Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Vajon hova tudja még magát eladni!?

Felcsút? 😛
dande
Real? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vajon hova tudja még magát eladni!?

Felcsút? 😛
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
 coub.com/view/s0j1l

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Pedig olyan jó volt eddig.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Megint edzőt buktattunk.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Dühítő, hogy a Vidi “kiejtette” a Malmö-t, és ők még mindig állnak...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
Amúgy egyszerű ezeket eldönteni, ha egy játékos felelőtlen megmozdulása közvetlenül veszélyezteti másik játékos testi épségét az piros. Ezért nem kalimpálunk fej magasságban lábbal, nem csúszunk nyújtott lábbal, stb... Nem kell szerelési kísérlet legyen, elég ha meg akarod játszani a labdát, és közben vakaki fejét találod el. Pont mint ahogy itt történt. Más kérdés, hogy szarok a bírók és nem merik ezeket a döntéseket felvállalni, mint ahogy az alattomos könyökösöknél sem. Ezen a meccsen simán lehetett volna mondjuk 4 piros (Pátkai, Vinicius, Kovács, Lanza), aztán lett belőle 1 sárga talán. De csak félszemmel néztem, lehet két három eset felett átsiklottam. Meg azt szeretem, hogy nálunk az számít keménységnek, ha méterekről csúszunk nyújtott lábbal. Hát a faszt, test a test ellen kell felvállalni az ütközéseket, beleállni a párharcokba, pattanjon le rólunk az ember. Ehelyett mindenkit elnyomnak mint a csikket, ellenben tudunk ugatni, hogy miért állítják ki a nyújtott lábbal odatartó játékosunkat.
gabokocka
Így van Lanzanak is járt volna a piros, most néztem meg jobban a 2. Felidot

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Amúgy egyszerű ezeket eldönteni, ha egy játékos felelőtlen megmozdulása közvetlenül veszélyezteti másik játékos testi épségét az piros. Ezért nem kalimpálunk fej magasságban lábbal, nem csúszunk nyújtott lábbal, stb... Nem kell szerelési kísérlet legyen, elég ha meg akarod játszani a labdát, és közben vakaki fejét találod el. Pont mint ahogy itt történt. Más kérdés, hogy szarok a bírók és nem merik ezeket a döntéseket felvállalni, mint ahogy az alattomos könyökösöknél sem. Ezen a meccsen simán lehetett volna mondjuk 4 piros (Pátkai, Vinicius, Kovács, Lanza), aztán lett belőle 1 sárga talán. De csak félszemmel néztem, lehet két három eset felett átsiklottam. Meg azt szeretem, hogy nálunk az számít keménységnek, ha méterekről csúszunk nyújtott lábbal. Hát a faszt, test a test ellen kell felvállalni az ütközéseket, beleállni a párharcokba, pattanjon le rólunk az ember. Ehelyett mindenkit elnyomnak mint a csikket, ellenben tudunk ugatni, hogy miért állítják ki a nyújtott lábbal odatartó játékosunkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
hat jo.volt birok is azt nyilatkozzak h piros jart volna Viniciusnak.Akkor en is rosszul dontottem volna...annak ellenere h sztem nem szerelesi kiserletrol van szo.

tevedni emberi dolog.😊
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tök jó meccsek lesznek a BL-ben, talán az ATMA-Juve párharc csúszhat át nyögvenyelős sárdagasztásba

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ne viccelj már Zoli, azt a mentési kísérletet Vini sem gondolta komolyan, fejmagasságban. Tiszta piros, veszélyeztette az ellenfél testi épségét, ráadásul rég a gólvonalon túl volt a labda.

És igen, kiskokót is ki kelett volna állítani.
Huszti is a labdára ment az AEK ellen, nem?
Ennyit erről.

Juhasz meg egy ámokfutó, de ezt eddig is tudtuk. Fogalmam sincs hogy játszhat végig ilyen alattomossággal meccseket...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.
csebi
leszarom h ki lesz a bajnok!De karaterugas=Vinicius max sarga...nem szandekos volt.De mind1 is.
ZoliMP
Attól hogy nem szándékosan rúgja le a fejét, még piros. Csak így nem nyolc meccs eltiltás, hanem kettő.
gabokocka
De sztem nem is latta, hogy jon, mert ahogy irtam Vinicious is nagyot esett.
ZoliMP
még a végén az lesz, hogy Rolit kellett volna kiállítani, mert hátulról, vakoldalról fejelte meg Vinicius talpát. 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Az a szerelés vagy támadás, amely az ellenfél testi épségét veszélyezteti, túlzott erőbevetéssel, vagy brutalitással történik súlyos szabálytalanságként büntetendő.

Az a játékos, aki a labda megszerzése céljából ellenfelét szemből, oldalról vagy hátulról, egyik vagy mindkét lábát használva túlzott erővel támadja és veszélyezteti ellenfele testi épségét, súlyos szabálytalanságban vétkes.

Kiállítással járó szabálytalanságok
...
Súlyos szabálytalanságban vétkes.

Nem kell túlragozni, azt hiszem egyértelmű.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Tök mindegy, ha fejmagasságba emeled a labad és vki fejét lerúgod az piros. Nem gondolom, hogy szándékos lett volna, lehet nem is látta Vargát, de ez nem menti fel, ki kellett volna állítani.
gabokocka
Biro vagy?😊 nem basztataskent, de Juhaszt is rugtak mar fejbe magaslabbal nemzetkozi meccsen es meg sarga sem volt. Na ilyenkor mi a helyzet? A magaslab= nem egyenlo sarga...stb..

na a reszemrol ennyi, kiszalltam ebbol.
ZoliMP
de, a magas láb = veszélyes játék, az sárgának kell, hogy legyen
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
Tök mindegy, ha fejmagasságba emeled a labad és vki fejét lerúgod az piros. Nem gondolom, hogy szándékos lett volna, lehet nem is látta Vargát, de ez nem menti fel, ki kellett volna állítani.
gabokocka
Biro vagy?😊 nem basztataskent, de Juhaszt is rugtak mar fejbe magaslabbal nemzetkozi meccsen es meg sarga sem volt. Na ilyenkor mi a helyzet? A magaslab= nem egyenlo sarga...stb..

na a reszemrol ennyi, kiszalltam ebbol.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Tök mindegy, ha fejmagasságba emeled a labad és vki fejét lerúgod az piros. Nem gondolom, hogy szándékos lett volna, lehet nem is látta Vargát, de ez nem menti fel, ki kellett volna állítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.
csebi
leszarom h ki lesz a bajnok!De karaterugas=Vinicius max sarga...nem szandekos volt.De mind1 is.
ZoliMP
Attól hogy nem szándékosan rúgja le a fejét, még piros. Csak így nem nyolc meccs eltiltás, hanem kettő.
gabokocka
De sztem nem is latta, hogy jon, mert ahogy irtam Vinicious is nagyot esett.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.
csebi
leszarom h ki lesz a bajnok!De karaterugas=Vinicius max sarga...nem szandekos volt.De mind1 is.
ZoliMP
Attól hogy nem szándékosan rúgja le a fejét, még piros. Csak így nem nyolc meccs eltiltás, hanem kettő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
Schalke 04 (német)–Manchester City (angol)
Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)
Manchester United (angol)–Paris Saint-Germain (francia)
Tottenham Hotspur (angol)–Borussia Dortmund (német)
Lyon (francia)–FC Barcelona (spanyol)
AS Roma (olasz)–FC Porto (portugál)
Ajax (holland)–Real Madrid (spanyol)
Liverpool FC (angol)–Bayern München (német)

Itt már lesz csillaghullás.
dugo93
Pool - Bayern hatásáre be is halt a mitglieder ticket portál a münchennél. jó kis párosítás lesz, Klopp visszatér a korábbi sikerei helyszínére.
amúgy így látatlanban sztem: City, Atletico, PSG, Tottenham, Barca, Roma, RM és Pool továbbjutók lesznek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.
csebi
leszarom h ki lesz a bajnok!De karaterugas=Vinicius max sarga...nem szandekos volt.De mind1 is.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Itt már lesz csillaghullás.
dugo93
A Spurs - Dortmund szerintem kurvajó meccs lesz! Kár, hogy az egyiknek ki kell esnie.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Schalke 04 (német)–Manchester City (angol)
Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)
Manchester United (angol)–Paris Saint-Germain (francia)
Tottenham Hotspur (angol)–Borussia Dortmund (német)
Lyon (francia)–FC Barcelona (spanyol)
AS Roma (olasz)–FC Porto (portugál)
Ajax (holland)–Real Madrid (spanyol)
Liverpool FC (angol)–Bayern München (német)

Itt már lesz csillaghullás.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.