Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Gyonyoru támadás után Perisic el is döntötte. Horvátok kinn vannak kérdés harmunk közül ki megy ki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Francba, hogy a hazátlan szlovákok vezetnek.....
dande
amúgy az nem jobb nekünk?
beltazor
Már fordított ak is 😊 de a mi szempontunkból kb mindegy nyerni kell Wales ellen.
dande
És jött is egy piros a totoknak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba, hogy a hazátlan szlovákok vezetnek.....
dande
amúgy az nem jobb nekünk?
beltazor
Már fordított ak is 😊 de a mi szempontunkból kb mindegy nyerni kell Wales ellen.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Francba, hogy a hazátlan szlovákok vezetnek.....
dande
amúgy az nem jobb nekünk?
beltazor
Gyorsan meg is fordítottak a horvátok.0

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Francba, hogy a hazátlan szlovákok vezetnek.....
dande
amúgy az nem jobb nekünk?

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 543 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Wales-ről :
GK : Wayne Hennessey azért egy nagyon tapasztalt kapus, aki a válogatottban mindig jól teljesít. Szerencsére a Palace-ban nem véd, szóval formán kívül lenne az jót tenne.
DF : Azért a védelmükből nem sok játékosuk nem kezdene a miénkben. Ashley Williams igazi leader, bár már lassú, nem hiszem hogy játszani fog. Ben Davies a Tottenhamben csere, bár játszik ha Rose szokásosan sérült, Ampadu és Mempham duó nagyon tehetséges, szerencsére fiatalok és bennük van a hiba (19 és 22 évesek).
MF : Ahhoz képest hogy nincs igazi középpályánk, Wales-ben Aaron Ramsey játszik ezen a poszton nem rossz. Harry Wilson és Daniel James inkább támadók, de nagyon jó szezonjaik vannak, Wilson stabil kezdő a PL-ben, James pedig a bűnfos MU-ban üde színfolt.
FW : Legjobbkor jön azért hogy Bale-nek legalább az önbizalma a béka segge alatt Zidane keze alatt, vagy pl amikor ellenünk is kihagyott 1v1 helyzeteket. Vokes azért egy kemény csatár, igazi championshipbe edzett, simán megeheti reggelire a védőinket. És különlegesen szeretném megemlíteni a fiatal Rabbi Matondo-t. Remélem azért játszani fog, mert hiába 3-szor körbefutja Baráth-ot vagy Langot vagy akárki játszik, én néztem a Schalke Dortmund elleni meccsét és egy helyzetet sem tudott befejezni. Gulácsi meg egy jobb kapus remélhetőleg mint egy Marwin Hitz.

All in all remélem nagyon hogy a játékosaink extrák nyújtanak, mert csak úgy nyerhetünk. Mindegy igazából hogy nyerünk, csak nyerjünk 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba, hogy a hazátlan szlovákok vezetnek.....
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Valaki tud sztrímet a Wales meccshez?
O1G
kb 1 heten belul kersz streamet. mentsd le a cimet 😀
 www.sport247.live/en/home
ZoliMP
A Németh Sándoros gyónás ezek szerint törli a böngésző előzményeket is 😊
FLZOLI
Nem unod még? Elég ennek a fórumnak egy Sobri ..
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
Igazi playoff hangulata van a meccsnek.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Váratlan fordulat.
Amúfy ha nyernek se tét nélküli, mert ha nyerünk Wales ellen akkir mi és a tótok jutunk ki, a horvátok meg csak harmadikok.
warr_b
Tényleg, azt hitem, a horvátok már kint vannak.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 615 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Váratlan fordulat.
Amúfy ha nyernek se tét nélküli, mert ha nyerünk Wales ellen akkir mi és a tótok jutunk ki, a horvátok meg csak harmadikok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
A szlovákok lehet, hogy még ma este tét nélkülivé teszik a walesi meccsünket
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 543 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
az meg sem lett említve hogy az albánok otthon csak X-elni tudtak Andorra ellen 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valaki tud sztrímet a Wales meccshez?
O1G
kb 1 heten belul kersz streamet. mentsd le a cimet 😀
 www.sport247.live/en/home
ZoliMP
A Németh Sándoros gyónás ezek szerint törli a böngésző előzményeket is 😊

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Azért elég sok walesi van kint...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Valaki tud sztrímet a Wales meccshez?
O1G
kb 1 heten belul kersz streamet. mentsd le a cimet 😀
 www.sport247.live/en/home
ZoliMP
Kosz teso
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Ez itt off de ha tud valaki linket a Puskás innovatív megoldásairól az ossza már meg velem pls. Kerestem de nem találtam. Számomra nem attól 21. századi valami mert akkor épült és van benne 100 ledtv.
gordon
Én kerestem már többször is, de nem találtam semmit. Legalábbis olyant "ami "másutt nincs", ami valami egyedi lenne (extra "zöld" vagy extra / érdekes fűborítás, különleges hangosítás, ilyesmi).

Egy "zöld" stadiont mondjuk tudtam volna értékelni, mert hasznos is, trendi is, és jó példát is mutat. De ezen kívül én nem hiányolok semmi "máshol nincs"-et. Csak fölösleges pénzkidobás lett volna. Nem lesz attól egy stadion kevésbé értékes a következő évtizedekben, ha "csak" annyit tud, amennyit a 21. század elvár: jól megközelíthető, biztonságos, könnyű ki- és bejutni (baj esetén gyorsan kiüríthető), kényelmes, fedett, jó az akusztikája, minden székből belátni az egész pályát. Ezeket hozza. És még emellett kifejezetten szép is (szerintem). Szerencsére, mert ott lesz 50-100 évig, nem mindegy hogy mit néznek majd az unokáing is. A mai Budapestnek is sokat jelent, hogy a milleniumi építkezéseknél az eleink alaposan kitettek magukért.

Bár az új vizes csarnok is ilyen jól nézne ki. (Azt máig sem értem egyébként. Az eredeti tervei nagyon faszák voltak, érthetetlen, hogy lett belőle ez a nyomoronc, esetlen beton doboz. 😕 )
peterk2005
Akkor nem csak én nem találtam.
Nekem sem hiányzik semmi extra, a fenntarthatóság, a működtetési költségek racionalizálása érdekelt volna.
Egyébként ki a tulajdonos? Ki fizet? És kié a bevétel? MLSZ ? Főváros?
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
Valaki tud sztrímet a Wales meccshez?
O1G
kb 1 heten belul kersz streamet. mentsd le a cimet 😀
 www.sport247.live/en/home
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
0-1.
0-2-nèl nem kell majd stream 😀
Wales megérezte a vérszagot..
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ahogy nézem, ha pótselejtezőre kerülne sor, első körben Izlandra, Skóciába, Bulgáriába, vagy Izraelbe utazhatnánk, ha nem történik vmi hatalmas meglepetés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Valaki tud sztrímet a Wales meccshez?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Román bíró baszki, ez vmi vicc????
gabokocka
Rumuński Węgier - dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez itt off de ha tud valaki linket a Puskás innovatív megoldásairól az ossza már meg velem pls. Kerestem de nem találtam. Számomra nem attól 21. századi valami mert akkor épült és van benne 100 ledtv.
gordon
Én kerestem már többször is, de nem találtam semmit. Legalábbis olyant "ami "másutt nincs", ami valami egyedi lenne (extra "zöld" vagy extra / érdekes fűborítás, különleges hangosítás, ilyesmi).

Egy "zöld" stadiont mondjuk tudtam volna értékelni, mert hasznos is, trendi is, és jó példát is mutat. De ezen kívül én nem hiányolok semmi "máshol nincs"-et. Csak fölösleges pénzkidobás lett volna. Nem lesz attól egy stadion kevésbé értékes a következő évtizedekben, ha "csak" annyit tud, amennyit a 21. század elvár: jól megközelíthető, biztonságos, könnyű ki- és bejutni (baj esetén gyorsan kiüríthető), kényelmes, fedett, jó az akusztikája, minden székből belátni az egész pályát. Ezeket hozza. És még emellett kifejezetten szép is (szerintem). Szerencsére, mert ott lesz 50-100 évig, nem mindegy hogy mit néznek majd az unokáing is. A mai Budapestnek is sokat jelent, hogy a milleniumi építkezéseknél az eleink alaposan kitettek magukért.

Bár az új vizes csarnok is ilyen jól nézne ki. (Azt máig sem értem egyébként. Az eredeti tervei nagyon faszák voltak, érthetetlen, hogy lett belőle ez a nyomoronc, esetlen beton doboz. 😕 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Román bíró baszki, ez vmi vicc????

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Ez itt off de ha tud valaki linket a Puskás innovatív megoldásairól az ossza már meg velem pls. Kerestem de nem találtam. Számomra nem attól 21. századi valami mert akkor épült és van benne 100 ledtv.