Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
jézusom mekkora balfasz partjelző van a Barcselóna meccsén
simán benézett egy Lampard v2.0-t
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Nem hiszem, hogy volt olyan csapat valaha, aki szarabbul költött volna, mint a Milan ezen a nyáron
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Ez a haladás mikor esik már ki végre a faszba Halmosistól együtt az nb1ből?😀
Kenny
Remélem soha 😀
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/sport/futball/2017/11/25/leekens_interju/

törököt fogtunk.
Amadeus
Sz*rt lapátolni és a mocsokban turkálni nem öltönyben kell, csak ez a problémám vele.
Ebbe a közegbe nem úriember kell, hanem egy diktátor, aki szétválasztja a posványt, és kivezeti a reményteleneket 😊

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Ááááááááááááááááááááááááááááá, nemáááár. Egy csodálatosan lehozott meccset bukni egy lecsúszott retkes mocskos bunyhádrákosról érkező beadással... Basszameg.
kristóf17
Same old shit.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Hányiger ez a Fradi. Örüljenek hogy csak 1 pirosat kaptak, de azt legalább az agysebész Priskin. hát köszönjük 😀 😀 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Ez a haladás mikor esik már ki végre a faszba Halmosistól együtt az nb1ből?😀

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Ááááááááááááááááááááááááááááá, nemáááár. Egy csodálatosan lehozott meccset bukni egy lecsúszott retkes mocskos bunyhádrákosról érkező beadással... Basszameg.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Salah: Respect!

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
 index.hu/sport/futball/2017/11/25/leekens_interju/

törököt fogtunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Ez a Dortmund - Schalke baszott nagy meccs volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Na Messivel csak hosszabbítottak...elég furcsa lépés lett volna, ha nem teszik, aztán mehetett volna a Citybe a bolha
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Calhanoglu igazából trequartistaként szeret focizni, olyan felállást még idén nem dobott be Montella, szal ő még nem játszott a posztján ebben a szezonban.
A gond az h Suso meg csak a jobbszélen jó, innentől fogva maradt kb. a 4-2-3-1 egyedül olyan rendszernek, amiben Hakan és Suso is a posztján játszik, ezzel viszont kinyírtad Bonuccit, aki alkalmatlan a 4-védős rendszerre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bonucci eddig egy sikertörténet. Ilyen szar igazolásunk nem tudom mikor volt utoljára, pedig az utóbbi időszakból lehetne válogatni.
Kampman
És ez meglep? Bonucci visszaesett Chiellini nélkül, viszont igazából Chiellini is sokkal gyengébb Bonucci nélkül. Ők valahogy nagyon kiegészítették egymást, ami az egyiknek gyengéje, a másiknak erőssége. Romagnoli esetében tökre az az érzésem támad, hogy kvalitásait tekintve simán a világ egyik legjobbja lehetne, brutálisan is kezdett nálunk, de valamiért megakadt a fejlődésben, homokszem került a gépezetbe, egyre többet hibázik, egyáltalán nem az a biztos pont a védelemben, mint ami az elején volt.

A védelemből mondjuk nagyon hiányzik Conti, aki azért óriási pluszt adna a szélen, a Conti, Rodríguez páros nagyon király is lenne. A fő gond viszont szerintem egyrészt a középpálya, mert Kessié hiába robotol, mellette nem igazán van értelmes szűrő, Biglia sajnos pont hozza azt a nullát, amit vártam tőle, pénzkidobás volt, plusz öreg is. Locatellinek is nagyobb a füstje, mint a lángja. Támadásban is nulla a csapat, Calhanoglu osztogatni nem tud, nincs esze a játékhoz, nem lát a pályán, egyedül Suso az, aki tényleg forintos labdákat tud adogatni és képes szervezni. Hiányzik a kreativitás, a támadók sem kapják meg azokat a passzokat, amiket kellene.

Ezen felül én örülnék, ha megszereznénk Belottit, nagy álom, hogy legyen végre ismét egy top olasz csatárunk, aki nem is öreg, és aki a semmiből képes gólt szerezni.

Ha összeadogatom a nyáron elköltött 200 milliót, akkor majdhogynem a zsozsó fele rossz helyre ment, a rossz játékosokat hoztuk el. Színtelen-szagtalan igazolások ezek 3-4 kivétellel. Bonuccit még nem sorolom a hibákhoz, rajta nagyon látszik, hogy nem érzi magát komfortosan, de azért ő szerintem szépen lassan stabilabbá válik majd.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966


Na,kinek megy mind a 11 zseni google nélkül?
Nekem 10 megvolt.
Kenny
10/11

A 14-est már nem ismerem fel.
1-0-ra és 2-1-re is vezetett Bilbaoban a Herta, de mégis kikapott 3-2-re, így kiestek az EL-ben az utolsó forduló előtt. Otthon 14. a Herta, szóval nagyon inog az a kispad Pali alatt...
NB2
Mondjuk ez a Bilbao, ha ossze van allva rendesen, erosebb a Herthanal (bar teny hogy Ziganda alatt nagyon nincs osszeallva).
Nem hiszem egyebkent, hogy egyelore veszelyben lenne Dardai helye. Sajat maganak rakta olyan magasra a lecet, ezt ne feledjuk.
Danny
Pali szépen beárazza magát egy bundesliga2-es edzőként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
1-0-ra és 2-1-re is vezetett Bilbaoban a Herta, de mégis kikapott 3-2-re, így kiestek az EL-ben az utolsó forduló előtt. Otthon 14. a Herta, szóval nagyon inog az a kispad Pali alatt...
NB2
Mondjuk ez a Bilbao, ha ossze van allva rendesen, erosebb a Herthanal (bar teny hogy Ziganda alatt nagyon nincs osszeallva).
Nem hiszem egyebkent, hogy egyelore veszelyben lenne Dardai helye. Sajat maganak rakta olyan magasra a lecet, ezt ne feledjuk.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan


Na,kinek megy mind a 11 zseni google nélkül?
Nekem 10 megvolt.
Kenny
amelyik brazil csapatban nincs ott Lucas Leiva, azt nem is lehet komolyan venni
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!


Na,kinek megy mind a 11 zseni google nélkül?
Nekem 10 megvolt.
Kenny
Nézzük, eskü nem kerestem rá.

Lúcio, passz, Roque Júnior, Gilberto Silva, Marcos?, Cafu

Ronaldinho, Ronaldo, rémlik, de nem esik le, nem Edmílson, ugye?, Roberto Carlos, Rivaldo

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Bonucci eddig egy sikertörténet. Ilyen szar igazolásunk nem tudom mikor volt utoljára, pedig az utóbbi időszakból lehetne válogatni.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
1-0-ra és 2-1-re is vezetett Bilbaoban a Herta, de mégis kikapott 3-2-re, így kiestek az EL-ben az utolsó forduló előtt. Otthon 14. a Herta, szóval nagyon inog az a kispad Pali alatt...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)


Na,kinek megy mind a 11 zseni google nélkül?
Nekem 10 megvolt.
Kenny
Itt is 10. A 14-est nem ismerem fel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nekem 8.

Lucio, Roque Junior, Marcos, Cafú, Ronaldinho, Ronaldo, Roberto Carlos és Rivaldo
Kampman
A 8-as Gilberto Silva, a 19-es meg Juninho Paulista.
| Bár bevallom magamtól Marcost Taffarelnek, Roque Juniort meg Juannak néztem. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Nekem 8.

Lucio, Roque Junior, Marcos, Cafú, Ronaldinho, Ronaldo, Roberto Carlos és Rivaldo

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!


Na,kinek megy mind a 11 zseni google nélkül?
Nekem 10 megvolt.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
 index.hu/sport/futball/2017/11/23/olaszorszag_vb_2018_peru/
Ki említettre a kézi-VB-t és a németeket ? 😀