Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 436
Minden évben megszakértik a magyar megmondók, hogy milyen ciki a BATE. (Pedig)Annyi pontot szedett össze az elmúlt pár évben amennyit a mi életünkben' magyar csapatok sajna összesen nem fognak.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Szoros meccsek voltak tegnap a bl-ben.

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Az Arsenalnál tudnának mesélni milyen a szar orvosi stáb. Nem volt még olyan szezon, hogy 5-6 meghatározó játékos ne essen ki hosszú időre.

Benitez meg jól titkolja a magasabban képzettségét... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát én mondanám, hogy alapvetően én Real párti lennék úgy a kb. 2000-től, de most konkrétan hányingerem lett ettől az egoista bandától.....
flzoli
pedig Perez nem először játssza el ezt a totális agymenést, amit Madridban "csapatépítésnek" szoktak csúfolni... már tényleg csak az a lépés hiányzik, hogy egy nagynevű és sikeres manager segítőjét szerződtesse
ZERO_L
Szerintem bőven nem azzal van a baj, a jelenlegi Real keret (az 1-2 csatárcserét nemlétét leszámítva) a világ legjobbja. Nem csak az edző személyi a probléma. A hitvány orvosi stábnak hála évek óta nem lehet normálisan rotálni a keretet, vagy legalább formát időzíteni. A média fertője kb. egyik csapatnál sem avatkozik ennyire be a csapat életébe mint a madridi, és ezt persze az egoista és nárcisztikus hajlamú játékosok szépen ki is használják....

No mindegy, hát most ez van, talán tavaszra sikerül megint formába lendülni.
flzoli
ha tényleg ennyire jó a keret, akkor meg kéne oldanotok a sérüléseket, egy Real-nál ez igen olcsó kifogás... márpedig papíron jó a keret, csak kéne egy értelmes edző, aki kezelni/használni tudja őket, de ehhez kéne egy értelmes elnök aki nem vágja ki Ancelotti-t és nem alkalmazza Benítez-t és még lehetne sorolni


(hogy milyen az igazi hitvány orvosi stáb, sztem arról sokat tudnék mesélni, a madridi a közelében sincs ennek, hidd el)
ZERO_L
Nem kifogást mondtam, hanem egy érvet arra, hogy miért nincs folyamatosan jó játék. Persze a töltelékkel is le lehet hozni jobb meccseket a bajnokságban, de folyamatos kórház FC állással esélytelen kiforrott dolgot előrántani.

Carlo is kapta rendesen az ivet tavaly a hülyeségei miatt. Igazából egy dologhoz értett nagyon, és az a balhék elsimítása és az öltözői egészséges atmoszféra megteremtése. Tudta kezelni az ego-t magyarán.

Foci elméletben és taktikailag egyébként szerintem Benitez magasan képzettebb mint Carlo, csak hát amikor már az egyénieskedést és az exhibicionizmust kéne kezelnie, na ott falakba ütközik. És ez most a Real-nál különösen szembetűnő. Az ilyen bukták után általában megszalad Perez keze az igazolásoknál nyáron, úgyhogy idén is kinéz egy Pogba/Hazard-Reus-Lewa trió mondjuk. Ronaldo, Isco és Bale (bár őt nem hiszem) pedig csillió pénzért elmegy amerre lát.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Hát én mondanám, hogy alapvetően én Real párti lennék úgy a kb. 2000-től, de most konkrétan hányingerem lett ettől az egoista bandától.....
flzoli
pedig Perez nem először játssza el ezt a totális agymenést, amit Madridban "csapatépítésnek" szoktak csúfolni... már tényleg csak az a lépés hiányzik, hogy egy nagynevű és sikeres manager segítőjét szerződtesse
ZERO_L
Szerintem bőven nem azzal van a baj, a jelenlegi Real keret (az 1-2 csatárcserét nemlétét leszámítva) a világ legjobbja. Nem csak az edző személyi a probléma. A hitvány orvosi stábnak hála évek óta nem lehet normálisan rotálni a keretet, vagy legalább formát időzíteni. A média fertője kb. egyik csapatnál sem avatkozik ennyire be a csapat életébe mint a madridi, és ezt persze az egoista és nárcisztikus hajlamú játékosok szépen ki is használják....

No mindegy, hát most ez van, talán tavaszra sikerül megint formába lendülni.
flzoli
ha tényleg ennyire jó a keret, akkor meg kéne oldanotok a sérüléseket, egy Real-nál ez igen olcsó kifogás... márpedig papíron jó a keret, csak kéne egy értelmes edző, aki kezelni/használni tudja őket, de ehhez kéne egy értelmes elnök aki nem vágja ki Ancelotti-t és nem alkalmazza Benítez-t és még lehetne sorolni


(hogy milyen az igazi hitvány orvosi stáb, sztem arról sokat tudnék mesélni, a madridi a közelében sincs ennek, hidd el)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Tegnapi Barca - Real meccset visszatudom nézni/letudom tölteni valahol magyar komentárral? (Nincs Ncore-m, így onnan nem tudom)
Tejesember
 www.sport1tv.hu/Musorujsag/2015/11/23


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tejesember 256
Tegnapi Barca - Real meccset visszatudom nézni/letudom tölteni valahol magyar komentárral? (Nincs Ncore-m, így onnan nem tudom)
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 681 — Vikings fan
Hát én mondanám, hogy alapvetően én Real párti lennék úgy a kb. 2000-től, de most konkrétan hányingerem lett ettől az egoista bandától.....
flzoli
pedig Perez nem először játssza el ezt a totális agymenést, amit Madridban "csapatépítésnek" szoktak csúfolni... már tényleg csak az a lépés hiányzik, hogy egy nagynevű és sikeres manager segítőjét szerződtesse
ZERO_L
Szerintem bőven nem azzal van a baj, a jelenlegi Real keret (az 1-2 csatárcserét nemlétét leszámítva) a világ legjobbja. Nem csak az edző személyi a probléma. A hitvány orvosi stábnak hála évek óta nem lehet normálisan rotálni a keretet, vagy legalább formát időzíteni. A média fertője kb. egyik csapatnál sem avatkozik ennyire be a csapat életébe mint a madridi, és ezt persze az egoista és nárcisztikus hajlamú játékosok szépen ki is használják....

No mindegy, hát most ez van, talán tavaszra sikerül megint formába lendülni.
flzoli
Benitezzel nincs reális esélyünk kupára. Nem tud mot kezdeni CR-Bale duóval, nem képes rendbetenni a védelmet, csatérposzton meg vékonyak vagyunk, persze ettől még nem kéne a lassú és sérült Benzemat erőltetni.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 609
A meccset persze nem láttam. De eléggé kioktatták a srácok a Shityt! 😀
alatriste
egészen bámulatos volt az első félidő, csak pislogtam.
a Coutinho, Firmino duó adott egy kis ízelítőt abból, hogy mire számíthatunk tőlük a jövőben.
mindezt úgy, hogy Benteke és Sturridge a padon vacogott közben.
persze megint sikerült gólt lövetni az ellenféllel, Skrtelt valaki tarkón b*szhatná már.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát én mondanám, hogy alapvetően én Real párti lennék úgy a kb. 2000-től, de most konkrétan hányingerem lett ettől az egoista bandától.....
flzoli
pedig Perez nem először játssza el ezt a totális agymenést, amit Madridban "csapatépítésnek" szoktak csúfolni... már tényleg csak az a lépés hiányzik, hogy egy nagynevű és sikeres manager segítőjét szerződtesse
ZERO_L
Szerintem bőven nem azzal van a baj, a jelenlegi Real keret (az 1-2 csatárcserét nemlétét leszámítva) a világ legjobbja. Nem csak az edző személyi a probléma. A hitvány orvosi stábnak hála évek óta nem lehet normálisan rotálni a keretet, vagy legalább formát időzíteni. A média fertője kb. egyik csapatnál sem avatkozik ennyire be a csapat életébe mint a madridi, és ezt persze az egoista és nárcisztikus hajlamú játékosok szépen ki is használják....

No mindegy, hát most ez van, talán tavaszra sikerül megint formába lendülni.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 199 — The Mathematician
A meccset persze nem láttam. De eléggé kioktatták a srácok a Shityt! 😀
alatriste
jah én se, de lehet letöltöm majd 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Hát én mondanám, hogy alapvetően én Real párti lennék úgy a kb. 2000-től, de most konkrétan hányingerem lett ettől az egoista bandától.....
flzoli
pedig Perez nem először játssza el ezt a totális agymenést, amit Madridban "csapatépítésnek" szoktak csúfolni... már tényleg csak az a lépés hiányzik, hogy egy nagynevű és sikeres manager segítőjét szerződtesse



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kérem háromból kettő, nem rossz este😀 Sima Barca siker, ahogy vártuk, (nagyon nem, meglepődtem rendesen), tipikus egy góllal győztes meccs a Milan ellen (talán elindulunk felfelé), az MTK ellen meg belefért (csak ne Sanya lett vóna a gólvágó 😀).
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát én mondanám, hogy alapvetően én Real párti lennék úgy a kb. 2000-től, de most konkrétan hányingerem lett ettől az egoista bandától.....

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A meccset persze nem láttam. De eléggé kioktatták a srácok a Shityt! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
#pray4benitez
Kenny
miért? ebből is látszik, hogy jobb edző, mint Zsozé 😊
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ÉS a Pool?????????? 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
#pray4benitez

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 720 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
akik az El Classisot nézik javaslom a Bayern-Schalket, 1-1

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Simaliba.

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 681 — Vikings fan
Nem értem a Benitez fikázókat, hisz volt 1 kapuralövésünk egy Barcás bénázásból hátul meg olyan stabilak vagyunk, hogy ha 4-5-t kaptunk volna is reális lenne. Varane - Ramos duó biztos drágán vette a jegyet, mert ilyen közelről senki nem nézte még a Neymar - Suarez duót egy EC-n
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 720 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gratulálok a Watfordnak a döntetlenhez.
Coolearie
Én meg Schweinsteigernek a gólja miatt a 90. percben | nyert a MU |

Egyébként A Wolfsburg hazavágta a Brement egy sima 6-0-val

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gratulálok a Watfordnak a döntetlenhez.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A nèmet mester karmàja nèmeteket igèr (nèmet-svàjci-török csoport lesz, ahol a nèzőtèren mindig a török drukkerek lesznek többsègben)
ozibozi
valamelyik EB-n volt már hasonló összecsapás !írták is a meccs után:
a törökországi törökök szoros meccsen verték a svájci törököket! 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Kár, pedig jól hangzott 🤓
ozibozi
az igaz.