Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Az első tizi mondjuk iskolapélda a támaszkodó kéznek, de így is iszonyat durva.
zacknorb
Ha muszáj választani akkor inkább ilyenért adjanak tiziket hiába támaszkodó de legalább tisztán útban van, ahhoz képest amiket a Győr - Loki és a hétvégi Fradi meccseken fújtak be
remontada
De ez a ritka esetek egyike, ami benne van a szabályban, hogy nem tizi, ez nálam a vitathatatlan kategória 😀
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
huhh azért a mai 3 meccs nem túl "izgató"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 606

Az első tizi mondjuk iskolapélda a támaszkodó kéznek, de így is iszonyat durva.
zacknorb
Ha muszáj választani akkor inkább ilyenért adjanak tiziket hiába támaszkodó de legalább tisztán útban van, ahhoz képest amiket a Győr - Loki és a hétvégi Fradi meccseken fújtak be
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
miért van ma PL meccs?
Löfli
Ligakupa döntő miatt előrehozott
A City ezt valamikor majd májusban tudja lejátszani
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
miért van ma PL meccs?
Löfli
gondolom előrehozott meccs a mikiegér kupadöntő miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
miért van ma PL meccs?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Szerintem nem durva. Az angol League 1-ben a 3. legértékesebb csapat lenne a Qarabaq.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Az első tizi mondjuk iskolapélda a támaszkodó kéznek, de így is iszonyat durva.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
a castle és gordon nem sokat szarozott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

4 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Kismillio fekete focizik es megis mindig pont szegeny vinivel szemben jon ki mindenki rasszizmusa majmozas formajaban, biztosan semmi koze nincs ahhoz, hogy per definitionem maszturbalo bonobokent viselkedik. Valahogy nem Moi Caicedot szokta az aktualis heti ellenfel lehulyemajmozni, furcsa :/
dankodavid
Attól még hogy a brazil egy retardált suttyó, rohadtul nem lehet a rasszista gyökérséget elengedni. Ez az UEFA fő üzenete is minden reklámban
FLZOLI
Azt kivantam jelezni, ha a lemajmozasanak a borszinehez, es nem a viselkedesehez lenne koze, ilyen eseteknek a szazszorosa tortenne hetente.

Pulvis et umbra sumus.
4 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy az a baj, h vhogy szegény Vinicius-t mindig mindenhol rasszista atrocitások érik, de érdekes mód csak őt mindig, pedig lassan a Real 80%-a fekete jatekos.

En nem mondom, h nem volt ilyen tegnap (főleg h meccset se láttam), és ha tényleg volt komoly eltiltás jár érte, de sajnos Vini kapcsán en már nem hiszek el semmit, amíg nincs bizonyíték.
rob3r7o
Tudják hogy Vini erre látványosan ugrik. Dráma Queen. Ilyen esetben sajnos jogosan is. Csulanéni valószínűleg egy szót nem szólna a pályán, hanem bemenne az öltözőbe és elkenné a kolléga száját.
Nemes samu09
Vini mindenre ugrik, mert az agyi kapacitása egy molylepkéével vetekszik.

Ezért mondom évek óta, hogy a csávó egy két lábon járó probléma a Realnak, de szerencsére megkapta most Arbeloa-t is, akinek tuti benne van a munkaköri leírásában, hogy minden sajttajon legalább negyed órán keresztül fel kell szopni Vinit az egekig, ugyh van egy olyan érzésem, h pár évig meg ott fogja rontani a levegőt.
rob3r7o
Képességre sajnos elit a csávó (hiába 100-ból mondjuk 5x dob neki a gép) ami elég sokat elmond a mostani robot fociról... De igen, egy ovis szintjén mozog agyilag, tipik fejben gyenge brazil. Sok ilyen volt korábban is. A PSG és a szaudiak az utolsó remény, hogy valamelyik madár elviszi. Talán a Pep utáni City...

4 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kismillio fekete focizik es megis mindig pont szegeny vinivel szemben jon ki mindenki rasszizmusa majmozas formajaban, biztosan semmi koze nincs ahhoz, hogy per definitionem maszturbalo bonobokent viselkedik. Valahogy nem Moi Caicedot szokta az aktualis heti ellenfel lehulyemajmozni, furcsa :/
dankodavid
Attól még hogy a brazil egy retardált suttyó, rohadtul nem lehet a rasszista gyökérséget elengedni. Ez az UEFA fő üzenete is minden reklámban

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A vége az lesz úgy is, hogy nem beszélhetsz az ellenfélhez a szádat eltakarva.
Nem láttam a meccset és nem tudom hány pirosat úszott meg a Real.
Messenger értesítéseim alapján sokat.
KeyG
Sztem csak Vini 1et
Negritis, a vajda
Volt Valverdenek is egy szitu, amikor úgy néz ki, mintha állba verte volna a Benficasat (szerintem el sem találta, de a másik játékos pont háttal áll, így nem látszódik)
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
A vége az lesz úgy is, hogy nem beszélhetsz az ellenfélhez a szádat eltakarva.
Nem láttam a meccset és nem tudom hány pirosat úszott meg a Real.
Messenger értesítéseim alapján sokat.
KeyG
Sztem csak Vini 1et

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
eaglesmcnabb
A táncolásért sem jár mindenhol sárga
ozibozi
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.
kapitnono
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.
Blevi
Bár nem engem kérdeztél, de történetesen annyi köze volt a sztorihoz, hogy 1.: patkány volt a gyerek, és 2.: argentin nemzetiségű. Mi a gond ezzel? Nem azért patkányozta, mert argentín, csak egy szimpla ténymegállapítás volt. Pont ugyanolyan, mint amikor megírták az újságok anno, hogy az argentin öklöző kiütötte Kokót. Vagy ha én leírom, hogy Vinicius egy hisztis picsa, nem szeretem a bohóc brazilt, akkor nem azért írom rá hogy bohóc, mert brazil, hanem azért, mert bohóc, de egyszerűbb így fogalmazni mint leírni a teljes nevét, pláne ha valakinek nem jut a neve eszembe/nem tudom hogy írják helyesen/csak simán el akarom kerülni a szóismétlést.
eaglesmcnabb
Tehat az a minosegjelzoje hogy argentin. Vajon tudnank kirol van szo ha csak annyi van hogy a patkany? 😊 vagy tobb patkany is volt a palyan?
Blevi
Nem a minőségét jelzi, hanem a nemzetiségét.
eaglesmcnabb
Akkor a majom nem a borszinet jelzi hanem a viselkedeset?

Szetintem nem kell az azonositashoz a nemzetisege
Blevi
szerintem kellett.
Ha csak patkányt mondott volna nem tudtuk volna bezonosítani, hogy Viniciusra vagy Prestiannira gondolt. Így meg igen 😊
eaglesmcnabb
Nem szeretem Vinit de itt most nem volt patkany. 😀
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 698
A vége az lesz úgy is, hogy nem beszélhetsz az ellenfélhez a szádat eltakarva.
Nem láttam a meccset és nem tudom hány pirosat úszott meg a Real.
Messenger értesítéseim alapján sokat.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
eaglesmcnabb
A táncolásért sem jár mindenhol sárga
ozibozi
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.
kapitnono
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.
Blevi
Bár nem engem kérdeztél, de történetesen annyi köze volt a sztorihoz, hogy 1.: patkány volt a gyerek, és 2.: argentin nemzetiségű. Mi a gond ezzel? Nem azért patkányozta, mert argentín, csak egy szimpla ténymegállapítás volt. Pont ugyanolyan, mint amikor megírták az újságok anno, hogy az argentin öklöző kiütötte Kokót. Vagy ha én leírom, hogy Vinicius egy hisztis picsa, nem szeretem a bohóc brazilt, akkor nem azért írom rá hogy bohóc, mert brazil, hanem azért, mert bohóc, de egyszerűbb így fogalmazni mint leírni a teljes nevét, pláne ha valakinek nem jut a neve eszembe/nem tudom hogy írják helyesen/csak simán el akarom kerülni a szóismétlést.
eaglesmcnabb
Tehat az a minosegjelzoje hogy argentin. Vajon tudnank kirol van szo ha csak annyi van hogy a patkany? 😊 vagy tobb patkany is volt a palyan?
Blevi
Nem a minőségét jelzi, hanem a nemzetiségét.
eaglesmcnabb
Akkor a majom nem a borszinet jelzi hanem a viselkedeset?

Szetintem nem kell az azonositashoz a nemzetisege
Blevi
szerintem kellett.
Ha csak patkányt mondott volna nem tudtuk volna bezonosítani, hogy Viniciusra vagy Prestiannira gondolt. Így meg igen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
eaglesmcnabb
A táncolásért sem jár mindenhol sárga
ozibozi
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.
kapitnono
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.
Blevi
Bár nem engem kérdeztél, de történetesen annyi köze volt a sztorihoz, hogy 1.: patkány volt a gyerek, és 2.: argentin nemzetiségű. Mi a gond ezzel? Nem azért patkányozta, mert argentín, csak egy szimpla ténymegállapítás volt. Pont ugyanolyan, mint amikor megírták az újságok anno, hogy az argentin öklöző kiütötte Kokót. Vagy ha én leírom, hogy Vinicius egy hisztis picsa, nem szeretem a bohóc brazilt, akkor nem azért írom rá hogy bohóc, mert brazil, hanem azért, mert bohóc, de egyszerűbb így fogalmazni mint leírni a teljes nevét, pláne ha valakinek nem jut a neve eszembe/nem tudom hogy írják helyesen/csak simán el akarom kerülni a szóismétlést.
eaglesmcnabb
Tehat az a minosegjelzoje hogy argentin. Vajon tudnank kirol van szo ha csak annyi van hogy a patkany? 😊 vagy tobb patkany is volt a palyan?
Blevi
Nem a minőségét jelzi, hanem a nemzetiségét.
eaglesmcnabb
Akkor a majom nem a borszinet jelzi hanem a viselkedeset?

Szetintem nem kell az azonositashoz a nemzetisege
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
eaglesmcnabb
A táncolásért sem jár mindenhol sárga
ozibozi
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.
kapitnono
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.
Blevi
Bár nem engem kérdeztél, de történetesen annyi köze volt a sztorihoz, hogy 1.: patkány volt a gyerek, és 2.: argentin nemzetiségű. Mi a gond ezzel? Nem azért patkányozta, mert argentín, csak egy szimpla ténymegállapítás volt. Pont ugyanolyan, mint amikor megírták az újságok anno, hogy az argentin öklöző kiütötte Kokót. Vagy ha én leírom, hogy Vinicius egy hisztis picsa, nem szeretem a bohóc brazilt, akkor nem azért írom rá hogy bohóc, mert brazil, hanem azért, mert bohóc, de egyszerűbb így fogalmazni mint leírni a teljes nevét, pláne ha valakinek nem jut a neve eszembe/nem tudom hogy írják helyesen/csak simán el akarom kerülni a szóismétlést.
eaglesmcnabb
Tehat az a minosegjelzoje hogy argentin. Vajon tudnank kirol van szo ha csak annyi van hogy a patkany? 😊 vagy tobb patkany is volt a palyan?
Blevi
Nem a minőségét jelzi, hanem a nemzetiségét.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Amúgy én nemtom melyik argentín patkányra van utalás mer van pár 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Kismillio fekete focizik es megis mindig pont szegeny vinivel szemben jon ki mindenki rasszizmusa majmozas formajaban, biztosan semmi koze nincs ahhoz, hogy per definitionem maszturbalo bonobokent viselkedik. Valahogy nem Moi Caicedot szokta az aktualis heti ellenfel lehulyemajmozni, furcsa :/

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
eaglesmcnabb
A táncolásért sem jár mindenhol sárga
ozibozi
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.
kapitnono
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.
Blevi
Bár nem engem kérdeztél, de történetesen annyi köze volt a sztorihoz, hogy 1.: patkány volt a gyerek, és 2.: argentin nemzetiségű. Mi a gond ezzel? Nem azért patkányozta, mert argentín, csak egy szimpla ténymegállapítás volt. Pont ugyanolyan, mint amikor megírták az újságok anno, hogy az argentin öklöző kiütötte Kokót. Vagy ha én leírom, hogy Vinicius egy hisztis picsa, nem szeretem a bohóc brazilt, akkor nem azért írom rá hogy bohóc, mert brazil, hanem azért, mert bohóc, de egyszerűbb így fogalmazni mint leírni a teljes nevét, pláne ha valakinek nem jut a neve eszembe/nem tudom hogy írják helyesen/csak simán el akarom kerülni a szóismétlést.
eaglesmcnabb
Tehat az a minosegjelzoje hogy argentin. Vajon tudnank kirol van szo ha csak annyi van hogy a patkany? 😊 vagy tobb patkany is volt a palyan?
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
eaglesmcnabb
A táncolásért sem jár mindenhol sárga
ozibozi
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.
kapitnono
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.
Blevi
Bár nem engem kérdeztél, de történetesen annyi köze volt a sztorihoz, hogy 1.: patkány volt a gyerek, és 2.: argentin nemzetiségű. Mi a gond ezzel? Nem azért patkányozta, mert argentín, csak egy szimpla ténymegállapítás volt. Pont ugyanolyan, mint amikor megírták az újságok anno, hogy az argentin öklöző kiütötte Kokót. Vagy ha én leírom, hogy Vinicius egy hisztis picsa, nem szeretem a bohóc brazilt, akkor nem azért írom rá hogy bohóc, mert brazil, hanem azért, mert bohóc, de egyszerűbb így fogalmazni mint leírni a teljes nevét, pláne ha valakinek nem jut a neve eszembe/nem tudom hogy írják helyesen/csak simán el akarom kerülni a szóismétlést.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 028 — "Montoya por favor!"
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
eaglesmcnabb
A táncolásért sem jár mindenhol sárga
ozibozi
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.
kapitnono
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.
Blevi
Argentinok híresen rasszisták

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz