Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 884 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Arsenal hozza a szokásos balfasz formáját 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 689 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ibáñez szép gólt ragasztott az Ajaxnak 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 689 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Közben Schön menni FC Dallas.
empty taxi
Még május elejéig marad, illetve gondolom ez majd kupadöntő és nb1 helyezés kérdése...ha egyikben sincs esélye az MTK-nak elérni valamit, akkor az MLS kezdetén már mehet, ha van esély, akkor marad amíg vége nincs.
Egyébként Schön esete érdekes volt számomra.
Amikor az Ajax-ból visszatért Magyarországra, egy magyar átlag feletti gyorsaságot láttam tőle, aki tud ugyan cselezni, de kapura nagyon mérsékelten gólveszélyes, passzolni alig tud, önbizalma semmi és néha rá kellett szólni, hogy öreg...vége a pályának ne fussál tovább.
De nb2-ben azért játszott sokat és nyilván lehetett látni, hogy nb1-ben is bőven helye lenne.
Aztán idén néhány hónapja vettem észre, hogy az átlag feletti gyorsasághoz, önbizalom és gólveszélyesség párosult. Remekül cselezett, amit ritkán látok idehaza, okos passzokkal másokat is helyzetbe hozott, a kapu előtt is feltalálta magát és hatalmas gólokat is lőtt.
Szóval összességében két év alatt egy nagyszerű fejlődésnek lehettek szemtanúi, akik látták és ez az amit egyébként bármely magyar játékosnál örömmel látok, főleg ha eljut olyan szintre, hogy akár a felnőtt válogatottban is megnézném, bár ott Sallai mindenképp előtte van.
A Dallas jót tehet neki, nem egyből egy lehetetlen helyzet, mint sok fiatalnak és ő már égett meg profi körülmények között, tudja, hogy mire kell különösen odafigyelni.
Ha a tud még pár évig így fejlődni, sok öröme lehet benne a magyar fociszeretőknek.
Köszönjük Szabi, sok sikert!
Klaci79
Remélhetőleg 1-2 szezon után el tud kerülni egy MLS-nél erősebb bajnokságba. Drukkolok neki.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Közben Schön menni FC Dallas.
empty taxi
Még május elejéig marad, illetve gondolom ez majd kupadöntő és nb1 helyezés kérdése...ha egyikben sincs esélye az MTK-nak elérni valamit, akkor az MLS kezdetén már mehet, ha van esély, akkor marad amíg vége nincs.
Egyébként Schön esete érdekes volt számomra.
Amikor az Ajax-ból visszatért Magyarországra, egy magyar átlag feletti gyorsaságot láttam tőle, aki tud ugyan cselezni, de kapura nagyon mérsékelten gólveszélyes, passzolni alig tud, önbizalma semmi és néha rá kellett szólni, hogy öreg...vége a pályának ne fussál tovább.
De nb2-ben azért játszott sokat és nyilván lehetett látni, hogy nb1-ben is bőven helye lenne.
Aztán idén néhány hónapja vettem észre, hogy az átlag feletti gyorsasághoz, önbizalom és gólveszélyesség párosult. Remekül cselezett, amit ritkán látok idehaza, okos passzokkal másokat is helyzetbe hozott, a kapu előtt is feltalálta magát és hatalmas gólokat is lőtt.
Szóval összességében két év alatt egy nagyszerű fejlődésnek lehettek szemtanúi, akik látták és ez az amit egyébként bármely magyar játékosnál örömmel látok, főleg ha eljut olyan szintre, hogy akár a felnőtt válogatottban is megnézném, bár ott Sallai mindenképp előtte van.
A Dallas jót tehet neki, nem egyből egy lehetetlen helyzet, mint sok fiatalnak és ő már égett meg profi körülmények között, tudja, hogy mire kell különösen odafigyelni.
Ha a tud még pár évig így fejlődni, sok öröme lehet benne a magyar fociszeretőknek.
Köszönjük Szabi, sok sikert!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kimmich nem unja még a bajor létet? Vétek volt őt hátul a vonal mellett tartani... Nem akar vajh Toni útjára lépni és olcsón lelécelni a Realhoz? 😊

Hol egy Guardiola, amikor szükség lenne rá? 😊

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Közben Schön menni FC Dallas.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Ajánlj valami fasza német single maltot. 😛
Sobri Jóska

empty taxi
Kóstoltad is, úgy ajánlod?

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vicc az egész, hogy erre is ráömlik a prolitika mocska és megy már a köpködés és a méregetés/összehasonlítgatás mindkét oldal között.
Undorítóan primitív lett ez az ország, nem látom, hogy ebből miképp lehetne kimászni polgárháború nélkül.
FLZOLI
A polgárháború valóban felettébb civilizált megoldásnak tűnik.
Jughead
Értelmezd már amit írtam.... Nem azt mondtam, hogy az a megoldás, hanem, hogy sajnos egyre esélyesebb.
Civilizált kikecmergés kb esélytelen már, így sajnos előbb-utóbb elkerülhetetlen valami robbanás.

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
Vicc az egész, hogy erre is ráömlik a prolitika mocska és megy már a köpködés és a méregetés/összehasonlítgatás mindkét oldal között.
Undorítóan primitív lett ez az ország, nem látom, hogy ebből miképp lehetne kimászni polgárháború nélkül.
FLZOLI
A polgárháború valóban felettébb civilizált megoldásnak tűnik.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vicc az egész, hogy erre is ráömlik a prolitika mocska és megy már a köpködés és a méregetés/összehasonlítgatás mindkét oldal között.
Undorítóan primitív lett ez az ország, nem látom, hogy ebből miképp lehetne kimászni polgárháború nélkül.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 581
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
"Németországnak, ahogyan Magyarországnak, közvetlen történelmi tapasztalatai vannak a legteljesebb véleményterrorról, így a szólásszabadság alapjoga feletti őrködés közös erkölcsi kötelességünk. Bármely világnézeti alapon is történjék, a szabad véleménynyilvánítás korlátozása a magyarok számára elfogadhatatlan, mert egy olyan rendszert idéz, amely elleni küzdelmükben honfitársaink ezrei adták életüket"

Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) parlamenti államtitkára

A kiemelt részhez csak ennyit: 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
Toca
nem a melegekről volt szó? 😀
briareos
Alapvetően igen, a migránsokra már a Petry-féle MN interjú terelte a témát. Mindegy, egyikben sem fejtett ki túlságosan Hertha-kompatibilis véleményt.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 415
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
Toca
nem a melegekről volt szó? 😀
briareos
Nekik A melegekkel nincs gondjuk, csak a buzikat utálják.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
Toca
nem a melegekről volt szó? 😀

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma
briareos
Ha nem folytatnák ezt a migránspolitikát, Petrynek nem kellett volna felszólalnia ellene és még lenne munkája.
Ne értetlenkedj már!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.
csebi
gulyás kormányinfó ma

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀
Negritis
gondolom, amikor professzor ur 7. cikk szerinti eljarasrol posztolgat, akkor igen, arra gondol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 108 — The Mathematician
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?
briareos
mer ezt lehozta vmi? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
vmi soccertudó magyarázza el nekem petry kibaszása miért a német állam felelőssége?

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na Gulyás ma már azt mondta, hogy a védettségi igazolvánnyal rendelkezők mehetnek EB meccsre szurkolni. 2 hete még csak a beoltottakat mondta... 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Azert Navasnak rengeteget koszonhet a PSG (10 vedes, 4.vmennyi XG a 1.5 XG-vel szemben ...).
Musiala behozatalat hianyoltam volna a vegen, hogy jojjon egy kis frissesseg, mert elkepesztoen elfogytunk a vegere az iramban.
Innen amugy sztem csoda kellene, hogy tovabbmenjunk foleg h sem Lewa sem Gnabry nem jatszhat jovo heten. Sanetol joval tobb kell, Coman meg hiába probalkozott, ha egyertelmu szabalytalansagot a 16-on belul meg csak vissza sem neznek, meg a PSG kezilabdazhat buntetlenul.

Flicknek vmit valtoztatni kell. Picit Pep erzesem van, hogy van egy elkepzelese a focirol es kesz. Bki is az ellenfel azt csinaljuk. Pep korszakbol mondta vmeik Bayern jatekos, hogy altalban a videozas 95% sajat jatek videoja, es minimalisan foglalkoznak az ellenfel jatekaval. Most is ilyen erzesem volt. Lehetett tudni, hogy a PSG is mennyire tartalekos foleg a kozepso kozeppalyan igy annyi lesz, hogy a ket futobolondnak rugjak fel a labdat. Erre Sule-Alaba paros kezdett, akik alig jatszottak iden egyutt, es leggyorsabb jatekosunk padon volt. Vszeg en eleve egy Pavard-Sule-Lucas-Davies parossal kezdtem volna, elottuk meg Alaba-Kimmich es egy nagyon ovatos taktikaval, a szokasoshoz kepest is picit hatrebb huztam volna meg a vedelmet. Foleg, hogy arrol volt szo, hogy Goretzka pozitiv tesztet produkalt szombaton es vnap is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hehh, mik vannak... valami jó magyar rumot mondjuk nem tudtok? 🤣
warr_b

r.baggio
Jó rumtól messze van mondjuk.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Hehh, mik vannak... valami jó magyar rumot mondjuk nem tudtok? 🤣
warr_b


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 884 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ajánlj valami fasza német single maltot. 😛
Sobri Jóska

empty taxi
Hehh, mik vannak... valami jó magyar rumot mondjuk nem tudtok? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Miért drukkolna bárki bármilyen franciának?
Jött onnan bármikor bármi jó?
warr_b

empty taxi
Hat ez is gyonyoru francia nev. 😊 Elzaszt vissza! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv