Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
esküszöm a pool védők fogadtak ki tud nagyobb f@szságot csinálni hátul 😀
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
De remélem az ilyet, amit Vazkez leművelt, majd ellenünk sem fogják befújni
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
vicc bazdmeg hogy az mtk nem játszhatna hazai pályán europai kupameccset, ezek meg negyeddöntőznek egy 6000-es libalegelőn

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
0-3-ra hajtunk, onnan ismerjük az utat
slowmotion
Nem jó csapat ez a reál, de a védekezésük kb fényévvel jobb a katalánokénál...nagyon kellene a gól most a pool-nak
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
0-3-ra hajtunk, onnan ismerjük az utat
slowmotion
Ma délután ment valamelyik csatornán az isztambuli menyasszony
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Na kb ennyire volt Lenglet 11s mint amit most Emre Cannak visszavontak 😊
dande
Ez olyan lesz mint anno a Bayern-Real amit 4-8 évig hallgattunk Csebitől vagy valamelyik másik Bayern fantól ? 😀
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
0-3-ra hajtunk, onnan ismerjük az utat
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
AA az új Karius
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fú de ergya ez a Pool

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Mekkora gólpassz AA-tól...😀
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ez az!!!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
de egy instagram posztban vagy egy oprah show-ban nem zavar már
Negritis
Egy Oprah Showba belefér, még egy Instagram posztba is talán, ugyanakkor nekem pl. elegem van abból, hogy Instagramon más sem jön szembe a színészek/sportolók/zenészek sztorijaiban, bejegyzéseiben, hogy blacklivesmatter, meg lmbtqlivesmatter, meg fatpeoplelivesmatter, meg tököm tudja. Azzal együtt, hogy egyetértek ezeknek a jelszavaknak az alapjaival, az agyamra megy. Tudom, nem kötelező követni, nem is követek már sokat emiatt.

A sportoló az foglalkozzon a sportjával, ahhoz nagy részben azért ért. Megkérdezel egy amcsi sportolót, nyilván minden ilyet támogatni fog, mert az USA-ban azt támogatni kell. Megkérdezel egy orosz sportolót - tök jó hogy lentebb említve van Datsyuk - az ellenkezőjét fogja mondani. Ez sem arról szól, hogy ő mit gondol, hanem hogy abban a közegben, ahol ő van, mi az elvárás. Innentől kezdve pontosan annyira hiteles, meg annyira lehet adni az ő szavára, mint bárki máséra.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kb ennyire volt Lenglet 11s mint amit most Emre Cannak visszavontak 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Azon gondolkoztam, hogy minden egyes klub alkalmazásában van egy olyan ember, aki minden egyes játékos és alkalmazott like-ját, adatlapját, nyilatkozatait és tevékenységét 0/24-ben figyeli? Majd lefordíttattja az anyanyelvére és tolmácsolja a klubnak hogy pl Petry a “híres” Magyar Nemzetnek azt mondta hogy?
Azért hihetetlen hova jutottunk.
#JC6
nálunk is leellenőrzi a HR a fb adatlapodat mielőtt felvenne 😀
eaglesmcnabb
Ezért jó az olyan renegátoknak, | mint én | , akiknek nincs semmi ilyesmi 😀

Politikai vélemény miatt bizony kirúghatnak embereket, nyugaton is, itt is. Az embernek tisztában kell lennie, hogy a főnökének/munkahelyének mi és milyen mértékben fér bele, mielőtt megnyilvánul. Nem biztos, hogy jó ez így, de mindenesetre így van, és szerintem így is marad még egy darabig.

Petry egyébként jó hülye volt, hogy a látványos alákérdezésre nekiállt fröcsögni. Pavel Datsyuk még a Detroit játékosaként nagyon profi módon adta közre az elutasító véleményét, amikor a melegházasságról kérdezték:

Ortodox keresztény vagyok, többet nem is szeretnék mondani.

Ez így támadhatatlan.
Kampman
Nagyon sok pap ugyanezt mondta profin védekezésként, csak sokkal többen fájlalták a lelküket és még többen a seggüket.
De ők amatôrök lehettek.
Nem voltak profik

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Rodri a klasszikus rivaldói fetrengést játssza el. Térden találják el, de az arcát fogja.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kroos mekkora király még mindig. Vino végre nem rontotta el 😊

több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Szép kis gól. Még több ilyet!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Azon gondolkoztam, hogy minden egyes klub alkalmazásában van egy olyan ember, aki minden egyes játékos és alkalmazott like-ját, adatlapját, nyilatkozatait és tevékenységét 0/24-ben figyeli? Majd lefordíttattja az anyanyelvére és tolmácsolja a klubnak hogy pl Petry a “híres” Magyar Nemzetnek azt mondta hogy?
Azért hihetetlen hova jutottunk.
#JC6
nálunk is leellenőrzi a HR a fb adatlapodat mielőtt felvenne 😀
eaglesmcnabb
Ezért jó az olyan renegátoknak, | mint én | , akiknek nincs semmi ilyesmi 😀

Politikai vélemény miatt bizony kirúghatnak embereket, nyugaton is, itt is. Az embernek tisztában kell lennie, hogy a főnökének/munkahelyének mi és milyen mértékben fér bele, mielőtt megnyilvánul. Nem biztos, hogy jó ez így, de mindenesetre így van, és szerintem így is marad még egy darabig.

Petry egyébként jó hülye volt, hogy a látványos alákérdezésre nekiállt fröcsögni. Pavel Datsyuk még a Detroit játékosaként nagyon profi módon adta közre az elutasító véleményét, amikor a melegházasságról kérdezték:

Ortodox keresztény vagyok, többet nem is szeretnék mondani.

Ez így támadhatatlan.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Azon gondolkoztam, hogy minden egyes klub alkalmazásában van egy olyan ember, aki minden egyes játékos és alkalmazott like-ját, adatlapját, nyilatkozatait és tevékenységét 0/24-ben figyeli? Majd lefordíttattja az anyanyelvére és tolmácsolja a klubnak hogy pl Petry a “híres” Magyar Nemzetnek azt mondta hogy?
Azért hihetetlen hova jutottunk.
#JC6
nálunk is leellenőrzi a HR a fb adatlapodat mielőtt felvenne 😀
eaglesmcnabb
ha valaki fészbukon olyat posztol, ami nem tetszik a cégnek, azonnal kapja a "megkeresést", sőt ha valaki olyat posztol, ami a cég érdekeivel ellentétes, simán kirúgják....bár éppen ezért nem szokott ilyen sűrűn előfordulni
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Azon gondolkoztam, hogy minden egyes klub alkalmazásában van egy olyan ember, aki minden egyes játékos és alkalmazott like-ját, adatlapját, nyilatkozatait és tevékenységét 0/24-ben figyeli? Majd lefordíttattja az anyanyelvére és tolmácsolja a klubnak hogy pl Petry a “híres” Magyar Nemzetnek azt mondta hogy?
Azért hihetetlen hova jutottunk.
#JC6
nálunk is leellenőrzi a HR a fb adatlapodat mielőtt felvenne 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Az a baj, oda sodródott a világ 2021-re, hogy vki elmondja a véleményét egy társadalmi kérdésben ezért népharag zúdul rá. Erre fel két másik ember reagál a történtekre, erre kibasszák őket. Lehet vitatkozni a mikéntjén, de ez történt.
gabokocka
Én csak azt nem értem, hogy miért érzik szükségét annak sportolók ill. sportban dolgozók, hogy ilyen témákban véleményt nyilvánítsanak?
Mikey
gulácsi esetében én értem, sokan felnéznek rá és sokan adnak a véleményére
ezzel meg akar tolni egy ügyet amivel egyetért

amerikában a shutup'n'dribble mellétéve hogy a gazdag feketéknek lenne a dolga kivakarni a community-t a szarból nem igazán passzol
számomra ott van kb a határvonal hogy egy meccs utáni interjúban ne hozza fel
de egy instagram posztban vagy egy oprah show-ban nem zavar már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Azért az az Alba eset jóval árnyaltabb. Fél méterről rárúgták a kezére, miközben futott.
Klaci79
BeInSports-os közvetítést néztem, a kommentátorok ott is azon a véleményen voltak, hogy ez ha szigorúan veszük a szabályokat tizi.
Hogy természetes testhelyzet volt, elfogadom,
empty taxi
Szabály szerint 16-on belül nincs vétlen kezezés, kezet ért a labda, tizi szerintem ennyi.
kapitnono
Ez komoly? Másképp minősül a kéz a 16-on kívül és belül???!!! Erre van valami szabály leírva, mert ilyet meg nem hallottam. A vétlen kezezes mindenhol az, ha valami nem szabálytalan a középpályán az a kapu előtt sem! Jó pár évet fociztam nagypalyan, akkor meg így volt!
Klaci79
Nevetséges a jelenlegi kezezésszabály, de odáig még nem jutottunk el, hogy minden vétlen kezezés 11es legyen a tizenhatoson belül.
Támadójátékos nem lőhet érvényes gólt akkor, ha véletlenül is karjához ért a labda előtte, ami nyilván szintén marhaság, de értelmes szabályokat nem lehet elvárni a soccerballtól.

Amúgy is nézhetetlen ez a sport, mióta tizenegyesparádévá vált, az kéne még, hogy ennél is több legyen.

Az UEFA versenyeken millió 11es van, ezt várhatjuk szerencsére az EBtől is.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Azon gondolkoztam, hogy minden egyes klub alkalmazásában van egy olyan ember, aki minden egyes játékos és alkalmazott like-ját, adatlapját, nyilatkozatait és tevékenységét 0/24-ben figyeli? Majd lefordíttattja az anyanyelvére és tolmácsolja a klubnak hogy pl Petry a “híres” Magyar Nemzetnek azt mondta hogy?
Azért hihetetlen hova jutottunk.
#JC6
Hát én sem értem, hogy juthatunk oda, hogy 2021-ben csodálkozol azon, hogy oda kell figyelni a személyzetet / játékosokat, hogy mit hordanak össze az online / nem online médiában.
Amúgy nem kell 0-24-ben figyelni, sőt valószínű nem is a klub vette észre hanem valamelyik német / berlini lap aki követi a magyar médiát vagy a végtelen klub érdekeltségébe tartó személy akinek éppen szembe jött.
Toca
Jé mik vannak! A 21.században egy NFL játékos fingik egyet és 10 perc múlva riport a twitteren 😉
És ezen még csodálkozik valaki?
Klaci79
10 perc alatt már 100ezren retweetelték és másik 4 játékos tweetelt róla amiből már balhé van! 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Azon gondolkoztam, hogy minden egyes klub alkalmazásában van egy olyan ember, aki minden egyes játékos és alkalmazott like-ját, adatlapját, nyilatkozatait és tevékenységét 0/24-ben figyeli? Majd lefordíttattja az anyanyelvére és tolmácsolja a klubnak hogy pl Petry a “híres” Magyar Nemzetnek azt mondta hogy?
Azért hihetetlen hova jutottunk.
#JC6
Hát én sem értem, hogy juthatunk oda, hogy 2021-ben csodálkozol azon, hogy oda kell figyelni a személyzetet / játékosokat, hogy mit hordanak össze az online / nem online médiában.
Amúgy nem kell 0-24-ben figyelni, sőt valószínű nem is a klub vette észre hanem valamelyik német / berlini lap aki követi a magyar médiát vagy a végtelen klub érdekeltségébe tartó személy akinek éppen szembe jött.
Toca
Jé mik vannak! A 21.században egy NFL játékos fingik egyet és 10 perc múlva riport a twitteren 😉
És ezen még csodálkozik valaki?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Azért az az Alba eset jóval árnyaltabb. Fél méterről rárúgták a kezére, miközben futott. Nem is számíthatott rá és remélem soha senki nem fog ilyen mozdulatért 11-est kapni, mert az világröhej. Nem tudsz tested mellé szorított kézzel futni, ahogy arra sem számít az ember, hogy fél méterről eltalálják. VAR visszanézte, kétlem, hogy a bíró hibázott volna.
Klaci79
BeInSports-os közvetítést néztem, a kommentátorok ott is azon a véleményen voltak, hogy ez ha szigorúan veszük a szabályokat tizi.
Hogy természetes testhelyzet volt, elfogadom, így azt is, hogy ezért nem bűntető, ugyanakkor ha szó szerint értelmezed a szabálykönyvet, be kellett volna fújni.
empty taxi
Szabály szerint 16-on belül nincs vétlen kezezés, kezet ért a labda, tizi szerintem ennyi. De amúgy pont esernyőt akart csinálni a védő felett, azonban a kéz miatt esélye nem volt rá
kapitnono
Ez komoly? Másképp minősül a kéz a 16-on kívül és belül???!!! Erre van valami szabály leírva, mert ilyet meg nem hallottam. A vétlen kezezes mindenhol az, ha valami nem szabálytalan a középpályán az a kapu előtt sem! Jó pár évet fociztam nagypalyan, akkor meg így volt!
A kezed levágni nem tudod! Ahogy Puhl anno mondta a kéz keresi a labdát, vagy a labda a kezet, ez nem mindegy!