Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
A támadó csapat nem szerezhet úgy gólt hogy kézzel ért a labdába. Ilyen esetben nincs mérlegelés, hogy le volt-e szorítva vagy vétlen kezezés volt-e, ez egy egzakt szabály nincs mérlegelés.Felesleges veled vitatkozni ha nem látod a fától az erdőt. Írtam kis millió példát és teljesen mindegy gólt vettek el vagy adtak meg ilyenért vagy ennél nagyobb kezezésekért sokszor tizit sem adnka. Édes mindegy a szitu a kézre nincs épkézláb megoldásuk és össze vissza ítélgetnek mindent. A kezezés megítélése a kulcs.Mutass ilyen gólt aminèl a támadó csak kézzel ér a labdához és megadták. Ilyet a mai labdarúgásban nem adnak meg.Te értsd már meg hogy tök mindegy milyen kéz amíg nincs egy fix dolog ami miatt megítélik a kezezést. Ezt ma elvették de holnap 2 ilyet megadnak, majd nem fújják be olyat ami Cucu kezezése volt németek ellen majd befújják azt hogy 2 centirol Balde kezére bombázzák és befújjákDe könyörgöm, értsd már meg hogy nem ugyanolyan szituációkról beszélsz.Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
remontada
davemayer
remontada
davemayer
remontada
Amiről te beszélsz, az a védő kezezést taglalja, ott már jobban megjelenik a szubjektivitás.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
4 hónapja
Leírom még egyszer: kevered a szituációkat. De ne hallgass rám, olvasd el mások kommentjét - ez a szabály, és ez teljesen jól van így.Felesleges veled vitatkozni ha nem látod a fától az erdőt. Írtam kis millió példát és teljesen mindegy gólt vettek el vagy adtak meg ilyenért vagy ennél nagyobb kezezésekért sokszor tizit sem adnka. Édes mindegy a szitu a kézre nincs épkézláb megoldásuk és össze vissza ítélgetnek mindent. A kezezés megítélése a kulcs.Mutass ilyen gólt aminèl a támadó csak kézzel ér a labdához és megadták. Ilyet a mai labdarúgásban nem adnak meg.Te értsd már meg hogy tök mindegy milyen kéz amíg nincs egy fix dolog ami miatt megítélik a kezezést. Ezt ma elvették de holnap 2 ilyet megadnak, majd nem fújják be olyat ami Cucu kezezése volt németek ellen majd befújják azt hogy 2 centirol Balde kezére bombázzák és befújjákDe könyörgöm, értsd már meg hogy nem ugyanolyan szituációkról beszélsz.Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
remontada
davemayer
remontada
davemayer
remontada
A VÉDŐ 16oson belüli kezezésének megítélése tényleg nem egyértelmű, illetve van hogy igazságtalan.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Nem tudom ki, hogy van vele, de szerintem holnap ki fog kapni a Fradi! Ugy idén terjed a 2026 vs 2016 trend. Na mit gondoltok mikor nyert utoljára hazai pályán az MTK a Fradi ellen? Igen 2016-ban. 😊
Bár az MTK edző kiléte miatt nem mondom 100%-ra. 😀
4 hónapja
Igen. A szabályok értelmében védő vétlenkezezhet, ez mindig szubjektív megítélés kérdése, gólszerző nem vétlenkezezhet, ez objektív megítélés kérdése.Felesleges veled vitatkozni ha nem látod a fától az erdőt. Írtam kis millió példát és teljesen mindegy gólt vettek el vagy adtak meg ilyenért vagy ennél nagyobb kezezésekért sokszor tizit sem adnka. Édes mindegy a szitu a kézre nincs épkézláb megoldásuk és össze vissza ítélgetnek mindent. A kezezés megítélése a kulcs.Mutass ilyen gólt aminèl a támadó csak kézzel ér a labdához és megadták. Ilyet a mai labdarúgásban nem adnak meg.Te értsd már meg hogy tök mindegy milyen kéz amíg nincs egy fix dolog ami miatt megítélik a kezezést. Ezt ma elvették de holnap 2 ilyet megadnak, majd nem fújják be olyat ami Cucu kezezése volt németek ellen majd befújják azt hogy 2 centirol Balde kezére bombázzák és befújjákDe könyörgöm, értsd már meg hogy nem ugyanolyan szituációkról beszélsz.Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
remontada
davemayer
remontada
davemayer
remontada
Védő kéznél ezért van vita, támadó kéznél ezért nincs (pontosabban ezért nem kellene, hogy legyen).
4 hónapja
Felesleges veled vitatkozni ha nem látod a fától az erdőt. Írtam kis millió példát és teljesen mindegy gólt vettek el vagy adtak meg ilyenért vagy ennél nagyobb kezezésekért sokszor tizit sem adnka. Édes mindegy a szitu a kézre nincs épkézláb megoldásuk és össze vissza ítélgetnek mindent. A kezezés megítélése a kulcs.Mutass ilyen gólt aminèl a támadó csak kézzel ér a labdához és megadták. Ilyet a mai labdarúgásban nem adnak meg.Te értsd már meg hogy tök mindegy milyen kéz amíg nincs egy fix dolog ami miatt megítélik a kezezést. Ezt ma elvették de holnap 2 ilyet megadnak, majd nem fújják be olyat ami Cucu kezezése volt németek ellen majd befújják azt hogy 2 centirol Balde kezére bombázzák és befújjákDe könyörgöm, értsd már meg hogy nem ugyanolyan szituációkról beszélsz.Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
remontada
davemayer
remontada
davemayer
Szerkesztette: remontada
4 hónapja
Mutass ilyen gólt aminèl a támadó csak kézzel ér a labdához és megadták. Ilyet a mai labdarúgásban nem adnak meg.Te értsd már meg hogy tök mindegy milyen kéz amíg nincs egy fix dolog ami miatt megítélik a kezezést. Ezt ma elvették de holnap 2 ilyet megadnak, majd nem fújják be olyat ami Cucu kezezése volt németek ellen majd befújják azt hogy 2 centirol Balde kezére bombázzák és befújjákDe könyörgöm, értsd már meg hogy nem ugyanolyan szituációkról beszélsz.Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
remontada
davemayer
remontada
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Még az sem biztos. Figyelted, hogy a védő cipőorra kilóg-e Van Dijk mögül? Ugye, hogy nem! De ha a 180- centis védő törzse eltűnik az előtte álló 194+ centis emberhegy mögött, attól még nem biztos, hogy mindene messzebb can a kaputól. Mondom, mi is szívtunk be ilyet egy cipőorron múlt. Vam ez így.Srácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
Majd amikor jövőre megkeverik a lesszabályt, és ott még kevésbé lesz egyszerű, hogy les-e vagy nem, akkor majd visszasírjuk ezt. De itt tényleg centiken múlnak gólok, ez ma is többször bebizonyosodott.
Ha már les vagy nem les, és a bíró helyében mindenképpen el akarom venni a gólt, akkor azt vizsgálom, hogy Eki akadályozta-e a védekezésben a Van Dijk előtti védőt, láttunk má ilyenért elvett gólt - mondjuk azt is csak mi tudtuk beszopni, azóta senki ellen nem fújták be.
4 hónapja
Te értsd már meg hogy tök mindegy milyen kéz amíg nincs egy fix dolog ami miatt megítélik a kezezést. Ezt ma elvették de holnap 2 ilyet megadnak, majd nem fújják be olyat ami Cucu kezezése volt németek ellen majd befújják azt hogy 2 centirol Balde kezére bombázzák és befújjákDe könyörgöm, értsd már meg hogy nem ugyanolyan szituációkról beszélsz.Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
remontada
davemayer
4 hónapja
Nalátod. Ennyire jó példa volt arra, hogy mennyit változik a világ. Mi a gond?Szerinted. De ahogy a mai példából látszik, a mai labdarúgásban már nem adják meg.Nagyon jó példa volt azt illusztrálandó, hogy ez labdarúgás és nem kézilabda és mindig van olyan, hogy megadnak gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá, és úgy szerez gólt.Oh, tehát te is elismered hogy hülye példát hoztál, hiszen ha reálisan nézed a var ezt a gólt kb 3 mp alatt érvénytelenítené.Ki tudja. Lehet a mait 40 év múlva nem adnák meg.Ma megadnák?Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez góltSose volt még ilyen, sose.
davemayer
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
De fociban nem számít a "mi lett volna ha".
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
40 éve is, most is, 40 év múlva is.
Ez a labdarúgás.
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
4 hónapja
De könyörgöm, értsd már meg hogy nem ugyanolyan szituációkról beszélsz.Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
remontada
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Egyszerű hátra kötözött kézzel kell rohangálnia mindenkinek. Nincs felugrásnál könyöklés. Kezezés és társai. Vagy legyen minden kéz és akkor fél centirol majd mindenki emelgeti a másik karjára a labdátSrácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
davemayer
4 hónapja
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Nálam ez gól volt akkor is, mármint az első.Pont ez az, hogy ha csaltak is a 20 évvel ezelőtti mu-nak, ezt a var-ral már elvileg nem lehetne. Ne nyúljanak bele a kurva meccsekbeTehát ha 20 éve amikor a MU-nak ugyanezeket "össze csalták", akkor a másiknak nem lehet? Vagy az akkori MU-nak se csaltak és a mostani Poolnak sem, vagy mindkettőnek.Jajj hagyjuk már baszki ezt a mu-zást, mikor voltunk mi liblingek? 20 éve max, de kb akkor is utálta őket mindenki amikor ferguson volt, max féltek tőle/respektálták.Ebben a kijelentésben a legviccesebb hogy egy MU szurkoló mondja. 😀Igen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Mikey
Majd szólj ha egy ilyen szar meccsét a mu egy ilyen megadott góllal nyeri meg, köszi. Ilyen kiélezett helyzetben kurvára nem érdemeltétek meg ezt a segítséget.
davemayer
remontada
davemayer
Másrészt hiszel még a csodákban? Ettől a meccstől függetlenül úgy "fújnak" el meccset öröm nézni
remontada
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
"Egyébként ha les volt és mégis megadták akkor fogd fel úgy, hogy a tavalyi Luis Diaz szabályos gólt kompenzálták vissza, amikor ténylegesen "bocsi-bocsi" volt mondva a bírói kartól mert szabályos gólt vettek el a "libling" csapattól."Attól hogy azt elcseszték, UTÓLAG már arra is csak "bocsi-bocsi"-t lehet mondani, klasszik műhiba ami miatt viszont nem változtatnak meg semmit. Egyébként az a szitu a játékvezetés legalja volt.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Nálam ez gól volt akkor is, mármint az első.Pont ez az, hogy ha csaltak is a 20 évvel ezelőtti mu-nak, ezt a var-ral már elvileg nem lehetne. Ne nyúljanak bele a kurva meccsekbeTehát ha 20 éve amikor a MU-nak ugyanezeket "össze csalták", akkor a másiknak nem lehet? Vagy az akkori MU-nak se csaltak és a mostani Poolnak sem, vagy mindkettőnek.Jajj hagyjuk már baszki ezt a mu-zást, mikor voltunk mi liblingek? 20 éve max, de kb akkor is utálta őket mindenki amikor ferguson volt, max féltek tőle/respektálták.Ebben a kijelentésben a legviccesebb hogy egy MU szurkoló mondja. 😀Igen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Mikey
Majd szólj ha egy ilyen szar meccsét a mu egy ilyen megadott góllal nyeri meg, köszi. Ilyen kiélezett helyzetben kurvára nem érdemeltétek meg ezt a segítséget.
davemayer
remontada
davemayer
Másrészt hiszel még a csodákban? Ettől a meccstől függetlenül úgy "fújnak" el meccset öröm nézni
4 hónapja
Srácok baszki...Ezt értem, de egy egzakt szabály kellene rá, mert ez a mi kameráink alapján les volt. Remélem kitalálnak erre valamit, mert ez még egy gyenge pont.
A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
slowmotion
Azt meg köszönöm h te legalább normálisan álltál az első "gólhoz".
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Szerinted. De ahogy a mai példából látszik, a mai labdarúgásban már nem adják meg.Nagyon jó példa volt azt illusztrálandó, hogy ez labdarúgás és nem kézilabda és mindig van olyan, hogy megadnak gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá, és úgy szerez gólt.Oh, tehát te is elismered hogy hülye példát hoztál, hiszen ha reálisan nézed a var ezt a gólt kb 3 mp alatt érvénytelenítené.Ki tudja. Lehet a mait 40 év múlva nem adnák meg.Ma megadnák?Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez góltSose volt még ilyen, sose.
davemayer
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
De fociban nem számít a "mi lett volna ha".
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
40 éve is, most is, 40 év múlva is.
Ez a labdarúgás.
Őszentsége Sobri Jóska
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Ha les lett volna nem adják meg, vágtak be vonalazást ott kijött, hogy nem volt lesen Virgil.Könyörgöm mi alapján mondaná aki látta azt h a háta volt?! Több komolyságotMiért? Aszondjak hogy a háta volt és készAz brutál nagy csalás lett volnaHa tényleg liblingek lennénk akkor az elsőt se veszik elIgen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Negritis, a vajda
davemayer
Negritis, a vajda
Pont ez a lényege ennek, hogy ilyennel nem lehet csalni, de 1mmrel minden további nélkül, arra ugyanis tényleg rá lehet mondani h ha akarom les ha akarom nem. Ez a gól meg les volt, de ugye ha akarják kihoznak egy olyan "állapotot" ahol nem - aztan hidd el hogy a kislábujján a körmét nem vágta le a védő azért nem les...
davemayer
Egyébként ha les volt és mégis megadták akkor fogd fel úgy, hogy a tavalyi Luis Diaz szabályos gólt kompenzálták vissza, amikor ténylegesen "bocsi-bocsi" volt mondva a bírói kartól mert szabályos gólt vettek el a "libling" csapattól.
Ha viszont csak rentelni akarsz, mert nyert a kedvenc csapatod riválisa hát jó csak írd mellé, hogy felvetted az alusisakot és ne próbáljunk meg meggyőzni mert most fölösleges a próbálkozás.

Liverpool Fc
4 hónapja
Nagyon jó példa volt azt illusztrálandó, hogy ez labdarúgás és nem kézilabda és mindig van olyan, hogy megadnak gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá, és úgy szerez gólt.Oh, tehát te is elismered hogy hülye példát hoztál, hiszen ha reálisan nézed a var ezt a gólt kb 3 mp alatt érvénytelenítené.Ki tudja. Lehet a mait 40 év múlva nem adnák meg.Ma megadnák?Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez góltSose volt még ilyen, sose.
davemayer
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
De fociban nem számít a "mi lett volna ha".
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
40 éve is, most is, 40 év múlva is.
Ez a labdarúgás.
4 hónapja
Iszonyat fos játék volt, de ma valahogy nem érezték a játékot a fiúk. Wirtz iszonyatosan hiányzott, az ő hiányában senki nem tudta összegyűjteni a felpasszokat anélkül, hogy ne pattanjon el a labda méterekre.
Ma sokan a csampóból is lefelé lógtak volna ki, a két középhátvéden meg a kapuson kívül nem nagyon volt jó teljesítmény. Szoboszlai nem volt szar, de kiemelkedő sem. Rio majdnem mennybe ment, mert egy jó megoldása volt, mondjuk azt Eki elnunezelte.
4 hónapja
Srácok baszki... A szabály az, hogy ha a kezéről pattan be akárhogy, akkor nem ér. A itt a videobíró csak annyit lát, higy a könyökéhez hozzáér, azt meg nem centizgetheti, hogy ha nincs ott a könyöke, akkor is bepattan-e. A hozzáérés objektív megítélés, túloldali kamerából látszott is, nem kérdés, hogy a szabályok alapján nem érvényes.
Ami a lest illeti, le lett tesztelve épp elégszer, van chip a labdában, van egy csomó HD kamera, azért, mert hátulról nem látjuk, nehogy már csalást kiáltsunk, ha nem nekünk kedvező. Mi is kaptunk ilyet idén, nem volt vita, ha a rendszer ezt számolja ki, akkor ezt számolja ki.
4 hónapja
Pont ez az, hogy ha csaltak is a 20 évvel ezelőtti mu-nak, ezt a var-ral már elvileg nem lehetne. Ne nyúljanak bele a kurva meccsekbeTehát ha 20 éve amikor a MU-nak ugyanezeket "össze csalták", akkor a másiknak nem lehet? Vagy az akkori MU-nak se csaltak és a mostani Poolnak sem, vagy mindkettőnek.Jajj hagyjuk már baszki ezt a mu-zást, mikor voltunk mi liblingek? 20 éve max, de kb akkor is utálta őket mindenki amikor ferguson volt, max féltek tőle/respektálták.Ebben a kijelentésben a legviccesebb hogy egy MU szurkoló mondja. 😀Igen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Mikey
Majd szólj ha egy ilyen szar meccsét a mu egy ilyen megadott góllal nyeri meg, köszi. Ilyen kiélezett helyzetben kurvára nem érdemeltétek meg ezt a segítséget.
davemayer
remontada
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Tehát ha 20 éve amikor a MU-nak ugyanezeket "össze csalták", akkor a másiknak nem lehet? Vagy az akkori MU-nak se csaltak és a mostani Poolnak sem, vagy mindkettőnek.Jajj hagyjuk már baszki ezt a mu-zást, mikor voltunk mi liblingek? 20 éve max, de kb akkor is utálta őket mindenki amikor ferguson volt, max féltek tőle/respektálták.Ebben a kijelentésben a legviccesebb hogy egy MU szurkoló mondja. 😀Igen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Mikey
Majd szólj ha egy ilyen szar meccsét a mu egy ilyen megadott góllal nyeri meg, köszi. Ilyen kiélezett helyzetben kurvára nem érdemeltétek meg ezt a segítséget.
davemayer
4 hónapja
Könyörgöm mi alapján mondaná aki látta azt h a háta volt?! Több komolyságotMiért? Aszondjak hogy a háta volt és készAz brutál nagy csalás lett volnaHa tényleg liblingek lennénk akkor az elsőt se veszik elIgen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Negritis, a vajda
davemayer
Negritis, a vajda
Pont ez a lényege ennek, hogy ilyennel nem lehet csalni, de 1mmrel minden további nélkül, arra ugyanis tényleg rá lehet mondani h ha akarom les ha akarom nem. Ez a gól meg les volt, de ugye ha akarják kihoznak egy olyan "állapotot" ahol nem - aztan hidd el hogy a kislábujján a körmét nem vágta le a védő azért nem les...
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Jajj hagyjuk már baszki ezt a mu-zást, mikor voltunk mi liblingek? 20 éve max, de kb akkor is utálta őket mindenki amikor ferguson volt, max féltek tőle/respektálták.Ebben a kijelentésben a legviccesebb hogy egy MU szurkoló mondja. 😀Igen, akire gondolsz. Ez egy vicc h ezt megadtákNa jó, hagyjuk is, kurva libling csapatMár hogy melyik is?
davemayer
Mikey
davemayer
Mikey
Majd szólj ha egy ilyen szar meccsét a mu egy ilyen megadott góllal nyeri meg, köszi. Ilyen kiélezett helyzetben kurvára nem érdemeltétek meg ezt a segítséget.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
4 hónapja
Oh, tehát te is elismered hogy hülye példát hoztál, hiszen ha reálisan nézed a var ezt a gólt kb 3 mp alatt érvénytelenítené.Ki tudja. Lehet a mait 40 év múlva nem adnák meg.Ma megadnák?Emberek ez labdarúgás és nem kézilabda, nehogy megadjanak már egy olyan gólt aminél a támadó csak a kezével ér hozzá és úgy szerez góltSose volt még ilyen, sose.
davemayer
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
De fociban nem számít a "mi lett volna ha".
Őszentsége Sobri Jóska
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
