Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
"A másik korábbi Fradi-játékos, Hajnal Tamás, aki jelenleg az átigazolásokért felel, elképesztő munkát végez – állítja Kubatov. A Bundesligában is futballozó középpályás ötlete volt, hogy már a télen igazoljanak új játékosokat, hogy összeálljon a csapat, és a nyáron csak apró változtatásokat kelljen végrehajtani. Továbbá, ha valakiért megfelelő ajánlat érkezik, mint például Fernando Gorriarán esetében, akkor könnyebb legyen pótolni."

Lehet a megfogalmazas a rossz, de ez vicc kategoria, hogy CSAK Hajnalnak jutott eszebe, hogy van 1 honap szunet ne akkor igazoljunk hanem amikor van 2-3.
ZoliMP
és az Orosz kór megfertőzte Kubatovot is:

Mi nem oda szeretnénk kerülni egy európai kupasorozat csoportkörébe, hanem oda fogunk kerülni”

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
"A másik korábbi Fradi-játékos, Hajnal Tamás, aki jelenleg az átigazolásokért felel, elképesztő munkát végez – állítja Kubatov. A Bundesligában is futballozó középpályás ötlete volt, hogy már a télen igazoljanak új játékosokat, hogy összeálljon a csapat, és a nyáron csak apró változtatásokat kelljen végrehajtani. Továbbá, ha valakiért megfelelő ajánlat érkezik, mint például Fernando Gorriarán esetében, akkor könnyebb legyen pótolni."

Lehet a megfogalmazas a rossz, de ez vicc kategoria, hogy CSAK Hajnalnak jutott eszebe, hogy van 1 honap szunet ne akkor igazoljunk hanem amikor van 2-3.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pogba a BBC-nek:
"Három éve vagyok Manchesterben és remekül játszottam, voltak persze rossz pillanatok is a jók mellett, mindenkinek. Az idei volt a legjobb idényem, de mindent összevetve, ami történt, ideje, hogy új kihívásokat keressek."index.hu
Pont ilyen öntelt pöcsnek képzeltem.
Mikey
Pech, hogy nem ezt mondta. 8)
Az ontelt resz az o nyilatkozataban annyi volt, hogy azt mondta, lenyomott harom idenyt az MU-nak, de o mindig jol es helyesen cselekedett.

Es az utolso mondat is ugy hangzik valojaban, hogy „lehetseges, hogy most erkezett mel az, amikor ideje uj kihivasokat keresni, ez az, amit at kell gondolnom”.
Stez
Elmegy Párizsba ribanckodni az arab pénzével hülyére verni a Dijont tingli-tangli meccseken 😊

Neymar pedig visszakerül Törpföldre

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TheBeardedRauI/status/1140241603895943170?s=19

Grazie Maurizio! Jovore remelem megnyerik a BL-t CR-rel.

Mi meg kuzdhetunk majd a csoportbol valo tovabbjutassal meg a PL top4 se lesz egyszeru.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pogba a BBC-nek:
"Három éve vagyok Manchesterben és remekül játszottam, voltak persze rossz pillanatok is a jók mellett, mindenkinek. Az idei volt a legjobb idényem, de mindent összevetve, ami történt, ideje, hogy új kihívásokat keressek."index.hu
Pont ilyen öntelt pöcsnek képzeltem.
Mikey
Pech, hogy nem ezt mondta. 8)
Az ontelt resz az o nyilatkozataban annyi volt, hogy azt mondta, lenyomott harom idenyt az MU-nak, de o mindig jol es helyesen cselekedett.

Es az utolso mondat is ugy hangzik valojaban, hogy „lehetseges, hogy most erkezett mel az, amikor ideje uj kihivasokat keresni, ez az, amit at kell gondolnom”.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Pogba a BBC-nek:
"Három éve vagyok Manchesterben és remekül játszottam, voltak persze rossz pillanatok is a jók mellett, mindenkinek. Az idei volt a legjobb idényem, de mindent összevetve, ami történt, ideje, hogy új kihívásokat keressek."index.hu
Pont ilyen öntelt pöcsnek képzeltem.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
Munir..a szezon potyagolja..Ilyet 😕 A Malaga marad a 2.osztalyban.

5 golbol 2.5 az o lelken szarad 😕
ZoliMP
azon egy potyán múlott, vagy hogy a szezon legfontosabb meccsén a Malaga egyetlen egyszer találta el az ellenfél kapuját?
slowmotion
nem ezen mulott.
42meccsuk volt h feljussanak.Pontveszteseg nelkul vezettek az elejen aztan beszopodtak meg egy Cordoba ellen is.
volt ket lehetoseg meg a javitasra ahol 5golt kaptak es abbol 2.5 az ove sajna.Itt sztem fejben mar ott jart h kidobja a labdat.De leginkabb ez marad meg mindenkiben es mondjuk nem egy vereseg a xy fordulobol.ilyen a kapussors.Tudom sajna😣
nem volt meg az ero bennuk.2 kapufa es talan 1 kapus altal vedett loves = lofasz ahhoz ha 2golt kell rugnod.


Ja es a malaga budzseje toronymagasan a legnagyobb volt iden.
ZoliMP
na látod.
Cadiz idén volt harmadik is talán, aztán az utolsó hét forduló kb úgy nézett nekik ki, hogy DDDDDLL. hát, ez van.
slowmotion
Teny de mindenhol a "donto" meccs a fajo. Az MTK is a kispest ellen szomorkodott igzan, de a nemetek is korea ellen szopodtak be es nem azt hanytorgatjak fel, hogy mehiko ellen mi volt.
Na ezt megvitattuk 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor go Paraguay 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Munir..a szezon potyagolja..Ilyet 😕 A Malaga marad a 2.osztalyban.

5 golbol 2.5 az o lelken szarad 😕
ZoliMP
azon egy potyán múlott, vagy hogy a szezon legfontosabb meccsén a Malaga egyetlen egyszer találta el az ellenfél kapuját?
slowmotion
nem ezen mulott.
42meccsuk volt h feljussanak.Pontveszteseg nelkul vezettek az elejen aztan beszopodtak meg egy Cordoba ellen is.
volt ket lehetoseg meg a javitasra ahol 5golt kaptak es abbol 2.5 az ove sajna.Itt sztem fejben mar ott jart h kidobja a labdat.De leginkabb ez marad meg mindenkiben es mondjuk nem egy vereseg a xy fordulobol.ilyen a kapussors.Tudom sajna😣
nem volt meg az ero bennuk.2 kapufa es talan 1 kapus altal vedett loves = lofasz ahhoz ha 2golt kell rugnod.


Ja es a malaga budzseje toronymagasan a legnagyobb volt iden.
ZoliMP
na látod.
Cadiz idén volt harmadik is talán, aztán az utolsó hét forduló kb úgy nézett nekik ki, hogy DDDDDLL. hát, ez van.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messi se valószínű idébn fog Copát nyerni..... 😕
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
Na vajon az argentínok megint lebőgnek-e?
warr_b
LE!
Most indult a Gold Cup is.
Ket izgalmas meccsel -
Canada 4 - 0 Matinique
Mexico 7 - 0 Cuba

Regebben a eurosport adta. talan most is 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na vajon az argentínok megint lebőgnek-e?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
Munir..a szezon potyagolja..Ilyet 😕 A Malaga marad a 2.osztalyban.

5 golbol 2.5 az o lelken szarad 😕
ZoliMP
azon egy potyán múlott, vagy hogy a szezon legfontosabb meccsén a Malaga egyetlen egyszer találta el az ellenfél kapuját?
slowmotion
nem ezen mulott.
42meccsuk volt h feljussanak.Pontveszteseg nelkul vezettek az elejen aztan beszopodtak meg egy Cordoba ellen is.
volt ket lehetoseg meg a javitasra ahol 5golt kaptak es abbol 2.5 az ove sajna.Itt sztem fejben mar ott jart h kidobja a labdat.De leginkabb ez marad meg mindenkiben es mondjuk nem egy vereseg a xy fordulobol.ilyen a kapussors.Tudom sajna😣
nem volt meg az ero bennuk.2 kapufa es talan 1 kapus altal vedett loves = lofasz ahhoz ha 2golt kell rugnod.


Ja es a malaga budzseje toronymagasan a legnagyobb volt iden.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Munir..a szezon potyagolja..Ilyet 😕 A Malaga marad a 2.osztalyban.

5 golbol 2.5 az o lelken szarad 😕
ZoliMP
azon egy potyán múlott, vagy hogy a szezon legfontosabb meccsén a Malaga egyetlen egyszer találta el az ellenfél kapuját?
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
Munir..a szezon potyagolja..Ilyet 😕 A Malaga marad a 2.osztalyban.

5 golbol 2.5 az o lelken szarad 😕
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
 www.mirror.co.uk/sport/football/news/uefa-president-aleksander-ceferin-criticises-16520938.amp
ulpianus
Szal azért választották Bakut, mert ott is élnek emberek. Jajó...

Ennyi erővel Sierra Leone és Szomália is biztonságos területek🔫☣☢☠💀
Fast Willie
igen, de oda mégsem vihetik az európai kupákat
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
 www.mirror.co.uk/sport/football/news/uefa-president-aleksander-ceferin-criticises-16520938.amp
ulpianus
Szal azért választották Bakut, mert ott is élnek emberek. Jajó...

Ennyi erővel Sierra Leone és Szomália is biztonságos területek🔫☣☢☠💀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.mirror.co.uk/sport/football/news/uefa-president-aleksander-ceferin-criticises-16520938.amp


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Balogh Norbinak örülnék, hallottam ma egy ilyen pletykát, hogy hozzánk jönne haza.
Kenny
Hat ha mar akarhova megy, nem jatszik, de cserebe ket ev alatt ot golt sem lott befejezo csatarkent... Jojjon haza, igen. xD Na o tenylegesen a teljesen szarul kepzett gyerek volt, akinek itthon szinten volt egy jo idenye (de igazabol nem, mert annyi sem), elvittek kulfoldre, de meg meg sem szaradt a szerzodesen az alairas, Olaszorszagban rajottek, hogy a srac nincsen felepitve, basztak ra itthon, hogy a magassaga melle sulyt es izmot is pakoljanak ra, aztan ment a nagy csodalkozas mindenkitol, hogy szerencsetlen ket evig allandoan serult volt a Palermonal.

Az olaszok meg meguntak, aztan hiaba sikerult vegre felepiteniuk ket ev alatt a gyereket a semmibol, elfogyott a turelmuk, aztan elpasszoltak a fenebe. De hat Balogh meg az APOEL-ben sem csinalt semmit sem kb., ugyhogy gyorsan visszakuldtek ot Olaszorszagba. A Palermo viszont nem hajlando kb. keretben tartani, rogton el akarja passzolni, ennek a vegeredmenye meg az NB I lesz... Vagy valami olasz harmadosztaly, netan gorog masodosztaly, vagy hasonlo. Hat, no comment.

Es teszem hozza, hogy szerintem Balogh egyebkent olyannyira nem emelkedik ki meg az NB I-bol sem, hogy abban sem vagyok biztos, hogyha hazahozzak, akkor itt o stabil kezdo lesz, ha mondjuk egy DVSC-rol beszelunk.
Stez
nem hiszem h nem lattak h szarul felepitett, nincs olyan csapat amelyik kb vakon venne meg embereket.Egyszeruen Balogh nem az a szint attol fuggetlenul h a Paletmo rakott bele munkat.
ZoliMP
Stez
És erről a BL után Lanza vissza Kispestre pletykáról mit tudsz?
Nem mondom, hogy nem az egyik kollegádtól tudom én is 😀
Kenny
Hallottam en is, de en nem latom sok eselyet. Nem Lanza tavozasa, hanem az, hogy vissza Kispestre, uj tulaj ide vagy oda, nem latom, hogy ezt az osszeget kiperkaljak a Fradinak, plusz meg az az osszeg, amit a jatekosnak adniuk kellene. A mennyeibol csak a Vidi tudna megfizetni, az meg ugye... (A Vidihez Nikolics fog visszaterni, ok mar csak ezert sem vinnek el Lanzat.)

Maga Lanza tavozasat egyebkent siman realisnak mondanam, oriasi zacsimeregetest nyomott Rebrovval az egesz idenyben, de o huzta a rovidebbet, viszont Lanza szerintem nem fog beallni a sorba, igy ha Rebrov marad, akkor az egy idozitett bomba. Marpedig Rebrov marad.

A Fradi viszont nem fogja elengedni piti penzert Lanzafamet azok utan, amennyiert megvette, ezzel meg kb. el is dol a dolog, kulfoldi csapatnak nem fogjak tudni minimum 1.5 millioert fizetni a hamarosan 33 eves fasziert. Azt meg elkepzeled, hogy az FTC hajlando oriasit bukni a dolgon, eladni a vetelar toredekeert, aztan meg att van az a kor is, hogy Lanza majd szepen elengedi a fizetese felet? En nem.
Stez
Hát meg Lanza nem kevés pénzért ment el a fagyiba. 1 évvel később se lenne realitás azt a pénzt megadni.

---

Szerk.

Ja, közben látom te is írtad

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Balogh Norbinak örülnék, hallottam ma egy ilyen pletykát, hogy hozzánk jönne haza.
Kenny
Hat ha mar akarhova megy, nem jatszik, de cserebe ket ev alatt ot golt sem lott befejezo csatarkent... Jojjon haza, igen. xD Na o tenylegesen a teljesen szarul kepzett gyerek volt, akinek itthon szinten volt egy jo idenye (de igazabol nem, mert annyi sem), elvittek kulfoldre, de meg meg sem szaradt a szerzodesen az alairas, Olaszorszagban rajottek, hogy a srac nincsen felepitve, basztak ra itthon, hogy a magassaga melle sulyt es izmot is pakoljanak ra, aztan ment a nagy csodalkozas mindenkitol, hogy szerencsetlen ket evig allandoan serult volt a Palermonal.

Az olaszok meg meguntak, aztan hiaba sikerult vegre felepiteniuk ket ev alatt a gyereket a semmibol, elfogyott a turelmuk, aztan elpasszoltak a fenebe. De hat Balogh meg az APOEL-ben sem csinalt semmit sem kb., ugyhogy gyorsan visszakuldtek ot Olaszorszagba. A Palermo viszont nem hajlando kb. keretben tartani, rogton el akarja passzolni, ennek a vegeredmenye meg az NB I lesz... Vagy valami olasz harmadosztaly, netan gorog masodosztaly, vagy hasonlo. Hat, no comment.

Es teszem hozza, hogy szerintem Balogh egyebkent olyannyira nem emelkedik ki meg az NB I-bol sem, hogy abban sem vagyok biztos, hogyha hazahozzak, akkor itt o stabil kezdo lesz, ha mondjuk egy DVSC-rol beszelunk.
Stez
nem hiszem h nem lattak h szarul felepitett, nincs olyan csapat amelyik kb vakon venne meg embereket.Egyszeruen Balogh nem az a szint attol fuggetlenul h a Paletmo rakott bele munkat.
ZoliMP
Nyilvan nem az atigazolasnal tapasztaltak meg, hanem akkor vettek eszre, hogy nincs felepitve az izomzata megfeleloen, amikor minden heten izomserulessel szopott a gyerek. Egy evnyi serules utan a Palermonal megmondtak, hogy ujra fel kell epiteni a srac izomzatat, mert ha nem, akkor allandoan serulni fog, miutan az o magassagaval sokkal tobb izom kell, kulonben nem fogja birni a teste.

Es egyebkent igy is van/lett, egyaltalan nem tartott a teste, a Palermo pedig fel evig tenylegesen ujraepitette ot, csak a vegen meguntak a baszakodast, illetve az edzok abszolut nem akartak Baloghot eroltetni, mivel a palyan semmit sem csinalt, amikor eselyt adtak neki, ezzel szemben meg Zamparininek a kedvence volt. Volt is balhe ebbol, a tulaj es az edzo osszekapott Balogh miatt, sot, Zamparini az egyik edzojet konkretan amiatt is baszta ki, mert nem volt hajlando Baloghot eroltetni, mondvan, az edzeseken sem elegendo, amit nyujt, vannak nala jobbak a keretben (voltak is, ebben abszolut igaza volt).

Amikor a Palermo felepitette Baloghot es rament tenylegesen fel ev csak erre, hogy felpakoljanak ra izmot, akkor volt ez az edzo kontra Zamparini balhe, aztan Balogh jatszogatott, de alig-alig mutatott valamit, vegul meg Balogh behisztizett, hogy hat nem birja az edzoje, tiszta lapot akar, ugyhogy adjak ot kolcson. A Palermo megtette, o akart az APOEL-hez menni, aztan ott eleinte jatszott rendesen, de eleg hamar kiesett a pixisbol, utana mar kb. semmit sem csinalt.

Esetunkben azert ez nem arrol szol, hogy jaj, ismet a szegeny magyart kineztek, pedig milyen jo, hanem arrol, hogy Balogh ugy ment ki kulfoldre, hogy egyaltalan nem volt megfeleloen felepitve.

Az meg mar a masik dolog, hogy a nyelv is nagyon nehezen ment/megy neki, nem tudom, hogy tud-e egyaltalan mar korrektul olaszul peldaul.
Stez
És erről a BL után Lanza vissza Kispestre pletykáról mit tudsz?
Nem mondom, hogy nem az egyik kollegádtól tudom én is 😀
Kenny
Hallottam en is, de en nem latom sok eselyet. Nem Lanza tavozasa, hanem az, hogy vissza Kispestre, uj tulaj ide vagy oda, nem latom, hogy ezt az osszeget kiperkaljak a Fradinak, plusz meg az az osszeg, amit a jatekosnak adniuk kellene. A mennyeibol csak a Vidi tudna megfizetni, az meg ugye... (A Vidihez Nikolics fog visszaterni, ok mar csak ezert sem vinnek el Lanzat.)

Maga Lanza tavozasat egyebkent siman realisnak mondanam, oriasi zacsimeregetest nyomott Rebrovval az egesz idenyben, de o huzta a rovidebbet, viszont Lanza szerintem nem fog beallni a sorba, igy ha Rebrov marad, akkor az egy idozitett bomba. Marpedig Rebrov marad.

A Fradi viszont nem fogja elengedni piti penzert Lanzafamet azok utan, amennyiert megvette, ezzel meg kb. el is dol a dolog, kulfoldi csapatnak nem fogjak tudni minimum 1.5 millioert fizetni a hamarosan 33 eves fasziert. Azt meg elkepzeled, hogy az FTC hajlando oriasit bukni a dolgon, eladni a vetelar toredekeert, aztan meg att van az a kor is, hogy Lanza majd szepen elengedi a fizetese felet? En nem.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Balogh Norbinak örülnék, hallottam ma egy ilyen pletykát, hogy hozzánk jönne haza.
Kenny
Hat ha mar akarhova megy, nem jatszik, de cserebe ket ev alatt ot golt sem lott befejezo csatarkent... Jojjon haza, igen. xD Na o tenylegesen a teljesen szarul kepzett gyerek volt, akinek itthon szinten volt egy jo idenye (de igazabol nem, mert annyi sem), elvittek kulfoldre, de meg meg sem szaradt a szerzodesen az alairas, Olaszorszagban rajottek, hogy a srac nincsen felepitve, basztak ra itthon, hogy a magassaga melle sulyt es izmot is pakoljanak ra, aztan ment a nagy csodalkozas mindenkitol, hogy szerencsetlen ket evig allandoan serult volt a Palermonal.

Az olaszok meg meguntak, aztan hiaba sikerult vegre felepiteniuk ket ev alatt a gyereket a semmibol, elfogyott a turelmuk, aztan elpasszoltak a fenebe. De hat Balogh meg az APOEL-ben sem csinalt semmit sem kb., ugyhogy gyorsan visszakuldtek ot Olaszorszagba. A Palermo viszont nem hajlando kb. keretben tartani, rogton el akarja passzolni, ennek a vegeredmenye meg az NB I lesz... Vagy valami olasz harmadosztaly, netan gorog masodosztaly, vagy hasonlo. Hat, no comment.

Es teszem hozza, hogy szerintem Balogh egyebkent olyannyira nem emelkedik ki meg az NB I-bol sem, hogy abban sem vagyok biztos, hogyha hazahozzak, akkor itt o stabil kezdo lesz, ha mondjuk egy DVSC-rol beszelunk.
Stez
nem hiszem h nem lattak h szarul felepitett, nincs olyan csapat amelyik kb vakon venne meg embereket.Egyszeruen Balogh nem az a szint attol fuggetlenul h a Paletmo rakott bele munkat.
ZoliMP
Nyilvan nem az atigazolasnal tapasztaltak meg, hanem akkor vettek eszre, hogy nincs felepitve az izomzata megfeleloen, amikor minden heten izomserulessel szopott a gyerek. Egy evnyi serules utan a Palermonal megmondtak, hogy ujra fel kell epiteni a srac izomzatat, mert ha nem, akkor allandoan serulni fog, miutan az o magassagaval sokkal tobb izom kell, kulonben nem fogja birni a teste.

Es egyebkent igy is van/lett, egyaltalan nem tartott a teste, a Palermo pedig fel evig tenylegesen ujraepitette ot, csak a vegen meguntak a baszakodast, illetve az edzok abszolut nem akartak Baloghot eroltetni, mivel a palyan semmit sem csinalt, amikor eselyt adtak neki, ezzel szemben meg Zamparininek a kedvence volt. Volt is balhe ebbol, a tulaj es az edzo osszekapott Balogh miatt, sot, Zamparini az egyik edzojet konkretan amiatt is baszta ki, mert nem volt hajlando Baloghot eroltetni, mondvan, az edzeseken sem elegendo, amit nyujt, vannak nala jobbak a keretben (voltak is, ebben abszolut igaza volt).

Amikor a Palermo felepitette Baloghot es rament tenylegesen fel ev csak erre, hogy felpakoljanak ra izmot, akkor volt ez az edzo kontra Zamparini balhe, aztan Balogh jatszogatott, de alig-alig mutatott valamit, vegul meg Balogh behisztizett, hogy hat nem birja az edzoje, tiszta lapot akar, ugyhogy adjak ot kolcson. A Palermo megtette, o akart az APOEL-hez menni, aztan ott eleinte jatszott rendesen, de eleg hamar kiesett a pixisbol, utana mar kb. semmit sem csinalt.

Esetunkben azert ez nem arrol szol, hogy jaj, ismet a szegeny magyart kineztek, pedig milyen jo, hanem arrol, hogy Balogh ugy ment ki kulfoldre, hogy egyaltalan nem volt megfeleloen felepitve.

Az meg mar a masik dolog, hogy a nyelv is nagyon nehezen ment/megy neki, nem tudom, hogy tud-e egyaltalan mar korrektul olaszul peldaul.
Stez
És erről a BL után Lanza vissza Kispestre pletykáról mit tudsz?
Nem mondom, hogy nem az egyik kollegádtól tudom én is 😀

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Afrika kupára lesz valami fantasy, vagy tipp játék?
Chargers LT
Miert pont az Afrika kupára? 😀
Nem tudom, lehet egyedül vagyok vele, de előbb leszek kíváncsi a Copára vagy női vb-re, mint CAF kupára. Sőt a női vb 1-1 meccse már most le tudott kötni, pedig az elején sok az erős vs gyenge csapatok meccsei.
dawyd728
Ha van a Copára, az is faja 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sarri 5-10M fontert megy a Juvebe, ma varhato a bejelentes. Ha menni akart akkor igazabol egy win, mert igy a Juve kifizeti 1v2 szezonji fizujat nekunk meg innentol ennyi. Kb mintha eladtunk volna egy playat.
Picit sajnalom, eleg szerencsetlenul alakult az o itteni karrierje, de az EL miatt sztem o is boldogan gondolhat majd vissza ra. Az oltozot elveszette a szezon felenel, miutan nem jottek az eredmenyek, a jatekosoknak sem tetszett a rendszer es mindezek ellenere sem valtoztatott (csak serules eseten) a kezdon. Plusz hozott egy forman kivuli Higanyt mert csak.
A keret sem volt eleg jo es foleg nem olyan amilyet o szeretett volna. Amikor meg vegre valtoztatott es a ket fiatal (CHO + RLC) bekerult rendre a kezdobe es elindultunk felfele, mindketto leserult (az miatt meg az EL win es a 3.hely sem olyan oromteli, hogy mindkettonek achilles serulese lett amibol eleg kemeny visszajonni...).
A szurkolok sem szerettek, pedig o tenyleg ugy tunt h szereti a csapatot es a PL-t.
Remelem tenyleg a honvagy (es a Juve, CR meg a biztos BL hely meg Scudetto) miatt megy haza.

Nalunk akkor gondolom jon Lamps. Cech mar visszatert mint sportigazgato, Lamps melle johet meg Drogba es AC segitoknek.

Ha Abra es meg inkabb Granowskaja hosszu tavban gondolkozik, akkor remelem hagynak nekik idot. Lampard igeretesnek tunt a Derbyben, sokszor jo ezekkel nyult bele a meccsbe es volt hogy ledominaltak naluk jobb csapatot. De volt hogy oket gyaktak nagyon meg es nem nagyon tudott valtoztatni. Igaz a Championship talan a PLnel is kiegyenlitettebb, ott tenyleg szinte barki elkaphat barkit.

Vagy egy olyan Chelsea legenda lesz az uj edzo aki mar a klubnal van: | Kepa |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-zidane-nyert-indul-a-tamadas-pogbaert-sajtohir-2705567?utm_content=bufferb5122&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb

Remelem csak megint valami kamu cikk.
Mondjuk Sobri megnyugtat mindjárt hogy Pogba feka nem kell aggódni 😊
Toca
Pogba nem csapatarc, csak egy felsztárolt iparos. Abból se a legjobb. Makelele 2.0 light.
Sobri Jóska
Nem is hasonlít a játéka Makelelére
dugo93
És?
Realbaszerződőfeketfiúdenemcsapatarc kategóriában vetettem őket össze. Ott megáll az analógia.
Ahogy a most szerződtetett lyoni, szurokfekete F.Mendy esetében is. Robotolni jó lesz ő is.
Sobri Jóska
He? Ukulele az egyik alapja volt a reklám margit BL győzelmének. Igazi melós védekező kp volt, aki elvégzi a qqmelót.
kishaszi
Sobri szerintem ugy ertette, hogy mint jatekos, alapember es a gerince a csapatnak lehet feka, de tenylegesen a csapat arca, akivel reklamoznak es hasonlok, az nem lehet fekete.

Csak Pogba eseteben ez sem igaz, mivel Pogba ilyen teren is arc, meg ha sokkal nagyobb pofaja is van annal, mint amennyire o tenyleg kozponti figura es „mediasztar.”

A Real pedig ha valoban kerulne vagy keruli a fekakat a reklam teren, akkor az allandoan pofazo, hisztizo es fesztivalozo Pogbaval rossz lora tesz, mert nala nem fogja tudni elerni Perez sem, hogy kussoljon, csondbe jatsszon es vegyen vissza a folyamatos kozszereplesbol meg magamutogatasbol.
Stez
Ha van olyan közeg, ami Pogbából nomális játékost tud faragni az a ZZ vezette Real, ameddig Ramos az alfahím az öltözőben, plussz van egy kimondott szupersztár a csapatban (Hazard), így nem kell Pogbának a vezérnek lennie, mert az láthatóan nem megy neki hosszú távon.

Mbabbé 1-2 éven belül a Realban fog alkotni, és már az "új" stadionban fogják bemutatni. Ez lesz Florenthanos (loptam az elnevezést 😊 ) hattyúdala, és ezzel vonul majd vissza mint minden idők legjobb modernkori elnöke.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 942
Mallorca - Albacete La Liga 123 playoff elodonto a spiler 2-on.
Jo hir, remelem a malgat is adjak majd.