Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 249
Korábban is kérdeztem és továbbra is érdekel, hogy mi a problémája a játékosoknak és a szurkolóknak az ESL-lel?

Én játékosként biztos támogatnám, hiszen több pénz, nagyobb téttel bíró meccsek, okosabban megszervezett versenynaptár, igazi kánaánnak tűnik. Ha valamelyik csapat szurkolója lennék, akkor pláne, hiszen erősebb lenne a csapatom, nem kellene azon izgulnom, hogy egy kutyaütő csapat ellen, egy sportértékkel nem bíró meccsen sérül meg a sztárunk (lásd Lewandowski Andorra ellen), illetve sokkal több minőségi meccset láthatnék.

Független szurkolóként meg nyilván csak támogatandó az ESL, hiszen mi lehetne jobb annál, minthogy igazi nagy csapatokat lehet nézni egymás ellen hétről hétre tétmeccsen? (az esetleges szabályváltozásokat nem is említem)

Úgyhogy továbbra is az érdekel, hogy mit nem veszek észre, ami megalapozza ezt a hisztit?

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 460
Hirtelen kezdés után gyors véget ért hát a maffiáháború, a Láblefűrészelő Kft. legyőzte a Betonbaöntő Bt.-t, a futball megmenekült.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
5 év után is csodálatos, hidegrázós, könnyezős!!

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 644
A Liverpoolt már a szponzorok is elkezdték elhagyni. Csak tapsolni tudok Henryéknek, hogy amit 10 év alatt felépítettek, azt egy nap alatt sikerült lerombolniuk.
Mikey
Lehet csak fenyegetés nem? Vagy mindentől függetlenül?
csebi
 twitter.com/TribusWatches/status/1384597814089601026?s=19

Ez így szerintem elég tuti.
több mint 3 éve
rokaur 864
A Liverpoolt már a szponzorok is elkezdték elhagyni. Csak tapsolni tudok Henryéknek, hogy amit 10 év alatt felépítettek, azt egy nap alatt sikerült lerombolniuk.
Mikey
Lehet csak fenyegetés nem? Vagy mindentől függetlenül?
csebi
Olcso PR, kiallnak a szurkolok mellett.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 127 — Lucas Scott
na, ez érdekes lesz.
1, Perez ugye aszonta, hogy az aláíróknak most már szerződéses kötelmeik vannak. ha igen, akkor a kiszabott nagy kárpótlást követelhet pl a JP Morgan, mert ők ebből kemény pénzre számítottak.
2, Agnelli mindenképpen bukik, már a csebi miatt citált részek miatt is - nála elég erősen fennáll az összeférhetetlenség, simán vétett az etikai szabályok ellen, ha egy évre eltilthatják minden sporttal kapcsolatos tevékenységtől, akkor értelemszerűen a Juventus elnöke sem lehet ("csak" a tulajdonosa).
3, Perez érdekesebb kérdés, azt olvastam, hogy van tisztsége a Realon kívül is (spanyol szövetség, vagy ilyenek), ez esetben rá is vonatkozhatnak a szabályok, büntethető, eltiltható, és akkor ő is kitörölheti azzal, hogy most választották újra.
4, Laporta nagyon elegánsan benyögi, hogy a socióknak még meg kell szavaznia, viszont akkor meg nem is írhatta volna alá az egészet. meleg lehet (vagy lesz is) a pite.
slowmotion
Ilyen a forradalmárok élete/sorsa.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 127 — Lucas Scott
A Liverpoolt már a szponzorok is elkezdték elhagyni. Csak tapsolni tudok Henryéknek, hogy amit 10 év alatt felépítettek, azt egy nap alatt sikerült lerombolniuk.
Mikey
Lehet csak fenyegetés nem? Vagy mindentől függetlenül?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 644
A Liverpoolt már a szponzorok is elkezdték elhagyni. Csak tapsolni tudok Henryéknek, hogy amit 10 év alatt felépítettek, azt egy nap alatt sikerült lerombolniuk.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 873 — Cowboys fan
na, ez érdekes lesz.
1, Perez ugye aszonta, hogy az aláíróknak most már szerződéses kötelmeik vannak. ha igen, akkor a kiszabott nagy kárpótlást követelhet pl a JP Morgan, mert ők ebből kemény pénzre számítottak.
2, Agnelli mindenképpen bukik, már a csebi miatt citált részek miatt is - nála elég erősen fennáll az összeférhetetlenség, simán vétett az etikai szabályok ellen, ha egy évre eltilthatják minden sporttal kapcsolatos tevékenységtől, akkor értelemszerűen a Juventus elnöke sem lehet ("csak" a tulajdonosa).
3, Perez érdekesebb kérdés, azt olvastam, hogy van tisztsége a Realon kívül is (spanyol szövetség, vagy ilyenek), ez esetben rá is vonatkozhatnak a szabályok, büntethető, eltiltható, és akkor ő is kitörölheti azzal, hogy most választották újra.
4, Laporta nagyon elegánsan benyögi, hogy a socióknak még meg kell szavaznia, viszont akkor meg nem is írhatta volna alá az egészet. meleg lehet (vagy lesz is) a pite.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na akkor már mindenki kihátrál akit le lehet fizetni vagy meg lehet fenyegetni, már csak a nagy és látványos kivégzés van hátra amivel a csűrhe vérgőzös nyálcsorgatása is kielégül 😊

több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Ja igen, az meg külön pikáns, hogy az az UEFA nyalja most fényesre a politikusok sejhaját a politikai beavatkozásáért (ami az angoloknál meg is történt - nyilván mondani sem kell, hogy példátlan eset!!!!), aki nem is olyan régen még eltiltott egyes szövetségeket, mert politikai beavatkozás történt az ország futballéletébe.
Ezek után mondja még valaki, hogy az UEFA egy őszinte, korrekt, mindenki érdekét néző szervezet, akitől a futball minden résztvevője egyenlő bánásmódra számíthat....

Szerkesztette: Antonius

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Ironikus. A Szuperliga bukásával (ismét) győzött a kapzsiság és a korrupció.
Nekünk itt a kis hazai posványunkban nyilván mindegy BL-ben vagy Szuperligában nem veszünk részt (tudom, tudom a Fradi most igen, de egyhamar nem valószínű, hogy ismételne, különösen 2024 után), de az már 1000x bebizonyosodott, hogy a jelenlegi rendszer kevesek érdekét szolgálja a sokakkal szemben. Én szívesen megnéztem volna valami újat, még akkor is, ha nagy elvárásaim velük kapcsolatban se voltak.

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eddig se nagyon néztem már focit, ezután se nagyon fogok a nagyobb BL rangadókon túl 😊
Az igazsi fódballt meghagyom az igazszívűeknek 😊

Hányinger az egész álszent közeg, mintha nem mindenki a nagyobb lóvé és a jól kitaposott poshadt mocsarban való üldögélés miatt játszaná az insta mártírt...
Na majd amikor üti a City a dubaji bajnokot Szaúd-Arábiában A foci mindenkié Super League keretében remélem ugyanígy felrobban a Twitter 😊

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 127 — Lucas Scott
Ja és itt jön képbe az az ns cikk ami taglalta h melyik 30 valahány játékos nem lehet ott ellenünk az Eb-n a csoportban. Talán picit korai volt 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Akkor már csak az a kérdés, hogy Perez ebbe belebukik vagy sem?
Szokol
Most választották újra ráadásul kihívó nélkül, úgyhogy nem nagyon hinném.


több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 127 — Lucas Scott
Amúgy nekem van egy elméletem h ez az egész Superliga azért jött h elvegyék a figyelmet arról h Flick le akar lepni. Bayern nem csatlakozott így a szurkolok szemében jó fiúk lettek és jóval kisebb felhajtást kapott ez az egész Flickrol

Hoeness az igazi szereplő itt a kartyavarban.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 249
Szomorú, hogy ilyen hamar széthullott a dolog, lehet, hogy sok év után újra néztem volna klubfocit
Wester
Ja én is max a BL elődöntőktől szoktam, de most egészen fellelkesültem, hogy most teljesen elmenjen megint a kedvem.

Azért remélem a BL-t sikerül úgy megreformálni, hogy a sok ballaszt csapatot kiszórják, mert akkor lenne ősszel is érdekes foci meccs a magamfajta, nem szurkoló embernek is.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
32

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 957
Amugy ha latok itt vmi "bemondast" rogton az nsora megyek h mi a hir...de bakker most is raeszmeltem h neha le vannak maradva mint a franc..bazz az indexen leletem meg az elnokok lemondasat.
YoungZeeZee
Ez kb olyan mint amikor berakunk vmi Amifocival kapcsolatos dolgot a fórumra az érintett topicba, és kb fél (de lehet több) óra után látjuk viszont az FKn 😛 😉
dande
Fizetos cikkkent😅😀
Sorry.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amugy ha latok itt vmi "bemondast" rogton az nsora megyek h mi a hir...de bakker most is raeszmeltem h neha le vannak maradva mint a franc..bazz az indexen leletem meg az elnokok lemondasat.
YoungZeeZee
Ez kb olyan mint amikor berakunk vmi Amifocival kapcsolatos dolgot a fórumra az érintett topicba, és kb fél (de lehet több) óra után látjuk viszont az FKn 😛 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 957
Amugy ha latok itt vmi "bemondast" rogton az nsora megyek h mi a hir...de bakker most is raeszmeltem h neha le vannak maradva mint a franc..bazz az indexen leletem meg az elnokok lemondasat.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lényeg: BAJNOKCSAPAT BAJNOKCSAPAT BAJNOKCSAPAT! 😛
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 957
Es ha vki beugrasztotta az elnokoket?
Sorosrol volt mar szo😅
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 795 — Слава Україні! Героям слава!
Origo megírta már, hogy Viktor megvédte a futballt? 😊
somoskovig
"Ha szuperligat akarsz, nem teheted meg hogy kihagyod a Felcsútot."

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv