Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Beneventonak megvan így az első pontja is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos ez a Milan Gattusóval is pont ugyanolyan színtelen-szagtalan, mint Montellával volt. Nem látszik a tűz sem a csapaton, pedig mentalitásban változást vártam. Gattuso megbassza ezeket az öltözőben egy ilyen félidő után.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát ha Neuer nem kapott aranylabdát a VB győzelem évében, amikor minden idők kapusteljesítményét hozta, akkor De Gea se fog amíg nem nyer BL-t, PL-t, VB-t egy éven belül lehetőleg legalább az egyik döntőben mesterhármast lőve.
| Sajnos |


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk lehet elfogult vagyok, (meg hatalmas nosztalgiát toltunk egy régi haverommal, aki még általános suliban lett Arsenal drukker én meg ellentétben vele United drukker), de Pogba a taposás közben is a labdát nézte. Kemény volt, undorító volt, de szerintem nem arra ment, hogy odalépjen a másiknak. Ilyet rangadón - pláne ilyen meccsen - mindenki 110%-on nyomja, megértem ha valaki a 70. perc körül túl tolja. Szerintem nem volt piros. Mondjuk úgy, ha pár perccel később a másik oldalon nem volt az, akkor Paulnál sem kellett volna ezt ítélni...
!
dugo93
Tudod h imádlak szeretlek Norbi, de ez egyértelmű piros.volt. Oké, tegyük fel elhiszem hogy nem volt szándékos is, de már csak azért is egyből piros mert súlyos sérülést okozhatott vna.

Kapus posztra meg volt az elmúlt 15 -20 évben azért Oli Kahn, Buffon, Van Der Saar, + Schmeichel mint már picit régebbi, illetve van most Neuer aki épp sérült és a 18-19 éves Donnarumma is marha ígéretes. Tényleg kibaszott jó De Gea, de számomra nem Goat és nem azért írom ezt a kommentet hogy Chelseasként kisebbítsem a szemedben, valszeg nem ad sokat azért a latba 😀.
Borbinho
Nem GOAT? Donnarummat meg ezeket kétszer veri, oda-vissza. Ennyit erről szerintem.
Coolearie
Azért ha csak azt nézem, Donnarumma mit művel idén is, azért óvatosan jelentenék ki ilyet. Neki egyetlen baja van, ami szaros 18 évesen nem emlegetik folyton a világ öt legjobb kapusa között, az az, hogy a Milanban véd, ami egy fos.

De egyébként szinte kivétel nélkül minden héten van egy vagy két akkora bravúrja a gyereknek, amire a szavakat is nehéz megtalálni. Ha tényleg ott lenne szem előtt, akár egy Juventusban mondjuk, már nagyon lazán a legjobbak között emlegetnék.

De tény, hogy De Gea mocsok jó, és egyre inkább jobb lesz.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mondjuk lehet elfogult vagyok, (meg hatalmas nosztalgiát toltunk egy régi haverommal, aki még általános suliban lett Arsenal drukker én meg ellentétben vele United drukker), de Pogba a taposás közben is a labdát nézte. Kemény volt, undorító volt, de szerintem nem arra ment, hogy odalépjen a másiknak. Ilyet rangadón - pláne ilyen meccsen - mindenki 110%-on nyomja, megértem ha valaki a 70. perc körül túl tolja. Szerintem nem volt piros. Mondjuk úgy, ha pár perccel később a másik oldalon nem volt az, akkor Paulnál sem kellett volna ezt ítélni...
!
dugo93
Tudod h imádlak szeretlek Norbi, de ez egyértelmű piros.volt. Oké, tegyük fel elhiszem hogy nem volt szándékos is, de már csak azért is egyből piros mert súlyos sérülést okozhatott vna.

Kapus posztra meg volt az elmúlt 15 -20 évben azért Oli Kahn, Buffon, Van Der Saar, + Schmeichel mint már picit régebbi, illetve van most Neuer aki épp sérült és a 18-19 éves Donnarumma is marha ígéretes. Tényleg kibaszott jó De Gea, de számomra nem Goat és nem azért írom ezt a kommentet hogy Chelseasként kisebbítsem a szemedben, valszeg nem ad sokat azért a latba 😀.
Borbinho
Nem GOAT? Donnarummat meg ezeket kétszer veri, oda-vissza. Ennyit erről szerintem.
Coolearie
Szomorúan mondom ám ki Pool drukkerként, de bizony nálam a valaha legjobb formájában védő Neuer, Buffon fölé emelkedett most a srác. Aranylabdát neki. (Ehh..., de nehéz betűk ezek 😀 )
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mondjuk lehet elfogult vagyok, (meg hatalmas nosztalgiát toltunk egy régi haverommal, aki még általános suliban lett Arsenal drukker én meg ellentétben vele United drukker), de Pogba a taposás közben is a labdát nézte. Kemény volt, undorító volt, de szerintem nem arra ment, hogy odalépjen a másiknak. Ilyet rangadón - pláne ilyen meccsen - mindenki 110%-on nyomja, megértem ha valaki a 70. perc körül túl tolja. Szerintem nem volt piros. Mondjuk úgy, ha pár perccel később a másik oldalon nem volt az, akkor Paulnál sem kellett volna ezt ítélni...
!
dugo93
Tudod h imádlak szeretlek Norbi, de ez egyértelmű piros.volt. Oké, tegyük fel elhiszem hogy nem volt szándékos is, de már csak azért is egyből piros mert súlyos sérülést okozhatott vna.

Kapus posztra meg volt az elmúlt 15 -20 évben azért Oli Kahn, Buffon, Van Der Saar, + Schmeichel mint már picit régebbi, illetve van most Neuer aki épp sérült és a 18-19 éves Donnarumma is marha ígéretes. Tényleg kibaszott jó De Gea, de számomra nem Goat és nem azért írom ezt a kommentet hogy Chelseasként kisebbítsem a szemedben, valszeg nem ad sokat azért a latba 😀.
Borbinho
Nem GOAT? Donnarummat meg ezeket kétszer veri, oda-vissza. Ennyit erről szerintem.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki ne hagyjuk má Grófot, ha a kapusokról beszélünk, halló.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mondjuk lehet elfogult vagyok, (meg hatalmas nosztalgiát toltunk egy régi haverommal, aki még általános suliban lett Arsenal drukker én meg ellentétben vele United drukker), de Pogba a taposás közben is a labdát nézte. Kemény volt, undorító volt, de szerintem nem arra ment, hogy odalépjen a másiknak. Ilyet rangadón - pláne ilyen meccsen - mindenki 110%-on nyomja, megértem ha valaki a 70. perc körül túl tolja. Szerintem nem volt piros. Mondjuk úgy, ha pár perccel később a másik oldalon nem volt az, akkor Paulnál sem kellett volna ezt ítélni...
!
dugo93
Tudod h imádlak szeretlek Norbi, de ez egyértelmű piros.volt. Oké, tegyük fel elhiszem hogy nem volt szándékos is, de már csak azért is egyből piros mert súlyos sérülést okozhatott vna.

Kapus posztra meg volt az elmúlt 15 -20 évben azért Oli Kahn, Buffon, Van Der Saar, + Schmeichel mint már picit régebbi, illetve van most Neuer aki épp sérült és a 18-19 éves Donnarumma is marha ígéretes. Tényleg kibaszott jó De Gea, de számomra nem Goat és nem azért írom ezt a kommentet hogy Chelseasként kisebbítsem a szemedben, valszeg nem ad sokat azért a latba 😀.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mondjuk lehet elfogult vagyok, (meg hatalmas nosztalgiát toltunk egy régi haverommal, aki még általános suliban lett Arsenal drukker én meg ellentétben vele United drukker), de Pogba a taposás közben is a labdát nézte. Kemény volt, undorító volt, de szerintem nem arra ment, hogy odalépjen a másiknak. Ilyet rangadón - pláne ilyen meccsen - mindenki 110%-on nyomja, megértem ha valaki a 70. perc körül túl tolja. Szerintem nem volt piros. Mondjuk úgy, ha pár perccel később a másik oldalon nem volt az, akkor Paulnál sem kellett volna ezt ítélni...

Na de amit DAVID DE GEA ezen a meccsen művelt...nem, ez nem állja meg a helyét. Ez az ember amit művel hosszú évek óta és ahogy kiteljesedett erre a szezonra...nem emberi egyszerűen. Durván 2001 óta követem a futballt, de ennél én még nem láttam jobbat...

Visszatérve az első bekezdésre, ki nem szarja le, amikor ilyen meccs volt?! Komolyan mondom, mintha azon a meccsen lettem volna amikor V. Nistelrooy szétbombázza a felső lécet a hosszabbításban. A hajtás és a hangulat olyan volt, mint bő 10 éve. KÖSZÖNÖM URAIM!

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Oktatas folyik. Szegeny Juhasz mar bantoan gyenge ha tet van.
Kenny
Fiola meg talán még mindig forog 😀

Nagyon jó első félidő volt, messze a legjobbunk idén. A második játékrész első 10-15 perce a Vidié volt, de azt hiszem, teljesen megérdemelten nyertünk. Pedig nagyon pesszimistán vártam ezt a meccset. Alaposan rám cáfolt a csapat szerencsére. 😊

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
Arsenalnak szerencsétlenebb csapatot se láttam mostanában. Ha csak a ziccereket nézzük, nagyjából 10-2-re vezethetnének, helyette 1-2. United a pályán sincs.
Duff
Teljesen egyetértek, ez a united egy nagy kalap szar, 2 eladott labdából éltek, meg de geából...
Atik15
3-1, röhej. Az antifoci diadala. Én inkább mourinhot hívnám kalap szarnak, neki köszönhető, hogy teljesen elfelejtenek focizni a játékosok.
Duff
mer LVG alatt ment nekik? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 312 — Omar's Coming Yo!
Oktatas folyik. Szegeny Juhasz mar bantoan gyenge ha tet van.

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 035
Oké. DDG nem a világ legjobb kapusa. A világ legjobb játékosa.. kész
dugo93
Exactly.

Pogba meg OFF, hát ez elég undorító volt, nálam legalább 3, de inkább 5 meccs.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Oké. DDG nem a világ legjobb kapusa. A világ legjobb játékosa.. kész

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Csáncsi lábában volt a 2-2, de arra nem képes hogy nyessen egyet a labdába..

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 035
Arsenalnak szerencsétlenebb csapatot se láttam mostanában. Ha csak a ziccereket nézzük, nagyjából 10-2-re vezethetnének, helyette 1-2. United a pályán sincs.
Duff
Teljesen egyetértek, ez a united egy nagy kalap szar, 2 eladott labdából éltek, meg de geából...
Atik15
3-1, röhej. Az antifoci diadala. Én inkább mourinhot hívnám kalap szarnak, neki köszönhető, hogy teljesen elfelejtenek focizni a játékosok.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Arsenalnak szerencsétlenebb csapatot se láttam mostanában. Ha csak a ziccereket nézzük, nagyjából 10-2-re vezethetnének, helyette 1-2. United a pályán sincs.
Duff
Teljesen egyetértek, ez a united egy nagy kalap szar, 2 eladott labdából éltek, meg de geából...
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 035
Arsenalnak szerencsétlenebb csapatot se láttam mostanában. Ha csak a ziccereket nézzük, nagyjából 10-2-re vezethetnének, helyette 1-2. United a pályán sincs.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
Cou ... 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/ikonikus-magyar-golok-valahogy-bement-2606295

en ezt a golt nem atkozom.
a jugok elleni 12-1 csuf nagyon, de megis 86 ota itt ertunk el egyedul 2. helyezest a csoportban illetve az a jugo garda bombaeros volt!
ZoliMP
3.ok lettünk a csoportban
peach
2. hely volt az.
ZoliMP
Jogos. Vmiért úgy emlékeztem hogy legjobb harmadikak lettünk.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
Salah most is megmutatja miért tarthatna már 50 gólnál a szezonban 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Atya égég mi kamu büntetőt kaptak... Komolyan, ezek mik 😀 Tényleg kell az a videóbíró.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Can - Lovren - Gini védőhármas elég mediterrán de Klopp újit, és nem fél változtatni, meglepni az ellenfelet. Ennek pedig nagyon örülök. Ja és idén végre a rotálás is megy. Morenora ráfért már egy meccs pihi.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Így már nem buli beírni, pedig épp akartam, hogy a mai Emre Cant adom. De így, hogy fejelt egy gólt divatnak hangzik.

Az a kontra...

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Nahát, Debrecenben is megy meccs előtt az YNWA 😀