Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messi lehet megy a MU-ba 😀
Heisman Trophy
Neee annál màr csak a Real, a Bayern vagy mondjuk a PSG/Inter/Milan, lenne rosszabb.... 😕
dande
mondjuk egy épülő csapatba nem tudom mennyire lenne jó ötlet odavinni ...
Negritis
Sztem kb ő dönti el hova akar menni és nem nagyon fogják sehol visszautasítani. Ha valóban elengedik.
dande
nyilván, én csak arról beszélek hogy csapatépítés szempontjából jó döntés-e
pl ha Liverpoolba akarna jönni nem örülnék neki
Negritis
Persze, értem igazad is lehet. Én meg az odavitel szóra reagáltam, 😊 hogy nem feltétlenül a csapatok/edzők döntik el. Szóval értjük egymást 😛
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Messi lehet megy a MU-ba 😀
Heisman Trophy
Neee annál màr csak a Real, a Bayern vagy mondjuk a PSG/Inter/Milan, lenne rosszabb.... 😕
dande
mondjuk egy épülő csapatba nem tudom mennyire lenne jó ötlet odavinni ...
Negritis
Sztem kb ő dönti el hova akar menni és nem nagyon fogják sehol visszautasítani. Ha valóban elengedik.
dande
nyilván, én csak arról beszélek hogy csapatépítés szempontjából jó döntés-e
pl ha Liverpoolba akarna jönni nem örülnék neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messi lehet megy a MU-ba 😀
Heisman Trophy
Neee annál màr csak a Real, a Bayern vagy mondjuk a PSG/Inter/Milan, lenne rosszabb.... 😕
dande
mondjuk egy épülő csapatba nem tudom mennyire lenne jó ötlet odavinni ...
Negritis
Sztem kb ő dönti el hova akar menni és nem nagyon fogják sehol visszautasítani. Ha valóban elengedik.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Messi lehet megy a MU-ba 😀
Heisman Trophy
Neee annál màr csak a Real, a Bayern vagy mondjuk a PSG/Inter/Milan, lenne rosszabb.... 😕
dande
mondjuk egy épülő csapatba nem tudom mennyire lenne jó ötlet odavinni ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messi lehet megy a MU-ba 😀
Heisman Trophy
Neee annál màr csak a Real, a Bayern vagy mondjuk a PSG/Inter/Milan, lenne rosszabb.... 😕
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 026 — "Montoya por favor!"
Messi lehet megy a MU-ba 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Tehetség gondozás level magyar foci. A szegednek van egy 19 éves takács jános nevű kapusa. A tavalyi szezonban szinte végig kezdő volt, olyan bravúrokat nyomott a gyerek, hogy élmény volt miatta meccsre járni. Mivel szántai visszavonult, gondolom kellett még egy kapus. Erre ide hozzák/közvetíti az ügynöke a szintén 19 éves U válogatott kapust, ásványit. Na most ez ugyebár kurva jó, mert egy tehetséges 19 éves kapus kurva isten, hogy nem fog játszani ami ugye fejlődés és rutinszerzés miatt biztos rohadt előnyös...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Lanzafame török másodosztályba igazolt.
Beki
Nem az ilyesmire szokták azt mondani, hogy már megint "beárazták a magyar focit"?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
Futballmeccset persze lehet rendezni 20000 néző előtt, csak azokon a fránya koncerteken terjed a vírus
r.baggio
Év vicce, gondolom akkor a szeptember 1 et gyorsan október 1 re módosítják a satu közeli állapothoz, addig talán yachttal is feljönnek a Dunán


több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szobszolai marad.
Jó döntés, mondjuk majdnem elment a SERIA A-ba, csak az aláírás volt hátra 😀
Kenny
Szegény Nso, nem jött be a kampány és a kamuzas. Hát mi lesz így a lapszammal...

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Szobszolai marad.
Jó döntés, mondjuk majdnem elment a SERIA A-ba, csak az aláírás volt hátra 😀

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lanzafame török másodosztályba igazolt.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Brewster 2 meccs, 3 gól. 😊
Mikey
Sterlingéknek taníthatná hol a kapu 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Brewster 2 meccs, 3 gól. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Szoboszlait miért cserélte le Marsch a 32. percben? Sérült volt?

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Futballmeccset persze lehet rendezni 20000 néző előtt, csak azokon a fránya koncerteken terjed a vírus
r.baggio
mer isznak!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Futballmeccset persze lehet rendezni 20000 néző előtt, csak azokon a fránya koncerteken terjed a vírus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 408 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fifa-nem-kotelezo-elengedni-a-jatekosokat-a-szeptemberi-valogatott-meccsekre-2779901

Jó nagy katyvasz lesz ebből is...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
rokaur 876
Hirtelen vida kihagyása tűnik furcsának 32 éves mb1es huszárok javára, de valszeg nem ezen fog múlni semmi. Amúgy ez a szőke ki, nekem totál radar alatt repül...
peach
mert vajdasági srác, nálunk sosem játszott csak tavaly volt először u-21 válogatottban asszem. Hollandiában játszik első osztályban, de mostanában főleg padról száll be, mert sérült volt.
csebi
földim, egyszer akkora kötényt kapott tőlem, hogy most Hollandiában keresi a lábait 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt még szidják a Fradit h csak külföldit igazol....
Tessék, itt a legújabb fiatal magyar tehetség, remek ajánlólevéllel:

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-az-ftc-szerzodtette-a-volt-kaiserslauterni-jatekost-2779821

NB I: az FTC szerződtette a volt kaiserslauterni játékost

"Szabó Levente ebben az idényben a harmadosztályban szereplő tartalékcsapatban bizonyíthat. A Ferencvároshoz először 2015-ben került, miután hazatért Németországból. Később a Vasasban és a BKV Előrében játszott, az előző idényben már a felnőttek között szerepelt az NB III-ban."


Na nem a nagy múltú 1st Fc Kaiserslautern-ről van szó, hanem az amatőr TSG Kaiserslautern-ről 😀


Játszott 17 meccset az elmúlt 1 évben az NB3-ban, van egy olyan érzésem h a nagy csapat környékén nem fogjuk látni.
Eskü nem értem az ilyet....Tényleg nincs egy 14-16 éves tehetség sem itthon, akit el lehetne vinni kisebb csapatból? Azokat is le lehet rakni a harmadosztályba h "fejlődjön a nagyok közt", de egy 20 évesnél már mit akarnak?
Még az én időmben is (10+ éve amikor ifis voltam) is csomószor volt, hogy tőlünk a legjobbakat megpróbálta elvinni az adott liga legjobb csapata, ne adj isten egy első v másodosztályú klub utánpótlása...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hoeness legalább nem sparos szatyorban hozott vmit mint anno Illés Béla bucsumeccsen az MTK vezetők
csebi

warr_b
Mindenhol ez a kurva korona.
Tactful Cactus
Érdemes lenne összeszedni, hogy ki mindenkit neveztek királynak Mo-n a valódi királyokon kívül, Zámbó Dzsimmitől kezdve Illés Béláig.😊 (Persze: kettejük közé nem szeretnék egyenlőségjelet tenni.)
nagylaza
A Jimmy-Béla tengelyen feltétlen helyet követel magának Pistont István és Boros Lajos is.
empty taxi
mondjuk Pisontra nem a királyt szokták mondani a híres rigmusban.
Piiiiiiisont Piiiissstttaa a legnagyobb c.gány, a legnagyob c.gány

én erre emlékszem 😀 és igen kimondták a C betűs szót is, mivel tényleg az 😀
petey
Válaszrigmus: "Nem baj, hogy cigány, Pisont a király!"
nagylaza
ah a régi szép idők 😀

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 408 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hirtelen vida kihagyása tűnik furcsának 32 éves mb1es huszárok javára, de valszeg nem ezen fog múlni semmi. Amúgy ez a szőke ki, nekem totál radar alatt repül...
peach
Vidának keresztszalag-szakadása van.

 www.dac1904.sk/hu/clanek.asp?id=Vida-Mate-szamara-befejez%F5dott-a-2020-as-futballev-5340
warr_b
Vida Kris az emberem 😊
peach
Jah hogy Krisztofer. Őt nem tudom...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Hoeness legalább nem sparos szatyorban hozott vmit mint anno Illés Béla bucsumeccsen az MTK vezetők
csebi

warr_b
Mindenhol ez a kurva korona.
Tactful Cactus
Érdemes lenne összeszedni, hogy ki mindenkit neveztek királynak Mo-n a valódi királyokon kívül, Zámbó Dzsimmitől kezdve Illés Béláig.😊 (Persze: kettejük közé nem szeretnék egyenlőségjelet tenni.)
nagylaza
A Jimmy-Béla tengelyen feltétlen helyet követel magának Pistont István és Boros Lajos is.
empty taxi
mondjuk Pisontra nem a királyt szokták mondani a híres rigmusban.
Piiiiiiisont Piiiissstttaa a legnagyobb c.gány, a legnagyob c.gány

én erre emlékszem 😀 és igen kimondták a C betűs szót is, mivel tényleg az 😀
petey
Válaszrigmus: "Nem baj, hogy cigány, Pisont a király!"
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Hirtelen vida kihagyása tűnik furcsának 32 éves mb1es huszárok javára, de valszeg nem ezen fog múlni semmi. Amúgy ez a szőke ki, nekem totál radar alatt repül...
peach
Vidának keresztszalag-szakadása van.

 www.dac1904.sk/hu/clanek.asp?id=Vida-Mate-szamara-befejez%F5dott-a-2020-as-futballev-5340
warr_b
Vida Kris az emberem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...