Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azért egy top csatár nagyon hiányzik a vidiből
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na a budget de bruyne elbassza az eddigi egyetlen eletkepes tamadast, pedig Huszti (valami csoda folytan) a vedoje elott volt, es les se lett volna. amikor elkezdte kapunak picit jobbra vezetni azt hittem direkt csinalja a helyet Husztinak 😀 ...
Borbinho
találják már el a kaput. MB1-es fodballisták, a faszomatmár...
petey

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
na a budget de bruyne elbassza az eddigi egyetlen eletkepes tamadast, pedig Huszti (valami csoda folytan) a vedoje elott volt, es les se lett volna. amikor elkezdte kapunak picit jobbra vezetni azt hittem direkt csinalja a helyet Husztinak 😀 ...
Borbinho
találják már el a kaput. MB1-es futballisták, a faszomatmár...

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindekozben Zlatan, a jo hangulat neveben bevagott egy mesterharmast.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na a budget de bruyne elbassza az eddigi egyetlen eletkepes tamadast, pedig Huszti (valami csoda folytan) a vedoje elott volt, es les se lett volna. amikor elkezdte kapunak picit jobbra vezetni azt hittem direkt csinalja a helyet Husztinak 😀 ...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255
flzoli
beleolvastam...aki ezt végig bírta, le a kalappal...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Koman->Irani 14. csapathoz.Sampdoria kezdo/csk volt a csucs.onnan oda..
Allitolag tobb magyar klubbal is targyalt!
Szohoz sem jutok.
ZoliMP
én mondjuk eszméletlen mód irigylem az ő és Vadócz karrierjét, ha mb1-es szintű tehetséggel lettem volna megáldva, szerintem magam se csinálnám másként
pályafutásom végén mondjuk nem hazajönnék, hanem kb ott vezetnék le, ahol Joe Cole tette


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Koman->Irani 14. csapathoz.Sampdoria kezdo/csk volt a csucs.onnan oda..
Allitolag tobb magyar klubbal is targyalt!
Szohoz sem jutok.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
Tejesember 256
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255
flzoli
jó látni, hogy Szőllősi betömköd a nyelvével minden apróbb rést O1G seggében.
petey
Szőllősin múlik, ha fentről azt kérik 20 oldalas különszámban arról is simán íratna, hogy az ég valójában neonzöld. Nemzeti Sportra úgyse kell már minőségi írás.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Ez a cikk tényleg mindennek a legalja, teljesen új szintre emelve a bértollnokoskodás fogalmát

Nincsenek rá szavak, hasonlót se igen olvastam még, max történelemkönyvekben
r.baggio
minden rendszernek kell egy szöllősi.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Istenem, Szőllősi.... keresztényként ugyannem szabad, de lehet köpést érdemelne...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Kondás out.

Tiszta ideg voltam, mikor kiderült, hogy a Kisvárda újpesti vendégjátéka erre a hétvégére esik, én meg pont Horvátországban nyaralok, de így már nem is kell idegeskednem 😀
bergerdani
Gondolom közölte, hogy ez a nyócadik vonal beli légiós bevásárlás nem volt túl nyerő ötlet, de a buta kopasz teknőc nem tudta, hogy a főninek a szemébe mondani, hogy elbaszta nem ner kompatibilis viselkedés.
peach
Kondas nyilatkozata!?http://www.mifocink.com/?p=6381
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255
flzoli
jó látni, hogy Szőllősi betömköd a nyelvével minden apróbb rést O1G seggében.
csak azt nem írja le a nyomorult, hogy az Adidas, Puma, Hummel világminőség milliókat beleölve, kutatás, fejlesztés, stb..míg ez a fost a politika irányítja, hogy ki viselje, ráadásul gagyi minőségben.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
Abban biztos vagyok, hogy ennek a keretnek legalább a fele 4 héttel ezelőttig azt se tudta, hogy létezik olyan város, hogy Kisvárda. Nem egyszerűen gyengék voltak, hanem tényleg fogalmuk sem volt, hogy mi zajlik a pályán.

Az ilyen csapatoknak aztán tényleg semmi értelme nincs. A Felcsúton legalább röhögni lehet.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kondás out.

Tiszta ideg voltam, mikor kiderült, hogy a Kisvárda újpesti vendégjátéka erre a hétvégére esik, én meg pont Horvátországban nyaralok, de így már nem is kell idegeskednem 😀
bergerdani
Gondolom közölte, hogy ez a nyócadik vonal beli légiós bevásárlás nem volt túl nyerő ötlet, de a buta kopasz teknőc nem tudta, hogy a főninek a szemébe mondani, hogy elbaszta nem ner kompatibilis viselkedés.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kondás out.

Tiszta ideg voltam, mikor kiderült, hogy a Kisvárda újpesti vendégjátéka erre a hétvégére esik, én meg pont Horvátországban nyaralok, de így már nem is kell idegeskednem 😀

Mindig jövőre
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255
flzoli
Elfogult írás, de végigszenvedtem, és arra jutottam, hogy alapvetően pár túlzástól, publicisztikai fogástól eltekintve nem mondható, hogy ne lenne igaza, akár elemeiben, akár konklúziójában, ráadásul úgy, hogy az egész ív nem a sportszermárka mellett (másik márkák ellen) íródott, hanem egyértelműen az ellenzéknek címezve:

"De ezek az esetek csak utalnak arra, hogy milyen öldöklő küzdelem zajlik a háttérben, s a résztvevők aligha válogatnak az eszközökben. Ebbe a küzdelembe próbál most beszállni – persze egyelőre csak a viszonylag kicsi, hazai piacon – egy új, magyar szereplő. Hasonlóan a világban egyre gyakoribb nemzeti sportszergyártókhoz (a dán Hummelt ismerhetik talán a legtöbben). A marketingstratégiát, a szolgáltatást, a termék minőségét, ha jogos, lehet kritizálni, de furcsa és viszolyogtató, hogy az ellenzéki sajtó a rezsicsökkentés, a bankadó és egy sor más hasonló ügy után megint a multicégeknek szurkol."

Mondjuk 2018-ban Magyarországon a teljesen maga alá omló ellenzéket szapulni már nem igazán elegáns vagy szükséges.
Sobri Jóska
Ez csak sima mellébeszélés és ködösítés, amellyel legitim alapzatot próbálnak utólag kreálni a cégnek.... Ismerjük ezt már régóta, amikor a fattyú torzszülöttből próbálnak "embert" faragni, csak sajnos a 2Rule fölött nem egy Hunyadi, hanem V. Iktor királykodik....

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255
flzoli
Elfogult írás, de végigszenvedtem, és arra jutottam, hogy alapvetően pár túlzástól, publicisztikai fogástól eltekintve nem mondható, hogy ne lenne igaza, akár elemeiben, akár konklúziójában, ráadásul úgy, hogy az egész ív nem a sportszermárka mellett (másik márkák ellen) íródott, hanem egyértelműen az ellenzéknek címezve:

"De ezek az esetek csak utalnak arra, hogy milyen öldöklő küzdelem zajlik a háttérben, s a résztvevők aligha válogatnak az eszközökben. Ebbe a küzdelembe próbál most beszállni – persze egyelőre csak a viszonylag kicsi, hazai piacon – egy új, magyar szereplő. Hasonlóan a világban egyre gyakoribb nemzeti sportszergyártókhoz (a dán Hummelt ismerhetik talán a legtöbben). A marketingstratégiát, a szolgáltatást, a termék minőségét, ha jogos, lehet kritizálni, de furcsa és viszolyogtató, hogy az ellenzéki sajtó a rezsicsökkentés, a bankadó és egy sor más hasonló ügy után megint a multicégeknek szurkol."

Mondjuk 2018-ban Magyarországon a teljesen maga alá omló ellenzéket szapulni már nem igazán elegáns vagy szükséges.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Ez a cikk tényleg mindennek a legalja, teljesen új szintre emelve a bértollnokoskodás fogalmát

Nincsenek rá szavak, hasonlót se igen olvastam még, max történelemkönyvekben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255flzoli
húbazz...
amúgy a Nike alsó hangon szarrá perelhetné ezt az idiótát jó hírnév megsértése miatt, de sajnos úgysem fogják.
"Véleményem szerint mindennél árulkodóbb volt és a hidegháború kimenetelét önmagában előrevetítette az a tény, hogy a keleti blokk sportolói éppen úgy Adidas felszerelésre vágytak, és csak ebben, a státuszszimbólumnak számító holmiban érezték magukat sztárnak, ahogyan nyugati kollégáik"
Az oszt igen 😀Toca
de akkor az atlétikai versenyeket szarrá nyerő amerikaiak soha nem érezhették magukat sztárnak a Nike-ban? OMG...
"Jellemzi a helyzetet, hogy a cég és a vívószövetség közötti korrekt és átlátható megállapodás körül is vihar támadt, amelynek az olimpiai bajnok kardozó, Szilágyi Áron esett áldozatul."
Nem baj, hogy Szilágyi nem így mesélte...Toca
csak aztán nehogy beáldozhatóvá váljon Szilágyi
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
"Véleményem szerint mindennél árulkodóbb volt és a hidegháború kimenetelét önmagában előrevetítette az a tény, hogy a keleti blokk sportolói éppen úgy Adidas felszerelésre vágytak, és csak ebben, a státuszszimbólumnak számító holmiban érezték magukat sztárnak, ahogyan nyugati kollégáik"
Az oszt igen 😀
"Jellemzi a helyzetet, hogy a cég és a vívószövetség közötti korrekt és átlátható megállapodás körül is vihar támadt, amelynek az olimpiai bajnok kardozó, Szilágyi Áron esett áldozatul."
Nem baj, hogy Szilágyi nem így mesélte...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255
flzoli
Atyaég..
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lehet öblögetni kicsit, mert megtapadt a lepedék a fogak között megint.....

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-2rule-rol-szollosi-gyorgy-publicisztikaja-2650255

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Kaiserslautern - 1860 München, bundás 3 meccs...
nézőszám: 41 324 ( 5.000 vendéggel!)
NB2
QPR-Union Berlin EDZŐMECCS! Londonban 2000 berlini szurkolóval
valamit tuti rosszul csinálnak ott kint nyugaton 😊
NB2
Ennyi német migráns van angliában?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.