Soccer

38 feliratkozó

3 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 25 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegye fel a kezét akit fogadàsi szemponton kívül ez a mai Szerbek meg az Oroszok elleni meccs izgat? 😊 őszintén szólva, persze jó ha nyerünk de engem most ez nem hoz lázba.

3 hónapja
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 11 171 — Bears GM / Darts - Nathan Aspinall
Az is színvonal hogy egy magyar sportcsatorna élőben Feröer-szigetek - Lettország meccset ad. Ennyire focibuzi ország nem lehetünk.
Mikey
Adhatnák a Liechtenstein-Gibraltárt is 😁
warr_b
Ha jól láttam az a UEFA.tv-n lesz 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante/Valencia, Rákóczi / NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis]
NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Cras, Pogacar / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz
3 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 2 260 — Do Your Job
És az ismétlések mikor lesznek?

2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
3 hónapja
r.baggio Jacksonville Jaguars Louisiana Ragin' Cajuns 51 841 — 4-en távolra vitték a kutyát
Luxemburg-Ciprus félidőben 3-0, az azért korrekt.
warr_b
Csak kettő, a harmadikat nem adták meg
warr_b
Ciprus amúgy mikor lett ennyire szar? Most nézem, az acélos csoportban Luxemburg, Azerbajdzsán és Montenegró ellen három zakó, nulla rúgott gól.
warr_b
Lám, a klubfutballos sikerek nem járnak kéz a kézben a nemzeti válogatott fejlődésével

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
warr_b Washington Football Team 6 657 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az is színvonal hogy egy magyar sportcsatorna élőben Feröer-szigetek - Lettország meccset ad. Ennyire focibuzi ország nem lehetünk.
Mikey
Adhatnák a Liechtenstein-Gibraltárt is 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 630 — Amerikai sportok rajongója
Mikey
Nem hiszem hogy ez az indok szerintem. Gondolom megvették ezt a sorozatot, nincs más amit adni tudnának és ilyenkor nyomatni kell azt a végtelenségig, még ha kb. senkit nem is érdekel.😊
3 hónapja
Mikey 11 611 — LiVARpool fan

3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 9 014 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
warr_b
warr_b
Ciprus amúgy mikor lett ennyire szar? Most nézem, az acélos csoportban Luxemburg, Azerbajdzsán és Montenegró ellen három zakó, nulla rúgott gól.
warr_b
Kiégtek a Magyarok elleni diadal után

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, AS Roma szimpatizáns
3 hónapja
warr_b Washington Football Team 6 657 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
warr_b
warr_b

3 hónapja
warr_b

3 hónapja

3 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 630 — Amerikai sportok rajongója
Nezek egy sorozatot Netflixen. Edzokrol. A focis resz Jose Muringyo. Az az ember egy legenda vazze! Eltiltjak a csapattol. Erre a meccs elott, joval korabban bemegy az oltozobe, mert akkor meg nem nezi senki hol van. Lelkesiti a csapatot, jelen van. De rajonnek az UEFAnal, hogy miert nincs lelaton? Biztos az oltozoben bujkal. Bekuldenek valakit. Jose bebujik a szennyes ladaba, es ugy toljak ki onnan. Ez a ficko nem akarmi!
ulpianus
Én is tervezem megnézni azt a miniseries-t, érdekesnek hangzik.
3 hónapja
YoungZeeZee 4 038
Nezek egy sorozatot Netflixen. Edzokrol. A focis resz Jose Muringyo. Az az ember egy legenda vazze! Eltiltjak a csapattol. Erre a meccs elott, joval korabban bemegy az oltozobe, mert akkor meg nem nezi senki hol van. Lelkesiti a csapatot, jelen van. De rajonnek az UEFAnal, hogy miert nincs lelaton? Biztos az oltozoben bujkal. Bekuldenek valakit. Jose bebujik a szennyes ladaba, es ugy toljak ki onnan. Ez a ficko nem akarmi!
ulpianus
Csak eljart felette az ido vagyis keptelen megujulni.
3 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 15 711 — Astartes

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
3 hónapja
YoungZeeZee 4 038
Egyik bulgar lap szerint a var elvett egy buntetetot.dikkk pont ez az h nem volt bunteto😀
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 14 956 — Cowboys fan
Nekem Szalai Attila játéka nagyon tetszett LCB-ben, tökre Lipcse flashbackjeim voltak hétvégéről ezzel a Gulácsi-Orban védelemmel, mintha egy budget Halstenberget láttam volna játszani a ballábas passzaival 😃. Mondjuk a gólnál jól elváltotta magát ahogy kipusholt középpályára, de 3-0-nál igazából mindegy volt.
MarioAna
dehogy volt mindegy, 2:0-nál megtettem a 3:0-ás végeredményt, 4,45-ös szorzó ment a levesbe
slowmotion
Merész vagy, azért egy kiengedőben lévő magyar válogatottnál bármikor benne van a gól. Meg amúgyis.
Toca
fun volt. meg simán benne lehet az, hogy akármilyen béna a védelem, a másik csapat be van oltva gól ellen.
azokon a nehéz napokon... lehet, hogy túl korán jött a harmadik, a végén kontrából kellett volna lőni, és akkor 3:0 😊
3 hónapja
Toca Minnesota Vikings 13 860 — Vikings fan
Nekem Szalai Attila játéka nagyon tetszett LCB-ben, tökre Lipcse flashbackjeim voltak hétvégéről ezzel a Gulácsi-Orban védelemmel, mintha egy budget Halstenberget láttam volna játszani a ballábas passzaival 😃. Mondjuk a gólnál jól elváltotta magát ahogy kipusholt középpályára, de 3-0-nál igazából mindegy volt.
MarioAna
dehogy volt mindegy, 2:0-nál megtettem a 3:0-ás végeredményt, 4,45-ös szorzó ment a levesbe
slowmotion
Merész vagy, azért egy kiengedőben lévő magyar válogatottnál bármikor benne van a gól. Meg amúgyis.
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 14 956 — Cowboys fan
MarioAna
3 hónapja
YoungZeeZee 4 038
Gulacsi most nagyott nott a szememben. jo kapus, de a lipcsei vedelmmel kiegeszulve lett "ilyen" jo. Pont ahogy elemeztek, hogy az ottani vedelem nem hozza olyan sokszor nehez helyzetbe. kiszamithatobb egy-egy esemeny.
Szoval ugy voltam vele, hogy o nem egy dibusz aki ha elkapja a fonalat akkor meccset hoz:pl molde ellen 1-1 bravur ami KELL
na hat gula hozta a meccset tegnap, mert szarok voltunk 😀
3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 7 037 — REQUIEM FOR THE BROTHERHOOD
Nyilasi mennyire van bebaszva vajon?

3 hónapja
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 11 171 — Bears GM / Darts - Nathan Aspinall
3 meccsen is tizenegyesek vannak 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante/Valencia, Rákóczi / NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis]
NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Cras, Pogacar / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz
3 hónapja
r.baggio Jacksonville Jaguars Louisiana Ragin' Cajuns 51 841 — 4-en távolra vitték a kutyát
a következő bő 40 napban még 5 (!) válogatott meccs, érdekes lesz

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
JéBé Green Bay Packers 5 947
mikor lett ennyi haja Gulácsinak? csak hogy a fontos kérdéseket is feltegyük
petey
Nem több, csak festett. Vagy beültetett?
Gergőbácsi
Fixen, nem is keveset.

Szerkesztette: JéBé
3 hónapja
petey San Francisco 49ers BYU Cougars 12 518 — Csodabogár
petey
Gergőbácsi
inkább utóbbi, elég magas homloka volt 😀

3 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 6 365 — Packers Suicide Squad
petey

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.