Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 102 — Whoops, looks like something went wrong.
Eljott az az ido, amikor konkretan szupersztarokat kell igazolniuk es nem 40-50 millios jatekosokat, akikben nagy a potencial, mert nekik mar nem a zsakbamacskara van szukseguk, hanem a tuti nagyon jora. (Mondjuk en Gyokeresnel is azt gondoltam, jo lesz o, bar meg lehet az, de egyelore nem ugy tunik, hogy beleporogne a PL tempojaba. De ott legalabb megprobaltak, es tobb ilyenre lenne szukseg, csak lehet, hogy a bajnoksagon belulrol, olyannal, aki a PL-ben mar bizonyitott).
Stez
Szerintem igazoltak ilyeneket is, igaz nem sokat.

Rice már akkor top3 volt a posztján, csinosan kiakadtak az összegen, most meg a Szobo fanok ne figyejenek, de konkrétan PL MVP a tag.

Ott van Eze, aki konkrétan nem fér be a kezdőbe, pedig ő aztán eléggé bizonyította a Palaceban (abban a rendszerben, ami kb. ellentéte Artetaénak), hogy PL top 25 játékosban ott van, és lehet óvatos voltam.

Inkább az a baj, hogy ennyi.
zacknorb
De errol beszelek en is. Hogy ez keves. Raadasul Rice hiaba klasszis, o vedekezo kozeppalyas, ezaltal nem lehet akkora playmaker, hogy meccseket dontson el. Igy is ket eve siman tulteljesit a posztjahoz kepest. Eze meg Arteta sara, mert szerintem wtf, hogy neki nem talal helyet a kezdoben. Oldja meg.

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn
ozibozi
Igen, biztosan full direkt szánt szándékkal akarják elveszteni a bajnokságot, és ezt a potyagólt is előre megtervezték, hogy így lesz.
zacknorb
Ez egy focis mondás ami azt jelenti, hogy elqrja mert nem tudja a papírformát hozni.
Ez pont az Arsenal idén is.
ozibozi
Nem, ez egy orbitális faszság, ami tökéletesen jelzi, hogy nem csak a labdarúgásunk, hanem a róla folytatott beszédünk is orbitálisan el lett kúrva, nem kicsit, nagyon.
zacknorb
Ezt olyan csapatokra használják sok-sok éve a szurkolók negatív jelzőként mint pl az elmúlt évek Vasas feljutási szenvedései tavasszal vagy az Arsenal, a Hamburg nem feljutásai stb, sok példa van rá mikor évekig nem képes elérni Vlk a célját mert folyamatosan elcsokkerkedi, ezt szakmai okokból, vagy sérüléshullám vagy csak sokadik kipattanó kapufa, vagy bármi okból, az már részletkérdés.
Ezekre mondják, hogy idén sem akar xyfeljutni, bajnok lenni stb.
Nem akkor amikor az ucsó fordulóban vége van a bajnokságnak, hanem az odavezető úton, amikor pl kiszopnak egy Wolwes vagy a Münster vagy a bivajbaszbád 2 ellen, mert már megint rossz a dinamika.
Majd jövőre’
ozibozi
Értem, és tudom hogy kikre szokták használni. Ettől még és emiatt is egy orbitális nagy faszság ez a mondat, a nem akart eléggé szinthez mérhető.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Eljott az az ido, amikor konkretan szupersztarokat kell igazolniuk es nem 40-50 millios jatekosokat, akikben nagy a potencial, mert nekik mar nem a zsakbamacskara van szukseguk, hanem a tuti nagyon jora. (Mondjuk en Gyokeresnel is azt gondoltam, jo lesz o, bar meg lehet az, de egyelore nem ugy tunik, hogy beleporogne a PL tempojaba. De ott legalabb megprobaltak, es tobb ilyenre lenne szukseg, csak lehet, hogy a bajnoksagon belulrol, olyannal, aki a PL-ben mar bizonyitott).
Stez
Szerintem igazoltak ilyeneket is, igaz nem sokat.

Rice már akkor top3 volt a posztján, csinosan kiakadtak az összegen, most meg a Szobo fanok ne figyejenek, de konkrétan PL MVP a tag.

Ott van Eze, aki konkrétan nem fér be a kezdőbe, pedig ő aztán eléggé bizonyította a Palaceban (abban a rendszerben, ami kb. ellentéte Artetaénak), hogy PL top 25 játékosban ott van, és lehet óvatos voltam.

Inkább az a baj, hogy ennyi.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 102 — Whoops, looks like something went wrong.
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn
ozibozi
Igen, biztosan full direkt szánt szándékkal akarják elveszteni a bajnokságot, és ezt a potyagólt is előre megtervezték, hogy így lesz.
zacknorb
Ez egy focis mondás ami azt jelenti, hogy elqrja mert nem tudja a papírformát hozni.
Ez pont az Arsenal idén is.
ozibozi
Nincs ilyen mondás.
Ez egy hülye sztereotípia.
Egyrészt akarnak ők bajnokok lenni, csak nem tudnak, mert nem ez a papírforma. (Múlt héten is volt erről szó, a City a papírforma full szezonra, csak a pontok nem egyenletesen jönnek - a normáleloszlás már csak ilyen.)
Másrészt mondjuk a Brighton is akar, és ha 5 győzelemmel is kezdenének egy idényt, attól még hosszútávon nem ez a papírforma, nem csak rajtuk múlik, hiszen mások is akarnak. Nem csak azért lehet kikapni, mert szar vagy, hanem azért is, mert a másik aznap jobb.
Pl. a mai Inter BL meccsen akart az Inter, de a norvégok felülmúlták önmagukat, jók voltak, és így az olaszokat is.
Őszentsége Sobri Jóska
Egy csapat vagy tud nyerni vagy nem. Az Arsenal mar egy ideje nem tud. Ma is kaptak ket golt a semmibol, egyet egy fos felszabaditas utan, egyet meg ordas potyaval ajandekoztak az ellenfelnek, mikozben egyebkent leuraltak a meccset, es a Wolvesnek amugy szo szerint nem volt nagy helyzete 95 perc alatt.

Amikor ez igy van, es mondjuk nem eloszor van igy, akkor en azert eroteljesen mutogatnek Artetara. Megint ugy kaptak a 94. percben golt, hogy egyebkent a Wolves labdaszerzesnel az Arsenal teljesen ki volt nyilva, mindezt egy perccel egy olyan csere utan, ahol egy amugy elit vedo jott be egy tamado helyere, tehat papiron meg tul is toltottek a hatso sor letszamat. Egyszeruen amator golokat kapnak es butan jatszanak, nem allnak vissza, es ez nalam valahol Arteta sara, bar nem tudom, mit kert a jatekosoktol, mert lehet, hogy csak kva fegyelmezetlen volt mondjuk negy jatekosa.

Sok a nagyon jo jatekos az Arsenalnal, de valahogy keves az olyan, aki atlenditi a csapatot a holt pontot, igazan playmaker a palyan, es belekergeti a gyozelembe a tarsait.

Eljott az az ido, amikor konkretan szupersztarokat kell igazolniuk es nem 40-50 millios jatekosokat, akikben nagy a potencial, mert nekik mar nem a zsakbamacskara van szukseguk, hanem a tuti nagyon jora. (Mondjuk en Gyokeresnel is azt gondoltam, jo lesz o, bar meg lehet az, de egyelore nem ugy tunik, hogy beleporogne a PL tempojaba. De ott legalabb megprobaltak, es tobb ilyenre lenne szukseg, csak lehet, hogy a bajnoksagon belulrol, olyannal, aki a PL-ben mar bizonyitott).

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn
ozibozi
Igen, biztosan full direkt szánt szándékkal akarják elveszteni a bajnokságot, és ezt a potyagólt is előre megtervezték, hogy így lesz.
zacknorb
Ez egy focis mondás ami azt jelenti, hogy elqrja mert nem tudja a papírformát hozni.
Ez pont az Arsenal idén is.
ozibozi
Nem, ez egy orbitális faszság, ami tökéletesen jelzi, hogy nem csak a labdarúgásunk, hanem a róla folytatott beszédünk is orbitálisan el lett kúrva, nem kicsit, nagyon.
zacknorb
Ezt olyan csapatokra használják sok-sok éve a szurkolók negatív jelzőként mint pl az elmúlt évek Vasas feljutási szenvedései tavasszal vagy az Arsenal, a Hamburg nem feljutásai stb, sok példa van rá mikor évekig nem képes elérni Vlk a célját mert folyamatosan elcsokkerkedi, ezt szakmai okokból, vagy sérüléshullám vagy csak sokadik kipattanó kapufa, vagy bármi okból, az már részletkérdés.
Ezekre mondják, hogy idén sem akar xyfeljutni, bajnok lenni stb.
Nem akkor amikor az ucsó fordulóban vége van a bajnokságnak, hanem az odavezető úton, amikor pl kiszopnak egy Wolwes vagy a Münster vagy a bivajbaszbád 2 ellen, mert már megint rossz a dinamika.
Majd jövőre’

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
A SeriaA top5-7 csapata Európában:

- Inter. Épp 3-1-re kapott ki az északi sarkkörön túl a BL egyenes kieséses szakaszában
- Juve. 5-2-re verték laposra Istanbulban és nem - nem BL döntő volt.
- Napoli. Kiestek a főtáblán mint szar a vonatból.
- Milan. Európát idén másokra hagyták, kár volt.
- Atalanta. 2-0-ra kikaptak Dortmundban és ezzel a heti legjobb kupaszereplők XD
- Roma, Bologna: EL a Roma legalább nem tud kiesni a 16közé jutásnál.

Hát ez siralmas, pedig a PL után az olasz focit nézem egyedül.
alatriste
Az olasz mit? 😀 a Serie A lenne a negyedik ( a nagy négy közül), da spanyol bírók miatt nem tudom őket a La Liga mögé tenni.

PL és a Bundesliga a két legjobb bajnokság. Mármint ahol a legjobb meccsek vannak
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Szerintem akkor lesz az Arsenal a bajnok, ha Rice kapja meg a csk szalagot és rendet tesz a pályán. Ennek a csapatnak egy igazi vezérre van szüksége, minden más meg van.

Saka alkalmatlan erre, de ez csak az én véleményem
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn
ozibozi
Igen, biztosan full direkt szánt szándékkal akarják elveszteni a bajnokságot, és ezt a potyagólt is előre megtervezték, hogy így lesz.
zacknorb
Ez egy focis mondás ami azt jelenti, hogy elqrja mert nem tudja a papírformát hozni.
Ez pont az Arsenal idén is.
ozibozi
Nem, ez egy orbitális faszság, ami tökéletesen jelzi, hogy nem csak a labdarúgásunk, hanem a róla folytatott beszédünk is orbitálisan el lett kúrva, nem kicsit, nagyon.
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 428 — #NoStress
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn
ozibozi
Igen, biztosan full direkt szánt szándékkal akarják elveszteni a bajnokságot, és ezt a potyagólt is előre megtervezték, hogy így lesz.
zacknorb
Ez egy focis mondás ami azt jelenti, hogy elqrja mert nem tudja a papírformát hozni.
Ez pont az Arsenal idén is.
ozibozi
Nincs ilyen mondás.
Ez egy hülye sztereotípia.
Egyrészt akarnak ők bajnokok lenni, csak nem tudnak, mert nem ez a papírforma. (Múlt héten is volt erről szó, a City a papírforma full szezonra, csak a pontok nem egyenletesen jönnek - a normáleloszlás már csak ilyen.)
Másrészt mondjuk a Brighton is akar, és ha 5 győzelemmel is kezdenének egy idényt, attól még hosszútávon nem ez a papírforma, nem csak rajtuk múlik, hiszen mások is akarnak. Nem csak azért lehet kikapni, mert szar vagy, hanem azért is, mert a másik aznap jobb.
Pl. a mai Inter BL meccsen akart az Inter, de a norvégok felülmúlták önmagukat, jók voltak, és így az olaszokat is.

4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A SeriaA top5-7 csapata Európában:

- Inter. Épp 3-1-re kapott ki az északi sarkkörön túl a BL egyenes kieséses szakaszában
- Juve. 5-2-re verték laposra Istanbulban és nem - nem BL döntő volt.
- Napoli. Kiestek a főtáblán mint szar a vonatból.
- Milan. Európát idén másokra hagyták, kár volt.
- Atalanta. 2-0-ra kikaptak Dortmundban és ezzel a heti legjobb kupaszereplők XD
- Roma, Bologna: EL a Roma legalább nem tud kiesni a 16közé jutásnál.

Hát ez siralmas, pedig a PL után az olasz focit nézem egyedül.


Liverpool Fc
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn
ozibozi
Igen, biztosan full direkt szánt szándékkal akarják elveszteni a bajnokságot, és ezt a potyagólt is előre megtervezték, hogy így lesz.
zacknorb
Ez egy focis mondás ami azt jelenti, hogy elqrja mert nem tudja a papírformát hozni.
Ez pont az Arsenal idén is.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
így nem lesz meg a Derby County rekord 😕
Löfli
se rekord, se bennmaradás
elég felesleges ez a szezon
Negritis, a vajda
ennyi pénzért sosem az
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
így nem lesz meg a Derby County rekord 😕
Löfli
se rekord, se bennmaradás
elég felesleges ez a szezon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
na akkor Jesus eddig sérülés miatt nem játszott, akkor most jó pár meccset lelátóról nézi remélhetőleg

Szerkesztette: remontada
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn
ozibozi
Igen, biztosan full direkt szánt szándékkal akarják elveszteni a bajnokságot, és ezt a potyagólt is előre megtervezték, hogy így lesz.
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
így nem lesz meg a Derby County rekord 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Arsenal csak nem akar bajnok lenni
—múlt héten már elindultak a lejtőn

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Copó Milanó kék részén
remontada
A másik oldal kárpótlásul kiszáll az idei bajnoki címből-egyenlőre.86’
ozibozi
Volt amikor harcban voltak?
remontada
Papíron max, mert lesz egy Milán
- Inter márciusban így 2 pontra lehettek volna.
Így még az elméleti is odaveszik előtte.
7 pont nem kevés

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
Copó Milanó kék részén
remontada
A másik oldal kárpótlásul kiszáll az idei bajnoki címből-egyenlőre.86’
ozibozi
Volt amikor harcban voltak?
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Irány a BL - győzelem Bodoe😃
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Copó Milanó kék részén
remontada
A másik oldal kárpótlásul kiszáll az idei bajnoki címből-egyenlőre.86’

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
Copó Milanó kék részén
4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Olaszok nem akarnak 5. BL helyet jól van. A Juve után az Intert is leszopatja egy Török és egy Norvég csapat


Liverpool Fc
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Kicsi Como!
Nehéz nem kedvelni őket.
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 699
huhh azért a mai 3 meccs nem túl "izgató"
Negritis, a vajda
USA-Svédország 🏒

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!