Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 408 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hirtelen vida kihagyása tűnik furcsának 32 éves mb1es huszárok javára, de valszeg nem ezen fog múlni semmi. Amúgy ez a szőke ki, nekem totál radar alatt repül...
peach
Vidának keresztszalag-szakadása van.

 www.dac1904.sk/hu/clanek.asp?id=Vida-Mate-szamara-befejez%F5dott-a-2020-as-futballev-5340


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Hirtelen vida kihagyása tűnik furcsának 32 éves mb1es huszárok javára, de valszeg nem ezen fog múlni semmi. Amúgy ez a szőke ki, nekem totál radar alatt repül...
peach
mert vajdasági srác, nálunk sosem játszott csak tavaly volt először u-21 válogatottban asszem. Hollandiában játszik első osztályban, de mostanában főleg padról száll be, mert sérült volt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Hirtelen vida kihagyása tűnik furcsának 32 éves mb1es huszárok javára, de valszeg nem ezen fog múlni semmi. Amúgy ez a szőke ki, nekem totál radar alatt repül...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
dande
Trollfoci blogon van egy szavazás arról h behívtad-e volna Dzsudzsákot. 4300 eddigi szavazóból 730 behívta volna, szal azért vannak akik már most hiányolják mi lesz akkor ha nem jól sikerül ez a 2 meccs?
empty taxi
Akkor majd lesz 730 ember, aki szerint be kellett volna hívni
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
dande
Trollfoci blogon van egy szavazás arról h behívtad-e volna Dzsudzsákot. 4300 eddigi szavazóból 730 behívta volna, szal azért vannak akik már most hiányolják mi lesz akkor ha nem jól sikerül ez a 2 meccs?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoeness legalább nem sparos szatyorban hozott vmit mint anno Illés Béla bucsumeccsen az MTK vezetők
csebi

warr_b
Mindenhol ez a kurva korona.
Tactful Cactus
Érdemes lenne összeszedni, hogy ki mindenkit neveztek királynak Mo-n a valódi királyokon kívül, Zámbó Dzsimmitől kezdve Illés Béláig.😊 (Persze: kettejük közé nem szeretnék egyenlőségjelet tenni.)
nagylaza
A Jimmy-Béla tengelyen feltétlen helyet követel magának Pistont István és Boros Lajos is.
empty taxi
mondjuk Pisontra nem a királyt szokták mondani a híres rigmusban.
Piiiiiiisont Piiiissstttaa a legnagyobb c.gány, a legnagyob c.gány

én erre emlékszem 😀 és igen kimondták a C betűs szót is, mivel tényleg az 😀
petey
Kispesten nem ismerik ezt a rigmust. 😉
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hoeness legalább nem sparos szatyorban hozott vmit mint anno Illés Béla bucsumeccsen az MTK vezetők
csebi

warr_b
Mindenhol ez a kurva korona.
Tactful Cactus
Érdemes lenne összeszedni, hogy ki mindenkit neveztek királynak Mo-n a valódi királyokon kívül, Zámbó Dzsimmitől kezdve Illés Béláig.😊 (Persze: kettejük közé nem szeretnék egyenlőségjelet tenni.)
nagylaza
A Jimmy-Béla tengelyen feltétlen helyet követel magának Pistont István és Boros Lajos is.
empty taxi
mondjuk Pisontra nem a királyt szokták mondani a híres rigmusban.
Piiiiiiisont Piiiissstttaa a legnagyobb c.gány, a legnagyob c.gány

én erre emlékszem 😀 és igen kimondták a C betűs szót is, mivel tényleg az 😀

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Így amúgy nehéz komolyan venni ezt a csapatot... Persze nem kell rágörcsölni sem egy döntőre, de ez a cirkuszi 🤡 még mindig valahol egy fuxos borsodi rezes bandatag és egy tiktok ecsethaju tini szintjén mozog 😊


 twitter.com/Ultra_Suristic/status/1297591493125906433?s=09

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 026 — "Montoya por favor!"
Nagy király volt ez a Mbappe gyerek a Monacoban de eléggé betli a Párizsban a fontos meccseken. Visszahuzza a közeg vagy a franc tudja. Lassan annyira leepul hogy a franc se fog kiperkalni 200 milliót érte. Legalább is remélhetőleg a Real nem. Akkor már inkább a satu egyszerű természetű norvég a Dortmundból
FLZOLI
19 évesen vb-t nyert, most 21 éves, talán egyedül Messi volt az ő szintjén ebben a korban.
fog még ő bl-t nyerni.
lol
Igen, a VB-n elég clutch volt emlékeim szerint.

Amúgy rájöttem, Bodgán Ádi Skóciában tolta, vele fogja a Fradika megverni a Celticet

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nagy király volt ez a Mbappe gyerek a Monacoban de eléggé betli a Párizsban a fontos meccseken. Visszahuzza a közeg vagy a franc tudja. Lassan annyira leepul hogy a franc se fog kiperkalni 200 milliót érte. Legalább is remélhetőleg a Real nem. Akkor már inkább a satu egyszerű természetű norvég a Dortmundból
FLZOLI
19 évesen vb-t nyert, most 21 éves, talán egyedül Messi volt az ő szintjén ebben a korban.
fog még ő bl-t nyerni.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagy király volt ez a Mbappe gyerek a Monacoban de eléggé betli a Párizsban a fontos meccseken. Visszahuzza a közeg vagy a franc tudja. Lassan annyira leepul hogy a franc se fog kiperkalni 200 milliót érte. Legalább is remélhetőleg a Real nem. Akkor már inkább a satu egyszerű természetű norvég a Dortmundból

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Külső szemlélőként számomra egy teljesen érdektelen BL döntő volt. Alig volt helyzet, mindkét csapat beállt és nem kockáztatott semmit, semmi látványosság nem volt, de nekem még izgalom sem, inkább feszült hangulat uralkodott.

Alapvetően Mbappe helyzetkihasználásán ment el a PSG-nek, mert egy ilyen meccsen ekkora ziccereket ki kell használni...

És amit csebi is írt, hogy Tuchel továbbra sem tud meccselni. Akkor is Icardit hozom be, ha egy lábbal tud lépni, nem Csupamócsingot...

A spori még egy vakvilágtalan olasz volt, pont olyan jól használta a VAR-t, mint a SerieA-ban.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Suarez az egyik biztos távozó a Barcából. Kiváncsi vagyok hova megy, szerintem még van pár kva jó év a tankban nála.
Borbinho
majd megveszi a Real, haha
slowmotion
Wenger megveszi 1 fontért fogtechnikusnak.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Jó lesz oda a múlt idő is, mert csődbe mentek vagy két éve. 😀
Mikey
hogy aztán a szokásos módon varázslatosan újjáalakuljon a klub és most már megint az nb3-ban vitézkedjen a megye3-ból indulva 😊 óriási rangadók jöhetnek a Komárommal meg Bicskével, még a feljutás sincs kizárva!
r.baggio
És tényleg. Na, pont ennyire követem a helyi dolgokat (is). 😊

Még az első fordulóban el is verték a Bicskét 2-0-ra, haha. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Jó lesz oda a múlt idő is, mert csődbe mentek vagy két éve. 😀
Mikey
hogy aztán a szokásos módon varázslatosan újjáalakuljon a klub és most már megint az nb3-ban vitézkedjen a megye3-ból indulva 😊 óriási rangadók jöhetnek a Komárommal meg Bicskével, még a feljutás sincs kizárva!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 408 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."
warr_b
Buzánszky az Aranycsapatból volt dorogi focista, és maradt is, se a Honvéd, se a Bástya (MTK) nem tudta felhozni Pestre.
Sobri Jóska
Grosics is ott kezdte, sőt ott is született.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 415 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."
warr_b
Buzánszky az Aranycsapatból volt dorogi focista, és maradt is, se a Honvéd, se a Bástya (MTK) nem tudta felhozni Pestre.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül
FLZOLI
Hát ha nem pont Ramos lenne a csékátok, akkor talán igazat adnék Neked, így csak könnyezve kacagok
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."
warr_b
Tatabányaiként nézd el neki, tényleg fura lehet látni, hogy míg a bányász évek óta alsóbb szinteken szenved, még a közeli Dorogba és Csákvárba (ami tulajdonképp a Felcsút tartalékcsapata) is tolják a pénzt

Az is érthetetlen, hogy gyirmóton miért képesek egy relatíve jól működő klubot üzemeltetni 200 nézőnek, az eto-nál meg miért nem
r.baggio
Jó lesz oda a múlt idő is, mert csődbe mentek vagy két éve. 😀 Amúgy semmi köze ehhez, mert a tatabányai foci akkor se hozott lázba, mikor még élvonalban játszottak legutóbb. Ez sokkal inkább a két településnek szólt. 😊

Az amúgy valóban érdekes kérdés lehetne hogy annak ellenére, hogy "ezer éve" fideszes polgármester volt tavalyig nálunk, hogyhogy nem lett telenyomva pénzzel a focicsapat, sőt hagyták is a semmibe veszni.

De kézilabda csarnokunk lesz 6.000-es sokcsilliárdért és Lölö egyik cége viszi el a földet ami nem kell oda. 😀

OFF vége, bocs, kicsit elkalandoztam.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."
warr_b
Tatabányaiként nézd el neki, tényleg fura lehet látni, hogy míg a bányász évek óta alsóbb szinteken szenved, még a közeli Dorogba és Csákvárba (ami tulajdonképp a Felcsút tartalékcsapata) is tolják a pénzt

Az is érthetetlen, hogy gyirmóton miért képesek egy relatíve jól működő klubot üzemeltetni 200 nézőnek, az eto-nál meg miért nem

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
Ahogy az várható volt...

 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jatek-nelkul-esett-ki-a-slovan-bratislava-hivatalos-2779815
warr_b
barcelona, liverpool, psg vagy bayernnel is megcsinálnák vajon?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 408 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 408 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ahogy az várható volt...

 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jatek-nelkul-esett-ki-a-slovan-bratislava-hivatalos-2779815


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 408 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Pár éve még a Felcsútról meg a Kisvárdáról is ezt mondtuk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May