Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
Ez inkább úgy helyes, hogy hagyjuk oda menni ingyen, fel lett bontva a szerződése.

Idén amúgy Miki ezt a takarítást WTF módon A+osan csinálja
zacknorb
Lényeg hogy egy selejttől megszabadultunk.
Jöhetne Otig bá meg Hidi M Sanyika.
warr_b
Mondjuk azért érezzük már az eltérést a 3 meccsen beállt Zimó és full kezdő játékosok között 😃 😅
zacknorb
Hát pont ez a baj, hogy ilyen Otigbák kezdők, minden meccsen legalább egy gólt kapunk róla.
warr_b
Azt valahogy csak le lett vele hozva 2 hónap kapott gól nélkül, bár tudom hogy a tényeket csak zavaró dolgok.
zacknorb
LOL.
Akkor nézegessed még jó sokáig, mint Banditát.
Fogalmatlan nettó szar mindkettő, nettó emberhátrány, de Kenny legalább még konstans életveszély is a saját kapunkra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Ma este újra Macclesfield time😊
Dzsokijuing
A Mid-American Conference szépen tartja magát, közben Lampardék NB2-rangadót vívnak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
Ez inkább úgy helyes, hogy hagyjuk oda menni ingyen, fel lett bontva a szerződése.

Idén amúgy Miki ezt a takarítást WTF módon A+osan csinálja
zacknorb
Lényeg hogy egy selejttől megszabadultunk.
Jöhetne Otig bá meg Hidi M Sanyika.
warr_b
Mondjuk azért érezzük már az eltérést a 3 meccsen beállt Zimó és full kezdő játékosok között 😃 😅
zacknorb
Hát pont ez a baj, hogy ilyen Otigbák kezdők, minden meccsen legalább egy gólt kapunk róla.
warr_b
Azt valahogy csak le lett vele hozva 2 hónap kapott gól nélkül, bár tudom hogy a tényeket csak zavaró dolgok.
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
Ez inkább úgy helyes, hogy hagyjuk oda menni ingyen, fel lett bontva a szerződése.

Idén amúgy Miki ezt a takarítást WTF módon A+osan csinálja
zacknorb
Lényeg hogy egy selejttől megszabadultunk.
Jöhetne Otig bá meg Hidi M Sanyika.
warr_b
Mondjuk azért érezzük már az eltérést a 3 meccsen beállt Zimó és full kezdő játékosok között 😃 😅
zacknorb
Hát pont ez a baj, hogy ilyen Otigbák kezdők, minden meccsen legalább egy gólt kapunk róla.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
Ez inkább úgy helyes, hogy hagyjuk oda menni ingyen, fel lett bontva a szerződése.

Idén amúgy Miki ezt a takarítást WTF módon A+osan csinálja
zacknorb
Lényeg hogy egy selejttől megszabadultunk.
Jöhetne Otig bá meg Hidi M Sanyika.
warr_b
Mondjuk azért érezzük már az eltérést a 3 meccsen beállt Zimó és full kezdő játékosok között 😃 😅
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
Ez inkább úgy helyes, hogy hagyjuk oda menni ingyen, fel lett bontva a szerződése.

Idén amúgy Miki ezt a takarítást WTF módon A+osan csinálja
zacknorb
Lényeg hogy egy selejttől megszabadultunk.
Jöhetne Otig bá meg Hidi M Sanyika.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
Ez inkább úgy helyes, hogy hagyjuk oda menni ingyen, fel lett bontva a szerződése.

Idén amúgy Miki ezt a takarítást WTF módon A+osan csinálja
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Na, Cukic hoz valami szerb gyereket
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Ma este újra Macclesfield time😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
Az MTK azért dolgozik ez ellen
zacknorb
Ja tényleg elfelejtettem, hogy Pinezits pusztít ott. Kb a legjobb Újpest igazolás a tėlen, már ami a bentmaradást illeti. 😀
iktriad
Pinezits a goat. Megbukott mindenhol kb. ket ev alatt, meg az utanpotlasban is, aztan az MTK meg felrakta a felnottekhez, hogy Horvath nem eleg szigoru, miota meg Pinezits a hc, ket egyeneset nem tudnak belerugni a jatekosok a labdaba. xd

4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
volt egy kis sár a Grimsby - Wolves meccsen 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Volendam első gólja epik volt (5:51-től)  youtu.be/9DDYUZuFHXo?t=351

ment is a 2000 euró a hazai W-re!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Honved is vesztesre all. Mi van itt a mennyei 2-ben🫣
Toto21
Zacknorb voodoozott vagy kecskét áldozott.
warr_b
Visszautasítom ezen vádakat
zacknorb
Nem kecskét áldoztál? Hanem?
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kurvajó volt ez a Rangers - Hearts


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
Az MTK azért dolgozik ez ellen
zacknorb
Ja tényleg elfelejtettem, hogy Pinezits pusztít ott. Kb a legjobb Újpest igazolás a tėlen, már ami a bentmaradást illeti. 😀
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Honved is vesztesre all. Mi van itt a mennyei 2-ben🫣
Toto21
Zacknorb voodoozott vagy kecskét áldozott.
warr_b
Visszautasítom ezen vádakat
zacknorb
Főleg, hogy már vezetünk. Na kiből csinált hülyét Hangya az egyenlítő gólnál? Persze, hogy Szivacskiból. 😀
iktriad
Szivacskiból te is hülyét csinálnál.
warr_b
42 évesen már csak nem. Ha mégis, megyek edzésre jelentkezni a Szentlőrinchez, és kérem az ő fizetését.


Szivacskiból nem kell, így aztán nem is lehet hülyét csinálni.
nagylaza, főpohárnok
Jogos! 😀
iktriad
De, simán. Szerintem jelentkezz bátran 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
Az MTK azért dolgozik ez ellen
4 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
Anti-Ekstraklasa, ahol jelen állás szerint jövőre ZÉRÓ fővárosi csapat lenne (18 tagú mezőnynél)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 062 — nabege2@yahoo.com
Amikor én még fiatal voltam...
Fradi, Újpest, Honvéd, Mtk, Vasas, Reac, III. kerület, Bp. Volán, BVSC, BKV Előre, Csepel Nem mind egyszerre, de voltak sokan.
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
nem hiszem, hogy idén feljut a BVSC
Löfli
Az NB Ii-ben is annyi a pesti csapat, hogy a Honvéd november óta ki se mozdult bajnoki meccsre Budapestről. 😀

Hacsak a Kecsó nem zavar be, a Vasasnál vagy nàlunk nem lesz sorozatos Chargerkedés, akkor tényleg 5 NB1-es fővárosi csapat lesz a nyártól.
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 655
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
nem hiszem, hogy idén feljut a BVSC
Löfli
Ö lesz majd a 6. jövöre.🤪
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 655
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
12-ből 5 pesti csapat. Szép lenne. 😀
iktriad
Sok csapat örülne, mert az utazasi költsegek csökkennenek. Jövöre fontos lesz, ha mar nem arad ennyi penz a fociba😏
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ha igy megy tovabb jövö evben budapesti derbik lesznek majdnem minden heten😱
Toto21
nem hiszem, hogy idén feljut a BVSC


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!