Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Én köszönöm Storcknak azt az élményt amit a tavalyi EB-vel adott és kérem most álljon fel és mondjon le.
Egyszerűen az a pökhendiség ami jellemzi egyszer visszataszítóbb.
Ez a Puskasos gyerek mi a faszt keres a válogatott közelébe is akár?
Mi volt a taktika ? Hogy Eppel majd Szalait játszik ? Vagy hogy majd Andorra ellen megyünk egy fos 1-0-ra erőből ?
Kérjék fel gyorsan Rossit őt már láttuk hogy szarbol is tud várat építeni legalább.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Számomra, mint focihoz laikus embernek, teljesen érthetetlen, hogy van egy Nikolicsunk, aki bárhol van góllövő listát vezet, meg van egy horvát gólkirályunk, de egyik se játszik, hanem Eppel.
????
tenorx
Egy félprofi csapat ellen az NB2 all star csapatanak is nyerni kellene. Amennyit keresnek azért meg pláne.

Azt hiszem most értettem meg Viktorunk logikáját: meg van az a réteg akitől a tegnap országba csöppent migrans is játszi konnyedtséggel vehetné el a munkát. Az előkertben rúgják a bőrt...

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
erre nincsenek szavak,de komolyan.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Számomra, mint focihoz laikus embernek, teljesen érthetetlen, hogy van egy Nikolicsunk, aki bárhol van góllövő listát vezet, meg van egy horvát gólkirályunk, de egyik se játszik, hanem Eppel.
????
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
A nap öröme azért számomra megvan 😊

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/felkeszules-argentina-vetett-veget-a-brazilok-elkepeszto-sorozatanak-2574017
dande
Mondjuk azért az alibiceleste helyében ezt nem raknám ki a kirakatba 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Arra jó volt a meccs, hogy megnézzük, kikre nem lehet számítani a továbbiakban.
Ezt a Kleinheisler gyereket bűn játszani, labdarúgás ellen elkövetett bűncselekmény minden egyes perc amit kap címeres mezben...
Eppel kuka, Tóth kuka, meg úgy a fél csapat..
Csodálom, hogy a kinti szurkolók nem verték meg őket...
Botrány.
..és az a legdurvább, hogy ebből se Viktor, se Csányi, sem a krém nem fog tanulni. Továbbra is ömlik majd számolatlanul - és később elszámoltathatatlanul - a közpénz erre a szarra.
Én megértem, hogy jó buli a magyar foci, annak, akinek csurran-cseppen belőle valami, de akkor indítsanak politikus ligát oszt játszanak ott, a többi felejtős.
Nem a stadionok meg a haverok tanulnak meg focizni...
Előre félek a kupaselejtezők selejtezőinek előselejtezőitől...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Sport TV
11 perce ·
Az éjjel ma sem érhet véget... Andorra-Magyarország vb-selejtező éjféltől a Sport1-en.

--
sztem hiába lesz még 90 perc továbbra sem rúgunk gólt
Negritis
Egy régi vicc volt még az nfl.hu-n amikor Bears drukkerek azon poénkodtak egy Vikings ellen elbukott MNF után, hogy az ismétlést még megnyerhetik 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Sport TV
11 perce ·
Az éjjel ma sem érhet véget... Andorra-Magyarország vb-selejtező éjféltől a Sport1-en.

--
sztem hiába lesz még 90 perc továbbra sem rúgunk gólt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Storck remélem lemond
gabokocka
És van nála jobb edző, aki elérhető? És ha igen, ki az?
Vrij6
Ez jó kérdés, gondolkodjunk


Kampman
Ez a beszélgetés kicsit hajaz a '18-as választásokra 😊
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Úristen, az utóbbi években ezért én többször is pénzt adtam.
Kampman
Én is baszki, csak én harminc éve nem voltam (magyar) meccsen.
(S ezzel több milliónyian vagyunk.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Na de srácok, a krémje még csak most jön:

BL és EL selejtezők!!
Geeri
Azt a casual magyar szurkoló leszarja.
Hanni
Pedig szerintem az az igazán félelmetes. Évről évre egyre több állami pénz megy a kirakatcsapatokba, az eredmény meg egyre rosszabb, vagy legalábbis nem jobb.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
A 2006-os máltai vereség után kerek egy évig nem néztem semmilyen magyar meccset, se klub, se válogatott szinten. Ez most is menni fog. Úristen, az utóbbi években ezért én többször is pénzt adtam.
Kampman
Pedig el is ihattad volna... 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
A 2006-os máltai vereség után kerek egy évig nem néztem semmilyen magyar meccset, se klub, se válogatott szinten. Ez most is menni fog. Úristen, az utóbbi években ezért én többször is pénzt adtam.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A nap öröme azért számomra megvan 😊

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/felkeszules-argentina-vetett-veget-a-brazilok-elkepeszto-sorozatanak-2574017
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Valahol vinnyogok kínomban, hogy közben meg hülyére van plakátolva az ország, hogy mi erős és büszke ország vagyunk. 😀 😕
Vrij6
Hohó! Erős és büszke ország vagyunk, mondjuk győztes az pont nem.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na de srácok, a krémje még csak most jön:

BL és EL selejtezők!!
Geeri
Azt a casual magyar szurkoló leszarja.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Na de srácok, a krémje még csak most jön:

BL és EL selejtezők!!

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Valahol vinnyogok kínomban, hogy közben meg hülyére van plakátolva az ország, hogy mi erős és büszke ország vagyunk. 😀 😕

Nincs mese, meg több stadion kell!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyértelműen első..... Illetve azért nem vagyok annyira dühös mert most nagy okosan mondhatom vhol számítottam rá... Storck úgy ahogy védekezni megtanította a csapatot, de a kreativitás fokozatosan épült le, telje4sen esetlegessé vált a támadás, és z most csúcsosodott ki................ talán holnap is felkel a nap...............

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Nyilvánvalóan győzelemmel felérő vereséget arattunk.

Csányi lemondott már?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
"Amúgy az a legszebb az egész meccsben, hogy az a srác, akinél bejelentkeztünk az andorrai szálláson, most éppen a pályán van...
Üdv: Levi admin Andorrából"
Trollfociról! Tényleg vissza kéne lépni az alapokhoz, de amíg a pénz az úr, nem lesz itt változás...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Persze beírhatom a Szovjetunió elleni 0-6-ot is.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ciprus 1-2 (2007.), Feröer 0-0 (2016.), Málta 1-2 (2006.) Grúzia 1-3 (2001.), Izland 0-2 (1993.), Izrael 0-2 (1995.), Lettország 1-3 (2003.), Andorra 0-1 (2017.) Liechtenstein 0-0 (1999.) Moldova 0-3 (2007.) a mélypontok. És ezen még csak a válogatott gigászok elleniek
Fast Willie
A jugók elleni VB pótselejtezős 1-7 1997-ből ki ne maradjon

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Ciprus 1-2 (2007.), Feröer 0-0 (2016.), Málta 1-2 (2006.) Grúzia 1-3 (2001.), Izland 0-2 (1993.), Izrael 0-2 (1995.), Lettország 1-3 (2003.), Andorra 0-1 (2017.) Liechtenstein 0-0 (1999.) Moldova 0-3 (2007.) a mélypontok. És ezen még csak a válogatott gigászok elleniek
Fast Willie
Nehéz sorrendet felállítani.

Ez nálam első helyen van a Máltaival, meg a Moldova elleni 0-3-al...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Ciprus 1-2 (2007.), Feröer 0-0 (2016.), Málta 1-2 (2006.) Grúzia 1-3 (2001.), Izland 0-2 (1993.), Izrael 0-2 (1995.), Lettország 1-3 (2003.), Andorra 0-1 (2017.) Liechtenstein 0-0 (1999.) Moldova 0-3 (2007.) a mélypontok. És ezek még csak a válogatott gigászok elleniek

Szerkesztette: Willie Parker