Soccer

41 feliratkozó

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 187 — Lucas Scott
csebi, ZoliMP

Nekem fura, hogy simán tudsz venni jegyet magánszemélyként. Én azt hinném, hogy egy BM, egy BVB, de itt írhatok sok más nagyobb csapatot, minden jegy és bérlet már elkelt. Az milyen már, hogy egy magyar ember is ki tud menni meccsre, míg a német nem😊
NB2
vannak bizonyos jegyközvetítő oldalak, ahol lehet találni.

BL elődöntőre alapból nem adnak előre el jegyet, mert nem tudni, hogy be fogsz-e jutni. pl a BM-nek nagyon sokáig volt szerződése a viagogo-val is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Ha más nincs jövőre felduzzasztják az NB1 létszámát azt úgy menekülnek meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nem fognak azok kiesni. Majd "csodával határos módon feltámadnak" és elkerülnek a kieső helyről.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 370 — Omar's Coming Yo!
ha ezzel a kerettel kiesik a felcsút,akkor fődet rá és hintsék be sóval az egész stadiont,akadémiát mindent.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 154 — nabege2@yahoo.com
csebi, ZoliMP

Nekem fura, hogy simán tudsz venni jegyet magánszemélyként. Én azt hinném, hogy egy BM, egy BVB, de itt írhatok sok más nagyobb csapatot, minden jegy és bérlet már elkelt. Az milyen már, hogy egy magyar ember is ki tud menni meccsre, míg a német nem😊
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 851 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma volt a mélypont : Wolfsburg L
Soton D, Genoa L
Holnap Nantes és Atléti hátha jobban teljesít

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 346 — . . .
Ez egy szép W lett. A 3 pont megvan ez a lényeg.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 346 — . . .
Eddig jól játszik a csapat a Stamford Bridgen. Bár azért van egy-kettő WTF move..

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 367 — "Grammar maci"
@davemayer

Azért az elmúlt 12 év -- egyébként éppen 12. éve szurkolok nekik 😊 -- 663 meccséről kicsit több comeback winre emlékszem, pedig egészen bizonyos, hogy nem emlékszem mindre. Persze ha feltételnek szabjuk hogy három gólt kellett szerezni egy félidő alatt, akkor egyértelmű hogy csökken a szám. Mondjuk egy comeback win az nem csak három gólnál, egy félidőnél és minimum európai kupa negyeddöntőnél az, legalábbis nálam nem, szóval most kicsit másról beszélünk. 😊

BTW olyat nem írtam hogy comeback királyok lennének, csak azt, hogy náluk azért mindig számolni kell ezzel a lehetőséggel, és a véletlenekben nem hiszek.
Mikey
Érdekes, követem az angol focit de valahogy rólatok sosem vésődött be az ( én 95 óta nézem) hogy ebben (mármint a vesztes állásból fordítás és győzelem) annyira élen járnátok. De lehet hogy csak azért van így mert én a vörös ördögöknek drukkolok és nem a vörösöknek. De az biztos hogy Liverpool gyönyörű 😊
davemayer
nos, nem meglepő, hisz' bennem sem maradt meg sok pozitívum ez idő alatt a Man Unitedről. 😊
Mikey
De komolyan, én ezt most nem élcelődésnek szántam, tényleg nem emlékszem hogy sorozatban ilyen bravúrgyőzelmeket arattatok volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 090 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Még a csütörtök esti LFC-BVB margójára:

Liverpool szurkolóknak kötelező, mindenki másnak erősen ajánlott:
 vimeo.com/162944371

És, hogy egy ilyen meccset pont az utolsó hillsboroughi tragédia, 27. évfordulójának elő estjén csinált a csapat.
(Az érintett családok kérése, hogy ezután le legyen a tragédia napján megemlékezés az Anfielden, hosszú idő után végre sikerült tisztára mosniuk az elhunytak nevét, és a jövőben már zárt kapuk mögött, csendben fognak megemlékezni a tragédiáról.)

És ha már itt tartunk, le a kalappal a BVB drukkerek előtt, akik 3000-ren így vették ki a részüket a meccs eleji 1 perces gyászszünetből:


JFT96


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 994
nb2

ne irodan keresztulj menj.
mindent te iseg tudsz venni egyedul.nem nagy cucc es olcsobb is😊
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 718
@davemayer

Azért az elmúlt 12 év -- egyébként éppen 12. éve szurkolok nekik 😊 -- 663 meccséről kicsit több comeback winre emlékszem, pedig egészen bizonyos, hogy nem emlékszem mindre. Persze ha feltételnek szabjuk hogy három gólt kellett szerezni egy félidő alatt, akkor egyértelmű hogy csökken a szám. Mondjuk egy comeback win az nem csak három gólnál, egy félidőnél és minimum európai kupa negyeddöntőnél az, legalábbis nálam nem, szóval most kicsit másról beszélünk. 😊

BTW olyat nem írtam hogy comeback királyok lennének, csak azt, hogy náluk azért mindig számolni kell ezzel a lehetőséggel, és a véletlenekben nem hiszek.
Mikey
Érdekes, követem az angol focit de valahogy rólatok sosem vésődött be az ( én 95 óta nézem) hogy ebben (mármint a vesztes állásból fordítás és győzelem) annyira élen járnátok. De lehet hogy csak azért van így mert én a vörös ördögöknek drukkolok és nem a vörösöknek. De az biztos hogy Liverpool gyönyörű 😊
davemayer
nos, nem meglepő, hisz' bennem sem maradt meg sok pozitívum ez idő alatt a Man Unitedről. 😊
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 187 — Lucas Scott
na úgy néz ki van jegyem a bayern-atleticóra. kedvenc csapatom (BM) és a kedvenc játékosom (Torres) élőben, hihetetlen...
csebi
Nem eladó olcsón? 😀
Matthew99
Unokatesóm gyereke azt kapta ajándékba mikor érettségizett, hogy egy Real-Bayern és egy Barca-Chelsea BL visszavágót nézhetett meg élőben. Kedvenc csapata a Chelsea és Torres fan. Majdnem meg akarták ölni mikor Torres belőtte a gólt a végén... egy picit utáltam akkor amúgy 😊
NB2
ez faterom névnapi és szülinapi ajándéka idei évre. végre életemben először megengedhetem magamnak, hogy egy ilyennel meglepjem. évtizedek óta a kedvenc csapata a BM, de ha jól tudom élőben sosem látta őket vagy talán egyszer egy barátságos meccsen még a 70es vagy 80as években, de ez sem biztos.
csebi
remélem nem úgy érted, hogy tőled is sajnálom a jegyeket
néha azért 1-1 ilyen jó hangulatú meccsre tényleg ki kéne jutni, csak ilyen utazási irodákon keresztül elég durva árak vannak
NB2
nem, dehogyis 😊 én eleve nem utazási irodán keresztül néztem a jegyet, főleg nem magyaron. ezért szurkoltam nagyon a sorsolásnál, hogy Münchenben legyen a visszavágó, mert április 29-én repülök haza Magyarországra, az odavágón még mindig itt leszek Egyiptomban, ennyire még sorsolásnál nem izgultam ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 154 — nabege2@yahoo.com
na úgy néz ki van jegyem a bayern-atleticóra. kedvenc csapatom (BM) és a kedvenc játékosom (Torres) élőben, hihetetlen...
csebi
Nem eladó olcsón? 😀
Matthew99
Unokatesóm gyereke azt kapta ajándékba mikor érettségizett, hogy egy Real-Bayern és egy Barca-Chelsea BL visszavágót nézhetett meg élőben. Kedvenc csapata a Chelsea és Torres fan. Majdnem meg akarták ölni mikor Torres belőtte a gólt a végén... egy picit utáltam akkor amúgy 😊
NB2
ez faterom névnapi és szülinapi ajándéka idei évre. végre életemben először megengedhetem magamnak, hogy egy ilyennel meglepjem. évtizedek óta a kedvenc csapata a BM, de ha jól tudom élőben sosem látta őket vagy talán egyszer egy barátságos meccsen még a 70es vagy 80as években, de ez sem biztos.
csebi
remélem nem úgy érted, hogy tőled is sajnálom a jegyeket
néha azért 1-1 ilyen jó hangulatú meccsre tényleg ki kéne jutni, csak ilyen utazási irodákon keresztül elég durva árak vannak
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 187 — Lucas Scott
na úgy néz ki van jegyem a bayern-atleticóra. kedvenc csapatom (BM) és a kedvenc játékosom (Torres) élőben, hihetetlen...
csebi
Nem eladó olcsón? 😀
Matthew99
Unokatesóm gyereke azt kapta ajándékba mikor érettségizett, hogy egy Real-Bayern és egy Barca-Chelsea BL visszavágót nézhetett meg élőben. Kedvenc csapata a Chelsea és Torres fan. Majdnem meg akarták ölni mikor Torres belőtte a gólt a végén... egy picit utáltam akkor amúgy 😊
NB2
ez faterom névnapi és szülinapi ajándéka idei évre. végre életemben először megengedhetem magamnak, hogy egy ilyennel meglepjem. évtizedek óta a kedvenc csapata a BM, de ha jól tudom élőben sosem látta őket vagy talán egyszer egy barátságos meccsen még a 70es vagy 80as években, de ez sem biztos.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 367 — "Grammar maci"
@davemayer

Azért az elmúlt 12 év -- egyébként éppen 12. éve szurkolok nekik 😊 -- 663 meccséről kicsit több comeback winre emlékszem, pedig egészen bizonyos, hogy nem emlékszem mindre. Persze ha feltételnek szabjuk hogy három gólt kellett szerezni egy félidő alatt, akkor egyértelmű hogy csökken a szám. Mondjuk egy comeback win az nem csak három gólnál, egy félidőnél és minimum európai kupa negyeddöntőnél az, legalábbis nálam nem, szóval most kicsit másról beszélünk. 😊

BTW olyat nem írtam hogy comeback királyok lennének, csak azt, hogy náluk azért mindig számolni kell ezzel a lehetőséggel, és a véletlenekben nem hiszek.
Mikey
Érdekes, követem az angol focit de valahogy rólatok sosem vésődött be az ( én 95 óta nézem) hogy ebben (mármint a vesztes állásból fordítás és győzelem) annyira élen járnátok. De lehet hogy csak azért van így mert én a vörös ördögöknek drukkolok és nem a vörösöknek. De az biztos hogy Liverpool gyönyörű 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 718
@davemayer

Azért az elmúlt 12 év -- egyébként éppen 12. éve szurkolok nekik 😊 -- 663 meccséről kicsit több comeback winre emlékszem, pedig egészen bizonyos, hogy nem emlékszem mindre. Persze ha feltételnek szabjuk hogy három gólt kellett szerezni egy félidő alatt, akkor egyértelmű hogy csökken a szám. Mondjuk egy comeback win az nem csak három gólnál, egy félidőnél és minimum európai kupa negyeddöntőnél az, legalábbis nálam nem, szóval most kicsit másról beszélünk. 😊

BTW olyat nem írtam hogy comeback királyok lennének, csak azt, hogy náluk azért mindig számolni kell ezzel a lehetőséggel, és a véletlenekben nem hiszek.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 367 — "Grammar maci"
Azért ha a Dortmund még bent lenne biztos favoritok lennének. Pool érdekes lesz mit tud kihozni ebből innentől, talán nincs papíron erősebb csapat nála a mezőnyben és ez a talpra állás elég impresszív ( bár én csak 0-2ig láttam) demég egyszer ilyen comebacket tuti nem csinalnak 1 sorozaton belül az meg ahogy az első félidőben nyomták nem fér bele senki ellen.
davemayer
mondjuk pont rájuk mondani hogy még egyszer ilyen comebacket nem csinálnak egy sorozaton belül, nos ez azért nettó felelőtlenség. mindig ezt mondják az okosok, aztán csak a pislogás marad. 😊
Mikey
Azért abból kiindulva h 12 éve fordított egy BL döntőt egy Pool és most egy másik Pool csinált egy szinte hasonló bravúrt én nem lennék sokkal bizakodóbb pool drukkerként ha a jó eredményért 1 félidő alatt kellene 3 gólt lőni egy jó ellenfélnek de ti tudjátok 😊 szerintem azért akkora comeback-királyok még nem vagytok 😊

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
A Bayernnél sem túl acélos a védelem!Ellenben Nálunk?! 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 979 — Cowboys fan
A Real nem tudom hogy hogyan csinálja de mindig a legkönnyebbeket kapja..
Coolearie
szerintem itt már nincs könnyű ellenfél, mindenki erős.
kapitnono
főleg, ha az ellenfél rájön, hogy a Realban nincs túl sok jó védő, és ezt ki is használja
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
A Real nem tudom hogy hogyan csinálja de mindig a legkönnyebbeket kapja..
Coolearie
szerintem itt már nincs könnyű ellenfél, mindenki erős.


több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 979 — Cowboys fan
Azért ha a Dortmund még bent lenne biztos favoritok lennének. Pool érdekes lesz mit tud kihozni ebből innentől, talán nincs papíron erősebb csapat nála a mezőnyben és ez a talpra állás elég impresszív ( bár én csak 0-2ig láttam) demég egyszer ilyen comebacket tuti nem csinalnak 1 sorozaton belül az meg ahogy az első félidőben nyomták nem fér bele senki ellen.
davemayer
miért, az első félidőben hogy nyomták? két gólt kaptak az első tíz percben, aztán a következő húszban volt három olyan helyzetük, hogy ha megfordítják az eredményt, az sem lett volna igazságtalan. utána meg felváltva voltak helyzetek a kapu előtt, úgyhogy a 3-4-es félidő is igazságos lett volna.
valóban, még egy ilyen félidő nem fér bele. de támadópotenciál szempontjából ez a Dortmund jobb, mint a két spanyol meg az ukrán csapat.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 718
Azért ha a Dortmund még bent lenne biztos favoritok lennének. Pool érdekes lesz mit tud kihozni ebből innentől, talán nincs papíron erősebb csapat nála a mezőnyben és ez a talpra állás elég impresszív ( bár én csak 0-2ig láttam) demég egyszer ilyen comebacket tuti nem csinalnak 1 sorozaton belül az meg ahogy az első félidőben nyomták nem fér bele senki ellen.
davemayer
mondjuk pont rájuk mondani hogy még egyszer ilyen comebacket nem csinálnak egy sorozaton belül, nos ez azért nettó felelőtlenség. mindig ezt mondják az okosok, aztán csak a pislogás marad. 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 979 — Cowboys fan
Azért ha a Dortmund még bent lenne biztos favoritok lennének.
davemayer
Ha biztos favoritok lennének, akkor még bent lennének...
Sobri Jóska
Oh köszönöm értèkes hozzászólásodat, max akkor lett volna értelme a beszólásodnak ha azt írtam volna hogy ők a favoritjai a sorozatnak de ugye direkt úgy kezdtem hogy ha még bent lennének. Örülnék ha csak akkor szólnál hozzám ha van is értelme, előre is köszi.
davemayer
Ha bent lenne a Dortmund se lenne biztos favorit a 4 között, hiszen már a 8 között se voltak azok, hiszen kiestek.
Sobri Jóska
favoritok voltak, de hát jött a meglepetés.
mint amikor a Vasas hatodik kiemeltként megnyerte a Szuperbólt Bettis utolsó szezonjában, meg mint amikor bármelyik major sportban az első kiemelt kiesik.

de attól még ők voltak a favoritok.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 349 — Invisible man
Azért ha a Dortmund még bent lenne biztos favoritok lennének.
davemayer
Ha biztos favoritok lennének, akkor még bent lennének...
Sobri Jóska
Oh köszönöm értèkes hozzászólásodat, max akkor lett volna értelme a beszólásodnak ha azt írtam volna hogy ők a favoritjai a sorozatnak de ugye direkt úgy kezdtem hogy ha még bent lennének. Örülnék ha csak akkor szólnál hozzám ha van is értelme, előre is köszi.
davemayer
Ha bent lenne a Dortmund se lenne biztos favorit a 4 között, hiszen már a 8 között se voltak azok, hiszen kiestek.
Sobri Jóska
Elnézést a többi fórumozótól hogy etetem a kretént de téged amúgy még sosem vágtak szájon egy ilyen után? Nem azért hogy bántsanak hanem hogy leszokjál róla. Vagy csak a neten vagy ekkora májer?

Pedig nem vagy már mai csirke mégis úgy viselkedsz itt sokszor mint egy iskolás akit először engedtek netközelbe. Nem égő ez a számodra?
davemayer
Miért kéne szájon vágni? Kérdezem máshogy: mit törődsz olyanok kommentjeivel akik felhúznak? Sose értem minek kell felülni a provokációnak. Fogod magad némítod vagy továbbmész. Ha válaszolsz csak folytatódik a dolog. Ez valami fiatalkori betegség hogy minden trollt meg akarnak verni...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.