Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Ez az Inter krvajo lesz.
Coolearie
Minden szezon így kezdődik...
Beki
mint az Ac Milan 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez az Inter krvajo lesz.
Coolearie
Minden szezon így kezdődik...
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez az Inter krvajo lesz.

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Hát nem tudom. Fradi-Vidi összevetésben én nem érzem sokkal jobbnak a Fehérvárt. dawyd728
Az a jó, hogy nem kell a szubjektív benyomásaidat analizálni, hiszen a Vidi TOVÁBBJUTOTT.
Ez egyértelműen sokkal jobb, mint kiesni a picsába.
Sobri Jóska
Szóval, ha azt mondom, h '16-ban Európa 13. legjobb csapata voltunk, akkor miért nem jutottunk ki a vb-re '18-ban? Miért voltunk már a sorsolás pillanatában (még ha az hamarabb is volt, mint az eb) a fogadóirodák szerint esélytelenek a top2 helyre?
Kicsit binárisan figyeled a világot. Ja és egy szava nem lehetne a Vidinek, ha az idei kupanyár legnagyobb lebőgése az ő nevükhöz kötődne.

Ne ilyen régi példákat mondjak, ugyanúgy nem tartom sokra az angolok idei szereplését és a helyükben egyáltalán nem dőlnék hátra a produkciójukat látva, bármennyire is jól hangzik az a 4. hely.

Lehet neked nem tetszik, de szerintem az eredményeket a maguk bonyolult, összetett környezetében érdemes vizsgálni.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem tudom. Fradi-Vidi összevetésben én nem érzem sokkal jobbnak a Fehérvárt. dawyd728
Nem is jobb. Csak amig a Vidi talal par hasznalhato veterant, aki nem a kukijat lobalni jon haza (Huszti), addig a Fradi megveszi a kulfoldon bukdacsolo jatekosokat (Priskin), akik meg csak jatszani sem akarnak es pont leszarjak igazabol, hogy mi tortenik a palyan, epp kikapnak-e.

Es a Fradi ott szurja el ezekkel a valogatott jatekosokkal, hogy kis tulzassal pont ezek a karakterek voltak azok, akik elkezdtek kapitanyokat buktatni, elkezdtek hisztizni, amibol jottek az elmult 2-3 ev csodalatos eredmenyei.

Es szamomra meghokkento, hogy egy szerb Videotonban az esetek javaban tobb lelket es akarast latok, mint a Fradiban, ami szerintem keretet tekintve siman erosebb a Vidienel.

Gera hianya nekem peldaul nem a jo passzokban es mesteri megmozdulasokban tunik fel, hanem mentalitasban es hozzaallasban. Mert neki volt szive. A mostani Fradinak nincs. Az meg hidegen hagy, hogy egy piti fos csapatnak lonek negyet egy NB I-es meccsen, ezzel a koltsegvetessel es mely meritesi lehetoseggel, ezzel a kerettel szegyen, hogy nem jutnak el 6-8-ig minden heten.

A banda fele „zsoldos”, ami nem fog megmutatkozni egy Diosgyor ellen, de talan nem veletlen, hogy a Fradi tizenotezer eve kinlodik es szenved az europai kupakban es keptelen konkretan ertekelhetot mutatni. De biztos a maja joslatok miatt van ez is, meg a szerencsetlen sorsolas, meg a bolygok egyuttallassa miatt, netan Soros van a hatterben, esetleg Simicska es az ellenzek. Egy embernek tuti, hogy nincs koze az egeszhez, az Orosz Pal, mert o termeszetesen hibatlan es tokeletes munkat vegez.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Hát nem tudom. Fradi-Vidi összevetésben én nem érzem sokkal jobbnak a Fehérvárt. dawyd728
Az a jó, hogy nem kell a szubjektív benyomásaidat analizálni, hiszen a Vidi TOVÁBBJUTOTT.
Ez egyértelműen sokkal jobb, mint kiesni a picsába.

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Hát nem tudom. Fradi-Vidi összevetésben én nem érzem sokkal jobbnak a Fehérvárt. Csak a bolgár-izraeli ellenfelek ellen mutatott játékot nézem, akik közel hasonló játékerőt képviselnek szerintem, akkor 4 meccsből legjobban a hazai Fradi meccsen játszott magyar csapat. Mondjuk az oda vágón is játszott legrosszabbul. Vidi két közepest hozott, egy szerencsés bírói ítélettel. Mellé grátiszként ott a luxemburgi csapat elleni borzalom.
Doll rég csomagolhatna, ez igaz, és a Vidi tartja az nb1 becsületét Európában és gyűjti a többi csapatnak is a koefficienseket, de ha pusztán játékot nézem én nem látom annyival jobbnak jelenleg őket a Fradinál. Korábbi években mutatott jobb európai kupa teljesítményeknek ( jobb kiemelés idén) és szerencsésebb bírói döntéseknek köszönhető vannak még versenyben.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Csak, hogy tisztázzuk, hogy ez a “gyenge” bolgár csapat mit ért el az utóbbi időben, íme az elmúlt 5 év európai teljesítményük:

Ludogorec elmúlt 5 év:

13/14: EL B csoport 1., legjobb között kiverték a Laziot, majd a legjobb 16 között estek ki a Valencia ellen.

14/15: BL B csoportban 4., de 4 ponttal (1 győzelem a Basel ellen és egy döntetlen a Liverpool ellen)

15/16: nem voltak csoportkörben

16/17: BL-ben csoport 3.-ak lettek 3 ponttal (2 X a Basel és egy a PSG ellen), majd az EL-ben a legjobb 32 között búcsúztak

17/18: EL C csoportban 2., majd a legjobb 32 között a Milan ellen estek ki.

De persze, a többség most is elintézi ezt a sikert azzal, hogy csak egy szar bolgár csapat...
Jughead
Lehet én vagyok túl érzékeny, de ki mondta, hogy ez egy gyenge csapat lenne?! Amúgy azért hasra sem esnék előttük, csak azért mert egy csomó brazil játszik náluk. Úgy tűnik 3 évente nem sikerül nekik. Bár lenne egy magyar csapat, akinek 3 évente nem sikerül csoportkörbe jutni.
Szóval nem hiszem, hogy jó irány lenne, ha túlságosan felfújjuk ezt a várnai csapatot, azért komoly fölényben voltak mindkét meccsen, a röhejes kiállítás ellenére is. Ha ebből azt gondolják a Vidis fiúk, hogy kurvajók, akkor nagyon rábaszhatnak a malmői no-go zónában.
Amit viszont végre lehetett látni, hogy jól védekezett egy magyar csapat és ehhez nem szoktam hozzá. Úgyhogy ezúttal is gratula nekik, de azért tényleg kíváncsi lennék, hogy ki húzta le a Ludogorecet?
Klaci79
Nem céloztam senkire, csak úgy az általános vélekedésre reagáltam, de ha úgy érzed neked címeztem, akkor valószínűleg te is. 😊 Egyébként azóta visszaolvastam, és volt olyan ezen a fórumon is, aki konkrétan gyenge csapatnak nevezte őket.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Csak, hogy tisztázzuk, hogy ez a “gyenge” bolgár csapat mit ért el az utóbbi időben, íme az elmúlt 5 év európai teljesítményük:

Ludogorec elmúlt 5 év:

13/14: EL B csoport 1., legjobb között kiverték a Laziot, majd a legjobb 16 között estek ki a Valencia ellen.

14/15: BL B csoportban 4., de 4 ponttal (1 győzelem a Basel ellen és egy döntetlen a Liverpool ellen)

15/16: nem voltak csoportkörben

16/17: BL-ben csoport 3.-ak lettek 3 ponttal (2 X a Basel és egy a PSG ellen), majd az EL-ben a legjobb 32 között búcsúztak

17/18: EL C csoportban 2., majd a legjobb 32 között a Milan ellen estek ki.

De persze, a többség most is elintézi ezt a sikert azzal, hogy csak egy szar bolgár csapat...
Jughead
A bolgárok jók, dicséret illeti a Vidit, hogy nyertek, de ha ezt az oda-visszavágót 10x lejátsszák kb egyszer lesz összesítésben 1-0 ide, a többi esetben tuti mind bolgár továbbjutás, és az összesítésben a 0-7 is összejöhetett volna. Most szerencsés volt a Vidi, ennyi...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Csak, hogy tisztázzuk, hogy ez a “gyenge” bolgár csapat mit ért el az utóbbi időben, íme az elmúlt 5 év európai teljesítményük:

Ludogorec elmúlt 5 év:

13/14: EL B csoport 1., legjobb között kiverték a Laziot, majd a legjobb 16 között estek ki a Valencia ellen.

14/15: BL B csoportban 4., de 4 ponttal (1 győzelem a Basel ellen és egy döntetlen a Liverpool ellen)

15/16: nem voltak csoportkörben

16/17: BL-ben csoport 3.-ak lettek 3 ponttal (2 X a Basel és egy a PSG ellen), majd az EL-ben a legjobb 32 között búcsúztak

17/18: EL C csoportban 2., majd a legjobb 32 között a Milan ellen estek ki.

De persze, a többség most is elintézi ezt a sikert azzal, hogy csak egy szar bolgár csapat...
Jughead
Lehet én vagyok túl érzékeny, de ki mondta, hogy ez egy gyenge csapat lenne?! Amúgy azért hasra sem esnék előttük, csak azért mert egy csomó brazil játszik náluk. Úgy tűnik 3 évente nem sikerül nekik. Bár lenne egy magyar csapat, akinek 3 évente nem sikerül csoportkörbe jutni.
Szóval nem hiszem, hogy jó irány lenne, ha túlságosan felfújjuk ezt a várnai csapatot, azért komoly fölényben voltak mindkét meccsen, a röhejes kiállítás ellenére is. Ha ebből azt gondolják a Vidis fiúk, hogy kurvajók, akkor nagyon rábaszhatnak a malmői no-go zónában.
Amit viszont végre lehetett látni, hogy jól védekezett egy magyar csapat és ehhez nem szoktam hozzá. Úgyhogy ezúttal is gratula nekik, de azért tényleg kíváncsi lennék, hogy ki húzta le a Ludogorecet?
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Csak, hogy tisztázzuk, hogy ez a “gyenge” bolgár csapat mit ért el az utóbbi időben, íme az elmúlt 5 év európai teljesítményük:

Ludogorec elmúlt 5 év:

13/14: EL B csoport 1., legjobb között kiverték a Laziot, majd a legjobb 16 között estek ki a Valencia ellen.

14/15: BL B csoportban 4., de 4 ponttal (1 győzelem a Basel ellen és egy döntetlen a Liverpool ellen)

15/16: nem voltak csoportkörben

16/17: BL-ben csoport 3.-ak lettek 3 ponttal (2 X a Basel és egy a PSG ellen), majd az EL-ben a legjobb 32 között búcsúztak

17/18: EL C csoportban 2., majd a legjobb 32 között a Milan ellen estek ki.

De persze, a többség most is elintézi ezt a sikert azzal, hogy csak egy szar bolgár csapat...
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
petey, ismerd be, nem jó ez a szerb vonal. Akkor jatszanak, amikor akarnak, máskor meg telibeszarják az egészet. Tavaly is lefeküdtek a csoportkör elott a haveroknak...
De nézd meg, ha csak 2-3 van közülük a pályán, mindjárt jobb a leányzó fekvése.
Amigy tényleg, Juhász az egyik leggusztustalanabb. De ne aggódj, a Fradiban se csipek sok mindenkit 😆
Grat nektek, remelem a Malmot is kiveritek mostmár.
#JC6
én sem kedvelem őket túlzottan, tőlem holnap csomagolhatnának Scepovicék, Lazovic és Nikolov is, nem titkolom. de ez ilyen, minden edző a sajátjait kedveli. nekünk most szerb jutott.
de Nikolic tudom, hogy ütötte az asztalt erősítésért, azt csak Kokó tudja miért nem hozott akár nem szerbeket.
Amúgy Simon Tibi tök ugyanolyan volt, mint Juhász.

köszi!

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a CFR kiejteset amugy is meg kell bosszulni a svedeken, hajra Vidi! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
petey, ismerd be, nem jó ez a szerb vonal. Akkor jatszanak, amikor akarnak, máskor meg telibeszarják az egészet. Tavaly is lefeküdtek a csoportkör elott a haveroknak...
De nézd meg, ha csak 2-3 van közülük a pályán, mindjárt jobb a leányzó fekvése.
Amigy tényleg, Juhász az egyik leggusztustalanabb. De ne aggódj, a Fradiban se csipek sok mindenkit 😆
Grat nektek, remelem a Malmot is kiveritek mostmár.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Fun transfermarkt fact:
Ludogorets 45.5M font
Malmo 16.05M font
Vidi 12.51M font
szoval elvileg egy kb azonos erobol allo ellenfel johet. Huszti hianya sajnos sztem meg fog latszodni. jo parszor o volt az egyeduli, aki tobb masodpercnyi kozepen szenvedes/flipperezes utan kirakta vkinek oldalra a lasztit. Varga pedig mvp volt.
Borbinho
itt ami a nehézség lesz, hogy a Malmö jobban játékban van, mert svéd bajnokság fele lement. bár ott annyira nem brillíroznak, csak a hatodikok.

choose life
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
idény elei formából jobban jöttek ki, de nem tudom elképzelni hogy ha később játszanának akkor hányszor mennének tovább 11 játékos ellen, de mint tudjuk a győzelmet nem kell megmagyarázni
ozibozi
fúbazdmeg, nem kell szeretni a Vidit, de már vicc amit páran előadtok 😀
már csak JC kell, hogy előadja mennyi nem szimpi játékos van a Vidiben. minden héten min. egyszer 😊

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 435
idény elei formából jobban jöttek ki, de nem tudom elképzelni hogy ha később játszanának akkor hányszor mennének tovább 11 játékos ellen, de mint tudjuk a győzelmet nem kell megmagyarázni
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
For Videoton, ooo for Vidi tonight. Majd ketsegbeesetten felnez a tribunre 2x egymas utan 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fun transfermarkt fact:
Ludogorets 45.5M font
Malmo 16.05M font
Vidi 12.51M font
szoval elvileg egy kb azonos erobol allo ellenfel johet. Huszti hianya sajnos sztem meg fog latszodni. jo parszor o volt az egyeduli, aki tobb masodpercnyi kozepen szenvedes/flipperezes utan kirakta vkinek oldalra a lasztit. Varga pedig mvp volt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
azért kedves Henrietta, egy "részvétem" talán még elfért volna a mosolygás közben, miközben Pistike épp elsírja magát...
r.baggio
Vagy ott lezárni az interjút nem még egy fasz kérdést feltenni.

Mellesleg két rettentően antipatikus csapat játszott, melyek közül a nagyképűbb kiesett. Próbáltam szurkolni a vidinek, de nem ment, hánynom kell az egész jelenségtől, ami az összes közpénzszivattyút körülveszi. Mondjuk ezek a bolgárok legalább azt elérték, hogy ellenük se szurkoljak 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok, azėrt hátha megszorongatjuk a Malmöt
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az EL csoportkör már megvan? 😊
dande
Nincs.

Juhásznál faszparasztabb játékos nem sok rohangál a mennyeiben, az is biztos.
Bálesz
es Lazovic volt aki kozejuk allt...mondjuk Juhasz eddig is egy pocs volt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
azért kedves Henrietta, egy "részvétem" talán még elfért volna a mosolygás közben, miközben Pistike épp elsírja magát...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Az EL csoportkör már megvan? 😊
dande
Nincs.

Juhásznál faszparasztabb játékos nem sok rohangál a mennyeiben, az is biztos.

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az EL csoportkör már megvan? 😊
dande
Szerintem még nem, ha kövi körben kiesnek még egy kört mennek az EL playoffban


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!