Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Ezekszerint neked nem szabad gondolkodnod!Nem is kellett volna, èn mindkettőre gondoltam.Pontosan, az Inter Milan is buzi, de most roluk nem akartam irni.Csak a Milan után 😏 😉Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Toto21
Stez
dande2
Stez
dande2
4 hónapja
Nem is kellett volna, èn mindkettőre gondoltam.Pontosan, az Inter Milan is buzi, de most roluk nem akartam irni.Csak a Milan után 😏 😉Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Toto21
Stez
dande2
Stez
4 hónapja
Kövezzetek meg, de ha Palmer formaja nem javul szerintem nem lesz helye a VB keretben. Ha nem lennenek 11-es goljai akkor nagyon rosszul nezne ki a lolapja.
4 hónapja
Wrexham megint footballünnepet tol.
4 hónapja
Pontosan, az Inter Milan is buzi, de most roluk nem akartam irni.Csak a Milan után 😏 😉Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Toto21
Stez
dande2
4 hónapja
Csak a Milan után 😏 😉Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Toto21
Stez
Szerkesztette: dande2
4 hónapja
Nincs olyan lista, mintavétel, kerekítes, bármi, amiben ezek a számok így, ahogy be lettek másolva legitimek lehetnek matematikailag. Ez így egy önellentmondás, inkoherencia.nem tudjuk hogy a 20 PL csapat szurkolói 100%-eAz valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.nem feltétlenMost supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:És a többi 21%?!
1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán
amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
Őszentsége Sobri Jóska
simán lehet hogy ez egy olyan lista ahol az összes focicsapat benne van és akár több csapatnak is lehetsz a szurkolója
és mondjuk a teljes listán az első a Real 30%al a második a Barca 29el a 3. a Bayern 25el
és akkor 4. a Liverpool 22vel
csak a Leeds kapott legalább 1%ot vagy csak a Leeds fért fel mondjuk a top100a, top50be amit mértek így ő még említve van, vagy eleve top10nél akarták meghúzni a határt
de az is lehet hogy tényleg csak a PL rajongókról van szó, de ott is simán lehet hogy van 5-10% aki senkinek sem szurkol csak a bajnokságot nézi vagy játékosokért szorít 1-1 meccsen
Negritis, a vajda
4 hónapja
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Toto21
4 hónapja
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
4 hónapja
Most supported PL clubs volt a kategória, szóval ebben csak a PL klubok hozzák össze a 100%ot.nem tudjuk hogy a 20 PL csapat szurkolói 100%-eAz valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.nem feltétlenMost supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:És a többi 21%?!
1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán
amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
Őszentsége Sobri Jóska
simán lehet hogy ez egy olyan lista ahol az összes focicsapat benne van és akár több csapatnak is lehetsz a szurkolója
és mondjuk a teljes listán az első a Real 30%al a második a Barca 29el a 3. a Bayern 25el
és akkor 4. a Liverpool 22vel
csak a Leeds kapott legalább 1%ot vagy csak a Leeds fért fel mondjuk a top100a, top50be amit mértek így ő még említve van, vagy eleve top10nél akarták meghúzni a határt
de az is lehet hogy tényleg csak a PL rajongókról van szó, de ott is simán lehet hogy van 5-10% aki senkinek sem szurkol csak a bajnokságot nézi vagy játékosokért szorít 1-1 meccsen
Negritis, a vajda
Egyetlen kivétel lehet, ha azt válaszolták, hogy nincs kedvenc PL klubom.
Ha meg az volt a poszt lényege, hogy a focicsapatok közül mennyien szurkolnak PL csapatnak, akkor meg nettó átbaszás/hazugság a poszt címe.
Szerkesztette: zacknorb
4 hónapja
nem tudjuk hogy a 20 PL csapat szurkolói 100%-eAz valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.nem feltétlenMost supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:És a többi 21%?!
1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán
amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
Őszentsége Sobri Jóska
simán lehet hogy ez egy olyan lista ahol az összes focicsapat benne van és akár több csapatnak is lehetsz a szurkolója
és mondjuk a teljes listán az első a Real 30%al a második a Barca 29el a 3. a Bayern 25el
és akkor 4. a Liverpool 22vel
csak a Leeds kapott legalább 1%ot vagy csak a Leeds fért fel mondjuk a top100a, top50be amit mértek így ő még említve van, vagy eleve top10nél akarták meghúzni a határt
de az is lehet hogy tényleg csak a PL rajongókról van szó, de ott is simán lehet hogy van 5-10% aki senkinek sem szurkol csak a bajnokságot nézi vagy játékosokért szorít 1-1 meccsen
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Az valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.nem feltétlenMost supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:És a többi 21%?!
1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán
amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
4 hónapja
nem feltétlenMost supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:És a többi 21%?!
1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán
amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:És a többi 21%?!
1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
4 hónapja
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers: 1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
4 hónapja
2000 euró mehet rá akkorReal-Valencia BEK döntő a Sport 1-enSzerintem simán nyer a Real.
ozibozi
Őszentsége Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Real-Valencia BEK döntő a Sport 1-enSzerintem simán nyer a Real.
ozibozi
4 hónapja
Real-Valencia BEK döntő a Sport 1-en
4 hónapja
Infantilis látom a focin kívül tartja a politikát.nem akartam elhinni hogy képesek bemenni Blatter alá, de sikerült
Mekkora egy f@sz az is. 😀
rob3r7o
szánalmas az egész
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Infantilis látom a focin kívül tartja a politikát. Mekkora egy f@sz az is. 😀
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
4 hónapja
Nagy mázli volt
4 hónapja
Ez a Romao siralomhaz
4 hónapja
Nem úgy tűnik mintha hátrányban lenne a csapat…
