában lehetne rendezni normális nézőszámokkal.
Kampman
hát nemtom, speciel engem a női torna sokkal jobban érdekel

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
3 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 20 163 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Micsoda kezezést nézett be a bíró 😀
Szerencsére a sas szemű éles eszű Suarez kiszúrta a turpisságot

streamable.com/29cdq
flzoli
Azt hitte az 5s a 16s 😀
3 hónapja
flzoli Denver Broncos 4 358 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Micsoda kezezést nézett be a bíró 😀
Szerencsére a sas szemű éles eszű Suarez kiszúrta a turpisságot

http://www.f-covers.com/cover/funny-brain-facebook-cover-timeline-banner-for-fb.jpg
3 hónapja
warr_b Washington Redskins 1 374 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mint ahogy az sem, hogy ha a Japán-Ecuador meccs döntetlen, akkor Paraguay 2 ponttal továbjut 😀
warr_b
Megtörtént. 😀
Fattyu
Hihetetlen 😂
Akkor innentől már meg kell nyerni 😄

3 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 206
warr_b
Megtörtént. 😀

3 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 20 163 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
| |
Fú, azért Zach Ertz jó nőt fogott ki magának. 😊
Tony Adams
Elég ipari arcberendezése van ..
kishaszi
Rasztakurva, nagyon meglepodtem hogy csak 27 eves 😮
Bar lehet csak ahhoz szoktam hogy a mai lanyok 18-30ig kb ugyan ugy neznek ki
Borbinho
Nemtom, de az amcsi csajok is olyan tipikusan felismerhetők, mint a ruszkik.
Sok olyan "szép" csaj van, akit minél tovább nézek, annál inkább "előjönnek" az olyan amcsis jellegek, amik afféle tenyésztett formák számomra. :S
kishaszi
Valami ilyesmire gondoltál? 😀

encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrDTc4YPj34EIfg6SEdChTwAIg5FFWLgg4PTxgWY9aQ1e2o3AIcg

encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ_j7D0E5eosNPv6CyDj-31zXka2CU9CmxxGA4sqYpKTISYNLph

Szerkesztette: dande
3 hónapja
Közben az nem lett megemlítve, hogy a Mallorca jutott fel a LaLigába.

warr_b
meg ha a kolumbiaiak nagyon akarták volna, akkor fix csoportelsőként simán kigolyózhatták volna az argentínokat
slowmotion
Szerintem harmadik helyen akkor is továbbmentek volna.

3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 12 310 — Cowboys fan

warr_b
meg ha a kolumbiaiak nagyon akarták volna, akkor fix csoportelsőként simán kigolyózhatták volna az argentínokat
3 hónapja
Tony Adams
kishaszi
Borbinho
Nemtom, de az amcsi csajok is olyan tipikusan felismerhetők, mint a ruszkik.
Sok olyan "szép" csaj van, akit minél tovább nézek, annál inkább "előjönnek" az olyan amcsis jellegek, amik afféle tenyésztett formák számomra. :S

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
3 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 768 — Megrögzött Colts Fan
Tony Adams
kishaszi

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

https://borbinho888.wixsite.com/football247
3 hónapja
NB2 New England Patriots 9 194 — nabege2@yahoo.com
A női meg utánpótlástornák viszont sehol a világon nem érdeklik igazán az embereket, max a döntő és a hazai csapat meccsei.
Kampman
Én pl előbb nézek női vb egyenes kiesésest, mint őszi ffi BL meccset, vagy tavaszi Európa liga meccset. Leszámítva természetesen a Lupi meccseit, de még egy BMTE meccs is jobban leköt, mint egy top liga random kis- és nagy csapat meccse. A válogatott más tészta. Ott a ffi vb/eb tornák alap. A többi kontinens tornáiból max 4 között nézek bele. Magyar válogatott alap, érdekes mód a női nem. Előbb nézek női vb-t, ahol nem vagyunk ott , mint magyar női válogatottat.
Nagyjából ennyi.
dawyd728
Mondjuk ha most látna a tizenéves énem, hogy EB/VB meccsek, olimpiai versenyszámok simán kimaradnak, mert... Biztos kiakadna😊
3 hónapja
ozibozi New York Giants 7 125

warr_b
3.osztalybol szepen feljott a Mallorca.Sztem nehezebb feljutni mint kiesni. De ezt barmelyik bajnoksagra igaz.
ZoliMP
Kivéve Hollandia. 😊
3 hónapja
ZoliMP 2 509

warr_b
3.osztalybol szepen feljott a Mallorca.Sztem nehezebb feljutni mint kiesni. De ezt barmelyik bajnoksagra igaz.
3 hónapja
Tony Adams

3 hónapja
dawyd728 2 598
A női meg utánpótlástornák viszont sehol a világon nem érdeklik igazán az embereket, max a döntő és a hazai csapat meccsei.
Kampman
Én pl előbb nézek női vb egyenes kiesésest, mint őszi ffi BL meccset, vagy tavaszi Európa liga meccset. Leszámítva természetesen a Lupi meccseit, de még egy BMTE meccs is jobban leköt, mint egy top liga random kis- és nagy csapat meccse. A válogatott más tészta. Ott a ffi vb/eb tornák alap. A többi kontinens tornáiból max 4 között nézek bele. Magyar válogatott alap, érdekes mód a női nem. Előbb nézek női vb-t, ahol nem vagyunk ott , mint magyar női válogatottat.
Nagyjából ennyi.
3 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 1 728 — Colts Fan
3 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 11 703
Férfi felnőtt tornát csak Európában, Észak-Amerikában, esetleg még Ausztráliában lehetne rendezni normális nézőszámokkal. Már a koreai/japán vb-n is nagyon rezgett a léc, ott is rengeteg "beterelt" helyi drukker volt, főleg az érdektelenebb meccseken. El lehet képzelni, Katarban mi lesz.

Máshol egyrészt nyilván a szegénység is szab határokat, meg szerintem a meccsre járásnak sincs olyan kultúrája, hogy az ember kimegy megnézni két számára semleges csapat mérkőzését. Nem látok a fejükbe, de van egy olyan érzésem, hogy egy egyiptomi/brazil átlagdrukkert teljesen hidegen hagy Madagaszkár-Tanzánia vagy Bolívia-Venezuela meccs, míg mondjuk Franciaországban simán meg lehetett rendezni egy északír-ukrán, meg egy izlandi-magyar meccset is telt ház mellett.

3 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 1 728 — Colts Fan
A 19-es számú RSA arcot remélem behúzza a Felcsút. 😋
3 hónapja
ZoliMP 2 509
A copa america is kong az uressegtol es eddig kb az osszes ANK meccs is .

Bezzeg egy eb fullon van, persze a tavolsag kisebb es jobb az eletszinvonal is.

A katari vb is szopo lehet mar a del afrikai sem volt full hazas.Erdekes h az usa 94 ahol nem is volt foci elotte es a valogatott is szar volt meg 90-ben parades nezoszamot hozott.
ZoliMP
Azért ez fél igazság. Volt az MLS előtt is foci az USA-ban, igaz, közvetlenül nem, mert az ottani liga a 80-as évek közepéig tartott. A foci mennyire volt szar az relatív - a feltételekhez mérten részben a várható eredményt láthattunk, hovatovább a későbbi világbajnok Brazíliát konkrétan lefocizták - büdös nagy disznó csorda lett a világlegjobbjai által a pályára terelve,hogy tovább jussanak.

A többivel egyetértek. Én Copát is max ekkoriban néztem, akkor is a Hernandez féle Mexikó miatt, vagy Valderrama miatt.
kishaszi
Az, hogy foci nem volt, ugy ertettem, hogy igen a 80-as evekben elte a csucspontjat, de utana profi szervezett liga nem volt. Olaszorszagban 3 vereseg, aztan ragyurtak 94-re, ott jok is voltak .a 90-es csapatban volt Gyori idegenlegios is.
ZoliMP
Wow, ezt nem tudtam. 😊
---
Lalas amúgy nagy forma volt, meg Wynalda. Cobi Jones volt a nagy reménység akkoriban.
kishaszi
Nekem Dooley volt a kedvencem, o nemetorszagban tolta.

94ben a Kispest adott egy Nigeriait😀
3 hónapja

3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 12 310 — Cowboys fan
Aki kitalálta, h női vb meccsei 40-50ezres stadionokban legyenek, az se normális. Nizzában is max 15ezren voltak, de inkább csak 10 ezren most a norvég-ausztrál 1/8 döntőn. Érdekes módon a német-nigériai meccs élményre is jobb volt egy 18 ezres stadionban fasza kis teltház előtt.

Persze a nap leglehangolóbb élménye ffi a Kongó-Uganda volt alig pár ezer néző előtt.
dawyd728
A copa america is kong az uressegtol es eddig kb az osszes ANK meccs is .

Bezzeg egy eb fullon van, persze a tavolsag kisebb es jobb az eletszinvonal is.

A katari vb is szopo lehet mar a del afrikai sem volt full hazas.Erdekes h az usa 94 ahol nem is volt foci elotte es a valogatott is szar volt meg 90-ben parades nezoszamot hozott.
ZoliMP
Azért ez fél igazság. Volt az MLS előtt is foci az USA-ban, igaz, közvetlenül nem, mert az ottani liga a 80-as évek közepéig tartott. A foci mennyire volt szar az relatív - a feltételekhez mérten részben a várható eredményt láthattunk, hovatovább a későbbi világbajnok Brazíliát konkrétan lefocizták - büdös nagy disznó csorda lett a világlegjobbjai által a pályára terelve,hogy tovább jussanak.

A többivel egyetértek. Én Copát is max ekkoriban néztem, akkor is a Hernandez féle Mexikó miatt, vagy Valderrama miatt.
kishaszi
szerintem inkább ott van a kutya elásva, hogy ott volt fizetőképes kereslet arra, hogy megtöltsék a stadionokat.
Dél-Amerika, Afrika, az a harmadik világ országait jelenti, kivéve akik a csóró fejlődő országok közé tartoznak.
inkább megnézik tévében.
3 hónapja
Afrika kupára fel, hajrá Szenegál 😊
Chargers LT
áh, botswana ki se jutott, utolsó percben kiszopott namíbia, nincs is értelme nézni. 😕
eaglesmcnabb
Kongói DK, bár az első meccsen gyalázatosan kikaptak a világverő Ugandától...