Soccer

37 feliratkozó

15 napja
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 551 — No es importante
Mtk új légiós-számláló: |||||
1 kolumbiai // 1 portugál // 1 északmacedón // 1 montenegrói // 1 ghánai

Szerkesztette: r.baggio
4 hónapja
csebi New York Giants 5 908 — Lucas Scott
Na Lewa igazán rá pihenhet az áprilisi időszakra. 4 hét kiesés ... Zirkzeetime!!!
4 hónapja
Negritis Denver Broncos 13 918 — The Mathematician
Szerintem az ibériai-brit párharc lesz a nap meccse. Segítek, 6-kor kezdődik.
Szívesen.
dawyd728
mi kezdodik hatkor?
ZoliMP
EURÓPA-LIGA, A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
18.00: Braga (portugál)–Rangers (skót) (Tv: Digi Sport1)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
ZoliMP 3 167
Szívesen.
dawyd728
mi kezdodik hatkor?
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 38 229
XDDD

twitter.com/FootyHumour/status/1232418925994029057

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 38 229
Engem ami a Chelsea-nel igazan aggasztana, az inkabb Pulisic felelmetes formahanyatlasa, illetve Hudson-Odoi a jo idenykezdet ota teljesen szar es haszontalan, onzo, elkepeszto mennyisegu labdat szorakozik el, nem tud szervezni, egy-egyezesben is nagyon visszaesett. Az ilyen oriasi tehetsegek visszaesesenek az okat kellene megtalalni, mert Pulisic peldaul heteken at bizonyitotta, hogy kulcsjatekos tud lenni.
Stez
CHO idénykezdet óta szar? a srác Sarri alatt sérült meg és hagyott ki 6+ hónapot, kicsit talán el is lett sietve a visszatérése így a PL-ben nyilván nagyon szembetűnő a meccshiány, de a felhozó tarcsi, ligakupa meccseken látszik, hogy nem felejtett el focizni és van szerepe a csapatban, sajnos megint sérült így ez hosszabb folyamat lesz mire 100%-osan visszatér, de én nem félteném. Pulisic detto, nem volt megfelelő mélység mögötte, megsérült, de egészségesen abszolút nem "hanyatlott a formája". nálam inkább Mount aggasztó, a Valencia elleni sérülése után is tovább lett erőltetve, ez sem mentálisan, sem fizikálisan nem segített neki és bár a Spurs ellen már üde színfolt volt, nálam tegnap pont ezért volt nagy csalódás az ő játéka.
sokkal jobb és tapasztaltabb csapat a Bayern, de egy egészséges Kanté, RLC, CHO, Pulisic kvartett nagyon hiányzott ahhoz, hogy több variációja legyen Lampsnak elől.
kristof
Aham. Akkor ajanlom figyelmedbe az osszes PL-meccset kettejukkel kapcsolatban, amikor Lampard hivatalos jelentese szerint nem voltak meg, vagy mar serultek. Jo 7-8 meccse volt mindkettonek, amikor rendkivul gyengen jatszott. Pulisic brutalisan kezdett, aztan elkepesztoen visszaesett, neki utana jott a serules, mig Hudson-Odoi szinten jol kezdett, de o szimplan visszaesett, amiben nem serules volt. Utana serult meg o is. Most nalam az nem mutat semmit, hogy o a tarcsiban, meg a ligakupaban a gyenge csapatok, meg cserek ellen mit mutat.

Egyebkent Hudson-Odoi szerintem zsenialis jatekos lehetne, de en ugy velem, hogy o tul buta ehhez a jatekhoz, es ez mindig is oriasi problemat fog neki okozni, hogy „kiteljesedjen”.

Pulisic nem buta, o sokszor csak onzo, de o kiraly lesz szvsz.

Ami Mountot illeti, o meglatasom szerint csaloka, annyira minden osszejott neki az elso par heten, hogy tul lett tolva picit, de annyira nem jo igazabol, mint azt a statisztikai mutattak. Inkabb intelligens, akibol nagyon jo iranyito valhat. De azert meg nagyon erezheto, hogy fiatal, tul van terhelve, illetve az is igaz, amit mondtal, neki ket serulese is volt, ami utan mindenki csak nezett, hogy egy het mulva mar ott rohangalt a kezdoben, majd a meccs vegen mar a palyan santitott, latszott, hogy nincs teljesen rendben. OMeg hat o meg nem kiegyensulyozott, en orulnek, hogyha ebben fejlodne, mert birom nagyon, ugyes gyerek. De nagyon siman kepes eltunni 2-3 meccsekre.

4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 13 539 — Cowboys fan
Szívesen.
dawyd728
valóban esélyesen lehet belőle sokgólos klasszik, mert a Gers védelme elég ergya hátul, könnyen góllövési kényszerbe kerülhetnek
4 hónapja
Thiago 17 labdaszerzes. A csávó Flick alatt az elején nem játszott. Mikor kérdeztek erről annyit mondott h bizonyítani akar és mikor megkapja a lehetőséget élni fog vele. Miután egy meccset végig tolt azóta kihagyhatatlan eleme a csapatnak. Elképesztően jó játékos meg ha tegnap lehet h egy második sárga is járt volna neki (amúgy 2. Sárgás szituk miért nem visszanézhetőek Varral?, sztem azt is kellene mert befolyásoló tényező). Amúgy lehet h a BMnek most kifejezetten jó h éles a bajnokság is így nem engedhet ki.
4 hónapja
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 274 — Browns GM
Engem ami a Chelsea-nel igazan aggasztana, az inkabb Pulisic felelmetes formahanyatlasa, illetve Hudson-Odoi a jo idenykezdet ota teljesen szar es haszontalan, onzo, elkepeszto mennyisegu labdat szorakozik el, nem tud szervezni, egy-egyezesben is nagyon visszaesett. Az ilyen oriasi tehetsegek visszaesesenek az okat kellene megtalalni, mert Pulisic peldaul heteken at bizonyitotta, hogy kulcsjatekos tud lenni.
Stez
CHO idénykezdet óta szar? a srác Sarri alatt sérült meg és hagyott ki 6+ hónapot, kicsit talán el is lett sietve a visszatérése így a PL-ben nyilván nagyon szembetűnő a meccshiány, de a felhozó tarcsi, ligakupa meccseken látszik, hogy nem felejtett el focizni és van szerepe a csapatban, sajnos megint sérült így ez hosszabb folyamat lesz mire 100%-osan visszatér, de én nem félteném. Pulisic detto, nem volt megfelelő mélység mögötte, megsérült, de egészségesen abszolút nem "hanyatlott a formája". nálam inkább Mount aggasztó, a Valencia elleni sérülése után is tovább lett erőltetve, ez sem mentálisan, sem fizikálisan nem segített neki és bár a Spurs ellen már üde színfolt volt, nálam tegnap pont ezért volt nagy csalódás az ő játéka.
sokkal jobb és tapasztaltabb csapat a Bayern, de egy egészséges Kanté, RLC, CHO, Pulisic kvartett nagyon hiányzott ahhoz, hogy több variációja legyen Lampsnak elől.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 38 229
Amúgy Barkley nekem egy tok jó játékosként el bennem. Van is fm 15ös mentesem Amiben 2017ben vezetem a PMt és ő meg Lukaku viszik a hátukon Evertont. Mi lett ezzel a sraccal?
csebi
Szerintem tipikusan az az ember, aki nagy tehetségként van kikiálltva, aztán kb meg is ragad azon a szinten. Sok ilyen van, csak többnyire elviszik őket a középcsapatok.
dugo93
Szerintem meg o is egy rendszerfuggo egyen, akarcsak peldaul Drinkwater, aki a Leicesterben anno baromi jol jatszott, eleg nagy szerepe volt abban, hogy bajnoki cimet nyertek, de peldaul Dier is a Spursben masfel-ket evig baromi jo volt egy bizonyos szisztemaban, aztan megserult, meg mas is lett a szerepkore picit, egybol szenvedni is kezdett. Barkley szerintem tipikusan az a jatekos, aki Henderson volt soksaig a Poolnal, hogyha nem tudod tokeletesen belecsiszolni a gondolkodasmododba, nem lesz fit es abszolut egy total kozepszeru jatekosnak fog tunni. Eleg sok ilyen van amugy, foleg az angol futballban. Ilyen volt amugy Fellaini is, aki az elmebeteg dolgai mellett is baromira jo es hatekony volt, amikor tudtak, hol kell ot jatszatni, es nem probaltak meg elorebb vagy hatrebb, oldalra tologatni, mas feladatokat adni neki.

Barkleynak szerintem Lampard nem igazan tudja megtalalni azt a szerepkort, amiben ki tudja hozni belole a plusz. De o jo jatekos ettol fuggetlenul, csak hat emiatt limitalt, nem eleg univerzalis. Ha ott jatszatod, ami nem a stilusa, nem nagyon tud alkalmazkodni, legalabbis nem elegge.
Stez
De ez az edző hibája. Ld Müller. Mki temette erre kiderül h meg mindig baromi jó játékos. Tegnap is volt h figyeltem helyezkedeset, elkepesztoen jól mozog és nyit területeket többieknek. Kovac és Löw (már) nem tudta használni de miért van az h Heynckes és Flick is tudja meg korábban Pep is? Ez a jó edző ismerve btw.
csebi
Igen, altalaban az edzo hibaja, de vannak jatekosok, akiken ilyenkor muszaj tovabbadni, mert el kell fogadni, ha adott ember rendszerebe nem passzolnak teljes mertekig. Lampard erkezesekor Barkley mar ott volt, o nyilvan probalgatja, hogy megtalalja-e a helyet, ehhez azert ido kell. De ha nem megy, nem kell eroltetni, illetve lampard sem fikazhato, ha az o 1-2 alaptaktikajaba nem passzol bele a jatekos. Kloppnal is van ez sok jatekossal, Guardiolanal ugyszinten. Ezeket eladjak, de attol meg nem rossz jatekosok.

A jo edzo szvsz azert is jobb, mert miutan atvette a csapatot, hamar tud beepiteni fiatalokat es uj szerzemenyeket, o tudja, hogy az o rendszerebe ki kell, kibol tudja kihozni a pluszt, es azt hozza. Ilyen volt Kloppnal Szalah, ilyen Mane, ilyen Hendo, de Robertson is.

Lampardnal peldaul szerintem Kovacic es Mount, illetve Abraham hasonlo, de Jorginhot sem velem rossznak. Szoval nem gondolom, hogy rossz edzo lenne emiatt. Mindenkinek van egy alapstrategiaja, amire epitkezik, aztan akadnak univerzalis, beepitheto jatekosok, es akadnak, akiket ha a komfortzonajukbol kirangatsz, akkor teljesen elveszitik az egyensulyt. Barkley nem ilyen, o igazabol hullamzo, mert jatszott o mar nemegyszer kifejezetten jol a Chelsea-ben.

4 hónapja
Amúgy Barkley nekem egy tok jó játékosként el bennem. Van is fm 15ös mentesem Amiben 2017ben vezetem a PMt és ő meg Lukaku viszik a hátukon Evertont. Mi lett ezzel a sraccal?
csebi
Szerintem tipikusan az az ember, aki nagy tehetségként van kikiálltva, aztán kb meg is ragad azon a szinten. Sok ilyen van, csak többnyire elviszik őket a középcsapatok.
dugo93
Szerintem meg o is egy rendszerfuggo egyen, akarcsak peldaul Drinkwater, aki a Leicesterben anno baromi jol jatszott, eleg nagy szerepe volt abban, hogy bajnoki cimet nyertek, de peldaul Dier is a Spursben masfel-ket evig baromi jo volt egy bizonyos szisztemaban, aztan megserult, meg mas is lett a szerepkore picit, egybol szenvedni is kezdett. Barkley szerintem tipikusan az a jatekos, aki Henderson volt soksaig a Poolnal, hogyha nem tudod tokeletesen belecsiszolni a gondolkodasmododba, nem lesz fit es abszolut egy total kozepszeru jatekosnak fog tunni. Eleg sok ilyen van amugy, foleg az angol futballban. Ilyen volt amugy Fellaini is, aki az elmebeteg dolgai mellett is baromira jo es hatekony volt, amikor tudtak, hol kell ot jatszatni, es nem probaltak meg elorebb vagy hatrebb, oldalra tologatni, mas feladatokat adni neki.

Barkleynak szerintem Lampard nem igazan tudja megtalalni azt a szerepkort, amiben ki tudja hozni belole a plusz. De o jo jatekos ettol fuggetlenul, csak hat emiatt limitalt, nem eleg univerzalis. Ha ott jatszatod, ami nem a stilusa, nem nagyon tud alkalmazkodni, legalabbis nem elegge.
Stez
De ez az edző hibája. Ld Müller. Mki temette erre kiderül h meg mindig baromi jó játékos. Tegnap is volt h figyeltem helyezkedeset, elkepesztoen jól mozog és nyit területeket többieknek. Kovac és Löw (már) nem tudta használni de miért van az h Heynckes és Flick is tudja meg korábban Pep is? Ez a jó edző ismerve btw.
4 hónapja
dawyd728 2 750
Szívesen.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 38 229
csebi
dugo93

4 hónapja
Vrij6 Baltimore Ravens Maryland Terrapins 4 399
Serge Gnabry idén kétszer járt Londonban, hat gólnál tart.

Még szerencse, hogy a Premier League túl erős volt neki.
Bundesligába' majd talán elég lesz.

😀 😀

Reading is my passion - eveything else is coming from there
4 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 3 179
csebi

4 hónapja
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 38 229
Azert Lampardtol az, hogy a vedo Jamest feltolta RW-nek kis tulzassal, egeszen elmebeteg elkepzeles volt. Es kozben Willian meg ott van a padon a posztra.
Stez
3-4-3ban szelso kozeppalyas, 5-2-3ban szelso vedo. Es a 60.percig az is ment. Utana ment Azpi jobb hatvednek es James szelre 4-4-2ben.
Pulisic es Hudson-Odoi serultek egy ideje, Willian meg regota nincs jo formaban.
Inkább Alonso es Barkley eroltetese a kva nagy wtf, de a spanyol legalabb tamadasban jo, Barkley viszont katasztrofa.
Borbinho
Na, azt nem lattam, csak 50. perc derekan neztem a felallast, es akkor masszivan 4-3-3-ba volt irva jobb szelsonek, meg csak nem is a kozeppalyara. Mert oke, hogy vedokent es kozeppalyaskent jol tud jatszani, de elol szerintem nem sokszor fordult meg eleteben tamadokent, azert csapott belem a gondolat, hogy wtf.

4 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 8 653 — Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/wengerknowsbest/status/1232426856323993602?s=19

"Valakik tudtak asszimilálódni..." / NB2, 2020.06.25
4 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 8 653 — Megrögzött Colts Fan
Azert Lampardtol az, hogy a vedo Jamest feltolta RW-nek kis tulzassal, egeszen elmebeteg elkepzeles volt. Es kozben Willian meg ott van a padon a posztra.
Stez
3-4-3ban szelso kozeppalyas, 5-2-3ban szelso vedo. Es a 60.percig az is ment. Utana ment Azpi jobb hatvednek es James szelre 4-4-2ben.
Pulisic es Hudson-Odoi serultek egy ideje, Willian meg regota nincs jo formaban.
Inkább Alonso es Barkley eroltetese a kva nagy wtf, de a spanyol legalabb tamadasban jo, Barkley viszont katasztrofa.

"Valakik tudtak asszimilálódni..." / NB2, 2020.06.25
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 13 539 — Cowboys fan
két ilyen rohadás színész csapatot baszki... de mit beszélek, nekünk még hátravan a visszavágó egy ugyanilyen ellen
4 hónapja
Nyilván a chelsea sem most éli a fénykorát, de azért ez a bayern nem gyenge, nem lennék meglepve ha idén megnyernék a BL-t.
Ma még csak nem is játszanak jól.
eaglesmcnabb
Inkább azt mondanám h voltak időszakok amikor a Chelsea mutatott vmit magából de tény h nem ez volt Thiago és Kimmich alommeccse. Viszont Flick jó.
4 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 7 917 — The sharif don't like it
Vidal okos

@RobokacsaGB
4 hónapja
Negritis Denver Broncos 13 918 — The Mathematician
Vidal is címeres kretén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 586 — TODDHERREMANS79
Nyilván a chelsea sem most éli a fénykorát, de azért ez a bayern nem gyenge, nem lennék meglepve ha idén megnyernék a BL-t.
Ma még csak nem is játszanak jól.

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
4 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 23 213 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarom elkiabálni, de Setien már jobban nyúlt bele a meccsbe mint Valverde evör...

4 hónapja
Alonso megúszott egy pirosat vagy mégsem