Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Oké, hogy a játék hitvány volt, de ez azért egy meglepő statisztika:

Club----------Meccs--------- PPM (pont/meccs átlag)

Jose
Man Utd 144 1,97

Klopp
Liverpool 179 1,91

Pochettino
Spurs 243 1,92

Guardiola
Man City 139 2,30

Kis összehasonlítási alap:

Zidane
Real Madrid 149 2,30

Sir Alex
Man Utd 1219 2,07

Wenger
Arsenal 1206 1,95
flzoli
megjegyzem, Klopp eredményeiben benne van az a nagy halom szerencsétlenség is, amit átvett az érkezésekor.

ugyanazt vagy jobb eredményt meg Pochettino ls Klopp is kevesebb della elégetésével érte el.

és hát a legfőbb mutató, a nézhetőség - azt hiszem, ezt nem kell ecsetelnem. Zsozé csapata nem eredményes, de legalább nézhetetlen játékot produkált.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Jó legyen így, de melléjük alsó hangon is akkor kell 3 nem tucat játékos (Mata mellé 2 középpályás, meg 1 csatár). Mondjuk a helyükben odaígérném a csillagokat is Rabiot-nak a PSG-ből meg az Isco-Bale duónak a Realból.
flzoli
Bírom, hogy az ilyen középszar spílerek, mint Isco, mind fel vannak szopva, ha a Realban vagy a Barcában játszanak. Pont az ilyen beképzelt, önző játékosokat kell most eltávolítani a Unitedtől, nem odavinni őket.

Balet szeretem, a Spursben nagyon jó játékos volt. A Real-ban nem láttam annyit, talán ott egy kicsit visszaesett az utóbbi időben. Ha nem lenne Rashford meg Martial is a posztján, szívesen látnám.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Milan szurkolóként átéltem, ahogy a csapatom az utóbbi években kiábrándító mélységekbe süllyed, de Mourinho Unitedjénél nyomasztóbb csapatot én még nem láttam.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Oké, hogy a játék hitvány volt, de ez azért egy meglepő statisztika:

Club----------Meccs--------- PPM (pont/meccs átlag)

Jose
Man Utd 144 1,97

Klopp
Liverpool 179 1,91

Pochettino
Spurs 243 1,92

Guardiola
Man City 139 2,30

Kis összehasonlítási alap:

Zidane
Real Madrid 149 2,30

Sir Alex
Man Utd 1219 2,07

Wenger
Arsenal 1206 1,95

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
A pszichológusok szerint a felnőttkori deviancia és jellemferdülések a gyerekkori traumákra vezethetőek vissza. Na most a nagy részük Beckham poszterrel a falon és Metallicát hazudva Spice girlst hallgatva nőtt föl. Gondolhatod mi lesz a vége..

| Na de csak rohadékoskodom, nem akartam senki lelki világába gázolni 😊 |
flzoli
mondja ezt egy real drukkker ......
Negritis
Van egy másik szint is ám azon a divatmajmokon túl, amit a maguknak "igazi drukkereknek" valló football-sznobok lesajnálóan látnak az RM-ből.

Na nem mintha bárkit is érdekelne, de én még Figo-t követve lettem Real drukker 2000-ben az EB után. (Amikor fordítottak az angolok ellen és bevágta azt a távoli gólt az örökre megmarad). Még szerencse, hogy nem maradt a Barcában utána 😊
flzoli
a Real szurkolóknak nem igazán kellett próbára tenni a "klubhűségüket" kb 95 óta (de lehet régebben)
én 2x éltem át azt h egyik kedvencem ment oda nem esett jól egyik se

Owen az egyik a másikat nem hiszem h túl sokan kitalálnák
| Steve McManaman |
Negritis
Ha engem kérdezel az utóbbi jóval nagyobb spíler volt, és jobban is illett abba a csapatba. Owen csak a kötelező aranylabdás a csapatba kvóta miatt jött, teljesen felesleges volt
flzoli
Owen nem volt szar, csak üveg, és ha az üveg törik/reped, akkor már nem lesz ugyanaz a fénye meg a struktúrája sem.
hatalmas potenciál volt benne, de a sérülések mindent elvettek tőle.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A River ezt jól elbaszcsizta elnagyképűsködte..


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Ute-Fradi zártkapus lesz!
Meleg MLSZ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Mourinho az Inter ota nem jott ugy el csapattol, hogy az oltozo szerette volna.
Kene egy kis szihodoki neki. Eredmenyei elvitathatatlanok, de elvesztette a fonalat 😕 Menj vissza Olaszorszagba.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
A pszichológusok szerint a felnőttkori deviancia és jellemferdülések a gyerekkori traumákra vezethetőek vissza. Na most a nagy részük Beckham poszterrel a falon és Metallicát hazudva Spice girlst hallgatva nőtt föl. Gondolhatod mi lesz a vége..

| Na de csak rohadékoskodom, nem akartam senki lelki világába gázolni 😊 |
flzoli
mondja ezt egy real drukkker ......
Negritis
Van egy másik szint is ám azon a divatmajmokon túl, amit a maguknak "igazi drukkereknek" valló football-sznobok lesajnálóan látnak az RM-ből.

Na nem mintha bárkit is érdekelne, de én még Figo-t követve lettem Real drukker 2000-ben az EB után. (Amikor fordítottak az angolok ellen és bevágta azt a távoli gólt az örökre megmarad). Még szerencse, hogy nem maradt a Barcában utána 😊
flzoli
a Real szurkolóknak nem igazán kellett próbára tenni a "klubhűségüket" kb 95 óta (de lehet régebben)
én 2x éltem át azt h egyik kedvencem ment oda nem esett jól egyik se

Owen az egyik a másikat nem hiszem h túl sokan kitalálnák
| Steve McManaman |
Negritis
Ha engem kérdezel az utóbbi jóval nagyobb spíler volt, és jobban is illett abba a csapatba. Owen csak a kötelező aranylabdás a csapatba kvóta miatt jött, teljesen felesleges volt

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
A pszichológusok szerint a felnőttkori deviancia és jellemferdülések a gyerekkori traumákra vezethetőek vissza. Na most a nagy részük Beckham poszterrel a falon és Metallicát hazudva Spice girlst hallgatva nőtt föl. Gondolhatod mi lesz a vége..

| Na de csak rohadékoskodom, nem akartam senki lelki világába gázolni 😊 |
flzoli
mondja ezt egy real drukkker ......
Negritis
Van egy másik szint is ám azon a divatmajmokon túl, amit a maguknak "igazi drukkereknek" valló football-sznobok lesajnálóan látnak az RM-ből.

Na nem mintha bárkit is érdekelne, de én még Figo-t követve lettem Real drukker 2000-ben az EB után. (Amikor fordítottak az angolok ellen és bevágta azt a távoli gólt az örökre megmarad). Még szerencse, hogy nem maradt a Barcában utána 😊
flzoli
a Real szurkolóknak nem igazán kellett próbára tenni a "klubhűségüket" kb 95 óta (de lehet régebben)
én 2x éltem át azt h egyik kedvencem ment oda nem esett jól egyik se

Owen az egyik a másikat nem hiszem h túl sokan kitalálnák
| Steve McManaman |

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
A pszichológusok szerint a felnőttkori deviancia és jellemferdülések a gyerekkori traumákra vezethetőek vissza. Na most a nagy részük Beckham poszterrel a falon és Metallicát hazudva Spice girlst hallgatva nőtt föl. Gondolhatod mi lesz a vége..

| Na de csak rohadékoskodom, nem akartam senki lelki világába gázolni 😊 |
flzoli
mondja ezt egy real drukkker ......
Negritis
Van egy másik szint is ám azon a divatmajmokon túl, amit a maguknak "igazi drukkereknek" valló football-sznobok lesajnálóan látnak az RM-ből.

Na nem mintha bárkit is érdekelne, de én még Figo-t követve lettem Real drukker 2000-ben az EB után. (Amikor fordítottak az angolok ellen és bevágta azt a távoli gólt az örökre megmarad). Még szerencse, hogy nem maradt a Barcában utána 😊

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
A pszichológusok szerint a felnőttkori deviancia és jellemferdülések a gyerekkori traumákra vezethetőek vissza. Na most a nagy részük Beckham poszterrel a falon és Metallicát hazudva Spice girlst hallgatva nőtt föl. Gondolhatod mi lesz a vége..

| Na de csak rohadékoskodom, nem akartam senki lelki világába gázolni 😊 |
flzoli
Ne is mondd, a hugomat is mindig a Backhem (sic! 😊 ) mániájával húztam 😀
Na mondjuk én önsorsrontó Leeds drukker vagyok :-p


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
A pszichológusok szerint a felnőttkori deviancia és jellemferdülések a gyerekkori traumákra vezethetőek vissza. Na most a nagy részük Beckham poszterrel a falon és Metallicát hazudva Spice girlst hallgatva nőtt föl. Gondolhatod mi lesz a vége..

| Na de csak rohadékoskodom, nem akartam senki lelki világába gázolni 😊 |
flzoli
mondja ezt egy real drukkker ......

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bears topikból az összes csöcst ide azonnal.
Duff
 i.imgur.com/GI7rzYq.gif

Pofára esés lesz, mert nem lehet majd kire fogni a falábúak bénázását 😊
flzoli
1. Mou hozta ide a falábúak nagy részét, utána is ki kell takarítani.
2. Ennél csak jobb lehet.
3. Felőlem bénázzanak tovább, de legalább nem egy arrogáns, beképzelt, öntelt, pökhendi faszt kell nézni a United padján, aki nem vállal semmi felelősséget, csak a játékosaira meg a bírókra fog mindent.
Duff
Plusz aki tényleg klasszis és van esze, az nem akar ezzel a gyökérrel együtt dolgozni, mert úgy is lebutítja csak a játékát.
dugo93
11 pont a lemaradás a 4. helyhez képest, szerintem ezt már nem lehet majd behozni, és jövőre nem lesz BL. Mindegy, a lényeg, hogy ez a lúzer eltakarodott innen, a jövő év lehet a rebuild éve.

Szerintem akiket mindenképp el kéne takarítani: Lindelof, Pogba, Sanchez, Lukaku, Fellaini, Matic.

A Fred meg a Dalot gyereket is Mou hozta ide, de belőlük még nem láttam annyit, hogy legyen vélemény.
Duff
Akkor de Gea-n kívül amúgy ki maradna, aki mondjuk jobb mint egy teljesen átlagos angol középcsapat peremembere?
flzoli
De Gea, Shaw, Bailly, Smalling (ő amúgy teljesen vállalható, Mou alatt esett szintén vissza), Valencia, Mata, Herrera, Rashford, Martial. Továbbá Fredet meg Dalot' azért megnézném. Kiegészítőnek az ilyen Lingard, Young, Jones, Pereira félék is jók. Nyilván elfér ezek mellé 1 vagy mondjuk 2 sztár kaliber is, de nem kell újra összevásárolni egy csapatot. Továbbá nem kell nekem, hogy nyerjenek meg mindent azonnal. Pool, Spurs, Arsenal féle gyors, kombinatív, látványos/szórakoztató, támadó focit akarok látni.
Duff
Jó legyen így, de melléjük alsó hangon is akkor kell 3 nem tucat játékos (Mata mellé 2 középpályás, meg 1 csatár). Mondjuk a helyükben odaígérném a csillagokat is Rabiot-nak a PSG-ből meg az Isco-Bale duónak a Realból.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
A pszichológusok szerint a felnőttkori deviancia és jellemferdülések a gyerekkori traumákra vezethetőek vissza. Na most a nagy részük Beckham poszterrel a falon és Metallicát hazudva Spice girlst hallgatva nőtt föl. Gondolhatod mi lesz a vége..

| Na de csak rohadékoskodom, nem akartam senki lelki világába gázolni 😊 |

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kik kéne szervezzék a játékot ebben a csapatban?
Mata, és mellé lehetne igazolni még valakit. A Poolban sem egy Pirlo vagy Scholes játszik, hanem Wijnaldum, Milner, meg Henderson.
Vagy legalább kik azok a futóbolondok akik sebességből tudnak játszani és megverni az ellent egy kontrában?
Rahsford, Martial, Lingard, Herrera.
Duff
A Pool pont a lendületes erőfocit nyomja, amihez nem kellenek ésszel rendelkező középpályások, csak akiknek dupla tüdeje van. Ezért mondtam ezt a két végletet példának.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
Mert valamikor a MU is volt Pats 😛
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊
warr_b
Miattuk + SAF

De sajnos már ez az egész elmúlt köszönhetően az elmúlt 3-4 évnek.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fel nem foghatom, hogy bírtok ennyien drukkolni a múnak 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Kik kéne szervezzék a játékot ebben a csapatban?
Mata, és mellé lehetne igazolni még valakit. A Poolban sem egy Pirlo vagy Scholes játszik, hanem Wijnaldum, Milner, meg Henderson.
Vagy legalább kik azok a futóbolondok akik sebességből tudnak játszani és megverni az ellent egy kontrában?
Rahsford, Martial, Lingard, Herrera.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Bears topikból az összes csöcst ide azonnal.
Duff
 i.imgur.com/GI7rzYq.gif

Pofára esés lesz, mert nem lehet majd kire fogni a falábúak bénázását 😊
flzoli
1. Mou hozta ide a falábúak nagy részét, utána is ki kell takarítani.
2. Ennél csak jobb lehet.
3. Felőlem bénázzanak tovább, de legalább nem egy arrogáns, beképzelt, öntelt, pökhendi faszt kell nézni a United padján, aki nem vállal semmi felelősséget, csak a játékosaira meg a bírókra fog mindent.
Duff
Plusz aki tényleg klasszis és van esze, az nem akar ezzel a gyökérrel együtt dolgozni, mert úgy is lebutítja csak a játékát.
dugo93
11 pont a lemaradás a 4. helyhez képest, szerintem ezt már nem lehet majd behozni, és jövőre nem lesz BL. Mindegy, a lényeg, hogy ez a lúzer eltakarodott innen, a jövő év lehet a rebuild éve.

Szerintem akiket mindenképp el kéne takarítani: Lindelof, Pogba, Sanchez, Lukaku, Fellaini, Matic.

A Fred meg a Dalot gyereket is Mou hozta ide, de belőlük még nem láttam annyit, hogy legyen vélemény.
Duff
Akkor de Gea-n kívül amúgy ki maradna, aki mondjuk jobb mint egy teljesen átlagos angol középcsapat peremembere?
flzoli
De Gea, Shaw, Bailly, Smalling (ő amúgy teljesen vállalható, Mou alatt esett szintén vissza), Valencia, Mata, Herrera, Rashford, Martial. Továbbá Fredet meg Dalot' azért megnézném. Kiegészítőnek az ilyen Lingard, Young, Jones, Pereira félék is jók. Nyilván elfér ezek mellé 1 vagy mondjuk 2 sztár kaliber is, de nem kell újra összevásárolni egy csapatot. Továbbá nem kell nekem, hogy nyerjenek meg mindent azonnal. Pool, Spurs, Arsenal féle gyors, kombinatív, látványos/szórakoztató, támadó focit akarok látni.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Volt bármi elképzelése a Unitednak ez alatt a gyökér alatt?
Sanchez előtte király volt, Martialt szintén lebutította, Rashford is szenved, Lukaku közel sincs ott ahogy az Evertonban vagy éppen a belga válogatottban tolta/tolja.

Nem top 4 kaliber a keret, de egy szürke középcsapatnál azért messze jobb. S mégegyszer, semmi játéka nem volt ennek a csapatnak.
tüsi91
Kik kéne szervezzék a játékot ebben a csapatban? Vagy legalább kik azok a futóbolondok akik sebességből tudnak játszani és megverni az ellent egy kontrában?

Oké a speciális már rég csak vergődik, de töltelék emberektől vártok csodát
flzoli
Ki beszélt szervezésről? Egy kialakított alapjáték nem volt, mióta ez a fasz itt van. Odáig el se jutott a brigád, hogy valaki szervezze a játékot. Ez a csapat azért van benn a 6-ban, mert egyénileg sokkal jobb játékosai vannak, mint a mögöttük állóknak. Legalább a védekezés rendben volt tavaly, plusz de Gea 15-20 pont évente. Nem jobb ez a csapat, mint az előtte állók, de nem is ekkora röhej.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Volt bármi elképzelése a Unitednak ez alatt a gyökér alatt?
Sanchez előtte király volt, Martialt szintén lebutította, Rashford is szenved, Lukaku közel sincs ott ahogy az Evertonban vagy éppen a belga válogatottban tolta/tolja.

Nem top 4 kaliber a keret, de egy szürke középcsapatnál azért messze jobb. S mégegyszer, semmi játéka nem volt ennek a csapatnak.
tüsi91
Kik kéne szervezzék a játékot ebben a csapatban? Vagy legalább kik azok a futóbolondok akik sebességből tudnak játszani és megverni az ellent egy kontrában?

Oké a speciális már rég csak vergődik, de töltelék emberektől vártok csodát
flzoli
1) Mata?
2) Rashford, Martial?


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Volt bármi elképzelése a Unitednak ez alatt a gyökér alatt?
Sanchez előtte király volt, Martialt szintén lebutította, Rashford is szenved, Lukaku közel sincs ott ahogy az Evertonban vagy éppen a belga válogatottban tolta/tolja.

Nem top 4 kaliber a keret, de egy szürke középcsapatnál azért messze jobb. S mégegyszer, semmi játéka nem volt ennek a csapatnak.
tüsi91
Kik kéne szervezzék a játékot ebben a csapatban? Vagy legalább kik azok a futóbolondok akik sebességből tudnak játszani és megverni az ellent egy kontrában?

Oké a speciális már rég csak vergődik, de töltelék emberektől vártok csodát

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Volt bármi elképzelése a Unitednak ez alatt a gyökér alatt?
Sanchez előtte király volt, Martialt szintén lebutította, Rashford is szenved, Lukaku közel sincs ott ahogy az Evertonban vagy éppen a belga válogatottban tolta/tolja.

Nem top 4 kaliber a keret, de egy szürke középcsapatnál azért messze jobb. S mégegyszer, semmi játéka nem volt ennek a csapatnak.