Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
És ez meg les lesz 😀 😀
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Les
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
A sors igazságot tett.
4 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
1. Mióta nem nézi meg a bíró és döntenek nélküle?
2. Hát hova tegye a kezét bmeg?
remontada
1. Annyira egyértelműen a kezéről pattant be h nem volt kérdés
2. Teljesen mind1 h milyen testhelyzetben van, csak a könyökét érintve ment be a labda a kapuba, ezt nem lehet és nem is szabad megadni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Ezt nem kellett volna elvenni..
Nomac
Hogy mi? Egy az egyben a kezéről pattant be
davemayer
Hova tegye a kezét? Ezért 11-es sem fújnék be ellenkező esetben..
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
Ezt nem kellett volna elvenni..
Nomac
Hogy mi? Egy az egyben a kezéről pattant be
davemayer
Könyökéről, teljesen normális test tartásban. Ez kéz de amikor becsúszik valaki és vízszintesen van a karja az meg nem kéz mert hogy csúszás közben az a természetes 🤪. érdekes ítéletek vannak

Szerkesztette: remontada
4 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ezt nem kellett volna elvenni..
Nomac
Hogy mi? Egy az egyben a kezéről pattant be

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
1. Mióta nem nézi meg a bíró és döntenek nélküle?
2. Hát hova tegye a kezét bmeg?
4 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Jól van, kiörömködte magát azért a könyökös gól után 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Ezt nem kellett volna elvenni..
4 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 297
Bomba gól Mekeliszter
remontada
kapus szeme közé, léc alá, ahogy kell 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
4 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Hu remélem van igazság és elveszik

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
Olvasom hogy macca

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
Bomba gól Mekeliszter
4 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ezt a rohadt mákot b+

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
Asszem Poolban hamarosan edzőbuktatás lesz
JC6 (Mr. Miele)
Slot maga csinálja a kerettel és a csereivel
Negritis, a vajda
Mondjuk Salah-t nem is kezdetném
JC6 (Mr. Miele)
Gakpot se és így a sérülések mellett egy Elliott PL hasznos lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nezem, egy kaput eltalalo loves? Az bizony massziv tamadogepezetrol arulkodik.

4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Asszem Poolban hamarosan edzőbuktatás lesz
JC6 (Mr. Miele)
Slot maga csinálja a kerettel és a csereivel
Negritis, a vajda
Mondjuk Salah-t nem is kezdetném
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
Asszem Poolban hamarosan edzőbuktatás lesz
JC6 (Mr. Miele)
Slot maga csinálja a kerettel és a csereivel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Asszem Poolban hamarosan edzőbuktatás lesz
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Ulbrich sem tud kis gólt rúgni
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Urblik ma
Ez az úgy ébredek bennem van a szezon gólja.
zacknorb
Nagyon kellett.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Urblik ma
Ez az úgy ébredek bennem van a szezon gólja.

Szerkesztette: zacknorb
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
Biztos voltam benne hogy nehéz meccs lesz a mai, de ez az első 45 perc így is alulmúlta az elvárásaimat. Még azt a nagyon keveset is. Főleg miután láttam hogy Wirtz még a kezdés előtt megsérült.
Mikey
finoman fejezed ki magad. Kilátástalan a Pool játéka. Kp-ja átjáróház. Salah és Gakpo a két szélen súlytalan.
Toto21
Szaggatottan nézem a vonaton, de ez kurva gyenge
Negritis, a vajda
A szaggatott nem a vétel hanem a játékunk volt.
Nem könnyű, de Salah és Gakpo a mai kurvagyengén játszó csapatból is lefelé lóg ki. Rendesen idegesít, hogy nemhogy hozzátennének abban a kevés esetben amikor ez ellenfél térfelén vagyunk de még el is vesznek...
Persze gondolom 75. perc előtt úgy se jön le Cody, szent tehén Mo meg egyáltalán. Ez könnyű vereség lesz ma.
alatriste
Mind a 2 az volt 😊
Második félidőt ki is hagyom mer kell a maradék net

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Gomez ott a padon és megint Szobo a szélső..
Nomac
Gomez meg perclimiten
Negritis, a vajda
gondolom Ramsay is.
Toto21
A srac a League One-ban és a SPL közepcsapatában nem tudott állandó játéklehetőséget kiharcolni, szerinted majd akkorát javul egy nyár alatt?