Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Yeeeeeeeeeeee

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egy sziszinyó negó párharc méltó lenne ehhez a baromsághoz 😉
ozibozi
Ha a franciák meg németek tolhatják Afrika-kupa csapatokkal, mi is 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Egy sziszinyó negó párharc méltó lenne ehhez a baromsághoz 😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Nem foci szurker szinten, ilyen turist stb
Amikor rákérdeztem legtöbbször a cigáájnyi jött szó vagy hasonló jött ki belőlük. Nem kevés köpködés kíséretében.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hajrá Magyarok🇭🇺

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 972
Sosem értettem, hogy miért utálják a bolgárok a magyarokat, amikor nem igazán volt olyan konfliktus mint a nyuscsukkal vagy a tótokkal.
Rejtély...
ozibozi
Ok sok mindenkit nem szeretnek nem?az angolokkal is volt balhe..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Sosem értettem, hogy miért utálják a bolgárok a magyarokat, amikor nem igazán volt olyan konfliktus mint a nyuscsukkal vagy a tótokkal.
Rejtély...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 972
Magyarország: Gulácsi – Orbán, Lang, Szalai A. – Fiola, Sigér, Nagy Á., Kalmár, Holender – Szalai Á., Sallai
Beki
Én bedobtam volna Negot a melyvizbe
csebi
Durva, csak 2 "idegenlegios" a csapatban.😂
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 972
Simán továbbjutunk.
Sobri Jóska
Ujra biszembaszom csapat.hol vannak a spanyolok a brazilok a franciak mi?😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
De legalább ennyit el lehet mondani.
Leélnek emberek életeket és még ennyit sem lehet elmondani. 😉
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Torghelle és a kivagyiság kritikája 😀 😀 😀

Ő is az a játékos, akiről annyit lehet elmondani, mint Bödéről, Simon Tibiről meg a többi észlényről, hogy "odatette magát".
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
De finoman fogalmazok: gyerekként sem szerettem a Fradit, mivel az a körítés, a kivagyiság, amely a gyerekcsapataiknak is a sajátja, nagyon nem jött be. Ezért mindig is nekik akartam gólt rúgni. Ezért kerültem az MTK-ba.Torghelle Sándor
FLZOLI
A legfontosabb kimaradt 😀

" - Számon tartja, mennyit vágott nekik?
- Nem eleget!"

😀
eaglesmcnabb
Ezer like
SanyIiii for Ppresident!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kb mindegyik fogadóiroda vendég győzelmet vár, szóval illene nem elcseszni az esélyt amit kaptak.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Szenvedős, borzalmasan szar gólnélküli meccsre számítok, 120 perc után büntetőkkel, amit Gulácsinak köszönhetően megnyerünk.
Kampman
az elejét adom, de a bolgárok védelme is annyira gyenge, hogy biztos találni fognak a csapatok 1-2 gólt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Szenvedős, borzalmasan szar gólnélküli meccsre számítok, 120 perc után büntetőkkel, amit Gulácsinak köszönhetően megnyerünk.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Simán továbbjutunk.
Sobri Jóska
Aztan majd az EBn komolyabb csapatokkal is jatszunk majd, nemcsak ilyen kis picsafust valogatottakkal. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Magyarország: Gulácsi – Orbán, Lang, Szalai A. – Fiola, Sigér, Nagy Á., Kalmár, Holender – Szalai Á., Sallai
Beki
Én bedobtam volna Negot a melyvizbe

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Simán továbbjutunk.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Magyarország: Gulácsi – Orbán, Lang, Szalai A. – Fiola, Sigér, Nagy Á., Kalmár, Holender – Szalai Á., Sallai
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Valamiért azt érzem, hogy ez sima lesz.
Kenny
ide, vagy oda?
slowmotion
Oda

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Valamiért azt érzem, hogy ez sima lesz.
Kenny
ide, vagy oda?
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Valamiért azt érzem, hogy ez sima lesz.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 972
De finoman fogalmazok: gyerekként sem szerettem a Fradit, mivel az a körítés, a kivagyiság, amely a gyerekcsapataiknak is a sajátja, nagyon nem jött be. Ezért mindig is nekik akartam gólt rúgni. Ezért kerültem az MTK-ba.Torghelle Sándor
FLZOLI
A volt serdulo 1-es edzom a ferencvarosban nott fel ( mint kerulet) es buszke volt , hogy o vasas drukker volt es a sala miatt mindig megvertek 😀
Fanatasztikus edzo volt, aki meccsek elott scootert hallgatatott veluk, hogy porogjunk fel es edzesen elmondta, hogy pl a portugalok azert olyan jok xy dologban, hogy 100-szor megcsinaljak az edzesen, de MI nem fogjuk😀

O, vegul eleg magasra lepkedett az edzoi kepzesi rendszerben, marmint valamilyen magas beosztasa van/volt az mlsznel vagy blsz-nel 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A csaját ismerem, meglep h ilyesmibe keveredett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...