Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Valaki mondja már nekem, hogy ez, hogy lett gól?

Sixo
Sokat nézte Roberto Carlost.
 youtu.be/fOmqDOi4DH0?si=tkSKfpsB-rYULvf0
empty taxi
Azért Robi Carlos fele olyan távról rúgta be.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 201 — Kinek mit intézett a kormánya
Dárdai Marci sem bassza tovább Rossi agyát, jön a válogatottba
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Valaki mondja már nekem, hogy ez, hogy lett gól?

Sixo
Sokat nézte Roberto Carlost.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sixo elefántjai csúnyán szopiznak a legkisebb Guinea ellen 😮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tádzsikisztán az utolsó 10 percben fordított Libanon ellen és továbbjutott!!
Löfli
Kellett hozzá El Zein piroslapja is, de akkor is szép teljesítmény.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tádzsikisztán az utolsó 10 percben fordított Libanon ellen és továbbjutott!!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valaki mondja már nekem, hogy ez, hogy lett gól?

Sixo
A labda teljes terjedelmével áthaladt a gólvonalon a két kapufa közötti területen.

😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Valaki mondja már nekem, hogy ez, hogy lett gól?

Sixo
Seggbe rúgta a labdát, hogy vagy szöglet vagy beadás legyen belőle a kapus meg Seamenezett egyet. Mégegyszer nem tudnák ezt megcsinálni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Valaki mondja már nekem, hogy ez, hogy lett gól?

2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
ja es annyira felhuztam magam mar a De Ligt szagan, hogy elfelejtettem odairni a veger, hogy

Tuchel RAUS.
csebi
Tuchel a legnagyobb túlélőművész.
megkapott egy összerakott Mainzot, aztán egy összerakott Dortmundot, aztán egy világmindenpénzén összevásárolt PSG-t, aztán a Dinamót. meg ugye utána a Bayernt.

mi az, ami nála túlteljesítés volt? kb a BL-döntő a Dinamóval, aztán ennyi. azt is csak azért nyerte meg, mert akkoriban Nat Phillips és Kabak volt a két CB, Henderson meg éppen a rehabon hesszelt.
slowmotion
ezen epp tegnap gondolkoztam, hogy vhogy amugy jol megy neki a BL-ben. PSG azota se jart olyan kozel (ugye Csupo rajtad mult egyedul) es a Chelseavel is csak behuzta.

de ez amit muvel a Munchen alatta, nezhetetlen. epp azon gondolkoztam, hogy a bajnoksagban meg Kovaccsal sem voltunk ennyire rosszul jatszo csapat.

Tuchel RAUS.
csebi
két meccsen meg tud verni jó eséllyel más csapatokat... amíg aztán nem.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
ja es annyira felhuztam magam mar a De Ligt szagan, hogy elfelejtettem odairni a veger, hogy

Tuchel RAUS.
csebi
Tuchel a legnagyobb túlélőművész.
megkapott egy összerakott Mainzot, aztán egy összerakott Dortmundot, aztán egy világmindenpénzén összevásárolt PSG-t, aztán a Dinamót. meg ugye utána a Bayernt.

mi az, ami nála túlteljesítés volt? kb a BL-döntő a Dinamóval, aztán ennyi. azt is csak azért nyerte meg, mert akkoriban Nat Phillips és Kabak volt a két CB, Henderson meg éppen a rehabon hesszelt.
slowmotion
ezen epp tegnap gondolkoztam, hogy vhogy amugy jol megy neki a BL-ben. PSG azota se jart olyan kozel (ugye Csupo rajtad mult egyedul) es a Chelseavel is csak behuzta.

de ez amit muvel a Munchen alatta, nezhetetlen. epp azon gondolkoztam, hogy a bajnoksagban meg Kovaccsal sem voltunk ennyire rosszul jatszo csapat.

Tuchel RAUS.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
ja es annyira felhuztam magam mar a De Ligt szagan, hogy elfelejtettem odairni a veger, hogy

Tuchel RAUS.
csebi
Tuchel a legnagyobb túlélőművész.
megkapott egy összerakott Mainzot, aztán egy összerakott Dortmundot, aztán egy világmindenpénzén összevásárolt PSG-t, aztán a Dinamót. meg ugye utána a Bayernt.

mi az, ami nála túlteljesítés volt? kb a BL-döntő a Dinamóval, aztán ennyi. azt is csak azért nyerte meg, mert akkoriban Nat Phillips és Kabak volt a két CB, Henderson meg éppen a rehabon hesszelt.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
nekem a hocipom van baszki azokkal a nyilatkozatokkal, hogy bezzeg milyen jol edzettek a fiuk.
csebi
welcome to the broncos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
ja es annyira felhuztam magam mar a De Ligt szagan, hogy elfelejtettem odairni a veger, hogy

Tuchel RAUS.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
nagyon jo lenne. amugy ha Brazzo meg Kahn lenne akkor mar gondolom kiraktak volna Tuchelt.
csebi
Pont, hogy ők nem rakták volna ki, mert az a beismerése lett volna az inkompetenciájuknak. Ők ugrottak rá arra, hogy Tuchel szabad, és állítólag a Spurs-szel már tárgyalt. Ettől függetlenül egyetértek, Tuchelnek mennie kell, mert fogalma nincs, hogy mit játszasson ezzel a csapattal. Tegnap Sané és Coman visszahozatala szárnyvédőbe terített betli volt. A Bundesliga legjobb előkészítőjét húzzuk messzebb a kaputól, gratulálok. Nem szeretem Leroy testbeszédét, de tegnap teljesen meg tudtam érteni.
Hungarian Bill
nem olvastad az ironiat a mondatomban 😊 nyilvan nem jol irtam.

nekem a hocipom van baszki azokkal a nyilatkozatokkal, hogy bezzeg milyen jol edzettek a fiuk. oszinten szolva ebben a szezonban hany olyan meccs volt, amikor jol, tetszetosen jatszott ez a csapat erdemi meccsen? nem a Darmstadt vagy Hoffenheim ellen, amit hozni kell minosegbeli kulonbsegek miatt. hanem mondjuk Leverkusen/RB/Dortmund stb. teljesen zsakutcanak tunik ez.
ja es padoztatni, azt a Goretzkat, aki vegre jol kezdett jatszani az ev vege fele.
A De Ligt szagarol meg nem is beszelek. annak is a vege az lesz, hogy eluldozi innen, eladjuk jo nagy buktaval 50 millaert max, de cserebe megvesszuk Araujot kb 80 millaert, igy okozva kb 50 millio minuszt a budzseben szamomra felfoghatatlan okokert.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
nagyon jo lenne. amugy ha Brazzo meg Kahn lenne akkor mar gondolom kiraktak volna Tuchelt.
csebi
Pont, hogy ők nem rakták volna ki, mert az a beismerése lett volna az inkompetenciájuknak. Ők ugrottak rá arra, hogy Tuchel szabad, és állítólag a Spurs-szel már tárgyalt. Ettől függetlenül egyetértek, Tuchelnek mennie kell, mert fogalma nincs, hogy mit játszasson ezzel a csapattal. Tegnap Sané és Coman visszahozatala szárnyvédőbe terített betli volt. A Bundesliga legjobb előkészítőjét húzzuk messzebb a kaputól, gratulálok. Nem szeretem Leroy testbeszédét, de tegnap teljesen meg tudtam érteni.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
Bayern - Werder 0:1, volt még1 gólja a Bremennek, csak azt a VAR visszafújta. Kane tényleg nem nyert semmit idén sem 😕
Sixo
remelem Trippier es Deier melle meg idehozunk vkit vmi angol kozepcsapatbol, mert Tuchel csak a PL-ben tud gondolkozni. azon csodalkozom, hogy Hendersonra nem csapott le.

Tuchel Raus.
csebi
De legalább Xabi Alonso bajnokkent mehet nyáron Münchenbe.
rob3r7o
nagyon jo lenne. amugy ha Brazzo meg Kahn lenne akkor mar gondolom kiraktak volna Tuchelt. most ez, hogy szerencse vagy nem, az mas kerdes. ki nyomna le a szezon maradekat ugy, hogy Alonsot hozzuk ev vegen? talan Jupp mester 😊 de ne felejtsuk el, hogy Hansi Flick is UFA jelenleg.

Tuchel Raus.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 714 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Bayern - Werder 0:1, volt még1 gólja a Bremennek, csak azt a VAR visszafújta. Kane tényleg nem nyert semmit idén sem 😕
Sixo
remelem Trippier es Deier melle meg idehozunk vkit vmi angol kozepcsapatbol, mert Tuchel csak a PL-ben tud gondolkozni. azon csodalkozom, hogy Hendersonra nem csapott le.

Tuchel Raus.
csebi
De legalább Xabi Alonso bajnokkent mehet nyáron Münchenbe.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
Bayern - Werder 0:1, volt még1 gólja a Bremennek, csak azt a VAR visszafújta. Kane tényleg nem nyert semmit idén sem 😕
Sixo
remelem Trippier es Deier melle meg idehozunk vkit vmi angol kozepcsapatbol, mert Tuchel csak a PL-ben tud gondolkozni. azon csodalkozom, hogy Hendersonra nem csapott le.

Tuchel Raus.
csebi
egy jó meggájver? 😀
Negritis, a vajda
o most serult sajnos, raadasul a serules elott alapember volt (sajnos-szerencsere nezoponttol fuggoen). Tuchelnek csak epizodemberek kellenek PL kozepcsapatokbol. nem illik az atigazolasi strategiaba.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
ha kijutunk a VB-re akkor be is lehet irni elore a 3 vereseget nekunk:

 444.hu/2024/01/21/a-fifa-elnoke-automatikus-vereseggel-buntetne-a-rasszista-szurkolok-csapatait
csebi
majd amikor az 5. meccs szakad félbe és nem bizonyítható a huhogás, akkor majd elgondolkodnak ezen a hülyeségen
simán vissza fognak élni vele 😊
NB2
2024ben azért ez mókásan hangzik 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
Bayern - Werder 0:1, volt még1 gólja a Bremennek, csak azt a VAR visszafújta. Kane tényleg nem nyert semmit idén sem 😕
Sixo
remelem Trippier es Deier melle meg idehozunk vkit vmi angol kozepcsapatbol, mert Tuchel csak a PL-ben tud gondolkozni. azon csodalkozom, hogy Hendersonra nem csapott le.

Tuchel Raus.
csebi
egy jó meggájver? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
ha kijutunk a VB-re akkor be is lehet irni elore a 3 vereseget nekunk:

 444.hu/2024/01/21/a-fifa-elnoke-automatikus-vereseggel-buntetne-a-rasszista-szurkolok-csapatait
csebi
majd amikor az 5. meccs szakad félbe és nem bizonyítható a huhogás, akkor majd elgondolkodnak ezen a hülyeségen
simán vissza fognak élni vele 😊
2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 441
csak meglesz 🤔
dande2
Ezt a Cubarsi gyereket láttuk már korábban? Elég kemény, 16 évesen a védelem közepén.
Klaci79
Most debütált a bajnokságban. Kupában játszott eddig
garincsa
az egyetlen, amit az utóbbi időben szeretek a Barcában...ezt kellene még jobban tolni, nem a Gündogan féle projekteket. Tudom persze nagy az elvárás, de ha sikerül 5-6 ilyen tinit beépíteni, megoldódhatnak a pénzügyi gondok is.
Klaci79
Azért kell a rutin is, siker is kell a pénzügyek megoldódásához. Amíg ingyen jönnek addig nem gond, csak csilliárdokat ne adjanak 30+ évesekért
garincsa
csak arra gondoltam, hogy ezeknek a srácoknak a fizetése fasorban nincs még a Lewa/Gündo/Raphinha fizetésekhez, sokat lehetne spórolni. Az ő eladásukból meg sokat profitálnánk, nyilván egy-két év szopás után erősíteni is bőven lenne pénz. Kockázatos, de egyszer rendet kell tenni a kasszában, az meg nem megy legmagasabb szintű fizetésekkel. És ugye egy Pedrinek/Gavinak/Araujonak szintén nagy lóvét kell adni közben.
Klaci79
Akire szükség van mint Gündogan azt megkell tartani, akire már nincs mint Lewa azt el kell engedni. Értem mit mondasz, de pár ilyen játékos nélkül lehet a BL indulás sem lenne meg
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
ha kijutunk a VB-re akkor be is lehet irni elore a 3 vereseget nekunk:

 444.hu/2024/01/21/a-fifa-elnoke-automatikus-vereseggel-buntetne-a-rasszista-szurkolok-csapatait

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
Bayern - Werder 0:1, volt még1 gólja a Bremennek, csak azt a VAR visszafújta. Kane tényleg nem nyert semmit idén sem 😕
Sixo
remelem Trippier es Deier melle meg idehozunk vkit vmi angol kozepcsapatbol, mert Tuchel csak a PL-ben tud gondolkozni. azon csodalkozom, hogy Hendersonra nem csapott le.

Tuchel Raus.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.