Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem enged a gép piros lapra fogadni
ozibozi
Pont ezt akartam én is mert tuti lesz olyan fasza a hangulat 😀
Lehet még piros lap 1,5 felett is bejátszom
kapitnono
Most engedte már, 6.4ért
4 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
Nem enged a gép piros lapra fogadni
ozibozi
Pont ezt akartam én is mert tuti lesz olyan fasza a hangulat 😀
Lehet még piros lap 1,5 felett is bejátszom


4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Nem enged a gép piros lapra fogadni
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Utolérik a Dortmund meccset amit 15 perccel később kezdtek
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
első félidőben akartam írni, hogy ha nem tudnám hogy milyen nemzet ez a kisköcsög seggdugó prestianni, akkor is kitalálnám xD. Félbeszakad a meccs, és Mourinho a békítő. The Man!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Embappé már 2- 3 nál jár ennyi helyzetből máskor—lehet kiégett

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Monaco 2-0-ra megy a PSG ellen, az arabusok még egy tizit is kihagytak
Löfli
2-2 lesz az már
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Monaco 2-0-ra megy a PSG ellen, az arabusok még egy tizit is kihagytak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Nem néztem ki Sallaiból hogy itt ilyen stabil kezdő lesz, akit több poszton is használnak, nem csak le-fel cserélgetnek.
Le a kalappal előtte is.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
ééés ott az 5. 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Ez csodás, lehozza Cambiasot nehogy kiállítsák, erre aki bejön helyette összehoz 15 perc alatt két sárgát 😀
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Nem véletlen van ott a
Juve a
Seriaban sem ahol.
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
lol Juve. MB1 szint gec

4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Juve védelem második félidőben mikbe van?
zacknorb
mer elsőbe mikbe volt? 😀
locatellinek brutál mákja volt kb 3x hogy nem lett belőle semmi

de a 2.ba már nincs mákjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Juve védelem második félidőben mikbe van?
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Pedig rengeteg tehetséges gyerek van a fradiban, szoktam nézni az ezésüket a ligetben
JC6 (Mr. Miele)
A Fradi ha akarna 5-6 éven belül Dinamo Zagrab szinten lehetne annyi tehetsége van.
Csak nem ez az irány.
Kenny
Mi alapján jött ki az ‘annyi’ ? Bármilyen nemzetközi felmérés vagy eredményességi mitató
Annyi van kb mint bárhol máshol a környékünkön.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
szórakoztató ez a galata-juve
nem jó, de szórakoztató

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Pedig rengeteg tehetséges gyerek van a fradiban, szoktam nézni az ezésüket a ligetben
JC6 (Mr. Miele)
A Fradi ha akarna 5-6 éven belül Dinamo Zagrab szinten lehetne annyi tehetsége van.
Csak nem ez az irány.

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Egy Realos srác beküldte DC-re, hogy na elkezdi nézni ő is, gyors 2 gól #Löfliing
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 www.fotmob.com/embed/news/01khnzp1r6hz/vinicius-jr-reveals-dominik-szoboszlai-contact-stoke-flames-real-madrid-fire

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
 jenkifoci.blog.hu/2026/02/16/fradi-griffin_garnett?fbclid=IwZnRzaAQAWwNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeJvrcgrzIa-DNSNJDu3V9H1xbUO-tFi-U4_7miRS8a0YoX_1BPcQMsTz5giI_aem_hDGHzvYEaAzPOjFjbVRchw

A transzfer Amerikában is visszhangot kapott: a USL League One-ból ugyanis még sosem értékesítettek olyan drágán egy játékost, mint a most Magyarországra szerződő Garnettet.
zacknorb
Inkabb ez, mint a 31 eves afrikaiak a szaudi 2. ligabol!

Bar ketlem, hogy barki is sokat fejlodne a Fradi 2-ben. De az irany jobb. Most mar csak normalis akademia kellene...
Toto21
Mar milyen irany? Hogy hozol az NB III-ba kulfoldi jatekost, raadasul nem keves penzert? Nem, ez nagyon nem jo irany, most egy 16-17-18 eves fiatallal kevesebb kap majd eselyt a harmadosztalyban azert, mert hoztak helyette egy amerikait. Ezzel pont a sajat utanpotlasat kopi szemen a Fradi, es ha az amerikai gyerek valoban tehetseges es akarcsak a kozeleben lenne az igazan nagy tehetsegnek, a felnottekhez hozzak es nem a harmadosztalyba. Utanpotlas rulez.
Stez
A mit? Na ilyen nincs. Ezt mondtam elöbb is. Nincs normális utánpótlásképzés náluk. Viszont így megpróbálnak valakit hozni legalább, akit még tudnak esetleg fejleszteni, mert gondolom az alapok nála jobbak, mint a saját magyar fiataljaiknál...

Komolyan az asztalra kéne csapni a fiatal focisták képzésénél. Salzburgban ha pár századdal elmaradnak a felmérön az eredményeid már csomagolhatsz is.
Toto21
Es nem az a cel, hogy legyen? Nem pont most kellene felporgetni ezt az iranyt, amikor a kamu Lisztest meg Toth Alit sikerult nagy bulival elpasszolni? Ami altal a fiatalok is meginkabb rakapcsolnak, mert latjak, hogy nekik is megvan az eselyuk, ha sokat beleraknak, illetve a klub utanpotlasig „elero” sikereit latva meg tobben kuldik a Fradihoz a gyerekeiket, nem pont ezt, meg a magyar szabalyt (ami plusz lehetoseget ad esetleg a magyar fiataloknak is) kellene megprobalni meglovagolni?

En biztos ezt probalnam es nem azt, hogy meg az NB III-ba is elkezdek kulfoldieket hozogatni (raadasul velhetoen olyan fizetessel, ami ki is log a harmadosztalybol).
Stez
Sztm ez most kicsit túl van fújva a részedről.
Önamgában nincs azzal semmi gond, hogy hoznak máshonnan is tehetséges fiatalokat, amiket utána nagyobb áron értékesíteni tudnak.

Nyilván feltételezve azt, hogy azon a poszton, ahová hozzák nincs jobb vagy legalábbis hasonló tehetséges saját nevelésű fiatal.
Abban egyetértünk, hogy a Fradi utánpótlás képzése bőven lehetne jobb, de nem attól lesz jobb, ha nem hoznak el tehetséges külföldi játékosokat.
ervinator
Nem lenne baj az egesszel, ha nem az NB III-ba vinnek. Ertem, hogy a Soroksarba nem mehet legios, de akkor keszuljon a felnottekkel, szokja a legkort, ha akkora tehetseg. 19 eves gyerekrol beszelunk, nem 16 evesrol, akit necces felvinni, mert meg annyira fiatal. Viszont ha valahol, akkor egy tehetseges jatekos a magyar harmadosztalyban minden bizonnyal nem fog fejlodni, max eltorik a labat, mert ott mar favagas megy.

4 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
 jenkifoci.blog.hu/2026/02/16/fradi-griffin_garnett?fbclid=IwZnRzaAQAWwNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeJvrcgrzIa-DNSNJDu3V9H1xbUO-tFi-U4_7miRS8a0YoX_1BPcQMsTz5giI_aem_hDGHzvYEaAzPOjFjbVRchw

A transzfer Amerikában is visszhangot kapott: a USL League One-ból ugyanis még sosem értékesítettek olyan drágán egy játékost, mint a most Magyarországra szerződő Garnettet.
zacknorb
Inkabb ez, mint a 31 eves afrikaiak a szaudi 2. ligabol!

Bar ketlem, hogy barki is sokat fejlodne a Fradi 2-ben. De az irany jobb. Most mar csak normalis akademia kellene...
Toto21
Mar milyen irany? Hogy hozol az NB III-ba kulfoldi jatekost, raadasul nem keves penzert? Nem, ez nagyon nem jo irany, most egy 16-17-18 eves fiatallal kevesebb kap majd eselyt a harmadosztalyban azert, mert hoztak helyette egy amerikait. Ezzel pont a sajat utanpotlasat kopi szemen a Fradi, es ha az amerikai gyerek valoban tehetseges es akarcsak a kozeleben lenne az igazan nagy tehetsegnek, a felnottekhez hozzak es nem a harmadosztalyba. Utanpotlas rulez.
Stez
A mit? Na ilyen nincs. Ezt mondtam elöbb is. Nincs normális utánpótlásképzés náluk. Viszont így megpróbálnak valakit hozni legalább, akit még tudnak esetleg fejleszteni, mert gondolom az alapok nála jobbak, mint a saját magyar fiataljaiknál...

Komolyan az asztalra kéne csapni a fiatal focisták képzésénél. Salzburgban ha pár századdal elmaradnak a felmérön az eredményeid már csomagolhatsz is.
Toto21
Es nem az a cel, hogy legyen? Nem pont most kellene felporgetni ezt az iranyt, amikor a kamu Lisztest meg Toth Alit sikerult nagy bulival elpasszolni? Ami altal a fiatalok is meginkabb rakapcsolnak, mert latjak, hogy nekik is megvan az eselyuk, ha sokat beleraknak, illetve a klub utanpotlasig „elero” sikereit latva meg tobben kuldik a Fradihoz a gyerekeiket, nem pont ezt, meg a magyar szabalyt (ami plusz lehetoseget ad esetleg a magyar fiataloknak is) kellene megprobalni meglovagolni?

En biztos ezt probalnam es nem azt, hogy meg az NB III-ba is elkezdek kulfoldieket hozogatni (raadasul velhetoen olyan fizetessel, ami ki is log a harmadosztalybol).
Stez
Sztm ez most kicsit túl van fújva a részedről.
Önamgában nincs azzal semmi gond, hogy hoznak máshonnan is tehetséges fiatalokat, amiket utána nagyobb áron értékesíteni tudnak.

Nyilván feltételezve azt, hogy azon a poszton, ahová hozzák nincs jobb vagy legalábbis hasonló tehetséges saját nevelésű fiatal.
Abban egyetértünk, hogy a Fradi utánpótlás képzése bőven lehetne jobb, de nem attól lesz jobb, ha nem hoznak el tehetséges külföldi játékosokat.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 724
Furcsa lista

Every Premier League Club's Owners Ranked From Worst to Best

 www.givemesport.com/every-premier-league-club-owner-ranked-worst-best/?link_source=ta_first_comment&taid=698ef6283851f50001c95c3e&fbclid=IwZnRzaAQBLIFleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEesKZtISptzZpDgJc_6M5AWn6Trkj7HGBodkEhfOo6v1JA9Eie2sRlgQ4SlFc_aem_B83lNFuqT2SPEvM9_LCy-Q

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
 jenkifoci.blog.hu/2026/02/16/fradi-griffin_garnett?fbclid=IwZnRzaAQAWwNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeJvrcgrzIa-DNSNJDu3V9H1xbUO-tFi-U4_7miRS8a0YoX_1BPcQMsTz5giI_aem_hDGHzvYEaAzPOjFjbVRchw

A transzfer Amerikában is visszhangot kapott: a USL League One-ból ugyanis még sosem értékesítettek olyan drágán egy játékost, mint a most Magyarországra szerződő Garnettet.
zacknorb
Inkabb ez, mint a 31 eves afrikaiak a szaudi 2. ligabol!

Bar ketlem, hogy barki is sokat fejlodne a Fradi 2-ben. De az irany jobb. Most mar csak normalis akademia kellene...
Toto21
Mar milyen irany? Hogy hozol az NB III-ba kulfoldi jatekost, raadasul nem keves penzert? Nem, ez nagyon nem jo irany, most egy 16-17-18 eves fiatallal kevesebb kap majd eselyt a harmadosztalyban azert, mert hoztak helyette egy amerikait. Ezzel pont a sajat utanpotlasat kopi szemen a Fradi, es ha az amerikai gyerek valoban tehetseges es akarcsak a kozeleben lenne az igazan nagy tehetsegnek, a felnottekhez hozzak es nem a harmadosztalyba. Utanpotlas rulez.
Stez
A mit? Na ilyen nincs. Ezt mondtam elöbb is. Nincs normális utánpótlásképzés náluk. Viszont így megpróbálnak valakit hozni legalább, akit még tudnak esetleg fejleszteni, mert gondolom az alapok nála jobbak, mint a saját magyar fiataljaiknál...

Komolyan az asztalra kéne csapni a fiatal focisták képzésénél. Salzburgban ha pár századdal elmaradnak a felmérön az eredményeid már csomagolhatsz is.
Toto21
Es nem az a cel, hogy legyen? Nem pont most kellene felporgetni ezt az iranyt, amikor a kamu Lisztest meg Toth Alit sikerult nagy bulival elpasszolni? Ami altal a fiatalok is meginkabb rakapcsolnak, mert latjak, hogy nekik is megvan az eselyuk, ha sokat beleraknak, illetve a klub utanpotlasig „elero” sikereit latva meg tobben kuldik a Fradihoz a gyerekeiket, nem pont ezt, meg a magyar szabalyt (ami plusz lehetoseget ad esetleg a magyar fiataloknak is) kellene megprobalni meglovagolni?

En biztos ezt probalnam es nem azt, hogy meg az NB III-ba is elkezdek kulfoldieket hozogatni (raadasul velhetoen olyan fizetessel, ami ki is log a harmadosztalybol).

4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 655
 jenkifoci.blog.hu/2026/02/16/fradi-griffin_garnett?fbclid=IwZnRzaAQAWwNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeJvrcgrzIa-DNSNJDu3V9H1xbUO-tFi-U4_7miRS8a0YoX_1BPcQMsTz5giI_aem_hDGHzvYEaAzPOjFjbVRchw

A transzfer Amerikában is visszhangot kapott: a USL League One-ból ugyanis még sosem értékesítettek olyan drágán egy játékost, mint a most Magyarországra szerződő Garnettet.
zacknorb
Inkabb ez, mint a 31 eves afrikaiak a szaudi 2. ligabol!

Bar ketlem, hogy barki is sokat fejlodne a Fradi 2-ben. De az irany jobb. Most mar csak normalis akademia kellene...
Toto21
Mar milyen irany? Hogy hozol az NB III-ba kulfoldi jatekost, raadasul nem keves penzert? Nem, ez nagyon nem jo irany, most egy 16-17-18 eves fiatallal kevesebb kap majd eselyt a harmadosztalyban azert, mert hoztak helyette egy amerikait. Ezzel pont a sajat utanpotlasat kopi szemen a Fradi, es ha az amerikai gyerek valoban tehetseges es akarcsak a kozeleben lenne az igazan nagy tehetsegnek, a felnottekhez hozzak es nem a harmadosztalyba. Utanpotlas rulez.
Stez
A mit? Na ilyen nincs. Ezt mondtam elöbb is. Nincs normális utánpótlásképzés náluk. Viszont így megpróbálnak valakit hozni legalább, akit még tudnak esetleg fejleszteni, mert gondolom az alapok nála jobbak, mint a saját magyar fiataljaiknál...

Komolyan az asztalra kéne csapni a fiatal focisták képzésénél. Salzburgban ha pár századdal elmaradnak a felmérön az eredményeid már csomagolhatsz is.