Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 853
A ludo meg mit csinal 0-1 -rol 5-1 😀
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dollnál eddig sem jutottunk el, Rebrovnál legalább partiban vagyunk még mindig egy nemzetközi kupameccsen. Én nem hittem azt sem, hogy az Espanol ellen eddig tartjuk magunkat.
Burkus
azért az Espanyol nem egy top csapat, rengeteg helyzetet elpuskáznak, de azért látszik, hogy még így is fényévekkel előrébb vannak a mennyeinél.
Rebrov legalább most belátta, hogy neki is védekezni kell, nem pedig nekimenni mindenkinek.
petey
Pont ezért vártam ,hogy hazai pályán rúgnak 3-4 gólt a Fradinak. Mégiscsak egy spanyol bajnokságban játszó csapat, amelyik időnként elkapja a Barcát is.

Hozzáteszem, a Fradi is rúghatott volna legalább hármat, ha kicsit több szerencséje van.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Dollnál eddig sem jutottunk el, Rebrovnál legalább partiban vagyunk még mindig egy nemzetközi kupameccsen. Én nem hittem azt sem, hogy az Espanol ellen eddig tartjuk magunkat.
Burkus
azért az Espanyol nem egy top csapat, rengeteg helyzetet elpuskáznak, de azért látszik, hogy még így is fényévekkel előrébb vannak a mennyeinél.
Rebrov legalább most belátta, hogy neki is védekezni kell, nem pedig nekimenni mindenkinek.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dollnál eddig sem jutottunk el, Rebrovnál legalább partiban vagyunk még mindig egy nemzetközi kupameccsen. Én nem hittem azt sem, hogy az Espanol ellen eddig tartjuk magunkat.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Dibusz reg volt ilyen vakon.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Dvalinak a második kurva jó támadópassza

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
nem néztem egy ideig, Botkának mi volt a baja?
slowmotion
Derekát jegelték ha jól láttam. Rosszul esett
gordon
aszittem lekönyökölték, nem láttam rendesen a visszajátszásban
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
nem néztem egy ideig, Botkának mi volt a baja?
slowmotion
Derekát jegelték ha jól láttam. Rosszul esett
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
nem néztem egy ideig, Botkának mi volt a baja?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Ludogorec is szépen megfordította
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
elfaradtunk. cserelni kene.
Kenny
Gondolom nem ezt vártad.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
elfaradtunk. cserelni kene.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Ez a Blazic Dvali páros középen életveszèly
gordon
Viszont szinkronban tudnak spárgázni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Most már bedarálják a nemzet csapatát
Stoki
Te is várod hogy kipukkadjon az Espanyol?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Ez a Blazic Dvali páros középen életveszèly
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 321 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Most már bedarálják a nemzet csapatát
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
A 2 méteres Dvali alafut, ennél nincs lejjebb..es utana int hogy les, besírok

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 308 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyi....
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
bazdmeg ez a Dibusz de egy fogyatékos

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Sajnos szorul a hurok, Dönci kijövetelei továbbra is veszélyesek. Na tessék.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Fogyatékos tökmag, közepén üresen érkezett a társ de ő cselez...
O1G
Megbocsátjuk, ha lő egy gólt vagy asszisztot jegyez

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Fogyatékos tökmag, közepén üresen érkezett a társ de ő cselez...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Asztakurva

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Gecc mi volt ez 😀😀😀DDD forduló gólja lett volna

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Apoel vs dudelange 3:4
Szerintem az el-t ideje lenne átnevezni intertoto-kupára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal