NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Nekem 8.

Lucio, Roque Junior, Marcos, Cafú, Ronaldinho, Ronaldo, Roberto Carlos és Rivaldo
Kampman
A 8-as Gilberto Silva, a 19-es meg Juninho Paulista.
| Bár bevallom magamtól Marcost Taffarelnek, Roque Juniort meg Juannak néztem. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 395
Nekem 8.

Lucio, Roque Junior, Marcos, Cafú, Ronaldinho, Ronaldo, Roberto Carlos és Rivaldo

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!


Na,kinek megy mind a 11 zseni google nélkül?
Nekem 10 megvolt.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 index.hu/sport/futball/2017/11/23/olaszorszag_vb_2018_peru/
Ki említettre a kézi-VB-t és a németeket ? 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/11/22/azutan-allt-fel-a-sevilla-0-3-rol-a-liverpool-ellen-hogy-az-edzo-a-szunetben-elmondta-a-jatekosainak-hogy-rakos

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Szalai kellett volna tegnap a második félidő közepén, ő biztosan elfejelte vagy megtartotta volna azokat a felíveléseket, amiket Bobbynak nem sikerült 😊
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Can szerintem a legjobb védekező kp-s jelenleg. Én kedvelem, és örülnék ha megtartanánk, de Keita érkezésével (talááán már télen), pont az ő szerepkörébe jön egy igéretes, fiatal srác. Can ráadásul remek felépitésű srác, jól tartja a lasztit is és szerintem technikája sem rossz. Nem véletlen akarja a Juve pl. Félek ha elengedjük kihozzák belőle ami benne van, és ingyen elengedünk egy későbbi klasszist. A rövid passzai is jók, talán amiben fejlődhetne azok a távoli passzok, amiben pl csapaton belül Hendro jobb nála és a hátulról való szervezés. Ellenben jobban lő mint Henderson.
A CB kérdés pedig tudjuk, hogy égető. Lovren a legjobb képességű CB a csapatban, de nagyon nincs a csúcsormájánál. Bár tegnap szerintem jól játszott, közel hiba nélkül (talán elindul felfelé). Matip a legjobb formában lévő CBnk. Én nem aggódom a fizikuma miatt. Nem robosztus srác, de legalább ezért fürge. Valahogy viszont olyan ez a kettős (Lovren - Matip) mint volt pár éve a Skrtel helyzet. Remek CB, de nem tud jól együtt játszani a társával. Nem alkotnak együtt elég jó párost. A baj csak az, hogy én kétlem, hogy VvD megoldaná a CB problémát. Én annyit nem látok benne, hogy klasszisokkal jobb lenne a jelenlegi kettősnél, de tény, hogy nem egészséges, hogy Klavan szintű játékos ennyit pályán van szóval valaki kell.

Engem pedig Moreno nem vett még meg. Idén nem olyan katasztófa, vannak jó meccsei, de tegnap az első két gól az Ő lelkén szárad. Riise óta nincs igazán meghatározó LB a csapatban. Ideig óráig van jó teljesitmény, de igazán ideje lenne már egy stabil LBt szerezni.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egyébként nem kezditek elveszteni a türelmet Klopp felé? Kicsit helyben toporgásnak tűnik a dolog, a nyilvánvaló hibák orvoslása nélkül.
dugo93
Mondj jobb és elérhető opciót nála. Egyébként de, nem jutott a csapat egyről a kettőre, viszont ezen szezon közben nehéz változtatni. Majd ha a következő nyáron se rakja rendbe a védelmet és a védekezést, akkor lehet berágok rá.
Mikey
Szintén ugyanez. Kiváló szakembernek tartom még mindig a csapat élére. A mostani szezonra egy elég versenyképes kerettel és játékkal/elképzeléssel rukkolt elő. Védelemről mindenki tudta, hogy milyen lesz, annak ellenére, hogy Moreno mennyit javult. (sajnos nem a tegnapi meccs második félidejének elején látszott azt mesélték, pont lemaradtam arról az erős 15 percről...) De nálam még van bőven ideje. Csak Can-t pénzért adjuk el nyáron, Coutinho meg maradjon, illetve legyen végre két értelmes középhátvédünk Lovren elé, Matip mellé. Amíg az öltöző rendben van, jönni fognak az eredmények is már idén azt gondolom.
kristóf17
Matip mellé? a csávónak szerintem konkrétan nincs elég fizikuma a PL-hez
Cant meg nyáron pénzért nehéz lesz, lejárt szerződés sportolókat nem szoktak tudni eladni. az olyan lenne, mint amikor a Metro újságot próbálta eladni pénzért valami purdé.
slowmotion
Hát, Lovrennek meg megvan. Ha végre jó meccset játszik, betonbiztos. De Ő meg 50-50 kb. És mivel három kezdő KH-t nem fogunk hozni, így inkább Matip legyen 2. számú, mint Lovren szerintem.
Cannal kapcsolatban meg tuti nem lesz szerződése? Kivásárlási záradékról hallottam, hogy hiányolja, neki az kell bele. De miért nem teszünk és csá. Jobb, mint ingyen elengedni. Ezért fura nekem ez a sztori. Ennyire nem lehet egyszerű. Ráadásul én nem is szeretem annyira a játékát legtöbbször nálunk. Annyira lassú és statikus tud lenni ha nincs benne akarat, mintha én játszanék helyette. Szóval ezért kéne pénzt kreálni és engedni menni.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Egyébként nem kezditek elveszteni a türelmet Klopp felé? Kicsit helyben toporgásnak tűnik a dolog, a nyilvánvaló hibák orvoslása nélkül.
dugo93
Mondj jobb és elérhető opciót nála. Egyébként de, nem jutott a csapat egyről a kettőre, viszont ezen szezon közben nehéz változtatni. Majd ha a következő nyáron se rakja rendbe a védelmet és a védekezést, akkor lehet berágok rá.
Mikey
Szintén ugyanez. Kiváló szakembernek tartom még mindig a csapat élére. A mostani szezonra egy elég versenyképes kerettel és játékkal/elképzeléssel rukkolt elő. Védelemről mindenki tudta, hogy milyen lesz, annak ellenére, hogy Moreno mennyit javult. (sajnos nem a tegnapi meccs második félidejének elején látszott azt mesélték, pont lemaradtam arról az erős 15 percről...) De nálam még van bőven ideje. Csak Can-t pénzért adjuk el nyáron, Coutinho meg maradjon, illetve legyen végre két értelmes középhátvédünk Lovren elé, Matip mellé. Amíg az öltöző rendben van, jönni fognak az eredmények is már idén azt gondolom.
kristóf17
Matip mellé? a csávónak szerintem konkrétan nincs elég fizikuma a PL-hez
Cant meg nyáron pénzért nehéz lesz, lejárt szerződés sportolókat nem szoktak tudni eladni. az olyan lenne, mint amikor a Metro újságot próbálta eladni pénzért valami purdé.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egyébként nem kezditek elveszteni a türelmet Klopp felé? Kicsit helyben toporgásnak tűnik a dolog, a nyilvánvaló hibák orvoslása nélkül.
dugo93
Mondj jobb és elérhető opciót nála. Egyébként de, nem jutott a csapat egyről a kettőre, viszont ezen szezon közben nehéz változtatni. Majd ha a következő nyáron se rakja rendbe a védelmet és a védekezést, akkor lehet berágok rá.
Mikey
Szintén ugyanez. Kiváló szakembernek tartom még mindig a csapat élére. A mostani szezonra egy elég versenyképes kerettel és játékkal/elképzeléssel rukkolt elő. Védelemről mindenki tudta, hogy milyen lesz, annak ellenére, hogy Moreno mennyit javult. (sajnos nem a tegnapi meccs második félidejének elején látszott azt mesélték, pont lemaradtam arról az erős 15 percről...) De nálam még van bőven ideje. Csak Can-t pénzért adjuk el nyáron, Coutinho meg maradjon, illetve legyen végre két értelmes középhátvédünk Lovren elé, Matip mellé. Amíg az öltöző rendben van, jönni fognak az eredmények is már idén azt gondolom.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Egyébként nem kezditek elveszteni a türelmet Klopp felé? Kicsit helyben toporgásnak tűnik a dolog, a nyilvánvaló hibák orvoslása nélkül.
dugo93
Mondj jobb és elérhető opciót nála. Egyébként de, nem jutott a csapat egyről a kettőre, viszont ezen szezon közben nehéz változtatni. Majd ha a következő nyáron se rakja rendbe a védelmet és a védekezést, akkor lehet berágok rá.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Egyébként nem kezditek elveszteni a türelmet Klopp felé? Kicsit helyben toporgásnak tűnik a dolog, a nyilvánvaló hibák orvoslása nélkül.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Félidőben bealudtam nagy nyugalomban, erre a végén arra ébredek hogy kiabál a kommentátor mert 3-3. Először nem fogtam fel hogy ez nem csak egy hülye álom. 😀

Lófasz ez a csapat.
Mikey
Ez a mi kersztünk! YNWA


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Félidőben bealudtam nagy nyugalomban, erre a végén arra ébredek hogy kiabál a kommentátor mert 3-3. Először nem fogtam fel hogy ez nem csak egy hülye álom. 😀

Lófasz ez a csapat.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Milyen meglepő, azt a román büdös kurva eget...
kristóf17
Meg is érdemeltük. Az a csapat, amelyik a második félidő kezdőrúgásakor már a lefújást várja, semmit nem akar focizni, ennél többet semmiképp sem várhat. Örüljünk, hogy az X meglett. Vicc.
Bálesz
Ezért idegesít fel mocskosul. Egy Sevilla ellen már a Chelsea elleni meccsre gondolni... Fujj de undorító 45 volt a második!
kristóf17
a 3.golnal Firminho nem is nezett oda mikor bepasszolta a zsugat, direkt elnezett.Nagykepu volt.
A sevilla nem volt szar az elso felidoben -sem.Lehetett volna akar 3-1 is a felido.
ZoliMP
lehetett volna. meg lehetett volna 2-6 is.
ezt innen akkor sem szabadott volna elengedni, semelyik csapat ellen sem.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Milyen meglepő, azt a román büdös kurva eget...
kristóf17
Meg is érdemeltük. Az a csapat, amelyik a második félidő kezdőrúgásakor már a lefújást várja, semmit nem akar focizni, ennél többet semmiképp sem várhat. Örüljünk, hogy az X meglett. Vicc.
Bálesz
Ezért idegesít fel mocskosul. Egy Sevilla ellen már a Chelsea elleni meccsre gondolni... Fujj de undorító 45 volt a második!
kristóf17
a 3.golnal Firminho nem is nezett oda mikor bepasszolta a zsugat, direkt elnezett.Nagykepu volt.
A sevilla nem volt szar az elso felidoben -sem.Lehetett volna akar 3-1 is a felido.
ZoliMP
Ennyi belefér. Legyen. De a profizmust meg én mutassam meg nekik hétvégén a megye 2-ben, hogy mi? Amikor kimegyek 3-0-nál, hogy verjünk még hatot, mert az már tuti nem bukta utolsó 5 percben? Idióták.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 935
Milyen meglepő, azt a román büdös kurva eget...
kristóf17
Meg is érdemeltük. Az a csapat, amelyik a második félidő kezdőrúgásakor már a lefújást várja, semmit nem akar focizni, ennél többet semmiképp sem várhat. Örüljünk, hogy az X meglett. Vicc.
Bálesz
Ezért idegesít fel mocskosul. Egy Sevilla ellen már a Chelsea elleni meccsre gondolni... Fujj de undorító 45 volt a második!
kristóf17
a 3.golnal Firminho nem is nezett oda mikor bepasszolta a zsugat, direkt elnezett.Nagykepu volt.
A sevilla nem volt szar az elso felidoben -sem.Lehetett volna akar 3-1 is a felido.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
azt a román büdös kurva eget...
kristóf17
De nem azért büdös, mert román.
Hanem mert nem fürdött.
Tudod milyenek ezek a románok...


több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aranyos „elütés” 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Milyen meglepő, azt a román büdös kurva eget...
kristóf17
Meg is érdemeltük. Az a csapat, amelyik a második félidő kezdőrúgásakor már a lefújást várja, semmit nem akar focizni, ennél többet semmiképp sem várhat. Örüljünk, hogy az X meglett. Vicc.
Bálesz
Ezért idegesít fel mocskosul. Egy Sevilla ellen már a Chelsea elleni meccsre gondolni... Fujj de undorító 45 volt a második!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
5 angol csapat is lehet a legjobb 16 között!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Milyen meglepő, azt a román büdös kurva eget...
kristóf17
Meg is érdemeltük. Az a csapat, amelyik a második félidő kezdőrúgásakor már a lefújást várja, semmit nem akar focizni, ennél többet semmiképp sem várhat. Örüljünk, hogy az X meglett. Vicc.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Milyen meglepő, azt a román büdös kurva eget...
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
ha kihozzuk X-re örülhetünk

mi a fasz történt az öltözőben?!
Negritis
Hogy lehet így kijönni a második félidőre?

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Tv-sek jól bele nyúltak... 20 gól amit a tv ad v. adott. Realnal kiszakadt a gólzsàk!