Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Nagy onerzetben azert megkerdezem mi koze van a sztorihoz hogy argentin? Ertem hogy ptsd a real szurkoloknak, de aki patkany argentinozik ugyanugy altalanosit.Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xDA táncolásért sem jár mindenhol sárga
eaglesmcnabb
ozibozi
kapitnono
4 hónapja
igen, elkepzelheto. mintha lett is volna olyan nyelveszkedes Vinny kapcsan, hogy spanyolban ez a szo rasszista fennhanggal van, most jut eszembe.Pont ezen gondolkodtam, hogy nálunk a hülye majom teljesen semmilyen, de nyilván abban a környezetben ennek teljesen más az áthallása.jogaszkent siman el tudnam adni, hogy pl ha azt mondom vkire, hogy majom az nem rasszista (ahogy vizilabda meccsen nem egyszer mondtam en is az ellenfelnek, hogy hulye majom, mindenfele rasszizmus nelkul).Sokkal jobb!azért kaptameg Mbappe elmondasa szerint sem niggerezett hanem 'majmozott'.
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
csebi
eaglesmcnabb
a niggerezesre azert megiscsak nehezebb lenne.
szoval igen, lehet a kesobbiekben ennek szerepe.
csebi
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Pont ezen gondolkodtam, hogy nálunk a hülye majom teljesen semmilyen, de nyilván abban a környezetben ennek teljesen más az áthallása.jogaszkent siman el tudnam adni, hogy pl ha azt mondom vkire, hogy majom az nem rasszista (ahogy vizilabda meccsen nem egyszer mondtam en is az ellenfelnek, hogy hulye majom, mindenfele rasszizmus nelkul).Sokkal jobb!azért kaptameg Mbappe elmondasa szerint sem niggerezett hanem 'majmozott'.
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
csebi
eaglesmcnabb
a niggerezesre azert megiscsak nehezebb lenne.
szoval igen, lehet a kesobbiekben ennek szerepe.
csebi
4 hónapja
jogaszkent siman el tudnam adni, hogy pl ha azt mondom vkire, hogy majom az nem rasszista (ahogy vizilabda meccsen nem egyszer mondtam en is az ellenfelnek, hogy hulye majom, mindenfele rasszizmus nelkul).Sokkal jobb!meg Mbappe elmondasa szerint sem niggerezett hanem 'majmozott'.azért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
csebi
eaglesmcnabb
a niggerezesre azert megiscsak nehezebb lenne.
szoval igen, lehet a kesobbiekben ennek szerepe.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Ötször, ha az elsőt nem hallotta volna, mondta ezt egy kivándorolt dél-olaszországi cigány, egy olyan csapat tagjaként, ahol több a néger mint az ellenfélnél. Szerencse hogy csak Vinicius a hülye a sok agysebész között.meg Mbappe elmondasa szerint sem niggerezett hanem 'majmozott'.azért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
csebi
Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Sokkal jobb!meg Mbappe elmondasa szerint sem niggerezett hanem 'majmozott'.azért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
csebi
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Ennyire nem lehetsz elfogult... Én sem szeretem Vinit, szerintem is szánalmas a viselkedése úgy általánosságban, tegnap is reagálhatta volna jobban a beszólást a pályán, de ez egy sima Roger Millás gólöröm volt... Örülök hogy anno azért Millának nem osztogattak sárgákat🙂.Nem mindenkinél tánc az ha farkát dörgöli valaki a szögletzászlónak..Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xDA táncolásért sem jár mindenhol sárga
eaglesmcnabb
ozibozi
remontada
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Pedig napokban nyilatkozta imádja ha kifütyülik és ez pörgeti felVini mindenre ugrik, mert az agyi kapacitása egy molylepkéével vetekszik.Amúgy az a baj, h vhogy szegény Vinicius-t mindig mindenhol rasszista atrocitások érik, de érdekes mód csak őt mindig, pedig lassan a Real 80%-a fekete jatekos.Tudják hogy Vini erre látványosan ugrik. Dráma Queen. Ilyen esetben sajnos jogosan is. Csulanéni valószínűleg egy szót nem szólna a pályán, hanem bemenne az öltözőbe és elkenné a kolléga száját.
En nem mondom, h nem volt ilyen tegnap (főleg h meccset se láttam), és ha tényleg volt komoly eltiltás jár érte, de sajnos Vini kapcsán en már nem hiszek el semmit, amíg nincs bizonyíték.
rob3r7o
Nemes samu09
Ezért mondom évek óta, hogy a csávó egy két lábon járó probléma a Realnak, de szerencsére megkapta most Arbeloa-t is, akinek tuti benne van a munkaköri leírásában, hogy minden sajttajon legalább negyed órán keresztül fel kell szopni Vinit az egekig, ugyh van egy olyan érzésem, h pár évig meg ott fogja rontani a levegőt.
rob3r7o
4 hónapja
Vini mindenre ugrik, mert az agyi kapacitása egy molylepkéével vetekszik.Amúgy az a baj, h vhogy szegény Vinicius-t mindig mindenhol rasszista atrocitások érik, de érdekes mód csak őt mindig, pedig lassan a Real 80%-a fekete jatekos.Tudják hogy Vini erre látványosan ugrik. Dráma Queen. Ilyen esetben sajnos jogosan is. Csulanéni valószínűleg egy szót nem szólna a pályán, hanem bemenne az öltözőbe és elkenné a kolléga száját.
En nem mondom, h nem volt ilyen tegnap (főleg h meccset se láttam), és ha tényleg volt komoly eltiltás jár érte, de sajnos Vini kapcsán en már nem hiszek el semmit, amíg nincs bizonyíték.
rob3r7o
Nemes samu09
Ezért mondom évek óta, hogy a csávó egy két lábon járó probléma a Realnak, de szerencsére megkapta most Arbeloa-t is, akinek tuti benne van a munkaköri leírásában, hogy minden sajttajon legalább negyed órán keresztül fel kell szopni Vinit az egekig, ugyh van egy olyan érzésem, h pár évig meg ott fogja rontani a levegőt.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
4 hónapja
meg Mbappe elmondasa szerint sem niggerezett hanem 'majmozott'.azért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Amúgy az a baj, h vhogy szegény Vinicius-t mindig mindenhol rasszista atrocitások érik, de érdekes mód csak őt mindig, pedig lassan a Real 80%-a fekete jatekos.Tudják hogy Vini erre látványosan ugrik. Dráma Queen. Ilyen esetben sajnos jogosan is. Csulanéni valószínűleg egy szót nem szólna a pályán, hanem bemenne az öltözőbe és elkenné a kolléga száját.
En nem mondom, h nem volt ilyen tegnap (főleg h meccset se láttam), és ha tényleg volt komoly eltiltás jár érte, de sajnos Vini kapcsán en már nem hiszek el semmit, amíg nincs bizonyíték.
rob3r7o
4 hónapja
Jogos sárga és elmaradt piros mindkét oldalon. Nincs miről beszélni ..Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xDA táncolásért sem jár mindenhol sárga
eaglesmcnabb
ozibozi
kapitnono
4 hónapja
Amúgy az a baj, h vhogy szegény Vinicius-t mindig mindenhol rasszista atrocitások érik, de érdekes mód csak őt mindig, pedig lassan a Real 80%-a fekete jatekos. En nem mondom, h nem volt ilyen tegnap (főleg h meccset se láttam), és ha tényleg volt komoly eltiltás jár érte, de sajnos Vini kapcsán en már nem hiszek el semmit, amíg nincs bizonyíték.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
4 hónapja
Nem mindenkinél tánc az ha farkát dörgöli valaki a szögletzászlónak..Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xDA táncolásért sem jár mindenhol sárga
eaglesmcnabb
ozibozi
4 hónapja
Ha az a gólöröm sárga akkor a patkány argentinnak hol a pirosa? Addig nincs miről beszélni szerintem.Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xDA táncolásért sem jár mindenhol sárga
eaglesmcnabb
ozibozi

4 hónapja
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xDA táncolásért sem jár mindenhol sárga
eaglesmcnabb
4 hónapja
Jó, mondjuk gundi szerint az is sárga műesésért, amikor carreras 5 méterrel a 16-oson kívül átugorja otamendi kaszáló lábát. xD
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Véleményes volt az, nem egyértelműNem merték kiállítani mert akkor minden bíró rasszista meg ráutaznak című történet 386.részét látnánk holnapaztán vini megúszta a pirosatazért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
Negritis, a vajda
remontada
4 hónapja
Nem merték kiállítani mert akkor minden bíró rasszista meg ráutaznak című történet 386.részét látnánk holnapaztán vini megúszta a pirosatazért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
Negritis, a vajda
4 hónapja
aztán vini megúszta a pirosatazért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
eaglesmcnabb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
azért kaptaJózsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
ozibozi
prestianni meg a niggerezésért semmit 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Józsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xddAzt hittem Vini a gólörömért kapta ahogy Szambázott.
zacknorb
4 hónapja
Józsi negyed annyi pofázásra kapott pirosat, mint Vini xdd
4 hónapja
ez a bíró egy barom 😊
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Vinicius Jr tells the referee and then José Mourinho that Gianluca Prestianni has racially abused him.Vini said Prestianni racially insulted while covering his mouth with the shirt.