Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Ha magának a magyar futballnak szurkolsz nem csak a csapatnak akkor a közeg ügyködése nem ignorálható sztem.
peach
a FIFA meg az UEFA ügyködése meg igen?
baggio
Mondtam ilyet? Itt most a saját kis szemétdombunkról volt szó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Ha magának a magyar futballnak szurkolsz nem csak a csapatnak akkor a közeg ügyködése nem ignorálható sztem.
peach
a FIFA meg az UEFA ügyködése meg igen?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Ha magának a magyar futballnak szurkolsz nem csak a csapatnak akkor a közeg ügyködése nem ignorálható sztem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Valójában ugyanaz a fociposvány van, mint volt 2, 8 vagy 18 éve, amit már Végh Antal megénekelt, aminek eredménye a belterjes, szakmai előrelépésre kénytelen közeg, és a sok kudarcba fulladt selejtezősorozat. Eltekintve attól a ténytől, hogy ez sikerrel zárult.
Egy szurkoló számára, vagyis számomra tök lényegtelen, hogy általam nem ismert emberek mit nyilatkozgatnak, szerencsétlenkednek, lopnak, keresnek, stb. össze, vagyis teljesen hidegen hagy a közeg, az a lényeg, hogy drukkolhassak.
És pl. a németek, akiknek '82-óta drukkolok, kétévente mindig ott vannak, hozzák a sikereket is, de mégiscsak jobb érzés a magyaroknak drukkolni.
Persze, ahogy a németek VB vagy EB győzelmeitől se lett jobb az életminőségem, úgy attól se lesz, ha mi nyerünk jövő tavasszal, de rosszabb se, ha nem.
Ahogy tizeniksz éve követem az NFL-t, drukkolok a Patsnek, de fingom nincs melyik játékos mennyit keres, mennyiért lehet egy jó CB-t leigazolni, mivel ezek teljesen irrelevánsak a szórakozásom szempontjából, úgy a magyar fociposvány is az lesz jövő nyáron.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
. Btw attól függetlenül, hogy vki objektíven próbálja látni a dolgokat még ugyanúgy buzdíthatja az adott csapatot.
empty taxi
Mondjuk az úgyis kiesünk mint a szar, meg sima 4-0 az első meccs, meg a mibek jutottunk egyáltalán ki mee tök szánalmas máá h 24 csapat ott lehet, stb... vélemények között hol lehet felfedezni az objektivitást? Az az, amit mindenki tud aki kicsit ismeri a magyar futballt: tao, felcsút, utánpótlás, edzők, szagértők, maffia stb... ettől még igaza van baggionak, kijutottunk po párharcban pofás játékkal. Igenis szurkolni meg örülni kell, a szarral meg ráérünk majd foglalkozni megint az eb után...
peach
Az, hogy kint hogy fogunk szerepelni, és hogy ezt csak az új rendszernek köszönhetően tehetjük meg szerintem két külön dolog. Nekem nem lesznek elvárásaim az EB-re, örülök, hogy kijutottunk, valóban jól játszva mind a két meccsen a Norvégok ellen, de attól még ugyan ott lennénk mint eddig, ha nem emelik volna meg az EB létszámát. Én csak helyén kezelem a dolgot. Jó lesz világversenyen látni a magyar válogatottat, szurkolni is fogok nekik, de attól még ugyan úgy csoport 3.ak lettünk egy olyan selejtezőcsoportban, ahol az elvileg legerősebb csapat Óriási blamája miatt tudtunk csak egyátalán 3.ak lenni.
Hozzáteszem a pótselejtezőn okozott meglepetés már valóban mutatta, hogy talán előrelépett a csapat.
alatriste
Arra nem gondolsz, ha 16 csapatos az EB, és csak a 2 csoportelső jut ki a selejtezőkből, akkor minden csapat máshogy játszik minden meccsen, és akár simán meg is nyerhettük volna a csoportot?
Mert megcáfolni nem tudod, hogy nem így lett volna...

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Btw, lehet, hogy az EL csak Európa második számú kupasorozata, ami a focit szerető emberek felét nem is érdekli, de azon túl, hogy a kedvenc csapatom is itt játszik érdemes kicsit elgondolkozni, hogy melyik versenysorozat adhatja a nagyobb izgalmakat.
Az EL-ben 10-15 csapat simán győzhet úgy, hogy igazából nem lehet meglepetésgyőzelemről beszélni, míg a BL-ben az a kérdés, hogy a Barca, Bayern esetleg a Reál nyeri-e meg újra a sorozatot.
alatriste
Ez az (EL) egyik kedvenc ligám, éppen azért, mert kiegyensúlyozott, és ugyanolyan drámák lehetnek, mint a CLben (lásd Partizan esete). #GoEL

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Tejesember 256
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-egervari-sandor-az-egyik-jelolt-a-kispadra-2455691


Vótmá?
Amadeus91
Közben már Egervári azt nyilatkozta ő nem tud semmiről, de tudjuk milyen a hazai foci világa.
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én úgy vagyok vele, ha más leírhatja az álmait egy nyílt fórumon, akkor én is leírhatom a számomra reálisnak vélt elvárásaimat a csapattal szemben.
Semmi bajom az optimizmussal, aki akar álmodjon sima továbbjutásról, meg döntőről, nekem akkor is a tisztes helytállás az elvárásom és ezen felül amit pluszban nyújt a csapat, az csak öröm. És pont ugyanúgy fogok szurkolni a csapatért, mint az aki továbbjutást jósol. Minthogy a kijutásnak is örültem, holott előzetesen csak annyi elvárásom volt, hogy szervezettek legyünk és ne kövessünk el banális hibákat. Végigizgultam a két meccset és örültem az eredménynek. Ha ez valakinek baj, arról nem én tehetek, viszont én nem is hibáztatok senkit sem majd, hogy félrevezettek és becsaptak.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 www.facebook.com/sportfogadas/videos/10153214547736497/

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Ha nézted a sorsolást, nem tűnt fel, hogy épp az UEFA elnöke nem volt ott a korrupciós botrányok miatt?
baggio
hosszú idő után az első olyan sorsolás volt, amelyen nem támadt inger bennem leköpni a tévét. 😄
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az EL-ben 10-15 csapat simán győzhet úgy, hogy igazából nem lehet meglepetésgyőzelemről beszélni, míg a BL-ben az a kérdés, hogy a Barca, Bayern esetleg a Reál nyeri-e meg újra a sorozatot.
alatriste
Én már csak annak drukkolok, hogy bármely csapat nyerje a BL-t, csak ne ez a 3, mert már rohadtul unom őket.
Duff
Szintén zenész.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Az EL-ben 10-15 csapat simán győzhet úgy, hogy igazából nem lehet meglepetésgyőzelemről beszélni, míg a BL-ben az a kérdés, hogy a Barca, Bayern esetleg a Reál nyeri-e meg újra a sorozatot.
alatriste
Én már csak annak drukkolok, hogy bármely csapat nyerje a BL-t, csak ne ez a 3, mert már rohadtul unom őket.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
engem speciel az eb-ből annyi érdekel hogy először (és szinte biztosan utoljára amilyen nehéz lesz kijutni VB-re) az életemben egy tornán drukkolhatok a magyar válogatottnak, kis szerencsével a helyszínen. Az egész hogy hányan lesznek az eb-n meg milyen híg a mezőny teljesen hidegen hagy, én csak az érzésért várom. Egyébként meg nem mi lobbiztuk ki hogy így legyen + kérdezzük meg a dánokat, a norvégokat vagy mondjuk a szerbeket (hogy a legutóbbi vb-n részvevő bosnyákokat ne is említsem) hogy ők mennyire szerettek volna ezen ott lenni. Végre átélhetünk valamit amit a mostani generáció többségének esélye sem volt és akkor ilyeneket kell szinte mindenhol olvasni...érdekes.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-egervari-sandor-az-egyik-jelolt-a-kispadra-2455691

Vótmá?
Amadeus91
majd rajzolgathatja ott is a faszokat.
még a végén az egész országot beteríti vele.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
. Btw attól függetlenül, hogy vki objektíven próbálja látni a dolgokat még ugyanúgy buzdíthatja az adott csapatot.
empty taxi
Mondjuk az úgyis kiesünk mint a szar, meg sima 4-0 az első meccs, meg a mibek jutottunk egyáltalán ki mee tök szánalmas máá h 24 csapat ott lehet, stb... vélemények között hol lehet felfedezni az objektivitást? Az az, amit mindenki tud aki kicsit ismeri a magyar futballt: tao, felcsút, utánpótlás, edzők, szagértők, maffia stb... ettől még igaza van baggionak, kijutottunk po párharcban pofás játékkal. Igenis szurkolni meg örülni kell, a szarral meg ráérünk majd foglalkozni megint az eb után...
peach
Az, hogy kint hogy fogunk szerepelni, és hogy ezt csak az új rendszernek köszönhetően tehetjük meg szerintem két külön dolog. Nekem nem lesznek elvárásaim az EB-re, örülök, hogy kijutottunk, valóban jól játszva mind a két meccsen a Norvégok ellen, de attól még ugyan ott lennénk mint eddig, ha nem emelik volna meg az EB létszámát. Én csak helyén kezelem a dolgot. Jó lesz világversenyen látni a magyar válogatottat, szurkolni is fogok nekik, de attól még ugyan úgy csoport 3.ak lettünk egy olyan selejtezőcsoportban, ahol az elvileg legerősebb csapat Óriási blamája miatt tudtunk csak egyátalán 3.ak lenni.
Hozzáteszem a pótselejtezőn okozott meglepetés már valóban mutatta, hogy talán előrelépett a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-egervari-sandor-az-egyik-jelolt-a-kispadra-2455691


Vótmá?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
. Btw attól függetlenül, hogy vki objektíven próbálja látni a dolgokat még ugyanúgy buzdíthatja az adott csapatot.
empty taxi
Mondjuk az úgyis kiesünk mint a szar, meg sima 4-0 az első meccs, meg a mibek jutottunk egyáltalán ki mee tök szánalmas máá h 24 csapat ott lehet, stb... vélemények között hol lehet felfedezni az objektivitást? Az az, amit mindenki tud aki kicsit ismeri a magyar futballt: tao, felcsút, utánpótlás, edzők, szagértők, maffia stb... ettől még igaza van baggionak, kijutottunk po párharcban pofás játékkal. Igenis szurkolni meg örülni kell, a szarral meg ráérünk majd foglalkozni megint az eb után...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Mondjuk azért zavar, mert a tudattalan tömeg ilyen befolyásolásán keresztül maradhatnak évtizedekig pozícióban a munkájuk teljesen alkalmatlan paraziták, úgynevezett szakértők a magyar futballban?
empty taxi
Ilyen alapon az nem zavar, hogy a világ legnézettebb sportágának vezetői épp börtönbe készülnek több évtizednyi lopás után? Ha nézted a sorsolást, nem tűnt fel, hogy épp az UEFA elnöke nem volt ott a korrupciós botrányok miatt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Btw, lehet, hogy az EL csak Európa második számú kupasorozata, ami a focit szerető emberek felét nem is érdekli, de azon túl, hogy a kedvenc csapatom is itt játszik érdemes kicsit elgondolkozni, hogy melyik versenysorozat adhatja a nagyobb izgalmakat.
Az EL-ben 10-15 csapat simán győzhet úgy, hogy igazából nem lehet meglepetésgyőzelemről beszélni, míg a BL-ben az a kérdés, hogy a Barca, Bayern esetleg a Reál nyeri-e meg újra a sorozatot.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Mondjuk azért zavar, mert a tudattalan tömeg ilyen befolyásolásán keresztül maradhatnak évtizedekig pozícióban a munkájuk teljesen alkalmatlan paraziták, úgynevezett szakértők a magyar futballban? Aminek ráadásul egyenes következménye a szint lépés elmaradása, így belátható időn belül nem elképzelhető, hogy reális elvárás legyen a válogatott-tól a csoportból való továbbjutás. Btw attól függetlenül, hogy vki objektíven próbálja látni a dolgokat még ugyanúgy buzdíthatja az adott csapatot.
empty taxi
haverral beszéltük, hogy mikor kinevezték Dárdait a "szakma" közölte hogy ez a "szakma" szembeköpése
végülis az hogy kijutottunk a "szakmát" igazolta, csak nem úgy ahogy szerették volna

érdekes hogy mikor jön valami "független" elemzés a magyar helyzetről, legtöbbször az kerül elő hogy a "szakma" nem több egy belterjes csürhénél de mégse történik semmi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mondjuk azért zavar, mert a tudattalan tömeg ilyen befolyásolásán keresztül maradhatnak évtizedekig pozícióban a munkájuk teljesen alkalmatlan paraziták, úgynevezett szakértők a magyar futballban? Aminek ráadásul egyenes következménye a szint lépés elmaradása, így belátható időn belül nem elképzelhető, hogy reális elvárás legyen a válogatott-tól a csoportból való továbbjutás. Btw attól függetlenül, hogy vki objektíven próbálja látni a dolgokat még ugyanúgy buzdíthatja az adott csapatot.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Rengetegszer megjegyeztem már, de most is nagyon kijön az, amit sose értettem, hogy miért is jó előre károgni.

Van egy (fél év múlva megrendezendő!) esemény, aminek előre nem láthatjuk, nem tudhatjuk az eredményeit, rá semmilyen befolyásunk nincs, maga a tudat, hogy ott vagyunk, senkinek nem ártott, ergo csak örömet kellene azoknak, akiket ez a dolog érdekel. Akkor mi értelme is van olyanokat beírni, hogy "kikapunk 4-0-ra", "úgy is kiesünk", "a cél a tisztes helytállás", "csak össze ne fossuk magunkat", stb.? Ennyire zavarja az embereket, hogy valaki képes még álmodozni vagy ennyien vannak, akik így féltik a "tudatlan" szurkolókat az újabb koppanástól?

Júniusig elméletben akár az EB-t is megnyerhetjük, egyszerűen nem látom át, hogy az ezzel a gondolattal való eljátszadozás miért okoz problémát, pláne hogy az álmok jelentős része csak a továbbjutásról szól, ami végképp nem olyan fikció, hogy Magyarország visszakapja a Trianon előtti területeket...

Sokaknak ideje lenne megtanulni szurkolónak lenni és nem minden helyzetben a szagértő szerepében tetszelegni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
de ha az osztrákokat valahogy ütjük, akkor PO megvan, mert kizárt, hogy 3 ponttal ne menjen 16-ba csapat, lesz legalább 2 csoport, ahol 2-2 nyeretlen lesz egymás elleni remivel. (Albánia-Románia, Észak-Ír, valaki, Svéd-Ír)
Sobri Jóska
Amúgy ez valami nevetséges, hogy 3 ponttal tovább lehet menni. Eddig 16 csapat jutott ki az EB-re, most meg annyi jut az EB-n a playoffba. Számomra totál érdektelen lett az egész.

Volt NSO-n egy kép, hogy Európa térképén voltak beszínezve kékkel az országok, amik továbbjutottak. Bakker kb. az egész térkép kék volt, kivéve hollandia, 1-2 skandináv, meg a csóró délkelet európai kis országok...
Duff
Örülök, hogy kijutottunk, de 100%-ban azonosulni tudok a véleményeddel.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
de ha az osztrákokat valahogy ütjük, akkor PO megvan, mert kizárt, hogy 3 ponttal ne menjen 16-ba csapat, lesz legalább 2 csoport, ahol 2-2 nyeretlen lesz egymás elleni remivel. (Albánia-Románia, Észak-Ír, valaki, Svéd-Ír)
Sobri Jóska
Amúgy ez valami nevetséges, hogy 3 ponttal tovább lehet menni. Eddig 16 csapat jutott ki az EB-re, most meg annyi jut az EB-n a playoffba. Számomra totál érdektelen lett az egész.

Volt NSO-n egy kép, hogy Európa térképén voltak beszínezve kékkel az országok, amik továbbjutottak. Bakker kb. az egész térkép kék volt, kivéve hollandia, 1-2 skandináv, meg a csóró délkelet európai kis országok...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valencia - Rapid Wien
Fiorentina - Tottenham
Dortmund - Porto
Fenerbahce - Lokomotiv Moszkva
Anderlecht - Olympiacos
Midtjylland - Manchester United
Augsburg - Liverpool
Spartah Praga - Krasznodar
Galatasaray - Lazio
Sion - Braga
Shakhtar Donetsk - Fc Schalke 04
Olympique Marseille - Athletic Bilbao
Sevilla - Molde
Sporting Lisabon - Bayer Leverkulsen
Villarreal - Napoli
Saint-Etienne - Basel


Liverpool Fc fan