NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 845 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt a mázlista Realt, hogy az arabok kiejtették a valószínűleg fáradt Rivert, és velük játszanak a döntőben, úgy, hogy előtte az arabok majdnem kiestek az ausztrál csapat ellen..............................
dande
Segítsetek már, nem tudom összerakni miről van szó?
Real, arabok, uj-zeland, ausztral, kiejtik MIVAN?
Coolearie
Klubvilágbajnokság 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Azt a mázlista Realt, hogy az arabok kiejtették a valószínűleg fáradt Rivert, és velük játszanak a döntőben, úgy, hogy előtte az arabok majdnem kiestek az ausztrál csapat ellen..............................
dande
Segítsetek már, nem tudom összerakni miről van szó?
Real, arabok, uj-zeland, ausztral, kiejtik MIVAN?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt a mázlista Realt, hogy az arabok kiejtették a valószínűleg fáradt Rivert, és velük játszanak a döntőben, úgy, hogy előtte az arabok majdnem kiestek az ausztrál csapat ellen..............................
dande
Új-Zélandiak voltak azok 😊
warr_b
Ja igen éreztem, hogy valami nem stimmel 😀
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 845 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt a mázlista Realt, hogy az arabok kiejtették a valószínűleg fáradt Rivert, és velük játszanak a döntőben, úgy, hogy előtte az arabok majdnem kiestek az ausztrál csapat ellen..............................
dande
Új-Zélandiak voltak azok 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Közben baba arcú gyilkos in da house. Na ez egy jó döntés. Ha év végéig látszódik némi javulás, felőlem maradhat is hosszútávon.
dugo93
Kedvencem volt Scholes mellett a csapatból. Kicsit félek, hogy nem jön ki jól belőle. De erről van valami hivatalos?
Duff
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-szezon-vegeig-solskjaer-iranyit-hivatalos-2675079
már az NS is megírta 😊
NB2
Ők ilyen hitelesek, vagy miért mérvadó?
Mikey
Nyilván nem azok, csak gondoltam megírom, hogy úgy néz ki hivatalos.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt a mázlista Realt, hogy az arabok kiejtették a valószínűleg fáradt Rivert, és velük játszanak a döntőben, úgy, hogy előtte az arabok majdnem kiestek az ausztrál csapat ellen..............................
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 576
Közben baba arcú gyilkos in da house. Na ez egy jó döntés. Ha év végéig látszódik némi javulás, felőlem maradhat is hosszútávon.
dugo93
Kedvencem volt Scholes mellett a csapatból. Kicsit félek, hogy nem jön ki jól belőle. De erről van valami hivatalos?
Duff
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-szezon-vegeig-solskjaer-iranyit-hivatalos-2675079
már az NS is megírta 😊
NB2
Ők ilyen hitelesek, vagy miért mérvadó?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Közben baba arcú gyilkos in da house. Na ez egy jó döntés. Ha év végéig látszódik némi javulás, felőlem maradhat is hosszútávon.
dugo93
Kedvencem volt Scholes mellett a csapatból. Kicsit félek, hogy nem jön ki jól belőle. De erről van valami hivatalos?
Duff
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-szezon-vegeig-solskjaer-iranyit-hivatalos-2675079
már az NS is megírta 😊
NB2
Az nem jelent semmit. Bödével is szerződést bontottak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 702
Oké, hogy a játék hitvány volt, de ez azért egy meglepő statisztika:

Club----------Meccs--------- PPM (pont/meccs átlag)

Jose
Man Utd 144 1,97

Klopp
Liverpool 179 1,91

Pochettino
Spurs 243 1,92

Guardiola
Man City 139 2,30

Kis összehasonlítási alap:

Zidane
Real Madrid 149 2,30

Sir Alex
Man Utd 1219 2,07

Wenger
Arsenal 1206 1,95
flzoli
megjegyzem, Klopp eredményeiben benne van az a nagy halom szerencsétlenség is, amit átvett az érkezésekor.

ugyanazt vagy jobb eredményt meg Pochettino ls Klopp is kevesebb della elégetésével érte el.

és hát a legfőbb mutató, a nézhetőség - azt hiszem, ezt nem kell ecsetelnem. Zsozé csapata nem eredményes, de legalább nézhetetlen játékot produkált.
slowmotion
A másik megoldás az, hogyha Mou is 1200 meccsen irányította volna a MU-t, mind SAF vagy Wenger az Arsenalt, a pontátlaga karcolta volna az 1-et...jó az iksz alapon
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Közben baba arcú gyilkos in da house. Na ez egy jó döntés. Ha év végéig látszódik némi javulás, felőlem maradhat is hosszútávon.
dugo93
Kedvencem volt Scholes mellett a csapatból. Kicsit félek, hogy nem jön ki jól belőle. De erről van valami hivatalos?
Duff
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-szezon-vegeig-solskjaer-iranyit-hivatalos-2675079
már az NS is megírta 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
 9gag.com/gag/aB0xPYO

Hát, baszki. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Közben baba arcú gyilkos in da house. Na ez egy jó döntés. Ha év végéig látszódik némi javulás, felőlem maradhat is hosszútávon.
dugo93
Kedvencem volt Scholes mellett a csapatból. Kicsit félek, hogy nem jön ki jól belőle. De erről van valami hivatalos?
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Közben baba arcú gyilkos in da house. Na ez egy jó döntés. Ha év végéig látszódik némi javulás, felőlem maradhat is hosszútávon.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 823
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mls-ujabb-magyar-kansas-cityben-barath-alairt-hivatalos-2675031

Mar lassan stabil kezdo a nemzeti valogatottban, de USANKABOL ingazni ide...
ZoliMP
Elsőre az futott át rajtam, hogy oda minek.
Aztán átgondolva ez egy jó döntés volt részéről.
Kár hogy a CSA/K/pat nem profitál belőle.
De jó ügynök volt, úgyhogy sok sikert neki!

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mls-ujabb-magyar-kansas-cityben-barath-alairt-hivatalos-2675031

Mar lassan stabil kezdo a nemzeti valogatottban, de USANKABOL ingazni ide...
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mourinho next club odds

11/4 Inter Milan
7/2 Portugal National Manager
7/1 Wolves
9/1 Any Chinese Super League
9/1 Real Madrid
10/1 PSG
10/1 Porto
12/1 Any MLS Club
flzoli
Válogatott edző biztos nem lesz, neki szüksége van a heti szintű adrenalinra meg figyelemre
Kampman
Hát pedig sok opciója nem nagyon lesz Európában maradni komolyabb klubnál.
Rahedli pénzért mehet az arabokhoz vagy Kínába.
Esetleg Amerika, ott még simán sztár lehet, minden héten nyomhatja a dolgait. Kb. mint Ibra

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
A Vidi közben több mint 3 milliárd forintot keresett az EL bulival. Vajon okosan költenek és tovább erősítik a csapatot, vagy jó magyar szokás szerint rögtön kilapátolják a zsét?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Mourinho next club odds

11/4 Inter Milan
7/2 Portugal National Manager
7/1 Wolves
9/1 Any Chinese Super League
9/1 Real Madrid
10/1 PSG
10/1 Porto
12/1 Any MLS Club
flzoli
Válogatott edző biztos nem lesz, neki szüksége van a heti szintű adrenalinra meg figyelemre
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mourinho next club odds

11/4 Inter Milan
7/2 Portugal National Manager
7/1 Wolves
9/1 Any Chinese Super League
9/1 Real Madrid
10/1 PSG
10/1 Porto
12/1 Any MLS Club

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Milan szurkolóként átéltem, ahogy a csapatom az utóbbi években kiábrándító mélységekbe süllyed, de Mourinho Unitedjénél nyomasztóbb csapatot én még nem láttam.
Kampman
Most jut eszembe. Csak nehogy a Milan legyen a következő állomása. 😀
Duff
A jó hír, hogy rajtunk már nem tudna rombolni.

Most fejeztünk be egy újabb nb1-es színvonalú meccset a jövőre már a Serie B-ben játszó Bolognával.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Milan szurkolóként átéltem, ahogy a csapatom az utóbbi években kiábrándító mélységekbe süllyed, de Mourinho Unitedjénél nyomasztóbb csapatot én még nem láttam.
Kampman
Most jut eszembe. Csak nehogy a Milan legyen a következő állomása. 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Oké, hogy a játék hitvány volt, de ez azért egy meglepő statisztika:

Club----------Meccs--------- PPM (pont/meccs átlag)

Jose
Man Utd 144 1,97

Klopp
Liverpool 179 1,91

Pochettino
Spurs 243 1,92

Guardiola
Man City 139 2,30

Kis összehasonlítási alap:

Zidane
Real Madrid 149 2,30

Sir Alex
Man Utd 1219 2,07

Wenger
Arsenal 1206 1,95
flzoli
megjegyzem, Klopp eredményeiben benne van az a nagy halom szerencsétlenség is, amit átvett az érkezésekor.

ugyanazt vagy jobb eredményt meg Pochettino ls Klopp is kevesebb della elégetésével érte el.

és hát a legfőbb mutató, a nézhetőség - azt hiszem, ezt nem kell ecsetelnem. Zsozé csapata nem eredményes, de legalább nézhetetlen játékot produkált.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Jó legyen így, de melléjük alsó hangon is akkor kell 3 nem tucat játékos (Mata mellé 2 középpályás, meg 1 csatár). Mondjuk a helyükben odaígérném a csillagokat is Rabiot-nak a PSG-ből meg az Isco-Bale duónak a Realból.
flzoli
Bírom, hogy az ilyen középszar spílerek, mint Isco, mind fel vannak szopva, ha a Realban vagy a Barcában játszanak. Pont az ilyen beképzelt, önző játékosokat kell most eltávolítani a Unitedtől, nem odavinni őket.

Balet szeretem, a Spursben nagyon jó játékos volt. A Real-ban nem láttam annyit, talán ott egy kicsit visszaesett az utóbbi időben. Ha nem lenne Rashford meg Martial is a posztján, szívesen látnám.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Milan szurkolóként átéltem, ahogy a csapatom az utóbbi években kiábrándító mélységekbe süllyed, de Mourinho Unitedjénél nyomasztóbb csapatot én még nem láttam.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Oké, hogy a játék hitvány volt, de ez azért egy meglepő statisztika:

Club----------Meccs--------- PPM (pont/meccs átlag)

Jose
Man Utd 144 1,97

Klopp
Liverpool 179 1,91

Pochettino
Spurs 243 1,92

Guardiola
Man City 139 2,30

Kis összehasonlítási alap:

Zidane
Real Madrid 149 2,30

Sir Alex
Man Utd 1219 2,07

Wenger
Arsenal 1206 1,95