NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.
csebi
leszarom h ki lesz a bajnok!De karaterugas=Vinicius max sarga...nem szandekos volt.De mind1 is.
ZoliMP
Attól hogy nem szándékosan rúgja le a fejét, még piros. Csak így nem nyolc meccs eltiltás, hanem kettő.
gabokocka
De sztem nem is latta, hogy jon, mert ahogy irtam Vinicious is nagyot esett.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.
csebi
leszarom h ki lesz a bajnok!De karaterugas=Vinicius max sarga...nem szandekos volt.De mind1 is.
ZoliMP
Attól hogy nem szándékosan rúgja le a fejét, még piros. Csak így nem nyolc meccs eltiltás, hanem kettő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Schalke 04 (német)–Manchester City (angol)
Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)
Manchester United (angol)–Paris Saint-Germain (francia)
Tottenham Hotspur (angol)–Borussia Dortmund (német)
Lyon (francia)–FC Barcelona (spanyol)
AS Roma (olasz)–FC Porto (portugál)
Ajax (holland)–Real Madrid (spanyol)
Liverpool FC (angol)–Bayern München (német)

Itt már lesz csillaghullás.
dugo93
Pool - Bayern hatásáre be is halt a mitglieder ticket portál a münchennél. jó kis párosítás lesz, Klopp visszatér a korábbi sikerei helyszínére.
amúgy így látatlanban sztem: City, Atletico, PSG, Tottenham, Barca, Roma, RM és Pool továbbjutók lesznek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.
csebi
leszarom h ki lesz a bajnok!De karaterugas=Vinicius max sarga...nem szandekos volt.De mind1 is.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Itt már lesz csillaghullás.
dugo93
A Spurs - Dortmund szerintem kurvajó meccs lesz! Kár, hogy az egyiknek ki kell esnie.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Schalke 04 (német)–Manchester City (angol)
Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)
Manchester United (angol)–Paris Saint-Germain (francia)
Tottenham Hotspur (angol)–Borussia Dortmund (német)
Lyon (francia)–FC Barcelona (spanyol)
AS Roma (olasz)–FC Porto (portugál)
Ajax (holland)–Real Madrid (spanyol)
Liverpool FC (angol)–Bayern München (német)

Itt már lesz csillaghullás.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.
petey
ja akkor Lovréra? az mennyivel szebb volt? nemzetközi színtéren nem szaroznak ilyen belépővel (milyen felháborodás volt, hogy Husztit kiállították ilyen miatt ugye?), egyből pirosakat szokta dobni ld. Ajax-BM, ja mondjuk ott Müllert is kiszórták kérdés nélkül (teljesen jogosan), míg itt ugye a karate rúgásokat szabályosnak ítélik.
amúgy a mérkőzés utána mol nyilatkozatok is nagyon szépen bemutatják, hogy tudják, hogy bármit megtehetnek a pályán, következmények nélkül (pl. Kovács lényegében azt mondja, hogy ugyanígy kettétörném Lovrencsicset, Juhásznál meg a durvaság a határozottságot jelenti). de mindegy majd megint jön, hogy a bírók érdemben nem nyúltak bele ebbe a meccsbe sem.
de mindegy is van 5 pont előnyünk, elvileg saját kezünkben van a sorsunk, kérdés, hogy tényleg ott marad-e vagy az mlsz SH-ban intézkedik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Értem én hogy mínusz 3 fok, hideg van, késő van, meg a biztonság, de 6000 néző a Vidi - Fradin?
#JC6
pedig még püspöki felszentelés is volt 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Értem én hogy mínusz 3 fok, hideg van, késő van, meg a biztonság, de 6000 néző a Vidi - Fradin?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
A tegnapi Vidi - Fradi elvezetes meccs volt es Nikolicsek magyar csapatokat meghazudtolva jol birtak az osszt kb 14 emberrel.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha továbbra is annyi bravurra jön 1-1 ilyen baki Allisontol mint ma azt bőven aláírom.
51 pontból 47
Klopp, sose menj el a Liverpooltól!
alatriste
Nem csak 45 van amúgy ? 😊
Remelem idén már összejön.
Toca
De persze, elgépeltem. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Ket dolog biztos.
Nikolic kurva jol meccsel,
Otigba mar-mar ugy fordul mint Liptak.
Kenny
Rebrov még mindig megváltó Doll után? mik a vélemények zöld körökben?
petey
erre a tegnapi meccs után magas labda lenne, hogy addig amíg így fújnak a meccseinken akár Heynckes is lehetne az edzőnk olyan mindegy.
válaszolva a kérdésre érdemben viszont úgy gondolom, hogy talán jobban látszik taktikailag, hogy mit akarunk. direktebb lett a játékunk, kevesebb a felesleges labda járatás, tologatás. nála tényleg a teljesítmény számít, nem a név, így lehet, hogy Sigér állandó játékos, és Bödét meg száműzte. feltehetőleg az átigazolás politikája is jobban igazodik a kormány munkahelyet csökkentő elképzeléseihez azzal, hogy ukrán és fehérorosz vendégmunkásokat akar majd szerződtetni. megjegyzem, hogy sztem az első igazán rebrovi csapatot a téli felkészülés után fogjuk látni, mert első hetekben le is nyilatkozta, hogy egyszerűen a játékosok erőnléte nem elegendő az ő játékához. azt is észben kell tartania, hogy télen kell megerősíteni a csapatot, mert a selejtezők miatt csak így tudja beépíteni őket, ezért várom komoly igazolásokat is. a nagyságát az viszont mutatja, hogy egy teljesen maga alatt játszó Varga Roland ellenére szépen gyűjtögettük a pontokat, erre Doll nem lett volna képes szvsz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ha továbbra is annyi bravurra jön 1-1 ilyen baki Allisontol mint ma azt bőven aláírom.
51 pontból 47
Klopp, sose menj el a Liverpooltól!
alatriste
Nem csak 45 van amúgy ? 😊
Remelem idén már összejön.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha továbbra is annyi bravurra jön 1-1 ilyen baki Allisontol mint ma azt bőven aláírom.
51 pontból 47
Klopp, sose menj el a Liverpooltól!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Ket dolog biztos.
Nikolic kurva jol meccsel,
Otigba mar-mar ugy fordul mint Liptak.
Kenny
Rebrov még mindig megváltó Doll után? mik a vélemények zöld körökben?
petey
Jobb mint Doll, legalább is játék képében vannak változások. Ha télen megkapja az ukránokat/fehéroroszokat akiket akar,végigcsinál velük egy kőkemény felkészülést,már előre az Európai kupákra, és valami csoda folytán itt tudja tartani a kis ukránt akkor én azt mondom, hogy lehet esélyünk egy hasonlóra mint nektek idén.
Nekem személy szerint jobban tetszik a Rebrov féle Fradi.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Ket dolog biztos.
Nikolic kurva jol meccsel,
Otigba mar-mar ugy fordul mint Liptak.
Kenny
Rebrov még mindig megváltó Doll után? mik a vélemények zöld körökben?

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
obviuszli nem Vargára értettem, szóval ne csúsztass. jobbulást Rolinak.

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek
csebi
Erre mondják, hogy felejthető teljesítményt nyújtott? 😀

Viccet félretéve nyilván jobbulást, aki visszaengedte, azt kellene seggbe rúgni.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Szegény primadonnank semmire sem emlékszik a mérkőzésből, komolyabb agyrazkodas. Gondolom ez is lol egyeseknek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Ennek a Juhásznak Magyarországon mindent megengednek a bírók. Biztos ki lesznek rúgva, ha valamit befújnak ellene.
Burkus
lol

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Barca már 4-nél tart idegenben...lassan visszataláltak a helyes útra 😊
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ennek a Juhásznak Magyarországon mindent megengednek a bírók. Biztos ki lesznek rúgva, ha valamit befújnak ellene.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Ket dolog biztos.
Nikolic kurva jol meccsel,
Otigba mar-mar ugy fordul mint Liptak.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Lerugja a fejet bazdmeg.
Kenny
ez is direkt volt persze
petey
szerintem tutira látta már hogy a labda és ő is túlhaladt már rég a gólvonalon, plusz érzékelhette Vargát is
Gergőbácsi
kapufáról pattant le, őszintén melyik védő hagyja hogy ott pattogjon a labada? szerintem csak vitte a lendület. mindegy, Varga jól van.
petey
akkor már régen a lepattanó után felfelé pattant a kapu mélyében, de a lényeg az utolsó mondatodon van.
Gergőbácsi
Sztem sem volt direkt.. ha megnezed visszajatszast , nem is nezett hatra+ ha szandekosan lett volna nem esett volna ekkorat Vinni.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Lerugja a fejet bazdmeg.
Kenny
ez is direkt volt persze
petey
szerintem tutira látta már hogy a labda és ő is túlhaladt már rég a gólvonalon, plusz érzékelhette Vargát is
Gergőbácsi
kapufáról pattant le, őszintén melyik védő hagyja hogy ott pattogjon a labada? szerintem csak vitte a lendület. mindegy, Varga jól van.
petey
akkor már régen a lepattanó után felfelé pattant a kapu mélyében, de a lényeg az utolsó mondatodon van.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.