Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 759
Nem, eggyel lejjebb, de az Ajaxot tízzel lejjebb. Plane úgy, hogy a fél csapatukat már most szétszedték. Nekik ez ilyen once in a lifetime szezon volt, ami ilyen balfasz módon ért véget.
gabokocka
Én nagyon szimpatizálok az Ajaxal, mert szerethető volt ez az idei produktum, de azért a profi foci világába ne legyünk már ilyen naívak. Az Ajax lerabolja a holland/belga meg még pár piacot csak épp nem a 20-22 éves 70-80 milliós kategóriába, hanem a 15-17 éves korosztályba.
A környékről, Dániából ömlik be hozzájuk a fiatal tehetségek sora és persze nagyon tisztelem azt, hogy ők legalább lehetőséget adnak ezeknek a srácoknak, felépítik őket és hagyják, hogy 20-21 éves korukra legyen akár már 100 profi meccsük, de tényleg pont egy Tottenhamtól sajnáljuk?

Vedd ki az egyenletből, hogy az Ajax ellen játszottak és kézeld oda a Realt vagy a Bayern-t. A Tottenham csak azért nem egy óriási meglepetés csapat idén mert az Ajax még nagyobb volt. És teszem hozzá, hogy a másfél éve azért sokat nem tett volna fel szerintem senki arra se, hogy a Pool back to back döntőzik. Nagyon jó ez idei BL év és a 96. perces kiesés szar és sajnáltam is az Ajaxot, de a Spurs ugyan úgy földöntúlit nyomott le, hogy idáig elérjen. Csak az Amsterdamiak útja idáig még látványosabb és váratlanabb volt.
alatriste
Van igazság abban, amit mondasz, de speciel mondjuk Sinkgraven, Dolberg és anno Eriksen kb. felnőtt meccs nélkül jöttek, és hát 50 milliónál többet még az életben nem költöttünk egy igazolási időszakban, azt is két, máshol megbukott emberre költöttük, akik közül Blind saját nevelés.

 www.transfermarkt.de/ajax-amsterdam/alletransfers/verein/610

Az Ajax II-ben most van három kölcsönzött emberünk, a többi mind saját akadémista, ahogy a nagycsapatnak kb a fele saját nevelés: pl. Mazraoui, De Ligt, De Jong, Veltman, van de Beek

 www.transfermarkt.de/jong-ajax-amsterdam/transfers/verein/8817

Persze lehet mondogatni, hogy leraboljuk a Groningent, a Heerenveent, a Standard Liege-t, a Midtjyllandot és a csődközeli Twente-t, de hát valamilyen szinten el kell kezdeni.

Arról nem beszélek, hogy Európában az Ajax-akadémián neveltek közül játszanak talán a legtöbben.

A Tham is szimpatikusan igazol különben, nekem az a bajom velük, hogy tőlünk vittek el négy embert
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem, eggyel lejjebb, de az Ajaxot tízzel lejjebb. Plane úgy, hogy a fél csapatukat már most szétszedték. Nekik ez ilyen once in a lifetime szezon volt, ami ilyen balfasz módon ért véget.
gabokocka
2017-ben is ezt mondták az Ajaxra, hogy kár az El-döntő elbukásáért, mert sosem lesznek döntő közelében, aztán tessék. Akkor van de Beek és Frenkie de Jong még csupán kiegészítők voltak, elment a kezdőből Klaassen, B. Traoré, J. Kluivert, Younes és Davinson Sanchez, gyakorlatilag visszakukáztuk Blindet és kikukáztuk Tadicot és mégis hajszálon múlott a BL döntő.

Kezdem megszokni, hogy ilyen ez a popszakma nálunk, az ilyen fajta csapatoknak való szurkolás azért jó és kellemes élmény, mert mindig meglepnek a jó eredmények és nem parázok rá még az ilyen kiesésre sem, persze azért bosszant.

Tegnaptól baromira hiányzott Neres lendületessége és cselezőkészsége, de ezt most a védelem és az edzői felfogás miatt buktuk. 2-0-ig még belefért az őrült saját tempó és rohanás, de onnantól tördelni kellett volna a meccset, kicsi faultokkal akadályozni a Spurs támadásokat, helyette kaptunk két gólt 70-70 méteres támadásból a mimózalelkű hozzáállásunk miatt. Előttem volt a kép, hogy Mourinho ilyen helyzetben a saját térfélen szétrúgatja a labdafelhozót.
Fast Willie
Abban a csapatban Dolberg volt kikiáltva mint nagy ász, láttuk tegnap mennyit tud. Igazából Huntelaart nem értem miért nem tette be, abban a csávóban bármikor benne van a gól.

az meg hihetetlen hogy 2éve az EL döntőn kezdő volt De Ligt, az a csávó nem lehet 19éves, lehetetlen 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem, eggyel lejjebb, de az Ajaxot tízzel lejjebb. Plane úgy, hogy a fél csapatukat már most szétszedték. Nekik ez ilyen once in a lifetime szezon volt, ami ilyen balfasz módon ért véget.
gabokocka
Én nagyon szimpatizálok az Ajaxal, mert szerethető volt ez az idei produktum, de azért a profi foci világába ne legyünk már ilyen naívak. Az Ajax lerabolja a holland/belga meg még pár piacot csak épp nem a 20-22 éves 70-80 milliós kategóriába, hanem a 15-17 éves korosztályba.
A környékről, Dániából ömlik be hozzájuk a fiatal tehetségek sora és persze nagyon tisztelem azt, hogy ők legalább lehetőséget adnak ezeknek a srácoknak, felépítik őket és hagyják, hogy 20-21 éves korukra legyen akár már 100 profi meccsük, de tényleg pont egy Tottenhamtól sajnáljuk?

Vedd ki az egyenletből, hogy az Ajax ellen játszottak és kézeld oda a Realt vagy a Bayern-t. A Tottenham csak azért nem egy óriási meglepetés csapat idén mert az Ajax még nagyobb volt. És teszem hozzá, hogy a másfél éve azért sokat nem tett volna fel szerintem senki arra se, hogy a Pool back to back döntőzik. Nagyon jó ez idei BL év és a 96. perces kiesés szar és sajnáltam is az Ajaxot, de a Spurs ugyan úgy földöntúlit nyomott le, hogy idáig elérjen. Csak az Amsterdamiak útja idáig még látványosabb és váratlanabb volt.
alatriste
ezért tegyük hozzá hogy a 3 nagy holland megyezett hogy a BL bevételekből juttat a többieknek
ezt hasonlítsd össze a harácsolással ami megy spanyolhonban

 www.talkingbaws.com/2018/10/ajax-psv-feyenoord-agree-to-share-champions-league-revenue-with-rest-of-dutch-league/
Negritis
Igen ismerem a hírt és nagyon jónak tartom de teszem hozzá ezzel azért az egyenlet végén ugyancsak a nagyok járank jól, bár sokkal etikusabban mint máshol. Adnak pénzt, hogyne csak 3 erős akadémia legyen az országban (nem annyi van, sokkal több de most ha csak oda ömlene be a pénz évek át torzulna a kép), hanem legyen 20km-enként pénze minden csapatnak üzemeltetni egy jó utánpótlás rendszert, ahonnan azért ha egy ügyesebb srác kikerül 18 éves korára 10ből szerintem 9szer valamelyik 3 nagyhoz fog elmenni és majd onnan tovább európába HA elég jó.
De ez a megállapodás legalább mutatja, hogy felismerték az országban, hogy a saját érdekük is, ha nem közvetve - hanem közvetlenül akár pár év eltolódással kapják meg a megtérülését 1-1 ilyen nagyobb pénzösszegnek mint amit most az Ajax is kap(na).
Ez az a megoldás ahol jól jár a nagy de a kicsik sem panaszkodnak és végső soron mindenki lát hasznot.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 759
Nem, eggyel lejjebb, de az Ajaxot tízzel lejjebb. Plane úgy, hogy a fél csapatukat már most szétszedték. Nekik ez ilyen once in a lifetime szezon volt, ami ilyen balfasz módon ért véget.
gabokocka
2017-ben is ezt mondták az Ajaxra, hogy kár az El-döntő elbukásáért, mert sosem lesznek döntő közelében, aztán tessék. Akkor van de Beek és Frenkie de Jong még csupán kiegészítők voltak, elment a kezdőből Klaassen, B. Traoré, J. Kluivert, Younes és Davinson Sanchez, gyakorlatilag visszakukáztuk Blindet és kikukáztuk Tadicot és mégis hajszálon múlott a BL döntő.

Kezdem megszokni, hogy ilyen ez a popszakma nálunk, az ilyen fajta csapatoknak való szurkolás azért jó és kellemes élmény, mert mindig meglepnek a jó eredmények és nem parázok rá még az ilyen kiesésre sem, persze azért bosszant.

Tegnaptól baromira hiányzott Neres lendületessége és cselezőkészsége, de ezt most a védelem és az edzői felfogás miatt buktuk. 2-0-ig még belefért az őrült saját tempó és rohanás, de onnantól tördelni kellett volna a meccset, kicsi faultokkal akadályozni a Spurs támadásokat, helyette kaptunk két gólt 70-70 méteres támadásból a mimózalelkű hozzáállásunk miatt. Előttem volt a kép, hogy Mourinho ilyen helyzetben a saját térfélen szétrúgatja a labdafelhozót.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 293 — The Mathematician
Nem, eggyel lejjebb, de az Ajaxot tízzel lejjebb. Plane úgy, hogy a fél csapatukat már most szétszedték. Nekik ez ilyen once in a lifetime szezon volt, ami ilyen balfasz módon ért véget.
gabokocka
Én nagyon szimpatizálok az Ajaxal, mert szerethető volt ez az idei produktum, de azért a profi foci világába ne legyünk már ilyen naívak. Az Ajax lerabolja a holland/belga meg még pár piacot csak épp nem a 20-22 éves 70-80 milliós kategóriába, hanem a 15-17 éves korosztályba.
A környékről, Dániából ömlik be hozzájuk a fiatal tehetségek sora és persze nagyon tisztelem azt, hogy ők legalább lehetőséget adnak ezeknek a srácoknak, felépítik őket és hagyják, hogy 20-21 éves korukra legyen akár már 100 profi meccsük, de tényleg pont egy Tottenhamtól sajnáljuk?

Vedd ki az egyenletből, hogy az Ajax ellen játszottak és kézeld oda a Realt vagy a Bayern-t. A Tottenham csak azért nem egy óriási meglepetés csapat idén mert az Ajax még nagyobb volt. És teszem hozzá, hogy a másfél éve azért sokat nem tett volna fel szerintem senki arra se, hogy a Pool back to back döntőzik. Nagyon jó ez idei BL év és a 96. perces kiesés szar és sajnáltam is az Ajaxot, de a Spurs ugyan úgy földöntúlit nyomott le, hogy idáig elérjen. Csak az Amsterdamiak útja idáig még látványosabb és váratlanabb volt.
alatriste
ezért tegyük hozzá hogy a 3 nagy holland megyezett hogy a BL bevételekből juttat a többieknek
ezt hasonlítsd össze a harácsolással ami megy spanyolhonban

 www.talkingbaws.com/2018/10/ajax-psv-feyenoord-agree-to-share-champions-league-revenue-with-rest-of-dutch-league/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem, eggyel lejjebb, de az Ajaxot tízzel lejjebb. Plane úgy, hogy a fél csapatukat már most szétszedték. Nekik ez ilyen once in a lifetime szezon volt, ami ilyen balfasz módon ért véget.
gabokocka
Én nagyon szimpatizálok az Ajaxal, mert szerethető volt ez az idei produktum, de azért a profi foci világába ne legyünk már ilyen naívak. Az Ajax lerabolja a holland/belga meg még pár piacot csak épp nem a 20-22 éves 70-80 milliós kategóriába, hanem a 15-17 éves korosztályba.
A környékről, Dániából ömlik be hozzájuk a fiatal tehetségek sora és persze nagyon tisztelem azt, hogy ők legalább lehetőséget adnak ezeknek a srácoknak, felépítik őket és hagyják, hogy 20-21 éves korukra legyen akár már 100 profi meccsük, de tényleg pont egy Tottenhamtól sajnáljuk?

Vedd ki az egyenletből, hogy az Ajax ellen játszottak és kézeld oda a Realt vagy a Bayern-t. A Tottenham csak azért nem egy óriási meglepetés csapat idén mert az Ajax még nagyobb volt. És teszem hozzá, hogy a másfél éve azért sokat nem tett volna fel szerintem senki arra se, hogy a Pool back to back döntőzik. Nagyon jó ez idei BL év és a 96. perces kiesés szar és sajnáltam is az Ajaxot, de a Spurs ugyan úgy földöntúlit nyomott le, hogy idáig elérjen. Csak az Amsterdamiak útja idáig még látványosabb és váratlanabb volt.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Nem, eggyel lejjebb, de az Ajaxot tízzel lejjebb. Plane úgy, hogy a fél csapatukat már most szétszedték. Nekik ez ilyen once in a lifetime szezon volt, ami ilyen balfasz módon ért véget.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A keddin még jót röhögtem, de ez a tegnapi fáj, hogy megint a pénzeszsákok mennek tovább ráadásul szerencsétlen Ajaxnak ilyen balfasz módon kiesni...
gabokocka
Most a spurst egykalapba veszed a PSG, Chelsea, City brigáddal?

Az Ajax a szimpatikus kiscsapat, én is sajnálom őket, de a Spurs is egy rohadtul kedvelhető közeg. A mag évek óta együtt, amihez kiegészítő embereket igazoltak. Legdrágább 36M font (D.Sanchez), ez a mai világba nem pénz. Az ajaxből fiatalon megvettek védőket, Eriksent, Ők lettek a kulcsjátékosok az angoljaikon kívűl. Meg még innen onnan csipegettek: Moura 25M, Son 27M, Sissoko 31M, Wanyama 13M.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 955
sztem vmi hiba volt a matrixban mert 2 ilyen meccset nem lattam meg egymas utan.Tutti felrenyomtak vmit.
Erdekes a Totenhamnek tobb helyzete volt mint a poolnak a barca ellen. Onana iszonyat jo volt es vegre nem egy vekonyka kapus mint amilyen a mai trend.
kicsin mulott..tadic beleakad a lababa a szogletzaszlonal.
Ali golpassza elott a vegen az ajax jatekosa elcsuszott es nem ert oda.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
A keddin még jót röhögtem, de ez a tegnapi fáj, hogy megint a pénzeszsákok mennek tovább ráadásul szerencsétlen Ajaxnak ilyen balfasz módon kiesni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Azért az a Porto-Monaco kettősben is voltak olyan játékosok, akik komoly karriert futottak be nagyobb csapatokban.
Porto: Deco, Ricardo Carvalho, Paulo Ferreira, Vitor Baia, Bosingwa, ...
Monaco: Evra, Giuly, Morientes, Adebayor, Squillaci, ...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha jön a papírforma és Arsenal-Chelsea EL döntő lesz, akkor az angolok szépen kibérelték a két nagy kupasorozat döntőit.
Eközben Manchesterben? 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért ha pár éve valaki azt mondja nekem, hogy a BL döntőben Tottenham-Liverpool meccs lesz, arra tuti néztem volna kérdő tekintettel bután, hogy mit szív.
Mikey
Azért a Porto-Monaco párosítást bőven übereli. A Pool-nak lassan kinézett egy Kloppal szerintem.
Klaci79
persze, mert pool és spurs néven futnak a csapatok, előbbi az elmúlt 2évben jutott voissza oda ahol volt 12+éve, míg a Spurs ugye első BL döntőját vívja majd. De ennek a két csapatnak olyan játékosaik vannak akik BL döntő szint (Kane, Son, Eriksen, Vertonghen, Lloris, Alli, Trippier, Salah, Mané, Virgil, Alisson, Henderson, stb)
Szerintem a játékosok minőségét (nem beszélve a két managerről) nézve nem lóg ki ez a párosítás lefelé, csak azért mert nincs Messi vagy CR.


több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 853 — Cowboys fan
A Pool ellen képtelen nyerni a Spurs...sajnos már most lefutottnak tűnik ez, bár nyilván minden liverpooli tiltakozni fog (udvariasságból vagy a jinx miatt), de szerintem 1,6-nál nem lesz magasabb odsza a vörösöknek.
Klaci79
ja mert az idei BL-ben csak úgy záproztak a papírforma eredmények és a Tottenham se vert ki egy talán esélyesebb másik angol csapatot
alatriste
Hatalmas szerencséje volt a Spursnek, most 2.alkalommal egymás után, Eriksen is szimpatikusan elismerte....de a Pool ellen nem megy 😢
Klaci79
De most komoly továbbment a Spurs , kiverte előtte a Cityt felépül Kane. Most komolyan már megy a sírás hogy nincs esély ?
Toca
Ez nem sírás...a véleményem! Ha fel is épül Kane, formában biztosan nem lesz. Az meg pláne kizárt, hogy meg egyszer ekkora makjuk legyen...de ne legyen így és legyen egy végig kiélezett meccs...de szerintem most a Pool iszonyatosan nagy formában...idén kétszer is nyert már a Spurs ellen.
Persze ha spanyol földön újra nem megy a gólszerzés 😊
Klaci79
kétszer igen, de harmadikra kijöhet a lépés a másik csapatnak is.
azért lett volna jó az Ajax, mert láthatóan nem bírták a tempót, a végére úgy fáradtak ki jobban a Spursnél, hogy a vendégek egy ideje már kénytelenek all-int tolni minden egyes meccsükön
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 800 — Keep pounding
Qrvára tetszik, hogy a teljes fradi vezérkar telesírja a sajtót, mert az olajbányász elvitte az ukránt. Amikor ők élnek vissza a piaci fölénnyel akkor nem gond, hogy az esetleg rossz lesz magyar focinak, de ez most megássa a sírját az egésznek. Hány karriert basztak tönkre a csak azért is megvesszük, huszadiknak jó lesz mentalitással, most meg nyávognak. Visítok.

Mondjuk qrvára várom, hogy véget érjen ez a rendszer...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Azért abba vicces belegondolni, hogy ha a legnagyobb sztárjai nem sérültek a Poolnak és a Spursnek, most elég valószínű, hogy Ajax-Barca döntő lenne 😀

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Azért ha pár éve valaki azt mondja nekem, hogy a BL döntőben Tottenham-Liverpool meccs lesz, arra tuti néztem volna kérdő tekintettel bután, hogy mit szív.
Mikey
Azért a Porto-Monaco párosítást bőven übereli. A Pool-nak lassan kinézett egy Kloppal szerintem.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Azért ha pár éve valaki azt mondja nekem, hogy a BL döntőben Tottenham-Liverpool meccs lesz, arra tuti néztem volna kérdő tekintettel bután, hogy mit szív.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
A Pool ellen képtelen nyerni a Spurs...sajnos már most lefutottnak tűnik ez, bár nyilván minden liverpooli tiltakozni fog (udvariasságból vagy a jinx miatt), de szerintem 1,6-nál nem lesz magasabb odsza a vörösöknek.
Klaci79
1,8-1,9 között lesz.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
A Pool ellen képtelen nyerni a Spurs...sajnos már most lefutottnak tűnik ez, bár nyilván minden liverpooli tiltakozni fog (udvariasságból vagy a jinx miatt), de szerintem 1,6-nál nem lesz magasabb odsza a vörösöknek.
Klaci79
ja mert az idei BL-ben csak úgy záproztak a papírforma eredmények és a Tottenham se vert ki egy talán esélyesebb másik angol csapatot
alatriste
Hatalmas szerencséje volt a Spursnek, most 2.alkalommal egymás után, Eriksen is szimpatikusan elismerte....de a Pool ellen nem megy 😢
Klaci79
De most komoly továbbment a Spurs , kiverte előtte a Cityt felépül Kane. Most komolyan már megy a sírás hogy nincs esély ?
Toca
Ez nem sírás...a véleményem! Ha fel is épül Kane, formában biztosan nem lesz. Az meg pláne kizárt, hogy meg egyszer ekkora makjuk legyen...de ne legyen így és legyen egy végig kiélezett meccs...de szerintem most a Pool iszonyatosan nagy formában...idén kétszer is nyert már a Spurs ellen.
Persze ha spanyol földön újra nem megy a gólszerzés 😊
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
A Pool ellen képtelen nyerni a Spurs...sajnos már most lefutottnak tűnik ez, bár nyilván minden liverpooli tiltakozni fog (udvariasságból vagy a jinx miatt), de szerintem 1,6-nál nem lesz magasabb odsza a vörösöknek.
Klaci79
ja mert az idei BL-ben csak úgy záproztak a papírforma eredmények és a Tottenham se vert ki egy talán esélyesebb másik angol csapatot
alatriste
Hatalmas szerencséje volt a Spursnek, most 2.alkalommal egymás után, Eriksen is szimpatikusan elismerte....de a Pool ellen nem megy 😢
Klaci79
Nem is olyan rég az NDK-ban még mindenki azt mondta, hogy Barca-Ajax döntő lesz, sima liba. Aztán...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
A Pool ellen képtelen nyerni a Spurs...sajnos már most lefutottnak tűnik ez, bár nyilván minden liverpooli tiltakozni fog (udvariasságból vagy a jinx miatt), de szerintem 1,6-nál nem lesz magasabb odsza a vörösöknek.
Klaci79
ja mert az idei BL-ben csak úgy záproztak a papírforma eredmények és a Tottenham se vert ki egy talán esélyesebb másik angol csapatot
alatriste
Hatalmas szerencséje volt a Spursnek, most 2.alkalommal egymás után, Eriksen is szimpatikusan elismerte....de a Pool ellen nem megy 😢
Klaci79
De most komoly továbbment a Spurs , kiverte előtte a Cityt felépül Kane. Most komolyan már megy a sírás hogy nincs esély ?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 759
A Pool ellen képtelen nyerni a Spurs...sajnos már most lefutottnak tűnik ez, bár nyilván minden liverpooli tiltakozni fog (udvariasságból vagy a jinx miatt), de szerintem 1,6-nál nem lesz magasabb odsza a vörösöknek.
Klaci79
ja mert az idei BL-ben csak úgy záproztak a papírforma eredmények és a Tottenham se vert ki egy talán esélyesebb másik angol csapatot
alatriste
Hatalmas szerencséje volt a Spursnek, most 2.alkalommal egymás után, Eriksen is szimpatikusan elismerte....de a Pool ellen nem megy 😢
Klaci79
Én sem látok sok esélyt, és nem is baj, mert még előbb nyertek BL-t mint az Ágyútöltelékjeim
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
A Pool ellen képtelen nyerni a Spurs...sajnos már most lefutottnak tűnik ez, bár nyilván minden liverpooli tiltakozni fog (udvariasságból vagy a jinx miatt), de szerintem 1,6-nál nem lesz magasabb odsza a vörösöknek.
Klaci79
ja mert az idei BL-ben csak úgy záproztak a papírforma eredmények és a Tottenham se vert ki egy talán esélyesebb másik angol csapatot
alatriste
Hatalmas szerencséje volt a Spursnek, most 2.alkalommal egymás után, Eriksen is szimpatikusan elismerte....de a Pool ellen nem megy 😢
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 759
Különben 1mp-vel az ötperces hossz után született a gól, szóval dudaszóval elveszem
Fast Willie
Legyen ez a te boldogságod ma 😉
dande
Nincs bajom ezzel, nagyot mentünk, hülyék voltunk, megérdemeltük, h kiestünk és megérdemelte Spurs is.

Gondolom holnap az Arsenal EL-döntőbe jut, hogy aztán hasonlóan elbukja...