Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
na végre egy nézhető formája a labdarúgásnak

 twitter.com/BallStreet/status/950382135969566720


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lang Ádám kölcsönben a francia másodosztályban szereplő Nancy labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását. -- 24.hu

A másodosztályban 16. Nancynál. Szép karriert csinál ő is külföldön.
Mikey
Ezzel szvsz semmi gond sem lenne. A gond azzal van, hogy még ott sem fog játszani, pedig ha nem padozna, azért ez egy teljesen jó döntés lenne. Az meg a realitás sajnos, hogy büszke magyar futballistánk a top bajnokságok közelében sincsenek, a másodosztályokban lenne a helyeük reálisan nézve.

Engem inkább az zavar, hogy a gyengébb ligákból is rendre távolítják el fiainkat, azért az szerintem elég tré, hogy egy magyar válogatott futballista, mint Gyurcsó vagy Nagy Dominik konkrétan odáig jutott a lengyeleknél, hogy már a csapatuk fizetne kis túlzással, csak valaki vigye el őket. Ezek egyszerűen játszani sem akarnak, egy kicsit sem akarják magukat odatenni.

Tisztelet a kivételnek, mint Kádár, aki amúgy egy lusta, beleszarom ember, de legalább volt esze, felismerte a karrierjében azokat a pontokat, amikor oda kellett tennie magát, és így is cselekedett.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Lang Ádám kölcsönben a francia másodosztályban szereplő Nancy labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását. -- 24.hu

A másodosztályban 16. Nancynál. Szép karriert csinál ő is külföldön.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Azért Iniesta sosem volt az az igazi box to box jàtékos, arra a szerepkörre jelenleg Paulinho kivàló, esetleg S. Roberto, csak ehhez az kellene, hogy végre a sajàt posztjàn jàtszhasson és ne legyen a szélre kényszerítve. Nagyon vàrom, hogy Valverde hogyan oldja majd meg a felàllàst.

@KJuraszik
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Egy dolog, hogy Iniesta munkásember, míg Coutinho nem az, de a posztjuk sem ugyanaz. Iniesta visszavontabban játszik, hátrébbról irányít, mint Coutinho. És én abszolút nem vagyok biztos benne, hogy Coutinhónak feküdne az a jóval összetettebb szerep, mint ami Iniestáé.
Stez
Reméljük méltó módon tuja viselni, amennyiben így lesz:

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-coutinho-orokli-meg-a-tavozo-mascherano-mezszamat-sajtohir-2612009
dande
Rúgjon legalább annyi gólt, mint az elődje. 8-)

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Egy dolog, hogy Iniesta munkásember, míg Coutinho nem az, de a posztjuk sem ugyanaz. Iniesta visszavontabban játszik, hátrébbról irányít, mint Coutinho. És én abszolút nem vagyok biztos benne, hogy Coutinhónak feküdne az a jóval összetettebb szerep, mint ami Iniestáé.
Stez
Reméljük méltó módon tuja viselni, amennyiben így lesz:

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-coutinho-orokli-meg-a-tavozo-mascherano-mezszamat-sajtohir-2612009
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Egy dolog, hogy Iniesta munkásember, míg Coutinho nem az, de a posztjuk sem ugyanaz. Iniesta visszavontabban játszik, hátrébbról irányít, mint Coutinho. És én abszolút nem vagyok biztos benne, hogy Coutinhónak feküdne az a jóval összetettebb szerep, mint ami Iniestáé.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
 index.hu/sport/atletika/2018/01/08/usain_bolt_profi_futball_dortmund_manchester_united/
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 709 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Brereton eddig is jó volt, nagy tehetségnek tartják/tartották eddig is. Egyébként meg nem rossz bajnokság a Championship, én simán elnézném a TVben 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
hosszú idő után újra soccert nézek, hajrá Forest! (2:1 az Arsenal ellen a második félidő elején)
baggio 🏈
Ez a Brereton nevű gyerek 18 éves. Az összes párharcát nyeri. Nagyon ígéretes srácnak tűnik.
tüsi91
év végén viszi is a Tottenham 150 millió fontért Kane helyére

mondjuk mikor Lehmannt megláttam a kispadon Wenger mellett, én már elkönyveltem a nottinghami sikert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
hosszú idő után újra soccert nézek, hajrá Forest! (2:1 az Arsenal ellen a második félidő elején)
baggio 🏈
Ez a Brereton nevű gyerek 18 éves. Az összes párharcát nyeri. Nagyon ígéretes srácnak tűnik.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
hosszú idő után újra soccert nézek, hajrá Forest! (2:1 az Arsenal ellen a második félidő elején)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Suarez,Messi,Dembele,Coutinho. Ki nem fog játszani? Mert ezt a 4 játékost plusz Iniestat és esetek nagy többségében Busquets-et nem bírja el a csapat. Kiváncsi vagyok Valverde mit hoz ki belőle.
Kenny
legalább tud rotálni Valverde.
különben is, a BL-ben nem játszhat Coutinho, szóval szerdánként meg lesz oldva a feladat, szombaton meg valaki tud pihenni is.

nem ördögtől való az.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Suarez,Messi,Dembele,Coutinho. Ki nem fog játszani? Mert ezt a 4 játékost plusz Iniestat és esetek nagy többségében Busquets-et nem bírja el a csapat. Kiváncsi vagyok Valverde mit hoz ki belőle.
Kenny
Cou hajlando vedekezni. Klopp slatt aki nem hajlando erre az hamar kiesik a pixisbol. Ekes pelda Firmino, aki talan a legjobban vedekezo csatar jelenleg. Nyilvan sokszor a legelso embertol el se varjak a vedekezest,de a gagenpressing alatt minden poszton figyelned kell, es zavarnod a labdast.
Szoval Cou barhol is kap szerepet be tud segiteni a vedekezesbe. Nem rest visszajonni. De szerintem ő rovid idon belul atveszi a szerepet majd Iniestatol. Szelsonek is jo playa de kozepen iranyítónak a legjobb szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Suarez,Messi,Dembele,Coutinho. Ki nem fog játszani? Mert ezt a 4 játékost plusz Iniestat és esetek nagy többségében Busquets-et nem bírja el a csapat. Kiváncsi vagyok Valverde mit hoz ki belőle.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hülyeség, csak Morata miatt bukják a pontokat és a Real is szárnyal mivel Benzi hátán viszi a csapatot!
Toca
ha valahova odaírom a smileyt, azért ne vedd véresen komolyan : d

de amúgy igen, Benzema miatt szar idén Carvajal és Marcelo is, Ramos miatta lett még nagyobb hentes mint valaha, isco miatta nem passzol, és bale is miatta sérült folyton, és miatta lőtt 4 gólt Cr 12 meccsen.

De ez tény: Attól amiért szar benzema ne aggódj morata nem lett jobb játékos. :d

Morata most is általában a simán eldőlt meccseken lövi a góljait ha kezd. vagy leviszik a 70.-ben vesztésnél, és bemegy batsuhayi, aki lő kettőt amivel nyernek... mert erre is volt példa idén :d


Lényeg hogy mindkettőnek teljesült a gyerekkori álma :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Elvileg Mahrez 55m —> Liverpool
Coolearie
Valami forrást jelölj mán meg ilyenkor.

szerk.: a Sky pl. azt írja hogy nem érdeklődik a 'pool utána.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Elvileg Mahrez 55m —> Liverpool

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
szerintem még vagy egy hónap kéne neki, hogy formába lendüljön.
slowmotion
Jah. Remélem Klopp türelmes lesz vele.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Coutinho a Barcában, minden idők második legnagyobb transzferösszegéért
baggio 🏈
Ráadásul úgy ennyi pénzért, hogy menni akart. Régen ez még számított valamit, és lejjebb vitte az árat.

Következzetek meg, de én nem sajnálom. Aki menni akar, azt nem tudom sajnálni, legyen akármekkora zseni. S így legalább lesz Lallanának helye a kezdőben. 😊
Mikey
ha a tavalyi Laller játszana most, akkor tényleg semmi baj nem lenne. csak annyi a bibi, hogy kedves barátunk négy-öt hónapot kihagyott, és most kb azon a szinten tolja, mint amikor csillió-billió fontért hoztuk.

és akkor mindenki ki akarta baszcsizni a csapatból.

szerintem még vagy egy hónap kéne neki, hogy formába lendüljön.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Arról nem beszéltek hogy Barkleynak csak sikerült a Chelseabe igazolni?
Nem tudom hogy egy CAM pozíciójú játékos hova lenne oda jó? Felállást ezért biztos nem fog változtatni Conte, szóval lehet hogy oda a CM szintre fog majd segíteni Fabregaséknak. Vagy Szélső?
Coolearie
ja, neki igazából nem oda kellett volna mennie, mert Ringyó már továbbállt. most a Diznilendben lenne neki profilba vágó csapat.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha csak a potenciált nézzük, elég jól nézz ki a Barca első 4 embere, mögöttük pedig söpröget a színész, a homokos és a kínai brazil közül kettő.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
De jó, akkor most vár van két sérülékeny játékosunk a középpályára csilliókért (kíváncsi vagyok ketten összeraknak e 100 meccset két idény alatt), de Mascheranot, akik sose játszattunk amúgy a helyén majd ingyé elengedjük (még akkor is ha idősebb)... na mindegy. Reméljük valamennyire beválik Dembelé is meg Fülöp is.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Coutinho a Barcában, minden idők második legnagyobb transzferösszegéért
baggio 🏈
Ráadásul úgy ennyi pénzért, hogy menni akart. Régen ez még számított valamit, és lejjebb vitte az árat.

Következzetek meg, de én nem sajnálom. Aki menni akar, azt nem tudom sajnálni, legyen akármekkora zseni. S így legalább lesz Lallanának helye a kezdőben. 😊
Mikey
Gáznak nem gáz. Már a Liverpool szempontjából. És szerintem mostmár a legtöbben nem is fogják bánni, ha elmegy. Én sem tenném. Coutinho remek játékos, de egyébként köze sincs egy Messi-féle playmakerhez, szerintem ez a Liverpool mondjuk egy érkező Lemarral ugyanígy hozni fogja a meccseit. Nem látom azt, hogy teljesen visszaessen a csapat támadójátéka Cou távozásával. Van még azért itt elég tudás és ügyesség, illetve szerintem így Lemar érkezése tuti, és még várok egy drága igazolást Klopptól, valakit, aki tud irányítani.
Stez
Keita érkezik nyáron, HA jön Lemar is, pont sokan lesznek megint a középpályára. Én a Coutinhóért kapott pénzt a védelem + kapusposzt erősítésére költeném...