Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.
Kenny
Majd Valamikor Mosolyogsz 😊
somoskovig
Már Valószínűleg neM.

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Minden szava!!!! [főleg a generációra tett megjegyzések nagyáltalánosságban.]

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-busz-ala-loktek-keane-vedelmebe-vette-mourinhot-2675463

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.
Kenny
Lehet ha rasszista, náci, lenéző, nagyképű, álszent, kétszínű, primitív kocsmatöltelék effektekkel adom elő jobban átjön a lényeg. Az a stílus gondolom ismerősebb a Szögletből
flzoli
Általánosítasz, ami hatalmas hiba. De szíved joga.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Elsőre a statjai tök átlagosak, vagy csatárnál--4-5 meccsenként egy góól--akár még alattiak is, de egy gyengébb színvonalú bajnokságban akár még ki is emelkedhet majd.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.
Kenny
Majd Valamikor Mosolyogsz 😊

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Te egy igazi mókamester vagy, ugye?

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.
Kenny
Lehet ha rasszista, náci, lenéző, nagyképű, álszent, kétszínű, primitív kocsmatöltelék effektekkel adom elő jobban átjön a lényeg. Az a stílus gondolom ismerősebb a Szögletből

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek
flzoli
Ez nagyon jó volt.
Majdnem nevettem.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4
petey
Biztos jól néznek majd ki a Fradi Majd Valamikor Máskor csoportkörbe jutunk mezek

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
ZoliMP
Én fel tudok hozni egy érvet:

 444.hu/2018/12/21/evi-6-millio-euroval-tamogatja-a-fradit-az-mvm?fbclid=IwAR2t2TBn_vJxuE9DTwdSiU8fA41jnPqXqxfvzNozroFu_-NhIvO-N-l9Mt4

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hihetetlen, hogy az még mindig téma és hírérték, hogy egy pióca elmondja, hogy most ez meg az hülye, de bezzeg régen mennyi minden jó volt. Meg van a kirakat kritika, a nosztalgia faktor és a csőcseléket egyből rá is lehet ereszteni a témára, hogy köpködjék egymást
És ez a sportújságírás, Magyarország, 2018....

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
Sértett, ostoba, alkalmazkodni és együttműködni képtelen fasz.
Sobri Jóska
Attól még igaz amit mond, kár, hogy nem hiteles.
peach
Ha az aktualitásokat egy-két mondatpanellel felcseréljük (tao stb), akkor ez az interjú 20 éve is készülhetett volna, mikor ő még aktív labdarúgó volt......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
Sértett, ostoba, alkalmazkodni és együttműködni képtelen fasz.
Sobri Jóska
Attól még igaz amit mond, kár, hogy nem hiteles.
peach
Annyiban igaz, mintha valaki New Yorkról beszélve annyit mondana, hogy ‘nagy tömeg és sok fekete’.
Önmagában igaz, de az igazságnak olyan kis szelete, hogy nem festi le átfogóan és értelmezhetően az egész képet.
Nem magyaráz el semmit.
Odaböffentett, kontextus nélküli igazság.
A tél se csak annyi, hogy ‘hideg van’.
Igaz, de nem egy nagy megfejtés.
Mintha C.Ronaldot elintézné valaki annyival, hogy sokat jár fodrászhoz, vagy Hosszú Katinkát azzal, hogy félrekúrt.
Sobri Jóska
A magyar foci nem egy olyan végtelenül bonyolult jelenség, hogy ne lehetne 3-4 mondatban összefoglalni a meglevő, sokak által ismert rendszerszintű hibáit.
Jan
Ha így lenne akkor a megoldás se lenne olyan bonyolult.
És még egy agyhalott Urbán is átlátná, és nem ostobán és sértetten nyivákolna már évek óta.

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
Sértett, ostoba, alkalmazkodni és együttműködni képtelen fasz.
Sobri Jóska
Attól még igaz amit mond, kár, hogy nem hiteles.
peach
Annyiban igaz, mintha valaki New Yorkról beszélve annyit mondana, hogy ‘nagy tömeg és sok fekete’.
Önmagában igaz, de az igazságnak olyan kis szelete, hogy nem festi le átfogóan és értelmezhetően az egész képet.
Nem magyaráz el semmit.
Odaböffentett, kontextus nélküli igazság.
A tél se csak annyi, hogy ‘hideg van’.
Igaz, de nem egy nagy megfejtés.
Mintha C.Ronaldot elintézné valaki annyival, hogy sokat jár fodrászhoz, vagy Hosszú Katinkát azzal, hogy félrekúrt.
Sobri Jóska
A magyar foci nem egy olyan végtelenül bonyolult jelenség, hogy ne lehetne 3-4 mondatban összefoglalni a meglevő, sokak által ismert rendszerszintű hibáit.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 931
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-szerzodtettek-a-bate-valogatott-csatarat-hivatalos-2675421

Konkretan allando BL es EL csapattol jon a Fradiba. Jo dolog ez, hogy jobb csapattol tudnak igazolni kvazi nem cserepadkoptato jatekost, de szakmai ervet nem tudok felhozni , hogy miert a Fradit valasztotta.
Bode megy a Puskasba?

Kozben Elek meg ha jo ajanlatot kapna jonne haza 😀
Vidi nezegeti allitolag.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
Sértett, ostoba, alkalmazkodni és együttműködni képtelen fasz.
Sobri Jóska
Attól még igaz amit mond, kár, hogy nem hiteles.
peach
Annyiban igaz, mintha valaki New Yorkról beszélve annyit mondana, hogy ‘nagy tömeg és sok fekete’.
Önmagában igaz, de az igazságnak olyan kis szelete, hogy nem festi le átfogóan és értelmezhetően az egész képet.
Nem magyaráz el semmit.
Odaböffentett, kontextus nélküli igazság.
A tél se csak annyi, hogy ‘hideg van’.
Igaz, de nem egy nagy megfejtés.
Mintha C.Ronaldot elintézné valaki annyival, hogy sokat jár fodrászhoz, vagy Hosszú Katinkát azzal, hogy félrekúrt.

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Sztem ha lenne eredmeny akkor nem lenne ennyi felhaborodas, de igy, hogy kvazi se eredmeny, se nezo se semmi.

En vhol nagyobb eredmenynek tartom a 98-as vb selejtezoket., mint a 2016-os EB-t. Akkor is a beka segge alatt voltunk, de csak a 2. helyet ertuk el a csoportban, megelozve svajcot akik elotte eb-n es vb-n is voltak.
Igaz, hogy beleszaladtunk egy hatalmas pofonba a Jugok ellen, de az a Jugo csapatban olyan jatekosok voltak hogy ihaj. Sot ha a jugok nem esnek szet mar lenne egy vb vagy es eb cimuk, mert mar 90-ben is eselyeskent mentek.

A kurva nagy kudarc utan, szetzavardtak mindenkit. Kudarcok utan aztan ujraepitjuk a valogatott, a felnotteket, tehat 22 jatekos nem jo akkor hivjuk meg kvazi egy masik "csoport" 22 jatekost., de az utanpotlast soha sem sikerult ujraepiteni 😀

Kiraly is jo volt, de Safart igy kidobni pl nem is ertettem.

Amugy,
Tegnap neztem a La Liga files vagy mit a spiler 2-esen.
Temetjuk a magyar jatekosokat, hogy keletre mennek akkor nincs vissaut. De bakker ez nem igy mukodik, ha jo vagy akkor lesz lehetoseged.
Egy Ghanai srac, Lettorszag, Kazasztan majd Oroszorszag utan La Liga.
Egyszeruen szarok vagyunk egy- ket kiveteltol eltekintve es a vezetok is ludasak ebben.

😀
ZoliMP
Szinte soha nem nézek ilyesmit, de ezt pont láttam én is.
2-3 spanyol játékos is ugyanazt mondta: egész pályafutása alatt arra várt hogy a LL-ban játszhasson, most ott van, és élvezni akarja minden percét, mert nem tudhatja meddig lehet ott. És ami a durva, hogy ezek nálunk bőven elit játékosok lennének, ott meg földhöz verik a seggüket örömükben, ha egy Alaves, Huesca szintű csapatban játszhatnak. Brutális a különbség teljesítményben is, meg gondolkodásban is.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 931
Sztem ha lenne eredmeny akkor nem lenne ennyi felhaborodas, de igy, hogy kvazi se eredmeny, se nezo se semmi.

En vhol nagyobb eredmenynek tartom a 98-as vb selejtezoket., mint a 2016-os EB-t. Akkor is a beka segge alatt voltunk, de csak a 2. helyet ertuk el a csoportban, megelozve svajcot akik elotte eb-n es vb-n is voltak.
Igaz, hogy beleszaladtunk egy hatalmas pofonba a Jugok ellen, de az a Jugo csapatban olyan jatekosok voltak hogy ihaj. Sot ha a jugok nem esnek szet mar lenne egy vb vagy es eb cimuk, mert mar 90-ben is eselyeskent mentek.

A kurva nagy kudarc utan, szetzavardtak mindenkit. Kudarcok utan aztan ujraepitjuk a valogatott, a felnotteket, tehat 22 jatekos nem jo akkor hivjuk meg kvazi egy masik "csoport" 22 jatekost., de az utanpotlast soha sem sikerult ujraepiteni 😀

Kiraly is jo volt, de Safart igy kidobni pl nem is ertettem.

Amugy,
Tegnap neztem a La Liga files vagy mit a spiler 2-esen.
Temetjuk a magyar jatekosokat, hogy keletre mennek akkor nincs vissaut. De bakker ez nem igy mukodik, ha jo vagy akkor lesz lehetoseged.
Egy Ghanai srac, Lettorszag, Kazasztan majd Oroszorszag utan La Liga.
Egyszeruen szarok vagyunk egy- ket kiveteltol eltekintve es a vezetok is ludasak ebben.

😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
A stílusán látszik, hogy - finoman fogalmazva - elég egyszerű csávó, de amit mondott, vagy akart mondani, az teljesen rendben van, abszolút igaza van. Ha az utolsó sztori is igaz (én abszolút el tudom képzelni, hogy igaz), az kurva gáz, de mivel magyar focistákról, magyar emberekről van szó, meg se lepődtem.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
Sértett, ostoba, alkalmazkodni és együttműködni képtelen fasz.
Sobri Jóska
Attól még igaz amit mond, kár, hogy nem hiteles.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
Nagyon bírom Flórit, sok mindenben igaza van, de azért tudjuk, milyen ember ő valójában...

Cikk vége: menesztették, alatta hirdetés:

Takaritó munkatársakat keresünk több területre azzonali kezdésel!
Telefon: 0670/602-17-07 0620/356-00-34

😀😀😀DDDDDDDDDDDDDD
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
ZoliMP
Sértett, ostoba, alkalmazkodni és együttműködni képtelen fasz.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 931
Urban Flori:  www.mifocink.com/?p=6446
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 748 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt a mázlista Realt, hogy az arabok kiejtették a valószínűleg fáradt Rivert, és velük játszanak a döntőben, úgy, hogy előtte az arabok majdnem kiestek az ausztrál csapat ellen..............................
dande
Segítsetek már, nem tudom összerakni miről van szó?
Real, arabok, uj-zeland, ausztral, kiejtik MIVAN?
Coolearie
Klubvilágbajnokság 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Azt a mázlista Realt, hogy az arabok kiejtették a valószínűleg fáradt Rivert, és velük játszanak a döntőben, úgy, hogy előtte az arabok majdnem kiestek az ausztrál csapat ellen..............................
dande
Segítsetek már, nem tudom összerakni miről van szó?
Real, arabok, uj-zeland, ausztral, kiejtik MIVAN?