Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
És ez meg les lesz 😀 😀
4 hónapja
Les
4 hónapja
A sors igazságot tett.
4 hónapja
1. Mióta nem nézi meg a bíró és döntenek nélküle?1. Annyira egyértelműen a kezéről pattant be h nem volt kérdés
2. Hát hova tegye a kezét bmeg?
remontada
2. Teljesen mind1 h milyen testhelyzetben van, csak a könyökét érintve ment be a labda a kapuba, ezt nem lehet és nem is szabad megadni
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Hova tegye a kezét? Ezért 11-es sem fújnék be ellenkező esetben..Ezt nem kellett volna elvenni..Hogy mi? Egy az egyben a kezéről pattant be
Nomac
davemayer
4 hónapja
Könyökéről, teljesen normális test tartásban. Ez kéz de amikor becsúszik valaki és vízszintesen van a karja az meg nem kéz mert hogy csúszás közben az a természetes 🤪. érdekes ítéletek vannakEzt nem kellett volna elvenni..Hogy mi? Egy az egyben a kezéről pattant be
Nomac
davemayer
Szerkesztette: remontada
4 hónapja
Ezt nem kellett volna elvenni..Hogy mi? Egy az egyben a kezéről pattant be
Nomac
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
1. Mióta nem nézi meg a bíró és döntenek nélküle?2. Hát hova tegye a kezét bmeg?
4 hónapja
Jól van, kiörömködte magát azért a könyökös gól után 🤣
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Ezt nem kellett volna elvenni..
4 hónapja
Bomba gól Mekeliszterkapus szeme közé, léc alá, ahogy kell 😀
remontada
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
4 hónapja
Hu remélem van igazság és elveszik
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Olvasom hogy macca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Bomba gól Mekeliszter
4 hónapja
Gakpot se és így a sérülések mellett egy Elliott PL hasznos lenneMondjuk Salah-t nem is kezdetnémAsszem Poolban hamarosan edzőbuktatás leszSlot maga csinálja a kerettel és a csereivel
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
JC6 (Mr. Miele)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Most nezem, egy kaput eltalalo loves? Az bizony massziv tamadogepezetrol arulkodik.
4 hónapja
Mondjuk Salah-t nem is kezdetnémAsszem Poolban hamarosan edzőbuktatás leszSlot maga csinálja a kerettel és a csereivel
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
4 hónapja
Asszem Poolban hamarosan edzőbuktatás leszSlot maga csinálja a kerettel és a csereivel
JC6 (Mr. Miele)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Asszem Poolban hamarosan edzőbuktatás lesz
4 hónapja
Ulbrich sem tud kis gólt rúgni
4 hónapja
Urblik maNagyon kellett.
Ez az úgy ébredek bennem van a szezon gólja.
zacknorb
4 hónapja
Mind a 2 az volt 😊A szaggatott nem a vétel hanem a játékunk volt.Szaggatottan nézem a vonaton, de ez kurva gyengeBiztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Mikey
Toto21
Negritis, a vajda
Nem könnyű, de Salah és Gakpo a mai kurvagyengén játszó csapatból is lefelé lóg ki. Rendesen idegesít, hogy nemhogy hozzátennének abban a kevés esetben amikor ez ellenfél térfelén vagyunk de még el is vesznek...
Persze gondolom 75. perc előtt úgy se jön le Cody, szent tehén Mo meg egyáltalán. Ez könnyű vereség lesz ma.
alatriste
Második félidőt ki is hagyom mer kell a maradék net
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
A srac a League One-ban és a SPL közepcsapatában nem tudott állandó játéklehetőséget kiharcolni, szerinted majd akkorát javul egy nyár alatt?gondolom Ramsay is.Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..Gomez meg perclimiten
Nomac
Negritis, a vajda
Toto21