Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
BLre visszatérve, az (egyik) kedvencem Wolfsburg továbbjutott a Gent ellen. Ez mondjuk szerintem már elvárásnak számított, és ha megkapjuk a Benficát, akkor lehet esélyünk az elődöntőre, bár a Benfica is egy jól összerakott csapat.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
igazából aláírnám, hogy a legnagyobb faszparaszt Angliában Patkány Costa, de aztán játszik egyet Falloszjani is, nehogy a brazil spanyol brazilspanyol elvigye a szavazókat.
slowmotion
Azon gondolkozom így a meccs megnézése után, hogy Fellaininek vajon hányszor kell talpalnia egy sárgalaphoz. Ha jól számoltam, a három kevés hozzá.
Ha ehhez hozzáveszem a Clyne-nal szembeni swing and a miss mozdulatot, felmerül bennem a kérdés, hogy hogy a bánatban maradhatott végig a pályán?
Mikey
Én United drukkerként is annak szurkoltam, hogy kiállítsák..
dugo93
Én már azon vagyok hogy felveszek pár millio font hitelt aztán megveszem komornyiknak csak ne kelljen a pályán látnom...
dr0725
pedig az edző közölte hogy ő volt a legjobb a unitedben tegnap este 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Összezavarodtam a sok átigazolási pletyka miatt. Az átigazolási időszak nem júl 1.-aug 31.ig van ? Ez a nyári, meg van a téli az jan.1-jan.31 Vagy nem így vannak?

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Közben Dzsudzsi meg olyan jó klubba igazolt, ahol még a fizetésekkel is csúsznak. Persze az NSO anno lehozta, hogy milyen komoly klubról van szó mikor bejelentették oda megy Dzsudzsák.
Tejesember
Mi már megint eligazolt valahova? 😀 Egyébként meg nem kellett volna pár játékost túlfizetni aztán máris lenne pénz.
Matthew99
Hát az NSO-n nem jelenik meg naponta cikk róla, hogy a Barcelona, Real Madrid, Milan, Juventus, stb. leakarná igazolni, így szerintem még a régi klubjánál van 😀
Tejesember
De hogy egy jófajta afrikai vagy indonéz csapat se az már felháborító....


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
dr0725 New England Patriots 467
igazából aláírnám, hogy a legnagyobb faszparaszt Angliában Patkány Costa, de aztán játszik egyet Falloszjani is, nehogy a brazil spanyol brazilspanyol elvigye a szavazókat.
slowmotion
Azon gondolkozom így a meccs megnézése után, hogy Fellaininek vajon hányszor kell talpalnia egy sárgalaphoz. Ha jól számoltam, a három kevés hozzá.
Ha ehhez hozzáveszem a Clyne-nal szembeni swing and a miss mozdulatot, felmerül bennem a kérdés, hogy hogy a bánatban maradhatott végig a pályán?
Mikey
Én United drukkerként is annak szurkoltam, hogy kiállítsák..
dugo93
Én már azon vagyok hogy felveszek pár millio font hitelt aztán megveszem komornyiknak csak ne kelljen a pályán látnom...
több mint 8 éve
Tejesember 256
Közben Dzsudzsi meg olyan jó klubba igazolt, ahol még a fizetésekkel is csúsznak. Persze az NSO anno lehozta, hogy milyen komoly klubról van szó mikor bejelentették oda megy Dzsudzsák.
Tejesember
Mi már megint eligazolt valahova? 😀 Egyébként meg nem kellett volna pár játékost túlfizetni aztán máris lenne pénz.
Matthew99
Hát az NSO-n nem jelenik meg naponta cikk róla, hogy a Barcelona, Real Madrid, Milan, Juventus, stb. leakarná igazolni, így szerintem még a régi klubjánál van 😀
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
igazából aláírnám, hogy a legnagyobb faszparaszt Angliában Patkány Costa, de aztán játszik egyet Falloszjani is, nehogy a brazil spanyol brazilspanyol elvigye a szavazókat.
slowmotion
Azon gondolkozom így a meccs megnézése után, hogy Fellaininek vajon hányszor kell talpalnia egy sárgalaphoz. Ha jól számoltam, a három kevés hozzá.
Ha ehhez hozzáveszem a Clyne-nal szembeni swing and a miss mozdulatot, felmerül bennem a kérdés, hogy hogy a bánatban maradhatott végig a pályán?
Mikey
Én United drukkerként is annak szurkoltam, hogy kiállítsák..

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Közben Dzsudzsi meg olyan jó klubba igazolt, ahol még a fizetésekkel is csúsznak. Persze az NSO anno lehozta, hogy milyen komoly klubról van szó mikor bejelentették oda megy Dzsudzsák.
Tejesember
Mi már megint eligazolt valahova? 😀 Egyébként meg nem kellett volna pár játékost túlfizetni aztán máris lenne pénz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Tejesember 256
Közben Dzsudzsi meg olyan jó klubba igazolt, ahol még a fizetésekkel is csúsznak. Persze az NSO anno lehozta, hogy milyen komoly klubról van szó mikor bejelentették oda megy Dzsudzsák.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
igazából aláírnám, hogy a legnagyobb faszparaszt Angliában Patkány Costa, de aztán játszik egyet Falloszjani is, nehogy a brazil spanyol brazilspanyol elvigye a szavazókat.
slowmotion
Azon gondolkozom így a meccs megnézése után, hogy Fellaininek vajon hányszor kell talpalnia egy sárgalaphoz. Ha jól számoltam, a három kevés hozzá.
Ha ehhez hozzáveszem a Clyne-nal szembeni swing and a miss mozdulatot, felmerül bennem a kérdés, hogy hogy a bánatban maradhatott végig a pályán?
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Taps. Nem is tudom ki az aki brunyálás, készletfeltöltés helyett ezeket nézi...
 www.hatharom.com/2016/03/10/aki-hulyenek-nezi-a-szurkolot-az-a-magyar-futballnak-art?h3_refsite=tf_szakertok


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Istenem lajos...amikor láttam, hogy Bastian és Herrera beáll, megörültem hogy végre leszedi a két fogalmatlan Blindet és Fellainit. Erre mindkettőt fennhagyja a pályán...

Egyébként azt se hiszem el, hogy Blind helyett nem lehetne játszatni valami fiatalt. Jól mozogtak ők, amikor be kellett szállniuk. Ennél rosszabb úgy sem nagyon lehetne.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
igazából aláírnám, hogy a legnagyobb faszparaszt Angliában Patkány Costa, de aztán játszik egyet Falloszjani is, nehogy a brazil spanyol brazilspanyol elvigye a szavazókat.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
a meccs legjobbja De Gea, ennyit tesz egy nagyon jó kapus - ad értelmet a visszavágónak is.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
véleményes bünti után, Cou volt nagyképű ...
1 méterre a kaputól be kell baszni a picsába nem simogatni mer De Gea túl jó
Negritis
nem volt véleményes. nem kell buzerálni a középre futó jobbhátvédet, úgyis mellérúgja.
mondjuk a passz zseniális volt, ha Messzi ad egy ilyet, akkor nagyonhülye Joó Gábor a zindexen virtuálisan mélytorkozza le...
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Na pont ezért nem örültem hogy pont a poollal sorsoltak minket össze, ezt fogjuk hallgatni... le kellett volna mar szarni ezt az elt. Remélem jövőre már nem kell Fellainit néznem, ha ő meg LvG eltűnik már nem fogok sírni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Firminho majdnem vette le a mezt, aztán meggondolta magát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
dr0725 New England Patriots 467
Vmi botrány eddig, Fellainivel csak egyszer találkozhatnék, biztos pofán verném.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
De Gea kurvajó. Ő tartja életben a Unitedet..

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Smalling elcsúszik, aztán persze De Gea megint véd ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
véleményes bünti után, Cou volt nagyképű ...
1 méterre a kaputól be kell baszni a picsába nem simogatni mer De Gea túl jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Szegény Hajdú B. a kínzással felérő Felcsút-Paks kb. 30. percénél már közel volt a kiboruláshoz. ("Nem ártana, ha lenne egymás után 4 jó passz, vagy mondjuk egy kapura lövés") Majdnem megsajnáltam, de arra azért számíthatott volna, mikor aláírt az M4-hez, hogy túlnyomórészt ilyen meccseket kell közvetítenie 😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gundelnek 15 percbe tellett, hogy kiszámolja nem kettő hanem három gól kell a cselszinek a továbbjutáshoz...
fizetett turista
ZERO_L
Diego Costa helyett David Silvat mondott..;(((

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Gundelnek 15 percbe tellett, hogy kiszámolja nem kettő hanem három gól kell a cselszinek a továbbjutáshoz...
fizetett turista
ZERO_L
Pont ezt akartam írni, és a sorsolás is jövő hét pénteken van, lévén jövő héten még van 4 meccs!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Gundelnek 15 percbe tellett, hogy kiszámolja nem kettő hanem három gól kell a cselszinek a továbbjutáshoz...
fizetett turista



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/