Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csóró Plzen... Egy 95. perces tizivel egyenlített az Alkmar, aztán a hosszabbításban lőttek még kettőt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Egyébként én ma nem emlékszem, hogy játszunk a Celticcel, úgyhogy remélem továbbmegyünk 😛
dande
Tudod mi kéne ahhoz?
Minimum egy Phili Special!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀
Kenny
Ezt írtam rá az ismerősömre, aki Tatabányán kint van a meccsen: "Mi folyik? Edzőbuktatás?" A válasz: "Az feltételezne valami tudatosságot."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként én ma nem emlékszem, hogy játszunk a Celticcel, úgyhogy remélem továbbmegyünk 😛
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀
Kenny
Remélem az edzoba is megkapja az adoforintokbol kipreselt végkielégítést.

Aztán csodák csodája a botlabuak elkezdenek nyerni és pont megszerzik az év végi prémiumhoz a pontmennyiseget
FLZOLI
felőlem buktassanak edzőt, ,csak tudjak róla mikor kell rájuk fogadni 😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀
Kenny
Remélem az edzoba is megkapja az adoforintokbol kipreselt végkielégítést.

Aztán csodák csodája a botlabuak elkezdenek nyerni és pont megszerzik az év végi prémiumhoz a pontmennyiseget

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Honnan van mégis ennyi zsé a Chelsea-nél, hogy nimand balbekkert 50m fontot fizessen? 😊
Ennyiért már Alaba is hozható lett volna aki még mindig más szint vagy valami dél amerikai a portugál csapatokbol

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
1-3. Tragikomédia.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 028 — "Montoya por favor!"
Felcsútról van valami hír hogy holnap játszanak e?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
0-2... Csodálom a Vasas-szurkolók türelmét. (Na, már 1-2.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Megyek, sütök inkább steak-et, legyen valami jó is...
warr_b
Nagy kérdés, hogy én még miért nézem. Lehet, el kéne mennem pszichoanalízisre.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 847
Megyek, sütök inkább steak-et, legyen valami jó is...
warr_b
ez nem jo?

 24.hu/belfold/2020/08/26/puskas-arena-uefa-szuperka-burkolati-hibak-nsk/
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megyek, sütök inkább steak-et, legyen valami jó is...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Siralomház. Nem akarom elhinni, amit látok. Bazmeg, létezik, hogy még a Budaörs ellen is 0-1?
nagylaza
Látod...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Gondolom a milliós bónuszokra az eddig megszerzett pontok után
FLZOLI
Arra ugyan várhatnak...
Szánalmas fosadék játék, takarodjon mindenki a picsába, Bene is, a gólkirályok is, többmillás fizuért ezt a csodát előadni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Gondolom a milliós bónuszokra az eddig megszerzett pontok után
FLZOLI
Tényleg ez lehet a gond. Kevés a pénz.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Siralomház. Nem akarom elhinni, amit látok. Bazmeg, létezik, hogy még a Budaörs ellen is 0-1?
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Gondolom a milliós bónuszokra az eddig megszerzett pontok után

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Messi vagy Barto?
Barto vagy Messi?

Igaziból, szerintem mindegy.
Itt csak egy vesztes lesz, bármi is a végkimenetele...a klub.
Sinisa
Már jönnek a hírek, hogy Barto lemond, holnap de hiszem ha látom.
A klub érdekét az szolgálná, hogy Barto távozzon és Messi mondjuk 1-2 év múlva amíg amit lehet átad pl Fatinak.
És hozzák vissza Pepet. Amint lehet.
Kenny
Rövidtávon igen
Messi talán a világ valaha volt legnagyobb játékosa
DE egy játékos sem lehet nagyobb mint a klub
Sinisa
Jasin? Pelé? Maradona? Ronaldó?
Tudod egyáltalán melyikük mikor hol játszott?
De a nevükre mindenki emlékszik, mind nagyobbak voltak, mint egy klub.
Sobri Jóska
Asszem Dinamo Moszkva
Santos
Napoli, Barcelona
Brazil Ronaldo mindenhol volt, Barca, Inter, stb
Heisman Trophy
Tehát ki a nagyobb?
Sobri Jóska
hát Jasin pl nem tudott annyit dekázni, és olyan finom passzokat adni, mint Messi
slowmotion
Az igaz, de a világsztár mindig nagyobb a csapatnál, ahol játszik.
Sobri Jóska
Nagyon max jelenértéken 😉
Attól, hogy Messi a világ valaha volt egyik legyjobb játékosa, soha nem lesz nagyobb mint Kubala + Cruyff + Maradona + Romário + Stoichkov + Ronaldo + Ronaldinho + Xavi + Iniest
A múlt-jelen-jövő trióból én csak egy pipát látok!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Elkezdődött a Budaörs-Vasas rangadó!
nagylaza
(Kapufával indított a B.örs. Remek lesz.)
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Elkezdődött a Budaörs-Vasas rangadó!
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 028 — "Montoya por favor!"
Messi vagy Barto?
Barto vagy Messi?

Igaziból, szerintem mindegy.
Itt csak egy vesztes lesz, bármi is a végkimenetele...a klub.
Sinisa
Már jönnek a hírek, hogy Barto lemond, holnap de hiszem ha látom.
A klub érdekét az szolgálná, hogy Barto távozzon és Messi mondjuk 1-2 év múlva amíg amit lehet átad pl Fatinak.
És hozzák vissza Pepet. Amint lehet.
Kenny
Rövidtávon igen
Messi talán a világ valaha volt legnagyobb játékosa
DE egy játékos sem lehet nagyobb mint a klub
Sinisa
Jasin? Pelé? Maradona? Ronaldó?
Tudod egyáltalán melyikük mikor hol játszott?
De a nevükre mindenki emlékszik, mind nagyobbak voltak, mint egy klub.
Sobri Jóska
Asszem Dinamo Moszkva
Santos
Napoli, Barcelona
Brazil Ronaldo mindenhol volt, Barca, Inter, stb
Heisman Trophy
Tehát ki a nagyobb?
Sobri Jóska
Tudom hogy mindenki hol játszott 😀
Ez is egy kérdésed volt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz