NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 391
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
Toca
nem a melegekről volt szó? 😀
briareos
Alapvetően igen, a migránsokra már a Petry-féle MN interjú terelte a témát. Mindegy, egyikben sem fejtett ki túlságosan Hertha-kompatibilis véleményt.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
Toca
nem a melegekről volt szó? 😀
briareos
Nekik A melegekkel nincs gondjuk, csak a buzikat utálják.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 861 — StuG Life
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
Toca
nem a melegekről volt szó? 😀

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 861 — StuG Life
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 861 — StuG Life
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na Gulyás ma már azt mondta, hogy a védettségi igazolvánnyal rendelkezők mehetnek EB meccsre szurkolni. 2 hete még csak a beoltottakat mondta... 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Azert Navasnak rengeteget koszonhet a PSG (10 vedes, 4.vmennyi XG a 1.5 XG-vel szemben ...).
Musiala behozatalat hianyoltam volna a vegen, hogy jojjon egy kis frissesseg, mert elkepesztoen elfogytunk a vegere az iramban.
Innen amugy sztem csoda kellene, hogy tovabbmenjunk foleg h sem Lewa sem Gnabry nem jatszhat jovo heten. Sanetol joval tobb kell, Coman meg hiába probalkozott, ha egyertelmu szabalytalansagot a 16-on belul meg csak vissza sem neznek, meg a PSG kezilabdazhat buntetlenul.

Flicknek vmit valtoztatni kell. Picit Pep erzesem van, hogy van egy elkepzelese a focirol es kesz. Bki is az ellenfel azt csinaljuk. Pep korszakbol mondta vmeik Bayern jatekos, hogy altalban a videozas 95% sajat jatek videoja, es minimalisan foglalkoznak az ellenfel jatekaval. Most is ilyen erzesem volt. Lehetett tudni, hogy a PSG is mennyire tartalekos foleg a kozepso kozeppalyan igy annyi lesz, hogy a ket futobolondnak rugjak fel a labdat. Erre Sule-Alaba paros kezdett, akik alig jatszottak iden egyutt, es leggyorsabb jatekosunk padon volt. Vszeg en eleve egy Pavard-Sule-Lucas-Davies parossal kezdtem volna, elottuk meg Alaba-Kimmich es egy nagyon ovatos taktikaval, a szokasoshoz kepest is picit hatrebb huztam volna meg a vedelmet. Foleg, hogy arrol volt szo, hogy Goretzka pozitiv tesztet produkalt szombaton es vnap is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hehh, mik vannak... valami jó magyar rumot mondjuk nem tudtok? 🤣
warr_b

r.baggio
Jó rumtól messze van mondjuk.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Hehh, mik vannak... valami jó magyar rumot mondjuk nem tudtok? 🤣
warr_b


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 870 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ajánlj valami fasza német single maltot. 😛
Sobri Jóska

empty taxi
Hehh, mik vannak... valami jó magyar rumot mondjuk nem tudtok? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Miért drukkolna bárki bármilyen franciának?
Jött onnan bármikor bármi jó?
warr_b

empty taxi
Hat ez is gyonyoru francia nev. 😊 Elzaszt vissza! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah most nézem miről maradtam le 😛 PSG szeret idengeben kezdeni 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ajánlj valami fasza német single maltot. 😛
Sobri Jóska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Miért drukkolna bárki bármilyen franciának?
Jött onnan bármikor bármi jó?
warr_b

empty taxi
ja, ez azért nem rossz sör
slowmotion
Mert német 😉
Elzászi, az meg német 😁
warr_b

Ez szinte tökéletes itóka.

Ajánlj valami fasza német single maltot. 😛

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Hová jutott a foci, hogy inkább drukkolsz egy Bayernek, mint egy Bármilyen PSG-nek.
ozibozi
Miért drukkolna bárki bármilyen franciának?
Jött onnan bármikor bármi jó? Nem. Akkor meg? 😂
warr_b
Jogos, hiszen a németektől is annyit kaptunk, hogy sosem fogy el... 😉
ozibozi
M83 vs. Rammstein

Hát nem tudom, ízlés dolga
Kampman
Edith Piaf vs. Die Prinzen.
Marie Laforêt vs. Puhdys.

Ja, ízlés dolga.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
ÚÚÚÚÚ Simek, a foci szakkommentátorok Németh Szilárdja. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Mekkora potyagól volt az első, a lassítás árulkodó

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 391
M4-es szakik ebből élnek?
steelwolf
Szerintem valamilyen egyesületnél vagy az MLSZ-nél is kell, hogy legyen valami "do nothing" állásuk.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
M4-es szakik ebből élnek?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 997 — beers & Packers
Nem volt rossz meccs, de azok, akik szerint a játék sava-borsa a D, aligha élvezték. Arról nem is beszélve, hogy iramát, technikai és taktikai színvonalát tekintve messze elmaradt egy Felcsút-Mezőkövesd rangadótól.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
fm-ben szoktam így kiszopni hogy tízszer annyit lövök kapura 😀

De így legalább izgalmas lesz a visszavágó.
eaglesmcnabb
Épp attól felek h nem. Beállnak Kontrára és kész

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 870 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Miért drukkolna bárki bármilyen franciának?
Jött onnan bármikor bármi jó?
warr_b

empty taxi
ja, ez azért nem rossz sör
slowmotion
Mert német 😉
Elzászi, az meg német 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta