Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Arsenal: megegyeztek Ancelottival, ő lesz Wenger utódja – sajtóhír

hiszem, ha látom

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/arsenal-megegyeztek-ancelottival-o-lesz-wenger-utodja-sajtohir-2612427
ozibozi
Fiatalítanak ezerrel.
Mikey
maradnak akkor jövőre is a 6. helyen
Amadeus
Majd meglátjuk
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Arsenal: megegyeztek Ancelottival, ő lesz Wenger utódja – sajtóhír

hiszem, ha látom

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/arsenal-megegyeztek-ancelottival-o-lesz-wenger-utodja-sajtohir-2612427
ozibozi
Fiatalítanak ezerrel.
Mikey
maradnak akkor jövőre is a 6. helyen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 600
Arsenal: megegyeztek Ancelottival, ő lesz Wenger utódja – sajtóhír

hiszem, ha látom

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/arsenal-megegyeztek-ancelottival-o-lesz-wenger-utodja-sajtohir-2612427
ozibozi
Fiatalítanak ezerrel.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Arsenal: megegyeztek Ancelottival, ő lesz Wenger utódja – sajtóhír

hiszem, ha látom

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/arsenal-megegyeztek-ancelottival-o-lesz-wenger-utodja-sajtohir-2612427
ozibozi
Úúúú, de jó lenne. Még egy szimpatikus edző. Túl szép lenne.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Arsenal: megegyeztek Ancelottival, ő lesz Wenger utódja – sajtóhír

hiszem, ha látom

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/arsenal-megegyeztek-ancelottival-o-lesz-wenger-utodja-sajtohir-2612427
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Na az mekkora iparági mélytorok lenne ha Huszti Fehérvárra jönne haza 😀
Kenny
Ő.
Stez
Bevettük.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az mekkora iparági mélytorok lenne ha Huszti Fehérvárra jönne haza 😀
Kenny
Ő.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Na az mekkora iparági mélytorok lenne ha Huszti Fehérvárra jönne haza 😀

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
a walking dead sportváltozata
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 600
na végre egy nézhető formája a labdarúgásnak

 twitter.com/BallStreet/status/950382135969566720
baggio 🏈
Tipikus "ez is csak Japánban fordulhat elő" dolog. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
na végre egy nézhető formája a labdarúgásnak

 twitter.com/BallStreet/status/950382135969566720


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lang Ádám kölcsönben a francia másodosztályban szereplő Nancy labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását. -- 24.hu

A másodosztályban 16. Nancynál. Szép karriert csinál ő is külföldön.
Mikey
Ezzel szvsz semmi gond sem lenne. A gond azzal van, hogy még ott sem fog játszani, pedig ha nem padozna, azért ez egy teljesen jó döntés lenne. Az meg a realitás sajnos, hogy büszke magyar futballistánk a top bajnokságok közelében sincsenek, a másodosztályokban lenne a helyeük reálisan nézve.

Engem inkább az zavar, hogy a gyengébb ligákból is rendre távolítják el fiainkat, azért az szerintem elég tré, hogy egy magyar válogatott futballista, mint Gyurcsó vagy Nagy Dominik konkrétan odáig jutott a lengyeleknél, hogy már a csapatuk fizetne kis túlzással, csak valaki vigye el őket. Ezek egyszerűen játszani sem akarnak, egy kicsit sem akarják magukat odatenni.

Tisztelet a kivételnek, mint Kádár, aki amúgy egy lusta, beleszarom ember, de legalább volt esze, felismerte a karrierjében azokat a pontokat, amikor oda kellett tennie magát, és így is cselekedett.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 600
Lang Ádám kölcsönben a francia másodosztályban szereplő Nancy labdarúgócsapatánál folytatja pályafutását. -- 24.hu

A másodosztályban 16. Nancynál. Szép karriert csinál ő is külföldön.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Azért Iniesta sosem volt az az igazi box to box jàtékos, arra a szerepkörre jelenleg Paulinho kivàló, esetleg S. Roberto, csak ehhez az kellene, hogy végre a sajàt posztjàn jàtszhasson és ne legyen a szélre kényszerítve. Nagyon vàrom, hogy Valverde hogyan oldja majd meg a felàllàst.

@KJuraszik
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Egy dolog, hogy Iniesta munkásember, míg Coutinho nem az, de a posztjuk sem ugyanaz. Iniesta visszavontabban játszik, hátrébbról irányít, mint Coutinho. És én abszolút nem vagyok biztos benne, hogy Coutinhónak feküdne az a jóval összetettebb szerep, mint ami Iniestáé.
Stez
Reméljük méltó módon tuja viselni, amennyiben így lesz:

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-coutinho-orokli-meg-a-tavozo-mascherano-mezszamat-sajtohir-2612009
dande
Rúgjon legalább annyi gólt, mint az elődje. 8-)

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Egy dolog, hogy Iniesta munkásember, míg Coutinho nem az, de a posztjuk sem ugyanaz. Iniesta visszavontabban játszik, hátrébbról irányít, mint Coutinho. És én abszolút nem vagyok biztos benne, hogy Coutinhónak feküdne az a jóval összetettebb szerep, mint ami Iniestáé.
Stez
Reméljük méltó módon tuja viselni, amennyiben így lesz:

 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-coutinho-orokli-meg-a-tavozo-mascherano-mezszamat-sajtohir-2612009
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.
empty taxi
Egy dolog, hogy Iniesta munkásember, míg Coutinho nem az, de a posztjuk sem ugyanaz. Iniesta visszavontabban játszik, hátrébbról irányít, mint Coutinho. És én abszolút nem vagyok biztos benne, hogy Coutinhónak feküdne az a jóval összetettebb szerep, mint ami Iniestáé.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
 index.hu/sport/atletika/2018/01/08/usain_bolt_profi_futball_dortmund_manchester_united/
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 706 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Brereton eddig is jó volt, nagy tehetségnek tartják/tartották eddig is. Egyébként meg nem rossz bajnokság a Championship, én simán elnézném a TVben 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
hosszú idő után újra soccert nézek, hajrá Forest! (2:1 az Arsenal ellen a második félidő elején)
baggio 🏈
Ez a Brereton nevű gyerek 18 éves. Az összes párharcát nyeri. Nagyon ígéretes srácnak tűnik.
tüsi91
év végén viszi is a Tottenham 150 millió fontért Kane helyére

mondjuk mikor Lehmannt megláttam a kispadon Wenger mellett, én már elkönyveltem a nottinghami sikert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
hosszú idő után újra soccert nézek, hajrá Forest! (2:1 az Arsenal ellen a második félidő elején)
baggio 🏈
Ez a Brereton nevű gyerek 18 éves. Az összes párharcát nyeri. Nagyon ígéretes srácnak tűnik.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
hosszú idő után újra soccert nézek, hajrá Forest! (2:1 az Arsenal ellen a második félidő elején)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én személy szerint nem látom Couban azt a futómennyiséget, amit Iniesta hozott box to box a fénykorában, de ettől még persze bejöhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Suarez,Messi,Dembele,Coutinho. Ki nem fog játszani? Mert ezt a 4 játékost plusz Iniestat és esetek nagy többségében Busquets-et nem bírja el a csapat. Kiváncsi vagyok Valverde mit hoz ki belőle.
Kenny
legalább tud rotálni Valverde.
különben is, a BL-ben nem játszhat Coutinho, szóval szerdánként meg lesz oldva a feladat, szombaton meg valaki tud pihenni is.

nem ördögtől való az.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Suarez,Messi,Dembele,Coutinho. Ki nem fog játszani? Mert ezt a 4 játékost plusz Iniestat és esetek nagy többségében Busquets-et nem bírja el a csapat. Kiváncsi vagyok Valverde mit hoz ki belőle.
Kenny
Cou hajlando vedekezni. Klopp slatt aki nem hajlando erre az hamar kiesik a pixisbol. Ekes pelda Firmino, aki talan a legjobban vedekezo csatar jelenleg. Nyilvan sokszor a legelso embertol el se varjak a vedekezest,de a gagenpressing alatt minden poszton figyelned kell, es zavarnod a labdast.
Szoval Cou barhol is kap szerepet be tud segiteni a vedekezesbe. Nem rest visszajonni. De szerintem ő rovid idon belul atveszi a szerepet majd Iniestatol. Szelsonek is jo playa de kozepen iranyítónak a legjobb szerintem.


Liverpool Fc fan