Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Ember, még a kávém se ittam meg és már KeyG. 😀
Koundé eset szabálytalan volt, pont.
KeyG
Rohaggyon meg a Madrid, mert a Bárka a szokásos gödörben van az idény ebben a szakaszában, és azért is mert Pedri meg Fermin hiánya miatt nem megy, meg azért is mert elszórakozták a kényelmes, többpontos előnyüket...
Ja és a Koundé esetnél a Real Madridnak kellet volna 11-est ítélni...
Szóval ja KeyG...
gyurczi
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Ember, még a kávém se ittam meg és már KeyG. 😀
Koundé eset szabálytalan volt, pont.
KeyG
Rohaggyon meg a Madrid, mert a Bárka a szokásos gödörben van az idény ebben a szakaszában, és azért is mert Pedri meg Fermin hiánya miatt nem megy, meg azért is mert elszórakozták a kényelmes, többpontos előnyüket...
Ja és a Koundé esetnél a Real Madridnak kellet volna 11-est ítélni...
Szóval ja KeyG...
gyurczi
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Ember, még a kávém se ittam meg és már KeyG. 😀
Koundé eset szabálytalan volt, pont.
KeyG
Rohaggyon meg a Madrid, mert a Bárka a szokásos gödörben van az idény ebben a szakaszában, és azért is mert Pedri meg Fermin hiánya miatt nem megy, meg azért is mert elszórakozták a kényelmes, többpontos előnyüket...
Ja és a Koundé esetnél a Real Madridnak kellet volna 11-est ítélni...
Szóval ja KeyG...
gyurczi
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Ember, még a kávém se ittam meg és már KeyG. 😀
Koundé eset szabálytalan volt, pont.
KeyG
Rohaggyon meg a Madrid, mert a Bárka a szokásos gödörben van az idény ebben a szakaszában, és azért is mert Pedri meg Fermin hiánya miatt nem megy, meg azért is mert elszórakozták a kényelmes, többpontos előnyüket...
Ja és a Koundé esetnél a Real Madridnak kellet volna 11-est ítélni...
Szóval ja KeyG...
gyurczi
A Barkazas csak teged minosit, szoval nyugodtan. Fermin jatszott amugy de ne torodj a tenyekkel 😀

Senki sem mondja hogy jol jatszott a Barcelona, de azert tobb mint erdekes hogy megse nezi a VAR. Tavaly a Rayo ellen 1-1nel Kounde ralepett az ellenfel cipo orrara, elvettek a golt. Ki is volt a jatekvezeto csak nem Soto Grande?

Nem gondolom hogy barkit tolnanak egyszeruen botrany a jatekvezetes.

Aki meg folyton minden kerdeses Madridot sulyto itelt utan onreflexio nekul Negreiazik ne csodalkozzon.
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Pedig rengeteg tehetséges gyerek van a fradiban, szoktam nézni az ezésüket a ligetben
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
 jenkifoci.blog.hu/2026/02/16/fradi-griffin_garnett?fbclid=IwZnRzaAQAWwNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeJvrcgrzIa-DNSNJDu3V9H1xbUO-tFi-U4_7miRS8a0YoX_1BPcQMsTz5giI_aem_hDGHzvYEaAzPOjFjbVRchw

A transzfer Amerikában is visszhangot kapott: a USL League One-ból ugyanis még sosem értékesítettek olyan drágán egy játékost, mint a most Magyarországra szerződő Garnettet.
zacknorb
Inkabb ez, mint a 31 eves afrikaiak a szaudi 2. ligabol!

Bar ketlem, hogy barki is sokat fejlodne a Fradi 2-ben. De az irany jobb. Most mar csak normalis akademia kellene...
Toto21
Mar milyen irany? Hogy hozol az NB III-ba kulfoldi jatekost, raadasul nem keves penzert? Nem, ez nagyon nem jo irany, most egy 16-17-18 eves fiatallal kevesebb kap majd eselyt a harmadosztalyban azert, mert hoztak helyette egy amerikait. Ezzel pont a sajat utanpotlasat kopi szemen a Fradi, es ha az amerikai gyerek valoban tehetseges es akarcsak a kozeleben lenne az igazan nagy tehetsegnek, a felnottekhez hozzak es nem a harmadosztalyba. Utanpotlas rulez.

Szerkesztette: Stez

4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 655
 jenkifoci.blog.hu/2026/02/16/fradi-griffin_garnett?fbclid=IwZnRzaAQAWwNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeJvrcgrzIa-DNSNJDu3V9H1xbUO-tFi-U4_7miRS8a0YoX_1BPcQMsTz5giI_aem_hDGHzvYEaAzPOjFjbVRchw

A transzfer Amerikában is visszhangot kapott: a USL League One-ból ugyanis még sosem értékesítettek olyan drágán egy játékost, mint a most Magyarországra szerződő Garnettet.
zacknorb
Inkabb ez, mint a 31 eves afrikaiak a szaudi 2. ligabol!

Bar ketlem, hogy barki is sokat fejlodne a Fradi 2-ben. De az irany jobb. Most mar csak normalis akademia kellene...
4 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Ember, még a kávém se ittam meg és már KeyG. 😀
Koundé eset szabálytalan volt, pont.
KeyG
Rohaggyon meg a Madrid, mert a Bárka a szokásos gödörben van az idény ebben a szakaszában, és azért is mert Pedri meg Fermin hiánya miatt nem megy, meg azért is mert elszórakozták a kényelmes, többpontos előnyüket...
Ja és a Koundé esetnél a Real Madridnak kellet volna 11-est ítélni...
Szóval ja KeyG...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Ember, még a kávém se ittam meg és már KeyG. 😀
Koundé eset szabálytalan volt, pont.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Szóval Deadpool vs Löfli meccs lesz az FA kupa következő fordulójában.
iktriad
na ez a meccs tuti benne lesz a Welcome to Wrexham kövi évadjában 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
mate93 New Orleans Saints 597
nem tudom, hogy miert vagytok meglepve 😊 amikor a real madrid nem nyer kupat, a kovetkezo evben minden masodik meccsen 11-est kapnak, az osszes uldozo pedig folyamatosan szopatva van hetrol-hetre. ez igy van, amiota vilag a vilag, francotol kezdve perezig 😊 ezzel a spanyol emberek tisztaban vannak, be kell rugni a helyzeteket elol, es siman nyer a barca. csak magukat okolhatjak. ha ilyen evben bajnoksagot akarsz nyerni, akkor sokkal jobbnak kell lenned.
mate93
Nem csalnak ennyire balfaszok.
Blevi
termeszetesen nagyon balfaszok a spanyol birok, de valami teljesen misztikus modon a top5 liga 96 csapatabol csak a real madridnak van 13 megitelt buntetoje iden a bajnoksagban. a kovetkezo csapatnak van 7, az osszes bajnoksagot figyelembe veve. tehat 95 csapatnak maximum a fele buntetot sikerult osszehozni egy fel szezon alatt. ertem en, hogy csak madridban tudnak cselezni a tamadok egesz europaban, de azert szerintem ez egy kicsit mokas 😊
es meg igy is: a mai girona elleni cumit csak maganak koszonheti a barca, nem erdemeltek tobbet. mindenki latta, hogy oriasi faut volt kounde ellen a girona gyoztes goljanal, de a jatek kepe alapjan semmire sem szolgalt ra a barca.
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval Deadpool vs Löfli meccs lesz az FA kupa következő fordulójában.
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
nem tudom, hogy miert vagytok meglepve 😊 amikor a real madrid nem nyer kupat, a kovetkezo evben minden masodik meccsen 11-est kapnak, az osszes uldozo pedig folyamatosan szopatva van hetrol-hetre. ez igy van, amiota vilag a vilag, francotol kezdve perezig 😊 ezzel a spanyol emberek tisztaban vannak, be kell rugni a helyzeteket elol, es siman nyer a barca. csak magukat okolhatjak. ha ilyen evben bajnoksagot akarsz nyerni, akkor sokkal jobbnak kell lenned.
mate93
Nem csalnak ennyire balfaszok.
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 606
Egész la liga egy roncsderbi
4 hónapja
mate93 New Orleans Saints 597
nem tudom, hogy miert vagytok meglepve 😊 amikor a real madrid nem nyer kupat, a kovetkezo evben minden masodik meccsen 11-est kapnak, az osszes uldozo pedig folyamatosan szopatva van hetrol-hetre. ez igy van, amiota vilag a vilag, francotol kezdve perezig 😊 ezzel a spanyol emberek tisztaban vannak, be kell rugni a helyzeteket elol, es siman nyer a barca. csak magukat okolhatjak. ha ilyen evben bajnoksagot akarsz nyerni, akkor sokkal jobbnak kell lenned.
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Nem láttam a meccset mert a műkorit figyeltem de nem is baj....
dande2
Szabalyos szereles a gol elott…. Kocsog Negreia

4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
Blevi
Nem láttam a meccset mert a műkorit figyeltem de nem is baj....
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
dande2
Kibaszott melyen van az egesz csapat de ami jatekvezetes cimen megy az nevetseges. De majd Keyg elmondja h Negreia liga
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gironától is ki tudunk kapni, zseni 🤦
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Lol szettapossak Kounde bokajat es semmit. 😀 nevetseges az egesz biroi kar
4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Boro szépen jön fel, 1-2.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
nyilván nem kezdő lesz, de aki tőletek elmegy, az mind BL szint lesz 😀
petey
Hangya Szilveszter pl? 😀
zacknorb
Honvéd cskját nem sértegetjük, értve?
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
nyilván nem kezdő lesz, de aki tőletek elmegy, az mind BL szint lesz 😀
petey
Hangya Szilveszter pl? 😀
zacknorb
azért mindennek van határa

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 jenkifoci.blog.hu/2026/02/16/fradi-griffin_garnett?fbclid=IwZnRzaAQAWwNleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeJvrcgrzIa-DNSNJDu3V9H1xbUO-tFi-U4_7miRS8a0YoX_1BPcQMsTz5giI_aem_hDGHzvYEaAzPOjFjbVRchw

A transzfer Amerikában is visszhangot kapott: a USL League One-ból ugyanis még sosem értékesítettek olyan drágán egy játékost, mint a most Magyarországra szerződő Garnettet.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
nyilván nem kezdő lesz, de aki tőletek elmegy, az mind BL szint lesz 😀
petey
Hangya Szilveszter pl? 😀
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
nyilván nem kezdő lesz, de aki tőletek elmegy, az mind BL szint lesz 😀
petey
Kivéve Szivacskit, ő mindenhol hulladék 😀
warr_b
ezzel nehéz vitatkozni

4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
nyilván nem kezdő lesz, de aki tőletek elmegy, az mind BL szint lesz 😀
petey
Kivéve Szivacskit, ő mindenhol hulladék 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Zimonyit elviszi a Videoton 😀 😀 😀
warr_b
nyilván nem kezdő lesz, de aki tőletek elmegy, az mind BL szint lesz 😀