Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀
Kenny
Ezt írtam rá az ismerősömre, aki Tatabányán kint van a meccsen: "Mi folyik? Edzőbuktatás?" A válasz: "Az feltételezne valami tudatosságot."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként én ma nem emlékszem, hogy játszunk a Celticcel, úgyhogy remélem továbbmegyünk 😛
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀
Kenny
Remélem az edzoba is megkapja az adoforintokbol kipreselt végkielégítést.

Aztán csodák csodája a botlabuak elkezdenek nyerni és pont megszerzik az év végi prémiumhoz a pontmennyiseget
FLZOLI
felőlem buktassanak edzőt, ,csak tudjak róla mikor kell rájuk fogadni 😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀
Kenny
Remélem az edzoba is megkapja az adoforintokbol kipreselt végkielégítést.

Aztán csodák csodája a botlabuak elkezdenek nyerni és pont megszerzik az év végi prémiumhoz a pontmennyiseget

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Honnan van mégis ennyi zsé a Chelsea-nél, hogy nimand balbekkert 50m fontot fizessen? 😊
Ennyiért már Alaba is hozható lett volna aki még mindig más szint vagy valami dél amerikai a portugál csapatokbol

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Szegény Vasas.
Mondjuk tegnap azt hallottam ,hogy elkezdődött az edzőbuktatás, de gondoltam á csak nem 3 forduló után nem, erre 3-1 😀

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
1-3. Tragikomédia.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 028 — "Montoya por favor!"
Felcsútról van valami hír hogy holnap játszanak e?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
0-2... Csodálom a Vasas-szurkolók türelmét. (Na, már 1-2.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Megyek, sütök inkább steak-et, legyen valami jó is...
warr_b
Nagy kérdés, hogy én még miért nézem. Lehet, el kéne mennem pszichoanalízisre.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 847
Megyek, sütök inkább steak-et, legyen valami jó is...
warr_b
ez nem jo?

 24.hu/belfold/2020/08/26/puskas-arena-uefa-szuperka-burkolati-hibak-nsk/
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megyek, sütök inkább steak-et, legyen valami jó is...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Siralomház. Nem akarom elhinni, amit látok. Bazmeg, létezik, hogy még a Budaörs ellen is 0-1?
nagylaza
Látod...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Gondolom a milliós bónuszokra az eddig megszerzett pontok után
FLZOLI
Arra ugyan várhatnak...
Szánalmas fosadék játék, takarodjon mindenki a picsába, Bene is, a gólkirályok is, többmillás fizuért ezt a csodát előadni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Gondolom a milliós bónuszokra az eddig megszerzett pontok után
FLZOLI
Tényleg ez lehet a gond. Kevés a pénz.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Siralomház. Nem akarom elhinni, amit látok. Bazmeg, létezik, hogy még a Budaörs ellen is 0-1?
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...
warr_b
Gondolom a milliós bónuszokra az eddig megszerzett pontok után

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
nagylaza
Ugyanaz a nulla fos játék hetek óta. Nem tudom mire vàrunk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Messi vagy Barto?
Barto vagy Messi?

Igaziból, szerintem mindegy.
Itt csak egy vesztes lesz, bármi is a végkimenetele...a klub.
Sinisa
Már jönnek a hírek, hogy Barto lemond, holnap de hiszem ha látom.
A klub érdekét az szolgálná, hogy Barto távozzon és Messi mondjuk 1-2 év múlva amíg amit lehet átad pl Fatinak.
És hozzák vissza Pepet. Amint lehet.
Kenny
Rövidtávon igen
Messi talán a világ valaha volt legnagyobb játékosa
DE egy játékos sem lehet nagyobb mint a klub
Sinisa
Jasin? Pelé? Maradona? Ronaldó?
Tudod egyáltalán melyikük mikor hol játszott?
De a nevükre mindenki emlékszik, mind nagyobbak voltak, mint egy klub.
Sobri Jóska
Asszem Dinamo Moszkva
Santos
Napoli, Barcelona
Brazil Ronaldo mindenhol volt, Barca, Inter, stb
Heisman Trophy
Tehát ki a nagyobb?
Sobri Jóska
hát Jasin pl nem tudott annyit dekázni, és olyan finom passzokat adni, mint Messi
slowmotion
Az igaz, de a világsztár mindig nagyobb a csapatnál, ahol játszik.
Sobri Jóska
Nagyon max jelenértéken 😉
Attól, hogy Messi a világ valaha volt egyik legyjobb játékosa, soha nem lesz nagyobb mint Kubala + Cruyff + Maradona + Romário + Stoichkov + Ronaldo + Ronaldinho + Xavi + Iniest
A múlt-jelen-jövő trióból én csak egy pipát látok!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Úgy veszem észre, az aranylábú fiúknak ma nincs kedvük focizni. Vagy a lélektani felkészítésbe csúszhatott valami hiba.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Elkezdődött a Budaörs-Vasas rangadó!
nagylaza
(Kapufával indított a B.örs. Remek lesz.)
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 832 — beers & Packers
Elkezdődött a Budaörs-Vasas rangadó!
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 028 — "Montoya por favor!"
Messi vagy Barto?
Barto vagy Messi?

Igaziból, szerintem mindegy.
Itt csak egy vesztes lesz, bármi is a végkimenetele...a klub.
Sinisa
Már jönnek a hírek, hogy Barto lemond, holnap de hiszem ha látom.
A klub érdekét az szolgálná, hogy Barto távozzon és Messi mondjuk 1-2 év múlva amíg amit lehet átad pl Fatinak.
És hozzák vissza Pepet. Amint lehet.
Kenny
Rövidtávon igen
Messi talán a világ valaha volt legnagyobb játékosa
DE egy játékos sem lehet nagyobb mint a klub
Sinisa
Jasin? Pelé? Maradona? Ronaldó?
Tudod egyáltalán melyikük mikor hol játszott?
De a nevükre mindenki emlékszik, mind nagyobbak voltak, mint egy klub.
Sobri Jóska
Asszem Dinamo Moszkva
Santos
Napoli, Barcelona
Brazil Ronaldo mindenhol volt, Barca, Inter, stb
Heisman Trophy
Tehát ki a nagyobb?
Sobri Jóska
Tudom hogy mindenki hol játszott 😀
Ez is egy kérdésed volt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Messi vagy Barto?
Barto vagy Messi?

Igaziból, szerintem mindegy.
Itt csak egy vesztes lesz, bármi is a végkimenetele...a klub.
Sinisa
Már jönnek a hírek, hogy Barto lemond, holnap de hiszem ha látom.
A klub érdekét az szolgálná, hogy Barto távozzon és Messi mondjuk 1-2 év múlva amíg amit lehet átad pl Fatinak.
És hozzák vissza Pepet. Amint lehet.
Kenny
Rövidtávon igen
Messi talán a világ valaha volt legnagyobb játékosa
DE egy játékos sem lehet nagyobb mint a klub
Sinisa
Jasin? Pelé? Maradona? Ronaldó?
Tudod egyáltalán melyikük mikor hol játszott?
De a nevükre mindenki emlékszik, mind nagyobbak voltak, mint egy klub.
Sobri Jóska
Asszem Dinamo Moszkva
Santos
Napoli, Barcelona
Brazil Ronaldo mindenhol volt, Barca, Inter, stb
Heisman Trophy
Tehát ki a nagyobb?
Sobri Jóska
hát Jasin pl nem tudott annyit dekázni, és olyan finom passzokat adni, mint Messi
slowmotion
Az igaz, de a világsztár mindig nagyobb a csapatnál, ahol játszik.
Sobri Jóska
Nem. Vannak ugyanekkora ikonok akiket álmodból felkektve is tudod melyik csapattal azonosítasz. Pl:
Van Basten - Milan
Cruyff - Barca
Raul - Real
Mathheus - Bayern
Buffon - Juve
Gerrard - Liverpool

bőven lehetne még sorolni...
peach
Cruyff - Ajax.
Őt kivéve azért egyik se Messi, Pelé vagy Maradona szint.
Sobri Jóska
van Basten lehetett volna, csak a térde odaadta a sörét valakinek
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 417 — #NoStress
Messi vagy Barto?
Barto vagy Messi?

Igaziból, szerintem mindegy.
Itt csak egy vesztes lesz, bármi is a végkimenetele...a klub.
Sinisa
Már jönnek a hírek, hogy Barto lemond, holnap de hiszem ha látom.
A klub érdekét az szolgálná, hogy Barto távozzon és Messi mondjuk 1-2 év múlva amíg amit lehet átad pl Fatinak.
És hozzák vissza Pepet. Amint lehet.
Kenny
Rövidtávon igen
Messi talán a világ valaha volt legnagyobb játékosa
DE egy játékos sem lehet nagyobb mint a klub
Sinisa
Jasin? Pelé? Maradona? Ronaldó?
Tudod egyáltalán melyikük mikor hol játszott?
De a nevükre mindenki emlékszik, mind nagyobbak voltak, mint egy klub.
Sobri Jóska
Asszem Dinamo Moszkva
Santos
Napoli, Barcelona
Brazil Ronaldo mindenhol volt, Barca, Inter, stb
Heisman Trophy
Tehát ki a nagyobb?
Sobri Jóska
hát Jasin pl nem tudott annyit dekázni, és olyan finom passzokat adni, mint Messi
slowmotion
Az igaz, de a világsztár mindig nagyobb a csapatnál, ahol játszik.
Sobri Jóska
Nem. Vannak ugyanekkora ikonok akiket álmodból felkektve is tudod melyik csapattal azonosítasz. Pl:
Van Basten - Milan
Cruyff - Barca
Raul - Real
Mathheus - Bayern
Buffon - Juve
Gerrard - Liverpool

bőven lehetne még sorolni...
peach
Cruyff - Ajax.
Őt kivéve azért egyik se Messi, Pelé vagy Maradona szint.