Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Miért lenne baromság ha felméri a követőit és a saját nevében ezt publikálja a lista alján feltüntetve a saját céget is.
ozibozi
Mert nem jön ki a matek számszakilag.
Sajnálom, ha nem látod át, én nem vagyok tanár, hogy jobban el tudjam magyarázni mint ahogy eddig tettem.
Őszentsége Sobri Jóska
Úgy jön ki a matek, hogy pl az oldal követői
— akik kitöltöttek egy felmérést és benne megjelölték hogy követik a PL-t 2025-26-ban—nem mind rendelkeznek kedvenc csapattal, mert elképzelhető hogy csak játékosokat szeretnek, vagy csak a nagy rangadókat nézik szórakozásból, vagy még nincs nekik, ezért nem jelölt be egy konkrét csapatot.
Ez itt kb minden 5. amcsi követőjük Idén.
(Majd választanak jövőre 😊

Ha holnap Mo-on az Arena4 csinálna egy felmérést az NFL-ről,
tuti lenne %-ban mérhető követő, akik nem jelölnének meg kedvenc csapatot de kitöltenék a kérdéseket mert nézik.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.
dande2
Joan Laporta utódja.... Joan Laporta
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy igaz a hír hogy Laporta lèp ès márciusba választják meg az utódját? Most hallottam vkitől de èn erről hírt nem találtam. Sok mindent lehet mondani rá ès biztos nagy zsivány ő is (mint az összes) de az ő első elnöksège alatt volt a legstabilabb a klub ès most is elèg nagy kakiból próbálja/ta meg kirángatni a klubot, inkább több mint kevesebb sikerrel.

Szerkesztette: dande2
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Asencio egy világi nyomorék. Huijsent szidják madridistán minden meccsen, aztán a közelébe nem ér ez a balfasz, ma csak két gólt szoptunk a faszsága miatt 😀
Ez a Victor Munoz meg nem kellett, 5 misiért ment az Osasunába, kíváncsi leszek mennyiért megy el a PL-be nyáron. 😊
eaglesmcnabb
Hát azért az Arbeloaball is ott volt a szeren...
Egyszerűen nincs edzője a Madridnak...
gyurczi
Nincs, de amikor volt is szarok voltunk, ez egy ilyen év. Ez is. Vége lehetne már.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Asencio egy világi nyomorék. Huijsent szidják madridistán minden meccsen, aztán a közelébe nem ér ez a balfasz, ma csak két gólt szoptunk a faszsága miatt 😀
Ez a Victor Munoz meg nem kellett, 5 misiért ment az Osasunába, kíváncsi leszek mennyiért megy el a PL-be nyáron. 😊
eaglesmcnabb
Hát azért az Arbeloaball is ott volt a szeren...
Egyszerűen nincs edzője a Madridnak...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Asencio egy világi nyomorék. Huijsent szidják madridistán minden meccsen, aztán a közelébe nem ér ez a balfasz, ma csak két gólt szoptunk a faszsága miatt 😀
Ez a Victor Munoz meg nem kellett, 5 misiért ment az Osasunába, kíváncsi leszek mennyiért megy el a PL-be nyáron. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
Asencio elment gyufáért
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor Raúl gólt lő a Realnak 😏
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Fityo te retek. xd
Stez
sima piros.
Kenny
Szerintem is.

4 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Fityo te retek. xd
Stez
sima piros.

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Fityo te retek. xd

4 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Nagyon kutya csapat ez a DVTK.
Stez
Szegény ultrák most mit fognak csinálni, még jobban bojkottálnak?
warr_b
Nem tudom, mi folyik Miskolcon a hatterben az elmult x idoben, de ez a KZ kinevezes mar alapbol akkora ongol volt, szerintem kb. nincs ember, aki azt mondta volna, hogy barmi pozitiv johet ki belole. De igazabol szerintem meg a vart lofosnal is rosszabb ez az egesz bagazs. Nevetseges volt az ultrak nagyarcu fenyegetese es uzengetese, de amugy az o oldalukat is meg tudom erteni, hogy elegu van abbol, ami megy. Ez ertekelhetetlen.
Stez
mossa a pénzt a hell.

4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 611
di Marco nem szeret gólt lőni 😀
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 445 — #NoStress
Miért lenne baromság ha felméri a követőit és a saját nevében ezt publikálja a lista alján feltüntetve a saját céget is.
ozibozi
Mert nem jön ki a matek számszakilag.
Sajnálom, ha nem látod át, én nem vagyok tanár, hogy jobban el tudjam magyarázni mint ahogy eddig tettem.

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Most supported Premier League clubs in the United States, as per @MenInBlazers:

1. Liverpool - 22%
2. Arsenal - 16%
3. Chelsea- 13%
4. Manchester United - 7%
5. Tottenham- 6%
6. Everton - 5%
7. Fulham - 3%
8. Manchester City - 3%
9. Crystal Palace - 3%
10. Leeds - 1%
ozibozi
És a többi 21%?!
Bárhogy is oszlik meg, kell, hogy legyen olyan csapat a maradék 10-ből, akinek legalább 2 % jut, vagyis több, mint a Leedsnek, és akkor a Leeds nem tud 10. lenni.
Ez már megint milyen elbaszott matek??
Őszentsége Sobri Jóska
nem feltétlen
a 0.49et lefelé visszük akkor ~5%nincs meg, tehát "csak" ~16% fog hiányozni
és tekintve hogy itt benne szoktak lenni korábbi PL csapatok is így kijöhet simán


amúgy ezek eleve faszságok mert mit viszonyítasz mihez?
biztos hogy ki kell jönnie a 100%nak?
simán lehet hogy a PL rajongókat kérdezték és van 10-15% aki senkinek se szurkol csak élvezi a jó focit
Negritis, a vajda
Az valószínűbb, hogy kb. ugyanannyi a felkerekítés, mint a lekerekítés.
20 PL csapat van, az ő támogatóik a 100%. Ha nem így lenne, akkor nem 80% körül lenne a "biztos csapatválasztó", hanem inkább 8%.
Sehogy se jöhet ki ez, és igen, ez egy faszság.
Őszentsége Sobri Jóska
nem tudjuk hogy a 20 PL csapat szurkolói 100%-e

simán lehet hogy ez egy olyan lista ahol az összes focicsapat benne van és akár több csapatnak is lehetsz a szurkolója
és mondjuk a teljes listán az első a Real 30%al a második a Barca 29el a 3. a Bayern 25el
és akkor 4. a Liverpool 22vel
csak a Leeds kapott legalább 1%ot vagy csak a Leeds fért fel mondjuk a top100a, top50be amit mértek így ő még említve van, vagy eleve top10nél akarták meghúzni a határt

de az is lehet hogy tényleg csak a PL rajongókról van szó, de ott is simán lehet hogy van 5-10% aki senkinek sem szurkol csak a bajnokságot nézi vagy játékosokért szorít 1-1 meccsen
Negritis, a vajda
Nincs olyan lista, mintavétel, kerekítes, bármi, amiben ezek a számok így, ahogy be lettek másolva legitimek lehetnek matematikailag. Ez így egy önellentmondás, inkoherencia.
Őszentsége Sobri Jóska
Dehát ott van a neve a lista készítőjének aki ezt megjelentette.
Mellesleg Nem látom hogy reprezentatívként volt feltüntetve.

Miért lenne baromság ha felméri a követőit és a saját nevében ezt publikálja a lista alján feltüntetve a saját céget is mint akik ezt felmérték és közzétettek.

Men in blazers csak beütöd a Google és kijön hogy kik ők,

A Men in Blazers egy észak-amerikai, független médiavállalat, amely a labdarúgásra összpontosít, és podcastokat, videós tartalmakat, hírleveleket és élő eseményeket kínál.
A tartalom a világ labdarúgására, beleértve a Premier League-et, a Bajnokok Ligáját, az amerikai nemzeti csapatokat (férfi és női), az NWSL-t de más bajnokságokra is összpontosít.

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nagyon kutya csapat ez a DVTK.
Stez
Ez amúgy az egyik legnagyobb kritika Bogesznak, annyira nincsen rest defense a csapatában, autópályányi területek nyilak mögöttük amiket a DVTK meg tud futkosni.
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lensnek nyernie kellett volna hazai pályán, hogy tartsa előnyét a PSG-vel szemben. 2-0ra vezettek is 1 óra játék után. Erre 10 perc alatt fordított a Monaco, Ansu Fati vitte meg az utolsó döfést.
Sixo
Ez elég szomorú 😔
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon kutya csapat ez a DVTK.
Stez
Szegény ultrák most mit fognak csinálni, még jobban bojkottálnak?
warr_b
Nem tudom, mi folyik Miskolcon a hatterben az elmult x idoben, de ez a KZ kinevezes mar alapbol akkora ongol volt, szerintem kb. nincs ember, aki azt mondta volna, hogy barmi pozitiv johet ki belole. De igazabol szerintem meg a vart lofosnal is rosszabb ez az egesz bagazs. Nevetseges volt az ultrak nagyarcu fenyegetese es uzengetese, de amugy az o oldalukat is meg tudom erteni, hogy elegu van abbol, ami megy. Ez ertekelhetetlen.

4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyon kutya csapat ez a DVTK.
Stez
Szegény ultrák most mit fognak csinálni, még jobban bojkottálnak?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Lensnek nyernie kellett volna hazai pályán, hogy tartsa előnyét a PSG-vel szemben. 2-0ra vezettek is 1 óra játék után. Erre 10 perc alatt fordított a Monaco, Ansu Fati vitte meg az utolsó döfést.

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon kutya csapat ez a DVTK.

4 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
A teli szünet óta pocsék volt a Berlin formája, úgyhogy biztos voltam benne, hogy ma a Leverkusen ellen meglesz a győzelem.

Szép győzelem volt, top10 továbbra is megvan így, úgyhogy jó hét volt. 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na vajon repül ma Spalletti? Bar szerintem mind1 ki megy oda. Ha nyerni akarsz vegy egy jo kapust. Na ilyen nincs Juveban. Komolyan mondom Di Gregorio bamba feje mar irrital.😂
Toto21
Ha nyerni akarsz, ne legyel buzi. A Juventus buzi. Ugyhogy ez eldolt.
Stez
Csak a Milan után 😏 😉
dande2
Pontosan, az Inter Milan is buzi, de most roluk nem akartam irni.
Stez
Nem is kellett volna, èn mindkettőre gondoltam.
dande2
Ezekszerint neked nem szabad gondolkodnod!
Stez
Neked meg hülyesègeket írnod 😉
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
a piros lap után éreztem, hogy megint sikerül elbaszni valahogy
Löfli
be lehetne titeket fogni holnap
de a forest ellen szopni szoktunk mostanába

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
a piros lap után éreztem, hogy megint sikerül elbaszni valahogy


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!