Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha tovabbjut a vidi akkor holnap MINDEN | is | ingyen lesz?
Borbinho
azért lehet fikázni a magyar klubcsapatokat, de pl tényleg tavaly ilyenkor a Bordeux-t is kiejtette a Vidi, szóval ennyire nem kellene, hogy rövid legyen az emberek memóriája

a dollos fradi, ami évek óta csúnyán beleront az összképbe
r.baggio
nincs elfelejtve, de kb amit lehetett azt a vidi javara fujta a spori a bolgarok javara. fura hogy ilyet is lehet, h epp nem sziv a biroval/balsorssal egy magyar csaoat 😀
jo lenne nagyon ha tovabbmenne a Vidi. higgadtnak kell maradni, iranyitani a meccset es megrugni a masodikat.

holnap meg hajra Honved!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
ha tovabbjut a vidi akkor holnap MINDEN | is | ingyen lesz?
Borbinho
MINDEN IS! ÉJJEN A NER!
petey
 coub.com/view/txix3

Éljen a Gyúcsááány! Éljen Feri!

Jah, ezt nem ide. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
tipmixulnek.A ludot egy betting ceg tamogatja.Az itteni torvenyek miatt mezreklam nelkul jatszanak.jo az odds kiesnek😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
ha tovabbjut a vidi akkor holnap MINDEN | is | ingyen lesz?
Borbinho
azért lehet fikázni a magyar klubcsapatokat, de pl tényleg tavaly ilyenkor a Bordeux-t is kiejtette a Vidi, szóval ennyire nem kellene, hogy rövid legyen az emberek memóriája

a dollos fradi, ami évek óta csúnyán beleront az összképbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
ha tovabbjut a vidi akkor holnap MINDEN ingyen lesz?
Borbinho
dehogyis. maximum 395 forintra viszik le a benzin árát 😊
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
ha tovabbjut a vidi akkor holnap MINDEN | is | ingyen lesz?
Borbinho
MINDEN IS! ÉJJEN A NER!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha tovabbjut a vidi akkor holnap MINDEN | is | ingyen lesz?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ha előtte lövünk még kettőt nem bánom 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
ejj de érett mondjuk ez a gól 😀 szép volt!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiola úgy is kiállítattja magát 😛
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
Futballkultúrákat figyelembe véve gyakorlatilag egy szerb-brazil meccset nézünk
Kampman
hm, Scepovic szerb, Hadzic bosnyák 😀
petey
Mindenki, akinek c-re végződik a neve Szentendre és Macedónia között, az szerb 😛
Kampman
És szerbhorvátul beszél, azt ne felejtsd ki. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
persze hogy nem lehet megrakni a fogado oldalon hogy lesz piros...a vedoinknek kb barmikor sargat eroen kell szerelniuk a sebessegbeli kulonbseg miatt, illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
végülis jött a piros 😀
r.baggio
ne is mond baszki, epp a customer servicet hivtam h most en vok a balfasz v nincs. 😀
Borbinho
tedd meg a másodikat akkor legalább 😊 én az 1-1-es végeredményt is megjátszanám


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Koman->Irani 14. csapathoz.Sampdoria kezdo/csk volt a csucs.onnan oda..
Allitolag tobb magyar klubbal is targyalt!
Szohoz sem jutok.
ZoliMP
én mondjuk eszméletlen mód irigylem az ő és Vadócz karrierjét, ha mb1-es szintű tehetséggel lettem volna megáldva, szerintem magam se csinálnám másként
pályafutásom végén mondjuk nem hazajönnék, hanem kb ott vezetnék le, ahol Joe Cole tette
r.baggio
Persze ez szubjektiv, en "hulye" fejemmel, nem mennek iranba vagy krasznodarba mondjuk egy monaco utan, ugy hogy ketlem, hogy dupla fizu van.
Rooneynak is lehettek, penzben nagyobb keroi...
ZoliMP
a Krasnodar túl nagy minőségi ugrás volt felfelé, nem is fért be az akkor folyamatosan európai kupainduló csapatban Európa kb 6. legerősebb bajnokságában sajnos...
ozibozi
En eletminosegre ertem. Nekem mar Malaga is megfelelne, ezert irtam hogy ez szubjektiv. Nalam Kispest vagy Iran es mondjuk par ezer euro a difi, lehet kispest.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 406
illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
Futballkultúrákat figyelembe véve gyakorlatilag egy szerb-brazil meccset nézünk
Kampman
hm, Scepovic szerb, Hadzic bosnyák 😀
petey
Mindenki, akinek c-re végződik a neve Szentendre és Macedónia között, az szerb 😛
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
persze hogy nem lehet megrakni a fogado oldalon hogy lesz piros...a vedoinknek kb barmikor sargat eroen kell szerelniuk a sebessegbeli kulonbseg miatt, illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
végülis jött a piros 😀
r.baggio
ne is mond baszki, epp a customer servicet hivtam h most en vok a balfasz v nincs. 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
persze hogy nem lehet megrakni a fogado oldalon hogy lesz piros...a vedoinknek kb barmikor sargat eroen kell szerelniuk a sebessegbeli kulonbseg miatt, illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
végülis jött a piros 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Hoppáhoppáhoppá

gáz lesz innen kiesni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Koman->Irani 14. csapathoz.Sampdoria kezdo/csk volt a csucs.onnan oda..
Allitolag tobb magyar klubbal is targyalt!
Szohoz sem jutok.
ZoliMP
én mondjuk eszméletlen mód irigylem az ő és Vadócz karrierjét, ha mb1-es szintű tehetséggel lettem volna megáldva, szerintem magam se csinálnám másként
pályafutásom végén mondjuk nem hazajönnék, hanem kb ott vezetnék le, ahol Joe Cole tette
r.baggio
Persze ez szubjektiv, en "hulye" fejemmel, nem mennek iranba vagy krasznodarba mondjuk egy monaco utan, ugy hogy ketlem, hogy dupla fizu van.
Rooneynak is lehettek, penzben nagyobb keroi...
ZoliMP
a Krasnodar túl nagy minőségi ugrás volt felfelé, nem is fért be az akkor folyamatosan európai kupainduló csapatban Európa kb 6. legerősebb bajnokságában sajnos...
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
Futballkultúrákat figyelembe véve gyakorlatilag egy szerb-brazil meccset nézünk
Kampman
hm, Scepovic szerb, Hadzic bosnyák 😀

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Koman->Irani 14. csapathoz.Sampdoria kezdo/csk volt a csucs.onnan oda..
Allitolag tobb magyar klubbal is targyalt!
Szohoz sem jutok.
ZoliMP
én mondjuk eszméletlen mód irigylem az ő és Vadócz karrierjét, ha mb1-es szintű tehetséggel lettem volna megáldva, szerintem magam se csinálnám másként
pályafutásom végén mondjuk nem hazajönnék, hanem kb ott vezetnék le, ahol Joe Cole tette
r.baggio
Persze ez szubjektiv, en "hulye" fejemmel, nem mennek iranba vagy krasznodarba mondjuk egy monaco utan, ugy hogy ketlem, hogy dupla fizu van.
Rooneynak is lehettek, penzben nagyobb keroi...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 406
illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
Futballkultúrákat figyelembe véve gyakorlatilag egy szerb-brazil meccset nézünk
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 675 — Amerikai sportok rajongója
Azt jól láttam még a meccs előtt, hogy a kinti 0-0 után itthon 5,70 körül volt a Vidi győzelem és 1,60 a vendég?! Két ilyen gyenge csapat meccsén kicsit meglepődtem ezen az első meccs alapján.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
persze hogy nem lehet megrakni a fogado oldalon hogy lesz piros...a vedoinknek kb barmikor sargat eroen kell szerelniuk a sebessegbeli kulonbseg miatt, illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van
Borbinho
eddig nem vertek meg sebességből

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
persze hogy nem lehet megrakni a fogado oldalon hogy lesz piros...a vedoinknek kb barmikor sargat eroen kell szerelniuk a sebessegbeli kulonbseg miatt, illetve az aljas Magyar stilus elegge kihozza eddig a balkani virtust a brazilokbol 😀 szoval siman benne van

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
ahol Joe Cole tette
r.baggio
Amíg élek, nem fogom megérteni, hogyan futhatott be olyan karriert, amilyet befutott. S hogy még a Liverpoolban is játszott, az mindennek a legalja.
Mikey
ezt láttam élőben



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal