Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Höhö, Donnarumma csak aláírt a Milanhoz 6 misiért, úgy látszik csak kellett a felhajtás...
StormST
Zavarják egész idényre a lelátóra a pénzéhes ügynökbábot... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
egy jó hangulatú sörmeccs volt, problem? 😀 nem adott ki sokat magából a Vidi

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
pepe--->besiktas

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
FC Progres Niedercorn
2 - 0
Rangers
(az első egy luxemburgi)
és kiejtette a Rangerst😊))
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
azért a sorsolásra legalább nem panaszkodhatnak, egy kört még az észt/feröeri csapat ellen talán tudnak menni... (a bl-ben a máltai bajnok kiverte az észtet)
baggio
igen, viszont a máltai bajnokban több volt az idegenlégiós, mint pl a Vidiben. és nem ilyen bissau-guineaiak meg ilyenek, hanem van négy brazil, két osztrák meg egy egyenlítői-guineai (de azok tulajdonképpen spanyolok szoktak lenni)
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Höhö, Donnarumma csak aláírt a Milanhoz 6 misiért, úgy látszik csak kellett a felhajtás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
azért a sorsolásra legalább nem panaszkodhatnak, egy kört még az észt/feröeri csapat ellen talán tudnak menni... (a bl-ben a máltai bajnok kiverte az észtet)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
NB2
A védelmük egy nagy nulla volt.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Vicc, hogy egy Videoton nem tudott leverni egy máltai csapatot...
(nem láttam, csak most néztem meg az eredményt)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Naby Keïta nem szerepel a Leipzig új mezének videóbemutatóján --> a kinti Liverpool szurkolók egyből lázba jöttek, miután pletykák szerint a klub már megegyezett a játékossal, és már csak azon megy a huzavona, hogy 60 vagy 70 millió fonthoz legyen közelebb a vételára.

Hosszú évek után végre belátta a csapatvezetés, hogy minőség >>> mennyiség ?

---


Mikey
Mmmmennyi? 60-70 millió font? Ezért a gyerekért, aki 1 szezont húzott le komoly bajnokságban? Nevetséges ahogy elszállt a piac.
Bronze League Hero
az angol tévés bevételnek a legjobban a többi európai bajnokság csapatai örülnek. ráadásul az angolok még csak le sem tudják tagadni, hogy mennyit kapnak, mert lényegében nyilvános az összeg.
slowmotion
Csak kezd irreális lenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
nem csak a fociban szálltak el az összegek
nézzétek meg milyen szerződések vannak az NBA-ben
nem 1-2 epic facepalm mondjuk 5 évvel ezelőtthöz képest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Nevetséges ahogy elszállt a piac.
Bronze League Hero
Mondjuk ez nem újdonság, jónéhány éve így van ez.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Naby Keïta nem szerepel a Leipzig új mezének videóbemutatóján --> a kinti Liverpool szurkolók egyből lázba jöttek, miután pletykák szerint a klub már megegyezett a játékossal, és már csak azon megy a huzavona, hogy 60 vagy 70 millió fonthoz legyen közelebb a vételára.

Hosszú évek után végre belátta a csapatvezetés, hogy minőség >>> mennyiség ?

---


Mikey
Mmmmennyi? 60-70 millió font? Ezért a gyerekért, aki 1 szezont húzott le komoly bajnokságban? Nevetséges ahogy elszállt a piac.
Bronze League Hero
az angol tévés bevételnek a legjobban a többi európai bajnokság csapatai örülnek. ráadásul az angolok még csak le sem tudják tagadni, hogy mennyit kapnak, mert lényegében nyilvános az összeg.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Naby Keïta nem szerepel a Leipzig új mezének videóbemutatóján --> a kinti Liverpool szurkolók egyből lázba jöttek, miután pletykák szerint a klub már megegyezett a játékossal, és már csak azon megy a huzavona, hogy 60 vagy 70 millió fonthoz legyen közelebb a vételára.

Hosszú évek után végre belátta a csapatvezetés, hogy minőség >>> mennyiség ?

---


Mikey
Mmmmennyi? 60-70 millió font? Ezért a gyerekért, aki 1 szezont húzott le komoly bajnokságban? Nevetséges ahogy elszállt a piac.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Lehet még Dzsudzsák is hamarosan hazajön.
Ettemlevest
Lehet ilyen szép hívásra nemet mondani?
 index.hu/belfold/2017/07/03/orban_haromszor_is_hazaparancsolta_dzsudzsak_balazst/
Matthew99
Vicc kategória az egész
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Lehet még Dzsudzsák is hamarosan hazajön.
Ettemlevest
Lehet ilyen szép hívásra nemet mondani?
 index.hu/belfold/2017/07/03/orban_haromszor_is_hazaparancsolta_dzsudzsak_balazst/
Matthew99
azt nem mondta, hogy ez most egy visszautasíthatatlan ajánlat
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Lehet még Dzsudzsák is hamarosan hazajön.
Ettemlevest
Lehet ilyen szép hívásra nemet mondani?
 index.hu/belfold/2017/07/03/orban_haromszor_is_hazaparancsolta_dzsudzsak_balazst/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
A legutóbbi NB1-es szezonjukban a 4. legértékesebb kerettel sikerült kiesni. Igaz, akkor magyar szinten is kókler edzőik voltak, Pintér ezt a társaságot biztos, hogy legalább az első hatba viszi.
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Lehet még Dzsudzsák is hamarosan hazajön.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀
Kenny
Kell a hely a fiataloknak... oh wait!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Lassan indíthatnánk szavazást arról,hogy a pufla európai kupát érő helyen végez-e jövőre.
Botrány amit művelnek az átigazolási piacon 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Gyönyörű lett az Újpest új logója. Általában nekem bejönnek az egyszerű dizájnok, de ha Újpest szurkoló lennék, tuti megfejelném a falat.
Mikey
Csak megszavazták? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 687
Naby Keïta nem szerepel a Leipzig új mezének videóbemutatóján --> a kinti Liverpool szurkolók egyből lázba jöttek, miután pletykák szerint a klub már megegyezett a játékossal, és már csak azon megy a huzavona, hogy 60 vagy 70 millió fonthoz legyen közelebb a vételára.

Hosszú évek után végre belátta a csapatvezetés, hogy minőség >>> mennyiség ?

---

Gyönyörű lett az Újpest új logója. Általában nekem bejönnek az egyszerű dizájnok, de ha Újpest szurkoló lennék, tuti megfejelném a falat.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Közben az Arsenal megállapodott a Lyonnal Lacazette átigazolásával kapcsolatban. 60M Eurót is elérheti a végleges ár.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
John Terry--> Aston Villa. Levezetésnek jó lesz, bár szétrúgják itt is mint a szart.