Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
Fast Willie
Kurva nyomasztó ezt olvasni, remélem nem. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 086 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szívesen néznék pár fiatalt innen vörösbe is, de a kezdőbe ha nem megy el kulcsember max De Ligt férne el.
De egy Ziyech-nek is tudnék örülni kicsit opciót adva arra az esetre, ha a Mané - Salah kettős lesérül / fáradt / bármi.
Perse sok függ attól is, hogy kik mennek el nyáron akár csak a padról.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 835
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊
manuszka86
Barcás lesz szerintem De Jong, de Ligt és van de Beek is
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 835
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Nálam Valverde nem alkalmas igazi karakterek kezelésére. Szerintem Messi őt fogadta el edzőnek, nem szól bele semmibe, nem zajong, nem emeli fel a hangját, mindenki jól elvan.

A bajnokságot megoldják tehetségfölénnyel, hosszútávon az nagyon kijön, viszont egy oda-visszavágós rendszerű szisztémában nemcsak takitikitaka kell, hanem lélekjelenlét, hideg gondolkodás és előrelátás is. Ebből én egyiket sem láttam a visszavágón Ernesto-tól, és sztem nagy blama, hogy 3 gólos előnyt nem tudsz ŐRIZNI
Fast Willie
Messinél is a Löbron-szindróma áll fenn
Kampman
Abba az irányba halad*, sztem Roncinál is lehetett vmi hasonló Madridban, csak hát azért Zidane ezt letörte

* de még nem tart ott, mert a játék iránti alázata és szenvedélye még megvan, és egyelőre még az a fontosabb

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
De Light-et kérem nyáron Manchester vörösebbik felébe plííz 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Nálam Valverde nem alkalmas igazi karakterek kezelésére. Szerintem Messi őt fogadta el edzőnek, nem szól bele semmibe, nem zajong, nem emeli fel a hangját, mindenki jól elvan.

A bajnokságot megoldják tehetségfölénnyel, hosszútávon az nagyon kijön, viszont egy oda-visszavágós rendszerű szisztémában nemcsak takitikitaka kell, hanem lélekjelenlét, hideg gondolkodás és előrelátás is. Ebből én egyiket sem láttam a visszavágón Ernesto-tól, és sztem nagy blama, hogy 3 gólos előnyt nem tudsz ŐRIZNI
Fast Willie
Messinél is a Löbron-szindróma áll fenn
Kampman
Már bocs de nagyon nem....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van akkor ennek is annyi....
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 511
Eldőlt.
iktriad
A sötét nagyúr munkában
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 986
bakker...itt sem lesz hosszabbitas 😕
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 511
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Nálam Valverde nem alkalmas igazi karakterek kezelésére. Szerintem Messi őt fogadta el edzőnek, nem szól bele semmibe, nem zajong, nem emeli fel a hangját, mindenki jól elvan.

A bajnokságot megoldják tehetségfölénnyel, hosszútávon az nagyon kijön, viszont egy oda-visszavágós rendszerű szisztémában nemcsak takitikitaka kell, hanem lélekjelenlét, hideg gondolkodás és előrelátás is. Ebből én egyiket sem láttam a visszavágón Ernesto-tól, és sztem nagy blama, hogy 3 gólos előnyt nem tudsz ŐRIZNI
Fast Willie
Messinél is a Löbron-szindróma áll fenn
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 835
vezetnek a tisztítószeresek
sima meccsünk lesz?
NB2
Persze, hogy eldőlt, mert nem vagyok hajlandó nézni. Idén egy Ajax meccset láttam , azon ki is kaptunk
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eldőlt.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 130 — nabege2@yahoo.com
vezetnek a tisztítószeresek
sima meccsünk lesz?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 835
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Nálam Valverde nem alkalmas igazi karakterek kezelésére. Szerintem Messi őt fogadta el edzőnek, nem szól bele semmibe, nem zajong, nem emeli fel a hangját, mindenki jól elvan.

A bajnokságot megoldják tehetségfölénnyel, hosszútávon az nagyon kijön, viszont egy oda-visszavágós rendszerű szisztémában nemcsak takitikitaka kell, hanem lélekjelenlét, hideg gondolkodás és előrelátás is. Ebből én egyiket sem láttam a visszavágón Ernesto-tól, és sztem nagy blama, hogy 3 gólos előnyt nem tudsz ŐRIZNI
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 130 — nabege2@yahoo.com
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.
peach
Amit Fast Willie is írt, azt hitték, hogy lőnek egyet. Tényleg nem Valverde tehet arról, hogy nem lőtték be az orbitális helyzeteket.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Nem igazán értem a valverde fikázást, felment ugyanazzal a 11el és taktikkal amivel 3-0ra nyertek. Arról nem tehet, vagy csak részben, hogy jordi alba és bosquets is élete egyik legszarabb meccsét hozza és ebből kapnak egy gólt. A szöglet utáni meg végképp teljesen wtf.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 934 — Cowboys fan
Szóval összességében nüanszokon múlott - különösen Gini első gólja volt ordas mák és kapushiba (persze első meccsen meg Messi mellel átvevős gólja), illetve a negyedik gólnál a Barca-védelem éppen csoportosan reiszolt, amit TAA jól észrevett.
Fast Willie
A pool elso golja volt kapushiba? Hat akkor mar a 2. gol, de az is kozelrol jott.
ZoliMP
szerintem igazából egyik sem volt kapushiba. a második gól volt az egyetlen, ahol nem volt teljesen kiszolgáltatott helyzetben TS, de ott azért kb tizenkét méterről elég erősen megküldte Gini a labdát, azt csak akkor védi kapus, ha óriási mázlival belekap, vagy ha a támadó telibe lövi őt.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 934 — Cowboys fan
A párharcot az edzők között összességében Klopp nyerte, de az első meccs utolsó 25 percét nem engedheti meg egy döntőben, vagy komoly stratéga ellen.
Fast Willie
hát pedig az első meccs utolsó 25 percét azt pont a döntőben lehet megengedni, lévén ott már nincs visszavágó, tehát vagy szerzel gólt, vagy kikapsz. nyilván előnyből nem úgy játszana, mint tette azt múlt szerdán.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 986
Szóval összességében nüanszokon múlott - különösen Gini első gólja volt ordas mák és kapushiba (persze első meccsen meg Messi mellel átvevős gólja), illetve a negyedik gólnál a Barca-védelem éppen csoportosan reiszolt, amit TAA jól észrevett.

Fast Willie
A pool elso golja volt kapushiba? Hat akkor mar a 2. gol, de az is kozelrol jott.
ZoliMP
Gini első gólja, azaz a második Pool gól
Fast Willie
Bocsi, gozom nincs ezekrol a nicknevekrol. Csak pislogtam TAA lattan is 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 835
Szóval összességében nüanszokon múlott - különösen Gini első gólja volt ordas mák és kapushiba (persze első meccsen meg Messi mellel átvevős gólja), illetve a negyedik gólnál a Barca-védelem éppen csoportosan reiszolt, amit TAA jól észrevett.

Fast Willie
A pool elso golja volt kapushiba? Hat akkor mar a 2. gol, de az is kozelrol jott.
ZoliMP
Gini első gólja, azaz a második Pool gól
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 986
Szóval összességében nüanszokon múlott - különösen Gini első gólja volt ordas mák és kapushiba (persze első meccsen meg Messi mellel átvevős gólja), illetve a negyedik gólnál a Barca-védelem éppen csoportosan reiszolt, amit TAA jól észrevett.

Fast Willie
A pool elso golja volt kapushiba? Hat akkor mar a 2. gol, de az is kozelrol jott.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Remélem mostmá a Pool behúzza a BL-t. Szegények végigszenvedték, meg a PL-t is, kurvajó formákat hoznak aztán csak nem sikerül hozni, most tegnap meg hoztak ismét egy olyan mutatványt amit kb senki se gondolt volna, gyakorlatilag ha lehet így mondani a nehezén túl vannak! Meg amúgy is BL győzelem > PL győzelem
Coolearie
[/b]

Liverpool esetében nem biztos. Az egyiket majd 30 éve nyerték utoljára. Persze nem lesznek szomorúak, ha sikerül, pláne így. De azért a PL az PL.
dande
Volt egy nagyon jó angol komment a deadspinen, hogy igazából a City és a Pool is azt a trófeát fogja megnyerni a kettő közül, amelyiket kicsit kevésbé akarják jelen pillanatban.
Kampman
Ne haragudj ilyen ócska oldalakról idézel mikor ezt írtam a City kiesés után ide 😕


Első meccs utolsó 25 percét Klopp nyilván nem engedheti meg magának, de ha 3-0 lesz oda akkor mindegy is 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 835
Megnéztem újra a Pool meccset. A két meccs alapján nem tudom megmondani, hogy melyik érdemelte meg jobban a továbbjutást, de az biztos, hogy csapatként az angolok erősebbek, jobban funkcionálnak és szervezettebbek, a játékuk is komplettebb. Lehet, hogy elméletben a Barca emberei a képzettebb, flashy és fancy sztárok, de a pályára semmit nem tettek ki ebből és a csapat - mint a múltkor írtam - túlzottan Messi centrikus.

A párharcot az edzők között összességében Klopp nyerte, de az első meccs utolsó 25 percét nem engedheti meg egy döntőben, vagy komoly stratéga ellen. A visszavágóra viszont komoly mentális töltetet adott az embereinek, Valverde meg az egész meccsen pislogott, mint hal a szatyorban. EV nem volt felkészülve arra, hogy a Pool őrült tempóban lerohanja őket, nem reagált a gegenpressingre, pedig Klopptól nem tudom, hogy mi mást várt.

A Barca védelme pedig egy komplett csőd, nincs összhang, Pique-n kívül középszerű emberek alkotják. Mondtam múltkor, hogy az Ajax rúgna nekik négyet hasonló stílusban, mint most a Pool megtette, ahogy az első meccsen is szana-széjjel bontották őket főleg a széleken, mögékerülésekkel.

A barcások szerintem arra apelláltak, hogy egy gólt csak összehoz valahogy Messi, de tőle a német perfekt módon elvette a területet, lezárták a passzsávokat, tömörültek és távoltartották a kaputól.

Viszont a Poolnak is voltak bizonytalanságai, különösen 1-0 és 3-0 között rúghatott volna a Barca egy gólt minimum, ami a továbbjutásba is került volna. Ott volt Messi helyzete, amit elbalfaszkodott és tötymörgött, ahelyett, hogy jobbal ellőtte volna, volt Cou-nak egy elég jó lehetősége, és Alba félig-meddig helyzete, meg persze a második félidőben Suarez helyzete, amit ua pocsékul lőtt, mint Cou. Az első meccsen nem beszélve Dembele arcoskodásáról a végén.

Szóval összességében nüanszokon múlott - különösen Gini első gólja volt ordas mák és kapushiba (persze első meccsen meg Messi mellel átvevős gólja), illetve a negyedik gólnál a Barca-védelem éppen csoportosan reiszolt, amit TAA jól észrevett.

A helyzetkihasználáson múlott: az első meccsen Barca 4/3 helyzetből gólt rúgott, Pool kb ott 4/0, második meccsen Pool 4/4, míg Barca 4/0. Az az egy gól el is döntötte.

Remélem, hogy nem lesz angol házi döntő és nagyon megnézném, hogy az Ajax mire megy a Poollal, pedig összességében a Pool-t rosszabb matchupnak érzem, mint a Barca lett volna.

Ha a Tham jut be, akkor egy nyögvenyelős, kerüljük el a vereséget meccsre számítok, ahol a felek nem sok újat tudnak egymásnak mutatni, mivel Poch nagy taktikus, és Kloppo sem fogja ennyire elengedni a bandát, mint tegnap.

Az Ajax stílusa viszont a nyílt sisak, ők nem képesek és nem alkalmasak visszaállni, kicsit szertelen is a csapat, szóval abból nagy, sok gólos meccset is kinézek.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 835
Na, ma történjen meg a másik csoda, s akkor helyre áll a lelkibékém 😛
dande
4-0 az Ajaxnak? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, ma történjen meg a másik csoda, s akkor helyre áll a lelkibékém 😛