Soccer

41 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 867
nso-n szembe jott vele.

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-pinter-attila-lesz-a-mezokovesd-uj-edzoje-ns-info-2794303
YoungZeeZee
Pf mínőségi váltás ez is.... A trollfoci gondolom innentől konstans merevedéssel abszolválja a napot, évek óta lobbyznak ezért 😊
FLZOLI
Nehogy ő is nyomjon egy Bognár féle streaket...
JoeyPorter
Sponsored by Unibet.

Pinyő sem veti meg az oroszrulettet
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
nso-n szembe jott vele.

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-pinter-attila-lesz-a-mezokovesd-uj-edzoje-ns-info-2794303
YoungZeeZee
Pf mínőségi váltás ez is.... A trollfoci gondolom innentől konstans merevedéssel abszolválja a napot, évek óta lobbyznak ezért 😊
FLZOLI
Nehogy ő is nyomjon egy Bognár féle streaket..

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 885 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nso-n szembe jott vele.

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-pinter-attila-lesz-a-mezokovesd-uj-edzoje-ns-info-2794303
YoungZeeZee
Pf mínőségi váltás ez is.... A trollfoci gondolom innentől konstans merevedéssel abszolválja a napot, évek óta lobbyznak ezért 😊

több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 005
nso-n szembe jott vele.

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-pinter-attila-lesz-a-mezokovesd-uj-edzoje-ns-info-2794303
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 880 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gunnarsaurus visszatért 😊😁

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 219 — Lucas Scott
Kuttort kiraktak (papíron közös megegyezés). Szokásos indokolatlan rövid gyeplő. Lassan Rebrov lesz a legrégebben egy helyen ülő edző.
csebi
Nem lassan, hanem ténylegesen az NB1 legrégebb óta pozícióban lévő HC-ja Rebrov Kutya elküldésével.
empty taxi
Nem néztem hirtelen utána.kozben ulloi129en megy a síránkozás h a Fradi a zárt kapuk miatt 2.5 milliárd forinttól esik el. Eszem megáll ...
csebi
Az egyetlen klub MO-n ahol ez faktor egyaltalan. Mindamellett a síránkozás eleve nem jogos mert a legtöbb pénz a bérletesektől folyt be és ha ők nem kérik vissza az már eleve "fedezi" azt amiről írhatnak.
davemayer
Így van. Ráadásul én sem kertem vissza pl a tavalyi bérletem (pedig egy meccsen sem voltam mivel Máltán éltem csak még a job offer előtt váltottam ki) még akkor sem mikor lehetett volna covid miatt.
Érthető lenne ez az egész ha mondjuk úgy működne a csapat mint a Bayern vagy jó néhány angol csapat, ahol ténylegesen ebből tartják el magukat. Nálunk sajnos ez jelenleg nem így van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 377 — "Grammar maci"
Kuttort kiraktak (papíron közös megegyezés). Szokásos indokolatlan rövid gyeplő. Lassan Rebrov lesz a legrégebben egy helyen ülő edző.
csebi
Nem lassan, hanem ténylegesen az NB1 legrégebb óta pozícióban lévő HC-ja Rebrov Kutya elküldésével.
empty taxi
Nem néztem hirtelen utána.kozben ulloi129en megy a síránkozás h a Fradi a zárt kapuk miatt 2.5 milliárd forinttól esik el. Eszem megáll ...
csebi
Az egyetlen klub MO-n ahol ez faktor egyaltalan. Mindamellett a síránkozás eleve nem jogos mert a legtöbb pénz a bérletesektől folyt be és ha ők nem kérik vissza az már eleve "fedezi" azt amiről írhatnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 219 — Lucas Scott
Kuttort kiraktak (papíron közös megegyezés). Szokásos indokolatlan rövid gyeplő. Lassan Rebrov lesz a legrégebben egy helyen ülő edző.
csebi
Nem lassan, hanem ténylegesen az NB1 legrégebb óta pozícióban lévő HC-ja Rebrov Kutya elküldésével.
empty taxi
Nem néztem hirtelen utána.kozben ulloi129en megy a síránkozás h a Fradi a zárt kapuk miatt 2.5 milliárd forinttól esik el. Eszem megáll ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 735 — Scream and scout
Kuttort kiraktak (papíron közös megegyezés). Szokásos indokolatlan rövid gyeplő. Lassan Rebrov lesz a legrégebben egy helyen ülő edző.
csebi
Nem lassan, hanem ténylegesen az NB1 legrégebb óta pozícióban lévő HC-ja Rebrov Kutya elküldésével.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 182 — nabege2@yahoo.com
nem értettem miért akarta a kapus a saját kapujába fejelni, a lassításból esett le, hogy ő az ellenfél kapusa 😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 219 — Lucas Scott
Kuttort kiraktak (papíron közös megegyezés). Szokásos indokolatlan rövid gyeplő. Lassan Rebrov lesz a legrégebben egy helyen ülő edző.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Anglia legjobb jobb oldali védője is kihagy egy hónapot, Neco Williams örül.
Mikey
Mi történt James-szel? 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 741
Anglia legjobb jobb oldali védője is kihagy egy hónapot, Neco Williams örül.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 292 — a new hope (again)
Szoboszlai kiválása futball szempomtból nem azért lett volna szar mert most egy ember nem a világvége, hanem mert pont az az a játékos nem lenne, amiben benne van az extra megmozdulás, amivel nyerhetünk akár.
Heisman
Meg róla elhiszem, hogy a kurva nagy tét alatt nem rogyik meg, hanem ver kettőt inkább



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 005
Szoboszlai kiválása futball szempomtból nem azért lett volna szar mert most egy ember nem a világvége, hanem mert pont az az a játékos nem lenne, amiben benne van az extra megmozdulás, amivel nyerhetünk akár.
Heisman
zsuzsit vissza 😀
Negritis
ezt akartam irni. nincs szobi akkor zsuzsi kell.

amugy szobi nelkul is jok voltnuk es ahogy 1 honapja megjosoltam a kleini faktor benne lehet az uj jatekosokban. lasd Konyves 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 571 — The Mathematician
Szoboszlai kiválása futball szempomtból nem azért lett volna szar mert most egy ember nem a világvége, hanem mert pont az az a játékos nem lenne, amiben benne van az extra megmozdulás, amivel nyerhetünk akár.
Heisman
zsuzsit vissza 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 880 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szoboszlai kiválása futball szempomtból nem azért lett volna szar mert most egy ember nem a világvége, hanem mert pont az az a játékos nem lenne, amiben benne van az extra megmozdulás, amivel nyerhetünk akár.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 219 — Lucas Scott
 twitter.com/csszaniszlo/status/1325913753012105216?s=09
Negritis
közben trollfoci szerkesztősége

 meme-arsenal.com/create/meme/1145432

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 571 — The Mathematician
 twitter.com/csszaniszlo/status/1325913753012105216?s=09

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 www.origo.hu/sport/futball/20201109-a-magyar-labdarugo-szovetseg-felbeszakitotta-az-amator-focibajnoksagokat-koronavirus.html




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 885 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na közben a Realból a dupla tüdejű kb csak sprintben közlekedő Valverde kidőlt legalább az idénre, de lehet több hónapra.
Next man up. Isco.... Eddig is okádék legtöbbször a játék, na majd most a görbelábúval középen és a gyök kettő Asensio-val a szélen. De semmi gond, a megye 2 szintet éphogy súroló nyugger Marcelo majd besegít a szélen...

Azt hiszem max jövőre térek vissza meccset nézni 😊
FLZOLI
Én idén 1 kezemen meg tudom számolni hány meccset néztem, nincs értelme, csak felidegeli magát az ember. Most pl. casemiro esett ki és egyből meglátszott. Ha kettejük közül valamelyik kiesik akkor szotyi van, mert nincs aki fusson a többiek helyett.
eaglesmcnabb
Na igen ez igaz. Még szerencse hogy a vén Modric még néha elő tudja húzni a zsenijet Kroos-al együtt hogy mozogjon a labda és legyen ritmus, mert amúgy az elől lévők nagyon nyomorultak

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 885 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na közben a Realból a dupla tüdejű kb csak sprintben közlekedő Valverde kidőlt legalább az idénre, de lehet több hónapra.
Next man up. Isco.... Eddig is okádék legtöbbször a játék, na majd most a görbelábúval középen és a gyök kettő Asensio-val a szélen. De semmi gond, a megye 2 szintet éphogy súroló nyugger Marcelo majd besegít a szélen...

Azt hiszem max jövőre térek vissza meccset nézni 😊
FLZOLI
Újra kéne építeni a Madridot de amíg a Barca is ilyen gyenge és nyerik a bajnokságot addig nem lesz drasztikus lépés.
Matthew99
Pénz nem volt sokáig a stadion miatt, meg persze egy alapvetően ultra sikeres generációt se bombázól szét teljesen. De igen, kell a verfrissites nagyon.

Vinicius mehet amerre lát, érte lehet pénzt kapni, Varane nagy kedvenc, de láthatóan szetesett fejben és motivációja sincs rendben, bankot robbant érte egy angol csapat ha van eszük.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 472 — TODDHERREMANS79
Na közben a Realból a dupla tüdejű kb csak sprintben közlekedő Valverde kidőlt legalább az idénre, de lehet több hónapra.
Next man up. Isco.... Eddig is okádék legtöbbször a játék, na majd most a görbelábúval középen és a gyök kettő Asensio-val a szélen. De semmi gond, a megye 2 szintet éphogy súroló nyugger Marcelo majd besegít a szélen...

Azt hiszem max jövőre térek vissza meccset nézni 😊
FLZOLI
Én idén 1 kezemen meg tudom számolni hány meccset néztem, nincs értelme, csak felidegeli magát az ember. Most pl. casemiro esett ki és egyből meglátszott. Ha kettejük közül valamelyik kiesik akkor szotyi van, mert nincs aki fusson a többiek helyett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 351 — Invisible man
Na közben a Realból a dupla tüdejű kb csak sprintben közlekedő Valverde kidőlt legalább az idénre, de lehet több hónapra.
Next man up. Isco.... Eddig is okádék legtöbbször a játék, na majd most a görbelábúval középen és a gyök kettő Asensio-val a szélen. De semmi gond, a megye 2 szintet éphogy súroló nyugger Marcelo majd besegít a szélen...

Azt hiszem max jövőre térek vissza meccset nézni 😊
FLZOLI
Újra kéne építeni a Madridot de amíg a Barca is ilyen gyenge és nyerik a bajnokságot addig nem lesz drasztikus lépés.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.