Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mind a két csapatból ki lehetett volna már állítani két-két ember legalább. Egyenlőre csak a Barcából sikerült 😊
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Na most mondja valaki hogy a La Ligában nem tanulmányozzák a mennyei rangadóit.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nyugodjon le mindenki a picsába...
jövőre 4csapaos lesz a MB1, jön a MTK!
+ Felcsútra még jön 10 migráns aztán valahogy ők is odaérnek majd

persze a bajnoki címe elkiabáltam, köcsög mágnestáblás kibabrált velünk, xeltünk Mosonmagyaróváron :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 678 — Vikings fan
Nem az a baj, hogy kiemelkedik a két csapat. Az a baj, hogy a két kiemelkedő csapat is 1 db kort tud menni maximum júliusban a nemzetközi porondon....
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10
Borbinho
csak szomszédos országokból szemezgettem, de akkor tessék, itt egy még rosszabb arány, 1/8


r.baggio
Sikerült egy tipikusan 2 csapatos bajnokságot berakni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10
Borbinho
csak szomszédos országokból szemezgettem, de akkor tessék, itt egy még rosszabb arány, 1/8
r.baggio
értelme sok nincs, főleg h nem mindenhol ugyan olyan a lebonyolítás (sok helyen playoff van, illetve sok helyen nem 2 csapat kiemelkedő | hanem egy vagy épp 3 | , de ettől még mindig az első 2t vontam le ahogy Te is meg eddig is) de akkor már:
Albánok: 4/8
Bosnyákok: 4/10
Ciprus: 4/12
Csehek: 5/14
Dánok: 5/12 (+ egy akinek 0s)
| Észtek: 3/8 (de itt fele még hátra van, nem releváns) |
Fehérorosz: 5/14 (2017es szezon, idén lement v 5 forduló)
Finnek: 3/10 (-ll- mint a beloruszoknál)
Görög: 4/14 (+ egy akinek 0s)
| Írek: 3/8 (+ egy akinek 0s, de a bajnokság fele még hátra van, nem releváns) |
Izland: 3/10 (-ll- mint finn/belorusz)
Izrael: 4/12
Lengyelek: 7/14 (+ egy akinek 0s)
Montenegró: 3/8 (+ egy akinek 0s)
Románok: 6/12
Skótok: 4/10
Szlovákok: 5/10

Itthon is van még esély akár a 6/10re is, ha 4 forduló alatt:
Paks javítja 2vel (Kispest, DVTK, Balmaz, Puskás - sztem itt reális)
Kispest javítja 5tel (Paks, Fradi, Vidi, Vasas - doubt)
Puskás javítja 7tel (UTE, Mezőkövesd, Loki, Paks - kétlem)
DVTK javítja 7tel (Loki, Paks, Fradi, Vidi - kizárt)
illetve az Újpest nem rontja 2vel (Puskás, Hali, Mezőkövesd, Loki - ez is reális sztem)
Szóval számításaim szerint egy 3/10 (Loki, UTE, Paks) összejöhet itthon is, és akkor már majdnem ütjük az átlagot.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10
Borbinho
csak szomszédos országokból szemezgettem, de akkor tessék, itt egy még rosszabb arány, 1/8



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van asszem ezen a kettősön kívül két csapat a 10ből akinek pozitív a gólaránya, hihetetlen...
Borbinho





r.baggio
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10
2/8 > 2/10

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Van asszem ezen a kettősön kívül két csapat a 10ből akinek pozitív a gólaránya, hihetetlen...
Borbinho






---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ami a tegnapi "rangadóból" lejött nekem, az az hogy megint csoda kellene ahhoz hogy ez a két csapat akár csak egy kört menjen a selejtezőkön. Jön megint egy izraeli/ciprusi/szláv/északi igazából bármilyen csapat és olyan szépen kipicsázza ezeket az elkényeztetett majmokat hogy öröm lesz nézni. Félreértés ne essék, tudom h nekünk se volt esélyünk tavaly, csak épp hozzánk nem is ömlik a TAO,sőt egy baszott szponzort nem talált Hemi bá a bajnok csapatnak...nonszensz
Alá van rakva a fasza Audi/BMW (vakon lövöldözök, nemtom milyen verdát kapnak, de ha a DVTK-nál volt verda akk gondolom Fradi/Vidinél se tömegközlekedéssel vagy kecajjal járnak), havi 7-8misis fizu, lakás, győzelmi prémium,aztán 20 ponttal hozzák a bajnokságot és ez elég. Nem is kell Európába kijutni, így el lehet mondani h rövid volt a felkészülés, kimerítö szezon van a hátuk mögött, az ellenfél régebb óta együtt játszik, stb stb.
Kurva sok értelme van hogy a két csapat télre 20+ ponttal elmegy a dobogó harmadik foka meg a kieső helyek között meg van kb 10 pont. Van asszem ezen a kettősön kívül két csapat a 10ből akinek pozitív a gólaránya, hihetetlen...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Újpestiként egyik csapat sem a szívem csücske de mikor juhász átfogta a fekamagyar nyakát és földre vitte, majd megkérdezte a bírótól mikor lefújta,hogy: "nekem szólsz?" na az epic volt..
gordon
Az olyanokért, mint pl ez is volt, hogy Juhász a bíró arcába mászva pofázik, gondolkodás nélkül szórnám a sárgát. Ha nem hagyja abba, akkor a másodikat is. Előbb-utóbb megtanulnák.
De nem, a bíró csak hagyja, esetleg integet egyet, hogy elég. Az meg ugat tovább...

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Budafokon meg úgy néz ki bejönni látszik a Zamparini taktika. Prukner->Tóth Bálint->Gálhidi->Tóth Bálint keringő meghozza a gyümölcsét.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
amúgy is kit érdekel, bajnok lesz ma az MTK

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Magyar futballon vitatkoztok srácok ...
Amadeus
Életszerűbb , mint a bayern költségvetésén...

Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.
gabokocka
Szép hsz. Grat. Szerencsére Böde mindig tisztán játszik. Szánalmas már ez fideszotonozás. Kubatov mond valamit? Ne legyél mar ennyire retard.
petey
Ebben a csapatban egyszerűen mindenki paraszt. Nézd vissza a meccset. Nézd meg huszti, juhász, lazovics reakcióját minden egyes fault után. Egyszerűen trógerek.

Bödét ki lehetett volna állítani a becsúszása után, mégis teljesen más a viselkedése az egész meccsen. Lazovics, juhász meccsenként három pirosnyit cigánykodnak össze.
gabokocka
Újpestiként egyik csapat sem a szívem csücske de mikor juhász átfogta a fekamagyar nyakát és földre vitte, majd megkérdezte a bírótól mikor lefújta,hogy: "nekem szólsz?" na az epic volt..
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 678 — Vikings fan
Megmondom őszintén, hogy nagyon rég láttam rosszabb meccset, mint ez a Vidi - Fradi. Egyik sem érdemli meg a bajnoki címet, bűn rosszak. Viszont inkább legyen a Fradi, nekik legalább ott a Tábor, akik a selejtezőben kint is ott lesznek..

De amit a fél csapat előad a Vidiben, megutáltatja velem nem csak a szerbeket, de a focit is. Egyszerűen gusztustalan ez a fetrengés. Undorító.
Lazovicsnak meghúzzák a karját, üvölt olyat, meg dob akkorát magán, hogy komolyan elhiszem, ezeket tanítják:
 www.youtube.com/watch?v=7GmWgdGbOzM

Nincs rá szó, borzalmas. 90 perc alatt volt vagy 60 fault. Olyanokat estek, mintha agyon lettek volna rúgva.. apám, ezeket megyében megették volna reggelire. Na ott biztos, hogy tényleg fáj...

De hogy Dollyval is évek óta egy helyben topog az egyik leggazdagabb MO-i klub, érthetetlen... nincs ötlet, nincs játék. Fuss Páncél, fuss Roli. Ennyi.

PS.: dawyd728, hozz már össze a Gers-es haveroddal. 2001 óta vörös-kék a vérem, cikket is írtam róluk egy hetilapba, csak még meccsre nem jutottam ki.. ő biztos volt már, segíts 😀 Míg volt Fb-om, folyamatos követője voltam.
#JC6
Dollt amúgy mi a picsa tartja a Fradi edzői székében? Már 2 éve ki kellett volna rúgni...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.
gabokocka
Szép hsz. Grat. Szerencsére Böde mindig tisztán játszik. Szánalmas már ez fideszotonozás. Kubatov mond valamit? Ne legyél mar ennyire retard.
petey
Ebben a csapatban egyszerűen mindenki paraszt. Nézd vissza a meccset. Nézd meg huszti, juhász, lazovics reakcióját minden egyes fault után. Egyszerűen trógerek.

Bödét ki lehetett volna állítani a becsúszása után, mégis teljesen más a viselkedése az egész meccsen. Lazovics, juhász meccsenként három pirosnyit cigánykodnak össze.
gabokocka
Magyar futballon vitatkoztok srácok ...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Megmondom őszintén, hogy nagyon rég láttam rosszabb meccset, mint ez a Vidi - Fradi. Egyik sem érdemli meg a bajnoki címet, bűn rosszak. Viszont inkább legyen a Fradi, nekik legalább ott a Tábor, akik a selejtezőben kint is ott lesznek..

De amit a fél csapat előad a Vidiben, megutáltatja velem nem csak a szerbeket, de a focit is. Egyszerűen gusztustalan ez a fetrengés. Undorító.
Lazovicsnak meghúzzák a karját, üvölt olyat, meg dob akkorát magán, hogy komolyan elhiszem, ezeket tanítják:


Nincs rá szó, borzalmas. 90 perc alatt volt vagy 60 fault. Olyanokat estek, mintha agyon lettek volna rúgva.. apám, ezeket megyében megették volna reggelire. Na ott biztos, hogy tényleg fáj...

De hogy Dollyval is évek óta egy helyben topog az egyik leggazdagabb MO-i klub, érthetetlen... nincs ötlet, nincs játék. Fuss Páncél, fuss Roli. Ennyi.

PS.: dawyd728, hozz már össze a Gers-es haveroddal. 2001 óta vörös-kék a vérem, cikket is írtam róluk egy hetilapba, csak még meccsre nem jutottam ki.. ő biztos volt már, segíts 😀 Míg volt Fb-om, folyamatos követője voltam.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.
gabokocka
Szép hsz. Grat. Szerencsére Böde mindig tisztán játszik. Szánalmas már ez fideszotonozás. Kubatov mond valamit? Ne legyél mar ennyire retard.
petey
Ebben a csapatban egyszerűen mindenki paraszt. Nézd vissza a meccset. Nézd meg huszti, juhász, lazovics reakcióját minden egyes fault után. Egyszerűen trógerek.

Bödét ki lehetett volna állítani a becsúszása után, mégis teljesen más a viselkedése az egész meccsen. Lazovics, juhász meccsenként három pirosnyit cigánykodnak össze.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.
gabokocka
Szép hsz. Grat. Szerencsére Böde mindig tisztán játszik. Szánalmas már ez fideszotonozás. Kubatov mond valamit? Ne legyél mar ennyire retard.

több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 180
Basszus, Sir Alex 😮 🙁

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.
gabokocka
És mégis ők fejezik be 11 emberrel 😀 😀 😀
Kampman
túl korai volt ez fiatal barátom
gamerkr
Jó, hát Lazovicsra mindig lehet számítani
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.
gabokocka
És mégis ők fejezik be 11 emberrel 😀 😀 😀
Kampman
túl korai volt ez fiatal barátom

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.
gabokocka
És mégis ők fejezik be 11 emberrel 😀 😀 😀

Pardon, ők se 😀

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez a fideszoton mekkora egy féreg csapat, juhásszal, husztival lazoviccsal és a többi rác majommal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
A kövi szezonban el kell kezdenem Rangers meccseket nézni.

| Gerrard lett a menedzser. |
Mikey
Készíts be piát, mert józanul nehéz lesz.

Btw egy haverom csinálja ezt a blogot:  oldfirm.taccs.hu/category/rangers/
Havonta szokott jönni egy cikkel. Szerintem nincs nála Magyarországon hozzáértőbb Gers szurkoló.