Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
mayet Purdue Boilermakers 155
amúgy épp Kroos nyilatkozta le jól h ez az egész történet azért vicces mert mki tárgyal mkivel de senki sem kérdezi meg a játékosokat akik hozzák a bevételeket.
csebi
ez mennyire szanalmas mar... az egybites Kroosnak nem jutott eszebe, hogy pont ok basztak mar szet igy is a futballt a penzehes tarsaival es a szarbagazs ugynokeikkel... 😀
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Perez papa meg azért volt már más is amiben tévedett. csebi
Dehogyis, aki ilyeneket nyilatkozik, az biztosan tévedhetetlen!

"This #SuperLeague is not for the rich, but it's to save football. If this continues, football will disappear and by 2024 we would already be dead. This is the only way to save everyone: big, medium and small clubs"
r.baggio
azt is mondta, hogy 400 millát buktak egy év alatt Madridban.

A Juve is megcsuklott. A Barca csődközelben.

Nem a futball megmentése ez, hanem néhány agyatlanul költekező klubbé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Perez papa meg azért volt már más is amiben tévedett. csebi
Dehogyis, aki ilyeneket nyilatkozik, az biztosan tévedhetetlen!

"This #SuperLeague is not for the rich, but it's to save football. If this continues, football will disappear and by 2024 we would already be dead. This is the only way to save everyone: big, medium and small clubs"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
mayet Purdue Boilermakers 155
perez papa szerint 100%, hogy nem zarnak ki senkit az idei nemzetkozi kupakbol.

eleg nevetseges fenyegetozes ez amugy is. eleve nem olyan hulyek 12-en, hogy akkor mostanra idozitettek, kockaztatva...
szerencsetlen Uefa-t a szponzorek/tv-k etetik, ami sok esetben pont ezeke a tulajoke. majd szepen beperelnek erte oket, ha szetbarmolnak az idei kiirast.

beteszik vissza a bayern-t, jo vicc 😀 majd a dontoben meg a psg pislog, hogy mi a faszt keresnek ezek itt amikor mar kivertuk oket reg...
minek
Az időzítés szimpla oka annyi hogy megelőztek a bl reform kihirdetését.
Ne legyenek kétségeid h ezt az új szervezetet is a szponzorok, tv-k fogjak etetni, nem társadalmi munkában végzi majd a “melot”.
Perez papa meg azért volt már más is amiben tévedett. De tegyük fel: kizárják őket be perlik, mire lesz bmien dontes addig szépen lemennek a sorozatok. Szted újra fogjak játszani a BL-t vagy az Eb-t hónapok évek múlva? Mennyire fogja vigasztalni azokat a játékosokat akik az EB után visszavonulnak a válogatottaktól pl Kroos? Semennyire. Amúgy épp Kroos nyilatkozta le jól h ez az egész történet azért vicces mert mki tárgyal mkivel de senki sem kérdezi meg a játékosokat akik hozzák a bevételeket.
csebi
kicsi meg vagy kavarodva... en azt mondtam, hogy az uefa alairt egy szerzodest a szponzorokkal/tvkozvetitokkel vilagszerte a BL/EL-re, amiknek egy reszet ugyanazok tulajdonoljak mint ezt a 12 klubot. ezek hatalmas penzek, gondolom azt vagod. szoval ezt az idei szezont megkavarni es kizarni 5 versenyben levo klubot, az ongyilkossag az uefanak.

penteken valoszinuleg csak a jovorol lesz targyalas, mert mint mondtam vannak lapjaik a 12 klubnak is. pl. a nagy szponzorok szepen kiszallnak az uefatol, azert pl. manszur sejknek elegge kiterjedt uzlethalozata van es befolyasa ezekre.
azert elvesziteni 12 csapatot, meg a legnagyobb szponzorokat is, mindjart maskepp fog fujni a szel...

Kroos meg szepen be fog kussolni, mint ahogy Messike es a tarsai is teszik, csak a lovetta erkezzen meg idoben.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
perez papa szerint 100%, hogy nem zarnak ki senkit az idei nemzetkozi kupakbol.

eleg nevetseges fenyegetozes ez amugy is. eleve nem olyan hulyek 12-en, hogy akkor mostanra idozitettek, kockaztatva...
szerencsetlen Uefa-t a szponzorek/tv-k etetik, ami sok esetben pont ezeke a tulajoke. majd szepen beperelnek erte oket, ha szetbarmolnak az idei kiirast.

beteszik vissza a bayern-t, jo vicc 😀 majd a dontoben meg a psg pislog, hogy mi a faszt keresnek ezek itt amikor mar kivertuk oket reg...
minek
Az időzítés szimpla oka annyi hogy megelőztek a bl reform kihirdetését.
Ne legyenek kétségeid h ezt az új szervezetet is a szponzorok, tv-k fogjak etetni, nem társadalmi munkában végzi majd a “melot”.
Perez papa meg azért volt már más is amiben tévedett. De tegyük fel: kizárják őket be perlik, mire lesz bmien dontes addig szépen lemennek a sorozatok. Szted újra fogjak játszani a BL-t vagy az Eb-t hónapok évek múlva? Mennyire fogja vigasztalni azokat a játékosokat akik az EB után visszavonulnak a válogatottaktól pl Kroos? Semennyire. Amúgy épp Kroos nyilatkozta le jól h ez az egész történet azért vicces mert mki tárgyal mkivel de senki sem kérdezi meg a játékosokat akik hozzák a bevételeket.
csebi
A reform megelozesevel szerintem semmit sem nyertek, mert az szokas szerint egy nagy lokaka lett. Raadasul az UEFA agyai beultek egy konferenciara, hogy megszavazzak a valtoztatasokat, addigra mar tudtak, hogy megalakult a Szuperliga, es volt annyi eszuk, hogy megszavaztak, hogy 2024-tol lepjen eletbe barmifele valtoztatas. Harom ev mulva. Amikor itt kopogtat az ajton a kaszas.

Ugyhogy ebbol a szempontbol valahogy nem csodalom, hogy Perezek meguntak ez egesz UEFA-t. 😊

A vege ennek nyilvan az lesz, hogy a szuperligasok leulnek a FIFA-val es az UEFA-val, aztan osszehoznak a felek valami koztes megoldast, ami mindenkinek megfelel majd.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 479
Mourinho ennyit keresett a kirugasaival:

2007 Chelsea: £18m
- 2012 Real Madrid: £17m
- 2015 Chelsea: £12.5m
- 2019 Man Utd: £15m
- 2021 Tottenham: £30m

A total of £93.5m

Le a kalappal a menedzsere előtt
csebi
Tornyi Barnabás likes it.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
perez papa szerint 100%, hogy nem zarnak ki senkit az idei nemzetkozi kupakbol.

eleg nevetseges fenyegetozes ez amugy is. eleve nem olyan hulyek 12-en, hogy akkor mostanra idozitettek, kockaztatva...
szerencsetlen Uefa-t a szponzorek/tv-k etetik, ami sok esetben pont ezeke a tulajoke. majd szepen beperelnek erte oket, ha szetbarmolnak az idei kiirast.

beteszik vissza a bayern-t, jo vicc 😀 majd a dontoben meg a psg pislog, hogy mi a faszt keresnek ezek itt amikor mar kivertuk oket reg...
minek
Az időzítés szimpla oka annyi hogy megelőztek a bl reform kihirdetését.
Ne legyenek kétségeid h ezt az új szervezetet is a szponzorok, tv-k fogjak etetni, nem társadalmi munkában végzi majd a “melot”.
Perez papa meg azért volt már más is amiben tévedett. De tegyük fel: kizárják őket be perlik, mire lesz bmien dontes addig szépen lemennek a sorozatok. Szted újra fogjak játszani a BL-t vagy az Eb-t hónapok évek múlva? Mennyire fogja vigasztalni azokat a játékosokat akik az EB után visszavonulnak a válogatottaktól pl Kroos? Semennyire. Amúgy épp Kroos nyilatkozta le jól h ez az egész történet azért vicces mert mki tárgyal mkivel de senki sem kérdezi meg a játékosokat akik hozzák a bevételeket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Most állítólag felmerült h akkor a Bayern, Dortmund visszatérne az elődöntőbe ha kizárják a három csapatot. Kabaré komolyan ...
csebi
És a Fradi? Pont jó lenne úgy...Fradi-PSG és Bayern-Dortmund. Lehetne mind Pesten, telt ház előtt és mindenkit beoltunk kínaival...
Klaci79
Igen mert a kizárás után elvileg a Fradi 2. Lett a csoportban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Azt tudtam hogy kiemelkedunk de nem gondoltam hogy ennyire. Csupo meg hagyján de hogy Sarr hogyan kap 105ezret azt nem értem. Köszi ezt Hasan ...
csebi
Na de várjál, a világválság kellős közepén?! Hát hol a szolidaritás, értem én, hogy a pénz a minden, na de na de na!!4

A fejemet fogom, hogy most ez a nagy érv sokaktól, hogy a pandémia kellős közepén nem ildomos a pénzt hajkurászni, mintha egy topcsapat átlagos játékosa nem hetente keresné meg ma is a teljes kiegészítő személyzet több évnyi bérét...
r.baggio
Sztem azért rossz példa a bm itt a pénz hajkuraszas kapcsán mert ok nemhogy tartoznának mint a piszkos 12 hanem profitot termelnek hosszú évek óta. Rossz igazolás volt Sarr ez tény, de nálunk ki van fizetve mki. A barca ha Messinek lóg jó sok zsetonnal fizu címen akkor vajon a sima személyzetnek mennyire loghat?
csebi
Úgy azért nem túl bonyolult, hogy a csapat össze van nőve szponzorokkal akik resztulajdonosok a csapatban és ha nagyon muszáj kreatív konyvelelessel elinteznek ezt azt...
FLZOLI
Erre nem lehet mit mondani...
25% van a szponzorok kezében. Azért nézzük meg a másik 12 csapat tulajdonosi hátteret, nem ilyen számot fogunk látni hanem sokkal nagyobbat.
Az a büdös nagy igazság h egyáltalán nincs szükség kreatív könyvelésre. Tudom hogy ez faj a többi nagy klubnak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Most állítólag felmerült h akkor a Bayern, Dortmund visszatérne az elődöntőbe ha kizárják a három csapatot. Kabaré komolyan ...
csebi
És a Fradi? Pont jó lenne úgy...Fradi-PSG és Bayern-Dortmund. Lehetne mind Pesten, telt ház előtt és mindenkit beoltunk kínaival...
több mint 3 éve
mayet Purdue Boilermakers 155
perez papa szerint 100%, hogy nem zarnak ki senkit az idei nemzetkozi kupakbol.

eleg nevetseges fenyegetozes ez amugy is. eleve nem olyan hulyek 12-en, hogy akkor mostanra idozitettek, kockaztatva...
szerencsetlen Uefa-t a szponzorek/tv-k etetik, ami sok esetben pont ezeke a tulajoke. majd szepen beperelnek erte oket, ha szetbarmolnak az idei kiirast.

beteszik vissza a bayern-t, jo vicc 😀 majd a dontoben meg a psg pislog, hogy mi a faszt keresnek ezek itt amikor mar kivertuk oket reg...

Szerkesztette: mayet
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 860 — Cowboys fan
Most állítólag felmerült h akkor a Bayern, Dortmund visszatérne az elődöntőbe ha kizárják a három csapatot. Kabaré komolyan ...
csebi
Amúgy milyen jogalapon zárják ki őket?
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azt tudtam hogy kiemelkedunk de nem gondoltam hogy ennyire. Csupo meg hagyján de hogy Sarr hogyan kap 105ezret azt nem értem. Köszi ezt Hasan ...
csebi
Na de várjál, a világválság kellős közepén?! Hát hol a szolidaritás, értem én, hogy a pénz a minden, na de na de na!!4

A fejemet fogom, hogy most ez a nagy érv sokaktól, hogy a pandémia kellős közepén nem ildomos a pénzt hajkurászni, mintha egy topcsapat átlagos játékosa nem hetente keresné meg ma is a teljes kiegészítő személyzet több évnyi bérét...
r.baggio
Sztem azért rossz példa a bm itt a pénz hajkuraszas kapcsán mert ok nemhogy tartoznának mint a piszkos 12 hanem profitot termelnek hosszú évek óta. Rossz igazolás volt Sarr ez tény, de nálunk ki van fizetve mki. A barca ha Messinek lóg jó sok zsetonnal fizu címen akkor vajon a sima személyzetnek mennyire loghat?
csebi
Úgy azért nem túl bonyolult, hogy a csapat össze van nőve szponzorokkal akik resztulajdonosok a csapatban és ha nagyon muszáj kreatív konyvelelessel elinteznek ezt azt...

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Most állítólag felmerült h akkor a Bayern, Dortmund visszatérne az elődöntőbe ha kizárják a három csapatot. Kabaré komolyan ...
csebi
Előbb-utóbb újra fogjuk játszani az '54-es VB-döntőt is valami FIFA/PES throwback módban, hologram játékosokkal vagy tudom is én.
Kampman
Dehogyis. Valóságban csak most a Puskás stadionban

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Azt tudtam hogy kiemelkedunk de nem gondoltam hogy ennyire. Csupo meg hagyján de hogy Sarr hogyan kap 105ezret azt nem értem. Köszi ezt Hasan ...
csebi
Na de várjál, a világválság kellős közepén?! Hát hol a szolidaritás, értem én, hogy a pénz a minden, na de na de na!!4

A fejemet fogom, hogy most ez a nagy érv sokaktól, hogy a pandémia kellős közepén nem ildomos a pénzt hajkurászni, mintha egy topcsapat átlagos játékosa nem hetente keresné meg ma is a teljes kiegészítő személyzet több évnyi bérét...
r.baggio
Sztem azért rossz példa a bm itt a pénz hajkuraszas kapcsán mert ok nemhogy tartoznának mint a piszkos 12 hanem profitot termelnek hosszú évek óta. Rossz igazolás volt Sarr ez tény, de nálunk ki van fizetve mki. A barca ha Messinek lóg jó sok zsetonnal fizu címen akkor vajon a sima személyzetnek mennyire loghat?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
Most állítólag felmerült h akkor a Bayern, Dortmund visszatérne az elődöntőbe ha kizárják a három csapatot. Kabaré komolyan ...
csebi
Előbb-utóbb újra fogjuk játszani az '54-es VB-döntőt is valami FIFA/PES throwback módban, hologram játékosokkal vagy tudom is én.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Azt tudtam hogy kiemelkedunk de nem gondoltam hogy ennyire. Csupo meg hagyján de hogy Sarr hogyan kap 105ezret azt nem értem. Köszi ezt Hasan ...
csebi
Na de várjál, a világválság kellős közepén?! Hát hol a szolidaritás, értem én, hogy a pénz a minden, na de na de na!!4

A fejemet fogom, hogy most ez a nagy érv sokaktól, hogy a pandémia kellős közepén nem ildomos a pénzt hajkurászni, mintha egy topcsapat átlagos játékosa nem hetente keresné meg ma is a teljes kiegészítő személyzet több évnyi bérét...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Most állítólag felmerült h akkor a Bayern, Dortmund visszatérne az elődöntőbe ha kizárják a három csapatot. Kabaré komolyan ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
as expected ....
Negritis
Nyugi, a nemzetközi kupaindulás már be van biztosítva

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jött is a Leeds gól. Ezekkel a Llorentékkel nincs szerencséje a Poolnak 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
as expected ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Mocskos férgek... Bukjon bele mind, aki ezzel megpróbálkozott. Álljon horog a körmük alá. 😊
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan




UK Prime Minister Boris Johnson was quick to object to the plans on Sunday evening and sports minister Oliver Dowden said the government would act to block the project even if football authorities could not.

"Be in no doubt, if they can't act, we will," he told parliament. "We will put everything on the table to prevent this from happening.

"We are examining every option from governance reform to competition law and mechanisms that allow football to take place. Put simply, we will be reviewing everything the government does to support these clubs to play... We will do what ever it takes to protect our national game."


Abranak eddig is volt baja mar a hatosagokkal, de a sejkeknek is. Liverpoolban meg Manchesterben meg szinten annyira a varos lete a foci, a tortenelem, hogy ebbol gebasz lesz.

Az idozites is eleg verlazito. Ertem, hogy penz beszel, meg uzlet. De szo szerint a fel vilag erintett, es jelentos resze azert nem csak "tucatfan", aki csak a rangadokat akarja nezni.
Pinyot idezve, "Menny a faszba te!"
Borbinho
Legyen is gebasz!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
olyan jót szerencsétlenkedünk hogy minjá egyenlít a leeds

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
végre Mané
Negritis
YNWA!!!
Stoki
Nem semmi h egy baratsagos meccsnek hogy orultok.
😅
Klopp mondta allitolag.
YoungZeeZee
ő nem csak annyit mondott pár napja hogy 5 po meccs jön?
és erre mondta itt vki hogy 5 barátságos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!